PDA

مشاهده نسخه کامل : » اخبار و بحث های مربوط به GOOC 2010 Iran

Shahryar
05-04-10, 14:36
با سلام خدمت کاربران گرامی ؛ :1. (23):

حتماً با GOOC یا همون Gigabyte Open OverClocking Championship آشنایی کافی دارید و میدونید که مهم ترین مسابقه اورکلاکینگ هست که هر سال توسط شرکت گیگابایت برگزار میشه .

امسال هم مثل سال های پیش همچین مسابقه قرار هست که برگزار بشه و به روال گذشته به صورت :

کشوری > منطقه ای > جهانی

هست که این تاپیک مربوط به قسمت کشوری این مسابقه هست که توسط شرکت آواژنگ نماینده محترم این شرکت برگزار می شود .

برندگان در این قسمت راهی مسابقات منطقه ای PAN-Asia می شوند که در اونجا با شرکت کنندگان آسیا ، اقیانوسیه و آفریقا رقابت می کنند و برنده به مسابقات جهانی و نهاییش که در تایوان هست راه میابند .

اما نکته جالب امسال برگزاری این مسابقه به صورت آنلاین توسط شرکت آواژنگ هست که در نوع خودش متفاوت و جذاب هست .

این مسابقه بر پایه سوکت LGA 1156 اینتل هست و در دو بخش SuperPI 1M و 3DMark 05 برگزار میشه .

همچنین انجمن های پی سی نتورک تالار گفتمان رسمی این مسابقه هست که کاربران می تونند آخرین تغییرات ، اخبار و هر چیزی که مربوط به GOOC باشه را در انجمن مطرح کنند تا نماینده شرکت آواژنگ یا ... پاسخ مورد نظر را ارائه دهند .

طریقه ثبت نتایج ، تاریخ شروع مسابقه و ... هنوز به طور دقیق مشخص نیست و اورکلاکر ها فعلاً میتونند با استفاده از قوانین مسابقه شروع به تهیه قطعات و ... خودشون باشند .

مهم : طبق صحبت هایی که با شرکت آواژنگ انجام شد ، اورکلاکر های نیمه حرفه و حرفه ای می توانند با تماس با بنده از طریق پیغام خصوصی از تخفیف ویژه برای خرید قطعات ( مادربرد + کارت گرافیک ) برای شرکت در مسابقه استفاده کنند .

تیم برنده به عنوان تیم انتخابی ایران به مسابقات GOOC 2010 - PAN-Asia اعزام خواهد شد .

جوایز مسابقه هنوز مشخص نیست و باید تا شروع مسابقه منتظر موند ...

سایت رسمی مسابقه :

Only the registered members can see the link

نظر ، سوال یا ... خودتون را در همین تاپیک مطرح کنید .

با آرزوی موفقیت برای یکایک اورکلاکر های عزیز ؛
شهریار به نمایندگی از تیم مدیریت :give_rose:

Overclock yourself
05-04-10, 14:57
سلام به همه دوستان

من يه جورايي نماينده گيگابايت و شركت آواژنگ براي رفع مشكلات و پاسخ به سوالات بازديد كنندگان و شركت كنندگان در مسابقه هستم.

اگر سوالي بود، حتما بپرسيد!

Jagvar
06-04-10, 10:00
یه سوال فنی که در این اپتدا پیش میاد!
اونایی که مثل خیلی از بچه ها مشکل سربازی دارند برای اعزام به خارج از کشور چطور عمل خواهد شد؟!
مدیران آواژنگ واقعا تشکر می کنم که جوان ایرانی رو باور دارین.

Moein
06-04-10, 17:00
یه سوال فنی که در این اپتدا پیش میاد!
اونایی که مثل خیلی از بچه ها مشکل سربازی دارند برای اعضام به خارج از کشور چطور عمل خواهد شد؟!
مدیران آواژنگ واقعا تشکر می کنم که جوان ایرانی رو باور دارین.

