PDA

مشاهده نسخه کامل : راحتترین روش تست سرعت اینترنت ( از طریق وبسایت )

KING
09-04-10, 17:14
سلام
گشتی تو نت میزدیم با این (Only the registered members can see the link) سایت مواجه شدیم
تست سرعت فعلی اینترنت شما را نشون میده
جالبه من واسه دائیم DSL 128 پرداخت بصورت یکساله خرید کردم دیشب با این سایت سرعتش را تست کردم 512 زده بود
ولی واسه منکه ماهانه حساب میشه همون 128 بود
چی میکنه این شاتل :دی
بخش تست سرعت نت شما (Only the registered members can see the link)

بیاد داشته باشید موقه تست تمامی صفحات وب - دانلود ها و ... را ببندید

mzz
09-04-10, 23:29
Výsledky měření rychlosti internetového připojení

měření odezvy
100% hotovo

Průměrná rychlost připojení: [? (javascript:;)]699,04 kbit/sPrůměrná rychlost stahování dat: [? (javascript:;)]87,38 kB/sPrůměrná rychlost odesílání dat: [? (javascript:;)]-Není čas na změnu?
Prohlédněte si nabídky s rychlostí nad 699 kbit/s (Only the registered members can see the link)
Průměrná rychlost odezvy (ping): [? (javascript:;)]153 msNejkratší odezva: [? (javascript:;)]152 msNejdelší odezva: [? (javascript:;)]154 msواسه من این زدش نمیدونم منظورش چیه یعنی 699 تو اوج ترافیک

Shoja Hosseini
10-04-10, 13:30
سلام
گشتی تو نت میزدیم با این (Only the registered members can see the link) سایت مواجه شدیم
تست سرعت فعلی اینترنت شما را نشون میده
جالبه من واسه دائیم DSL 128 پرداخت بصورت یکساله خرید کردم دیشب با این سایت سرعتش را تست کردم 512 زده بود
ولی واسه منکه ماهانه حساب میشه همون 128 بود
چی میکنه این شاتل :دی
بخش تست سرعت نت شما (Only the registered members can see the link)

بیاد داشته باشید موقه تست تمامی صفحات وب - دانلود ها و ... را ببندید

با سلام

لینک (سایت ) مربوطه به زبان انگلیسی قابل تبدیل است ؟

KING
14-04-10, 23:01
با سلام

لینک (سایت ) مربوطه به زبان انگلیسی قابل تبدیل است ؟

بله میتونید !
ولی با مترجم گوگل این لینک (Only the registered members can see the link) را تست کنید من به زبان فارسی با کترجم فارسی کردم
اگه جواب نداد
بیا اینجا (Only the registered members can see the link)سپس زبان Translate from => بزار رو زبان Czech و Translate into بزار رو زبان فارسی

Saeed-Milan
14-04-10, 23:18
برای من همچین چیزی اومد

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

راستی من متوجه نشدم سرعت آپلود و دانلود با هم سرعت خط شما رو مشخص میکنه یا فقط دانلود مهمه؟!

JEskandari
15-04-10, 02:37
به نظر من که همون سایت Speedtest (Only the registered members can see the link)راحت تر بود لااقل زبونش را میفهمیدیم

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

KING
15-04-10, 11:14
اره این سایت یکم گیج کننده است
این سایت (Only the registered members can see the link) هم سرعت اپلود و دانلود را نشون میده

Shoja Hosseini
15-04-10, 12:44
با سلام

این را هم تست کنید. یکی از دقیق ترین هاست.:

Only the registered members can see the link

KING
22-04-10, 20:44
با سلام

این را هم تست کنید. یکی از دقیق ترین هاست.:

تو پست بالا معرفی کرده بودم ها :lol:

Saeed-Milan
23-04-10, 11:25
بنظر شما این امکان داره؟!

SASAN_CNE
22-05-10, 01:38
4292 این دیگه چیه!

mehrad setak
23-07-11, 15:49
salam man che tori sorate internetemo chek bokonam

mehrdad_ab
23-07-11, 17:02
salam man che tori sorate internetemo chek bokonam
سلام
به انجمن خوش اومدین
لطفاً برای رعایت قوانین ، مطالبتون رو فارسی تایپکنید .
برای اندازه گیری سرعت اینترنت هم سایت های زیادی اقدام به اینکار می کنن ، مثل سایت زیر :
موفق باشین .