PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در اتصال به روش وایرلس

mojtaba79
16-04-10, 21:34
سلام دوستان

من یه مودم TP-Link 8901 دارم که وقتی بصورت Lan به پی سی وصل می کنم، بعد از نصب ویندوز 7 خود بخود به اینترنت وصل میشه.
اول یه سوال: مگه نباید برای اتصال به اینترنت یوزر و پسورد بدم؟ چطوری می تونم طوری تنظیم کنم که شماره گیری کنم. چون می خوام از اکانت رایگان شبانه استفاده کنم.

و مشکل دوم :

لپ تاپ من وایرلسی پیدا نمی کنه. دو سه تا تاپیک در این زمینه دیدم ولی دوستان نوشتن مشکلشون حل شد ولی راه حلی ننوشتن.

ویندوز های هر دو سیستم من 7 هست.

هر کمکی مورد استقبال قرار می گیره.
پیشاپیش ممنونتونم...:yes:

S_REZA
22-06-10, 09:27
سلام
دوست گرامي من سوالم را اشتباهي در جواب سوال شما پرسيدم به همين دليل اونو اديت كردم
معذرت.

S_REZA
22-06-10, 09:31
دوست عزيز ببخشيد من نبايد سوالم را اينجا مطرح ميكردم.

EhsanHF
22-06-10, 11:48
خب شما قبلا واسه اینترنت بهش یوزر و پسورد رو معرفی کردین . این مودمها به این صورت تعریف شده اند که بدون اتصال به پی سی ، خودشون مستقیم به نت متصل شن . چون ممکنه توی مکانی نصب باشن که نصب پی سی غیر ممکن باشه .
بذارین کاتالوگ این مورد رو بگیرم ، بهتون میگم از کدوم قسمت میشه یوزر و پسورد رو برداشت یا عوض کرد .
برای سول دوم هم قسمتی توی منو های مودم وجود داره که شبکه وایرلس رو مخفی میکنه . یعنی شما باید به صورت دستی از روی لپ تاپ شبکه رو ست کنین و بعد شبکه رو سرچ کنین تا پیدا بشه .

PooyaIrani
08-10-10, 03:38
سلام ؛ بنده امروز در سایت شما عضو شده ام ؛ بنده هم مودم adsl از نوع آقای mojtaba79 دارم ومشکل بنده هم دقیقآ مثل ایشون هستش یعنی باید با اتصال کابل به لپ تاپ به اینترنت وارد بشوم در صورتی که لپ تاپ برادرم بدون کابل متصل میشه و کامپیوترم هم مستقیما به اینترنت وصل میشه لطفآ برای رفع این مشکل بنده را هم راهنمائی بفرمائید ؛ تشکر پویا ایرانی
استدعا دارم در صورت پاسخ بنده را از طریق ایمیل آگاه فرمائید ؛ تشکر
pyirani@yahoo.com