PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد Turbo C پلاس پلاس

bill geits
08-04-10, 22:39
سلام . من برای درس برنامه نویسی C طبق گفته استادم توربو سی پلاس پلاس رو تهیه کردم . اونم نسخه 3 رو . منتها چند تا سوال دارم .
اولا وقتی اجراش می کنم لود یکی از هسته های پردازنده دو هسته ای من میره روی 100 ! و گرچه در خود توربو سی چیزی احساس نمی شه اما در خارج از محیط اون ، همه چیز به شدت کند می شه ! این طبیعیه ؟
دوم » این نسخه مال سال 1992 هست . می خواستم ببینم نسخه های جدیدتری واسش وجود نداره ؟
سوم » مگه ما با سی کار نمی کنیم . چرا باید توربو سی پلاس پلاس نصب کنیم ؟
ممنون

MoBiN.R
09-04-10, 10:32
سلام . من برای درس برنامه نویسی C طبق گفته استادم توربو سی پلاس پلاس رو تهیه کردم . اونم نسخه 3 رو . منتها چند تا سوال دارم .
اولا وقتی اجراش می کنم لود یکی از هسته های پردازنده دو هسته ای من میره روی 100 ! و گرچه در خود توربو سی چیزی احساس نمی شه اما در خارج از محیط اون ، همه چیز به شدت کند می شه ! این طبیعیه ؟
دوم » این نسخه مال سال 1992 هست . می خواستم ببینم نسخه های جدیدتری واسش وجود نداره ؟
سوم » مگه ما با سی کار نمی کنیم . چرا باید توربو سی پلاس پلاس نصب کنیم ؟
ممنون

CPU Usage برنامه توربو سی پلاس اینقدر هم زیاد نیست .. مگر اینکه از حلقه های بی نهایت استفاده کنید ( البته شاید ) .. در ضمن توربو سی پلاس رو اگر نسخه تحت ویندوز رو نصب کنید فکر کنم این مشکلی نداشته باشه ... جدیدترین نسخه توربو سی پلاس ، نسخه Turbo C++ 4.5 هست .. در مورد سوال سوم : توربو سی پلاس امکان نوشتن برنامه ها به زبان C هم توش فراهمه ولی توربو سی فقط برنامه های سی نوشته میشن ... اگه با سی برنامه مینویسین همون توربو سی کافیه

bill geits
09-04-10, 11:38
ممنون
میشه لینک دانلود نسخه 4.5 رو برام بگذارید ؟:give_rose:

Jagvar
09-04-10, 13:27
سلام
این وبلاگ استاد زبان c دانشگاه آزاد واحد لارستان هستش، کلا پسر خوبیه!
برنامه مورد نظر نسخه 4.5 رو می تونید رد صفحه زیر دانلود کنید
Only the registered members can see the link