سلام محمد علی جان

مشکل سریازی به راحتی قابل حل هست زیرا شما کافیست تنها یک گواهی تحصیلی داشته باشید و با توجه به اینکه مسابقات اورکلاک جز تایید سازمان علوم و تحقیقات هست شما می تونید با قرار دادن وثیقه از کشور خارج شده و در مسابقات شرکت کنید

البته این امر مستلزم داشتم گواهی و کمی وقت برای گرفتن تاییده این مسابقات هست

PUMAOC
06-04-10, 17:02
سلام

یه سوال برام پیش اومد قبلا هم یه جا ی دیگه پرسیده بودم.

برای ORB گرفتن 05 نیاز به سریال هست ؟؟؟ چون با سریال یکی از بچه ها می خواستم اورب تهیه کنم ( البته موفپقه ای که لوگ آن بودم تو سایت فیوچر مارک) یک ارور می ده و می گه این سریال مال شما نیست.

اگر هم بدون ریجستر برم داخل مارک طول تست ها زیاد می شه!!!:1. (26):.

حالا چه طوریه ؟!!:11():

Jagvar
06-04-10, 20:51
سلام

یه سوال برام پیش اومد قبلا هم یه جا ی دیگه پرسیده بودم.

برای ORB گرفتن 05 نیاز به سریال هست ؟؟؟ چون با سریال یکی از بچه ها می خواستم اورب تهیه کنم ( البته موفپقه ای که لوگ آن بودم تو سایت فیوچر مارک) یک ارور می ده و می گه این سریال مال شما نیست.

اگر هم بدون ریجستر برم داخل مارک طول تست ها زیاد می شه!!!:1. (26):.

حالا چه طوریه ؟!!:11():
4056
سعید جان ببین این سریال ها به کارت میاد:wink:

moreb
06-04-10, 22:14
آخه این چه مسابقه ای که باید حتما مادربورد و کارت گرافیکت گیگا باشه آخه گیگا کجاش به msi asus می رسه.:lol:

Shahryar
06-04-10, 22:21
آخه این چه مسابقه ای که باید حتما مادربورد و کارت گرافیکت گیگا باشه آخه گیگا کجاش به msi asus می رسه.:lol:

دوست عزیز این مسابقه توسط شرکت گیگابایت برگزار میشه و طبیعی هست که کلیه مادربرد و کارت های گرافیک باید گیگابایت باشه . مگه توی مسابقه MOA از کارت گرافیک گیگابایت میشد استفاده کرد ؟

اما مورد دوم صحبتتون هم دلیل علمی دارید ؟ در صورتی که دارید خوشحال میشم توی یک تاپیک مرتبط و مجزا در انجمن کارت های گرافیک مطرح کنید .

شاد باشید :give_rose:

AMD>INTEL
06-04-10, 22:23
براي تك تك دوستان آرزوي موفقيت ميكنم .

گيگابايت تو قسمت اوركلاك بهتر از اسوس عمل ميكنه ركوردهاي فنوم 2 هم معمولا با گيگابايت زده شده . اسوس خوبه ولي تو اوركلاك فعلا گيگابايت خوب داره كار ميكنه .

moreb
06-04-10, 22:32
دوست عزیز این مسابقه توسط شرکت گیگابایت برگزار میشه و طبیعی هست که کلیه مادربرد و کارت های گرافیک باید گیگابایت باشه . مگه توی مسابقه MOA از کارت گرافیک گیگابایت میشد استفاده کرد ؟

اما مورد دوم صحبتتون هم دلیل علمی دارید ؟ در صورتی که دارید خوشحال میشم توی یک تاپیک مرتبط و مجزا در انجمن کارت های گرافیک مطرح کنید .

