PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست درایور XP برای لپ تاپ سونی سری F

reza farah
14-04-10, 16:22
سلام از دوستان کسی هست که بتونه درایورهای لپ تاپ سونی Vaio سری F مدل این دستگاه F11 هستش رو بزاره ممنون می شم. اگر فقط گرافیکش که جیفورس G310M هستش و Wireless Lan که Intel 6200 هستش رو بزاره هم کفایت می کنه.
من گرافیک و وایرلسش رو از یه مدل CW با درایور مشابه برداشتم وایرلسش که نصب نشد. گرافیکش هم نصب می شه اما وقتی ریستارت می شه توی بالا اومدن، بعد از صفحه اول ویندوز دیگه تصویر قطع می شه در حالیکه سیستم می یاد بالا و صدای آهنگ ورود به ویندوز هم شنیده می شه.
فکر کنم کامل توضیح دادم:party:

javadshahvand
14-04-10, 18:51
Only the registered members can see the link

reza farah
15-04-10, 19:23
جواد جان ممنون واقعاً لطف کردی.
اما من این 2 تا درایور که می خواستم رو دانلود کردم متأسفانه باز این وایرلس نصب نشد و گرافیک هم همون مشکل توی بالا اومدن رو داره.
چیزی که من از توی اون سایت دیدم این بود که یکسری Device ID داده بود که با دستگاه خودم که مطابقت کردم خیلی با هم فرق داشت.من واسه نصب ویندوز روی یه دستگاه hp با سی پی یو AMD جدید، به این مشکل برخورده بودم دادم یکی از دوستام Device ID هارد رو توی سی دی ویندوز ریخت و مشکلم حل شد.
اگه راه حلی به ذهنتون رسید لطفاً منو بی خبر نذارید.
در ضمن من چون کارم تعمیرات لپ تاپ هست بانک درایور هم دارم اگه یک وقت گیر کردی اطلاع بده، گرچه که شما استاد ما هستی اما من در خدمتت هستم.
باز هم ممنون

parvaz1234
26-06-10, 13:02
سلام دوستان
من هم با اين مشكل مواجه شدم. البته من يك CD ويندوز xp با درايور هارد ساتا و با كمك nlite ساختم. مدل نوت بوك من VPCF11nfxh هستش. گرافيكم هم جيفرس gt 330m هست. ورژن 195.62 , 197.16 را با فايل inf اصلاح شده هم امتحان كردم. متاسفانه وقتي نصبش كردم توی بالا اومدن، بعد از صفحه اول ویندوز دیگه تصویر قطع می شه . لطفا كمك كنيد چون نرم افزارهاي تخصصي من فقط تو محيط xp كار ميكنند.

yepesaram
13-07-10, 13:04
سلام درایورهای این (VPCF11DGX/B )مدل می خوام واسه Xp اگه کسی داره و می تونه کمک کنه خیلی واجبه مرسی

AMD>INTEL
13-07-10, 13:39
اين لپتاپ هاي درايورهاي xp به سختي گير مياد .

pc_hex
27-07-10, 23:37
سلام از دوستان کسی هست که بتونه درایورهای لپ تاپ سونی Vaio سری F مدل این دستگاه F11 هستش رو بزاره ممنون می شم. اگر فقط گرافیکش که جیفورس G310M هستش و Wireless Lan که Intel 6200 هستش رو بزاره هم کفایت می کنه.
من گرافیک و وایرلسش رو از یه مدل CW با درایور مشابه برداشتم وایرلسش که نصب نشد. گرافیکش هم نصب می شه اما وقتی ریستارت می شه توی بالا اومدن، بعد از صفحه اول ویندوز دیگه تصویر قطع می شه در حالیکه سیستم می یاد بالا و صدای آهنگ ورود به ویندوز هم شنیده می شه.
فکر کنم کامل توضیح دادم:party:

دوست عزیز نوت بوک شما از پردازنده core i3 استفاده میکنه و چون کش core i3 در level 3 هست و ویندوز اکس پی روی level 2 میتونه کارکنه و فقط 128کیلوبایت کش در level 2 میمونه که خیلی کمه چه برسه به بالا آوردن گرافیک به این خوبی...
بهتره از ویندوز 7 استفاده کنید تا از سیستم خودتون حداکثر استفاده رو ببرید.
اگه مشکلتون در نرم افزارهای تخصصی هستش باید بگم برای ویندوز 7 یک فایلی توسط مایکروسافت ساخته شده که بدون اینکه برنامه کُند بشه راحت اجرا میشه(این فایل نصبی هستش).
سافتگذر میتونی دانلود کنی.

pc_hex
27-07-10, 23:41
اين لپتاپ هاي درايورهاي xp به سختي گير مياد .

درست میفرمایید.
در ضمن اگه سایت وایو هم بخاد آپلود کنه باز هم مشکل بالابودن نسل پردازنده دستگاه ایشون هستش که xp ساپورت نیست متاسفانه...
رفته رفته داره شبیه pentium2 میشه این ابر سیستم ها...

parvaz1234
17-09-10, 13:32
دوست عزیز نوت بوک شما از پردازنده core i3 استفاده میکنه و چون کش core i3 در level 3 هست و ویندوز اکس پی روی level 2 میتونه کارکنه و فقط 128کیلوبایت کش در level 2 میمونه که خیلی کمه چه برسه به بالا آوردن گرافیک به این خوبی...
بهتره از ویندوز 7 استفاده کنید تا از سیستم خودتون حداکثر استفاده رو ببرید.
اگه مشکلتون در نرم افزارهای تخصصی هستش باید بگم برای ویندوز 7 یک فایلی توسط مایکروسافت ساخته شده که بدون اینکه برنامه کُند بشه راحت اجرا میشه(این فایل نصبی هستش).
سافتگذر میتونی دانلود کنی.

ممنون ميشم اگه اسم اون نرم افزار را بنويسي

ipc110
03-10-10, 15:13
سلام
به نشانی زیر مراجعه کنید:
Only the registered members can see the link