PDA

مشاهده نسخه کامل : بر داشت شدن بایوس

Trance
14-04-07, 15:03
ایا این امکان هست که بایوس در اینده از روی مادر بورد ها برداشته بشه و از تکنولوزی دیگه جا ش استفاده بشه؟

M A H R A D
14-04-07, 15:28
ایا این امکان هست که بایوس در اینده از روی مادر بورد ها برداشته بشه و از تکنولوزی دیگه جا ش استفاده بشه؟
صد در صد همینطور خواهد شد !

شک نکنید !

با این پیشرفت شگرف علم که سرعتش خیلی خیلی زیاده و من و شما هم از اون خیلی خیلی عقب هستیم ، هیچ چیز بعید نیست ...

خداییش کی 7-8 سال پیش فکر میکرد هارد 1000 گیگایی ( یک ترابایت) به بازار میاد ... اون موقع گیگش به زور تولید میشده ( شاید هم اصلا تولید نمیشده !)

Mehdi_Full
14-04-07, 20:48
بله آینده واقعا جالبه و دوست دارم خدا عمر بده ببینیم چی میشه
من پیش بینی میكنم كه 20 تا 30 سال دیگه 60 درصد رباتها میتونن جای انسان رو بگیرن
نظر شما چیه ؟!

WORYA_SH
14-04-07, 21:26
دوستان حرفاتون قشنگ و امید به اینده خیلی خوبه ولی با این حرف که روبا تها جای ادم را میگیرن مخالفم چون همون موقع هم باید یه ادم روبات را برنامه ریزی کنه همچنین خلقت را با ساخته دست بشر مقایسه کردن همیشه اشتباس این نظر شخصی منه.

Mehdi_Full
16-04-07, 00:10
دوستان حرفاتون قشنگ و امید به اینده خیلی خوبه ولی با این حرف که روبا تها جای ادم را میگیرن مخالفم چون همون موقع هم باید یه ادم روبات را برنامه ریزی کنه همچنین خلقت را با ساخته دست بشر مقایسه کردن همیشه اشتباس این نظر شخصی منه.

وریا جان بله شما درست میگی بالاخره انسان تو راس هرم قرار داره و رو دستش هیچ چیز نمیتونه بیاد و به خاطر همین هم گفتم 60 درصد :1. (3):
از این انسان خاكی هم هیچ چیز بعید نیست
البته اگه روزی هم این صحبت ما به حقیقت بپیونده بازم كار خود انسانه :1. (23):
تشكر:1. (26):

KING
16-04-07, 00:23
كاملا" درسته راستي من امروز يه چيزي جالبي شنيدم كه كره جنوبي الان ارتشش رباطه الان ديگه اكثر كشور ها بجاي سرباز از ربات استفاده ميكنه اين ربات كه كره جنوبي ساخته اندازه يك اسب بعد چهار لاستيك داره و از لحاظ هوش مصنوي فوق الهاده هستند
و مجهز به انواع سلاح خوب اين نشون ميده كه دنياي مدرن ديجيتال بد جوري دارهخ پيشرفت ميكنه

Mehdi_Full
16-04-07, 00:44
بله بهنام جان
استفاده از رباتها در خانه - جنگها (به خاطر نداشتن تلفات انسانی) - بازم رباتها در هواپیماهای جنگی - در رستورانها به جای گارسون و ..... رو میشه نام برد و خیلی چیزای دیگه

M A H R A D
16-04-07, 11:28
آخر انحراف !

از بایوس پریدیم به گارسون و ارتش کره و ... Only the registered members can see the link

سپاس Only the registered members can see the link