PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا شما میتوانید با لپ تاپ درس و کتاب بخونید؟

Agne
09-04-10, 16:30
سلام دوستان.

جواب این سوالتون برای من خیلی مهمه، چون من برای این سوال جواب های مختلفی گرفتم.
اما میخام اینجا با نظر شما تصمیم نهاییم رو بگیرم.

ممنونم ازتون.

:give_rose:

Stream
09-04-10, 16:36
بیشتر بستگی به خودتون داره ... من شخصا می تونم با لپ تاپ و PC درس بخونم ولی خیلی ها رو هم می شناسم که نمی تونند.

Xtreme
09-04-10, 16:37
سلام ..

خب جواب به این سوال کاملا به خود فرد بستگی داره. بعضی ها چشماشون سریع خسته میشه ( مثل من ) و فقط می تونن کتاب بخونن. اما بعضی ها هم اصلا بدون PDF نمی تونن کتاب بخونن.
من به شخصه برای مطالعه با لپ تاپ , ترجیح میدم منبع مطالعاتیم بصورت مولتی مدیای آموزشی باشه چون راحت تره و چشم کمتر خسته میشه.
برای خوندن PDF , مدت زمان کمتری باید به لپ تاپ نگاه کنم بنابراین فرصت مطالعاتی در روز کمتر میشه ولی با مولتی مدیا میشه این زمان رو بیشتر کرد.

Hamid2547
09-04-10, 16:44
بستگی به خود شخص داره که چقدر به این موضوع عادت کرده باشه،مثلا خود من به شخصه از خوندن پی دی اف خیلی کمتر خسته میشم تا کتاب،چون به نظرم تو محیط کامپیوتر یه انعطاف خاصی برای این چیزها وجود داره

saman87
09-04-10, 18:35
منم با نظر دوستان موافقم.
این مورد بستگی به خود شخص داره.
برای من کتاب خوندن با ابزارهای الکترونیکی خیلی راحت و لذت بخش تره.

mzz
09-04-10, 23:25
pc و لپتاب که چه عرض کنم با گوشی هم درس میخونم (جزوه های PDF و پاورپوینت)

Saeed-Milan
09-04-10, 23:34
ولی بنظر من خیلی راه خوبی هست چون خریدن کتاب هزینه زیادی داره و مالتی مدیا هم در هر زمینه ای وجود نداره ولی با لپ تاپ هر جا و در هر زمانی البته تقرییاً میشه مطالعه داشت و در زمان خستگی کنار گذاشت

JEskandari
10-04-10, 00:22
راستش که تا حالا با لپ تاپ امتحان نکردم ولی قبلا با Nokia E51 درس میخواندم
الان هم که Omnia HD گرفتم انگار که تمام دنیا را بهم دادن .

به نظرم دوران کتاب به سر اوده بخصوص برای ما که هر کتابمان حد اقل یه اندازه یک شاهنامه
بود اصلا این ور و اونور بردنشون کار خود رستم بود(البته اون هم بعد از یک مدتی کم میاورد)

mzz
15-04-10, 15:17
الان دیگه تیبلت ها جای کتاب رو میگیرن
انشاالله به زودی

Agne
15-04-10, 23:46
ممنون.
درسته هزینه ی کتاب زیاده، پس امسال نمایشگاه کتاب پرخرجی نخواهم داشت.

:give_rose:

K1LOU
16-04-10, 17:21
با سلام
خوب اگر خوندن pdf كمي براي بعضي از ما خسته كننده باشه . مزيت بزرگ لپ تاپ ها اينكه همه جا ميشه راحت ازش استفاده كرد ( استفاده بهينه از وقت ) و همچنين تعداد مقالات و كتابهاي الكترونيكي به صورت pdf خيلي افزايش يافته پس اگه به درس خوندن به اين صورت عادت هم نداشته باشيم بهتره كه كمي صبور باشيم و بهش عادت كنيم