PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در خرید هارد

omidt
08-04-10, 23:22
من موندم که هارد H.D.D WD 1TB 32MB SATAII Black بگیرم یا
H.D.D Seagate 1TB 32MB SATAII
دوستان با ذکر دلیل بگن کدوم بهتره؟

Stream
08-04-10, 23:58
سلام

استفاده این هارد چیه؟ (آرشیو یا سیستم عامل..؟)

omidt
09-04-10, 11:36
سلام

استفاده این هارد چیه؟ (آرشیو یا سیستم عامل..؟)

بیشتر برای آرشیو

Hamid2547
09-04-10, 11:45
مطمئنا وسترن دیجیتال هارد بهتری هست و امکانات بیشتری داره،ولی اگر برای ارشیو میخای سیگیت کارشو برات میکنه،وسترن از لحاظ سرعت دسترسی و اینکه اطلاعات رو بخاد از دو جا بخونه بهتر عمل میکنه ولی میگید که برای ارشیو میخاید پس همون سیگیت کافیه به نظرم

nima_hl
09-04-10, 12:07
بیشتر برای آرشیو

با اجازه استاد استریم گرامی :11():

ببین دوست گرامی ، هارد وسترن دیجیتال دارای ۲ پردازنده هستش که این امکان رو به شما میده که با بالاترین سرعت هم اطلاعات بخونید و هم بنویسید

ولی هارد سیگیت زمانی که فقط میخونید یا فقط مینویسید سرعت بهتری داره

به عبارتی اگر سیستم عامل قرار باشه روی همین هارد نصب بشه شما بهتره از وسترن بلک استفاده کنید ولی اگر os روی هارد دیگری نصب میشه و این هارد فقط برای آرشیو استفاده بشه بهتره سیگیت رو انتخاب کنید تا در زمان انتقال فایلها عملکرد بهتری داشته باشید

اگر هم از نظر طول عمر حساس هستید و هارد قراره مدت زمان زیادی ر کار کنه پیشنهادم وسترن بلک هستش

omidt
09-04-10, 14:43
ممنون از راهنمایی دوستان تصمیم گرفتم که هارد وست دیجیتال رو بگیرم

omidt
10-04-10, 21:24
من امروز رفتم هارد H.D.D WD 1TB 32MB SATAII Black رو خریدم پارتیشن بندی هم کردم ولی با حالات فرمت سریع (کویک فورمت) مشکلی که به وجود نمیاد به خاطر اینکه حالت فرمت طولانی فرمتش نکردم؟

nima_hl
10-04-10, 22:17
من امروز رفتم هارد H.D.D WD 1TB 32MB SATAII Black رو خریدم پارتیشن بندی هم کردم ولی با حالات فرمت سریع (کویک فورمت) مشکلی که به وجود نمیاد به خاطر اینکه حالت فرمت طولانی فرمتش نکردم؟

مبارک باشه ، خیر مشکلی پیش نمیاد

هارد رو چند گرفتید ؟

omidt
10-04-10, 22:22
مبارک باشه ، خیر مشکلی پیش نمیاد

هارد رو چند گرفتید ؟

ممنون
115 هزار تومن