PDA

مشاهده نسخه کامل : مقايسه بين اين دو مدل lg & samsung

arven_andomil
16-04-10, 01:21
سلام...
من امروز مدل 2286l ال جي رو با قيمت 299 و 22700 سامسونگ رو با 280 ديدم...
ميخوام يكي از اين دو مدل رو بگيرم...چندتا سوال دارم...

1. تفاوت اين دو مدل توي چي هست؟؟؟ميدونم يكيش led هست اون يكي lcd
2.برتري با كدومه در تصوير؟؟
3. 20 تومن بيشتر ارزش داره هزينه كنم و ال جي رو بگيرم؟؟؟
4. واسه فيلم و بازي كدوم بهتره؟؟؟
5. شما اين دو مدل رو چه قيمتي داريد؟؟
6. سامسونگ مدل led چيزي داره؟؟؟حدود قيمتش چنده؟؟؟22 اينچ...

hapalii
16-04-10, 14:45
سلام

اولا فکر کنم قیمت های که دارید کمی اشتباه توی سایت رایان صبا برای مدل ال جی قیمت 300 هزار تومان و برای مدل سامسونگ قیمت 265 هزار تومان زده که نسبت به قیمت های شما می بینید که تفاوت قیمت بیشتری دارند ضمن این که وقتی رایان صبا این قیمت زده به احتمال زیاد توی بازار 15 تا 20 هزار تومان ارزان تره این مدل ها .

مدل ال جی نور پس زمینه LED داره و فکر هم نمی کنم کاملا از تکنولوژی LED بهره ببره چون مصرف برق هر دو یک اندازه است .
روزولوشن مدل سامسونگ بالاتره در عوض کنتراست ال جی بالا تره من تصویر این مدل ال جی رو دیدم تصویر خیلی خوبی میده البته باید در کنار همین مدل سامسونگ مقایسه کرد تا دقیق تر بشه گفت اما مدل ال جی ظاهر خیلی خیلی زیبا تری داره کلا ظاهر مدل های سامسونگ خیلی یک نواخت شده .

من فکر کنم در کل مدل ال جی بهتره البته خوب گرانتر هم هست و تفاوت قیمت بیشتر از 20 هزار تومان هم دارند تا جایی که من مقایسه کردم جز رزولوشون که مدل سامسونگ بالا تره در بقیه موارد مدل ال جی کمی بهتره روزولوشن بالاتر مدل سامسونگ هم حتی با می تونه با توجه به نوع کارت گرافیک تو بازی ها دردسر ساز هم بشه اگر گرافیک به حد کافی بالا نباشه .

در اخر هم من رزولوشن 1050*1680 رو به روزلوشن 1920*1080 ترجیح می دم