بنچمارک از 3مادبورد msi و asus و giga که در سایت tomhardware انجام شد نشان داد که در چیپ 790 و 785 و 770 در رتبه اول msi و دوم asus و سوم gigs
در ضمن در سایت اورکلاک بهترین مادربورد ها و گرافیک ها برای اورکلاک msi شدند برای کولینگ بهتر و...
اما من قصد بی احترامی ندارم اما نظر من هم همین هست که msi برای اور بهتر هست من تجربه کردم من یه کارت گرافیک msi4850 oc را بیشتر از giga4850 oc اورکلاک کردم در شرایط برابر اورکلاک دمای msi 66 و giga با وجود مس 71 درجه بود و البته این ها همه نظر هست.و..... هرکس نظری دارد

moreb
06-04-10, 22:38

در مسابقات moa فقط از کارت گیگا نمی شد استفاده کرد از بوردش که می شد.
در ضمن گیگا شروع کرد به نژاد پرستی در مسابقات اورکلاکش (شوخی کردم)اما اول گیگا شروع کرد

moreb
06-04-10, 22:46
به هر حال گيگابايت همين قدر ارزش فني اوركلاكر هاي ايراني رو ميدونه جاي تقدير داره
با تشکر باید بگم که ماتریکس هم دنبال این قضیه هست و دریا کامپیوترهم این کار را کرده بود:give_rose:

Shahryar
06-04-10, 22:47
بنچمارک از 3مادبورد msi و asus و giga که در سایت tomhardware انجام شد نشان داد که در چیپ 790 و 785 و 770 در رتبه اول msi و دوم asus و سوم gigs
در ضمن در سایت اورکلاک بهترین مادربورد ها و گرافیک ها برای اورکلاک msi شدند برای کولینگ بهتر و...
اما من قصد بی احترامی ندارم اما نظر من هم همین هست که msi برای اور بهتر هست من تجربه کردم من یه کارت گرافیک msi4850 oc را بیشتر از giga4850 oc اورکلاک کردم در شرایط برابر اورکلاک دمای msi 66 و giga با وجود مس 71 درجه بود و البته این ها همه نظر هست.و..... هرکس نظری دارد

مسابقه بر پایه پلتفرم 1156 هست نه چیپست هایی که بحث کردید . :great:

اما در کل این تاپیک مربوط به بحث در مورد برند ها و قابلیت اورکلاکینگشون نیست و صرفاً تاپیک اخبار و بحث پیرامون GOOC 2010 Iran Qualification هست . خواهشمندم در صورتی که بحثی در این مورد دارید در تاپیکی مرتبط و مجزا مطرح کنید . :give_rose:

Moein
06-04-10, 23:12
با سلام

تاپیک جالبی هست سایت خوبی هم برای این مسابقات طراحی شده

مسلما شرکت ها هزینه های زیادی می کنند و جا داره از شرکت اواژنگ تشکر کرد که تنها شرکتی هست که این هزینه رو در ایران می کنه نه مثل بعضی از شرکت ها با فریب یوزر ها برای فروش مادربورد ها اعلامی از مسابقه می کنه و بعد همه رو میزاره سر کار!!!!

شاید جای یک سری مسائل در این تاپیک نباشه

چطور مسابقه MSI در HWBot مجاز نبود که از مادربورد EVGA استفاده بشه؟

همونطوری که شهریار هم گفتن بحث مسابقه سر مادربورد ها بر پایه 1156 و چیپ اینتل هست با مادربورد Gigabyte

شرکت های جهانی بر روی محصولاتی از خود تبلیغات می کنند و بحث می کنند که برد یا مادربرد ارزش کار کردن رو داشته باشه و هم در مارکتینگ و هم در فروش سهم بیشتری رو از بازار رو بگیره مادربورد ها بر پایه P55 یک جور سهم شرکت گیگا بایت شد و هیچ جای حرفی نه برای اسوس و نه برای مادربرد MSI بود

و در اورکلاک هم شما می تونید به منبع مراجعه کنید : لینک (Only the registered members can see the link)

Jagvar
06-04-10, 23:30
داداش با چنتا از این برند ها کار کردین؟
با کدوم یک از محصولات این شرکت ها تست زدین؟
من نمی گم که شما باید این کارا انجام بدین ولی وقتی دلیل مناسب ندارین این جور مباحث رو مطرح نکنید، خواهشن
به خدا دلم خونه از دست ASUS البته بگم هم معایبی داره و هم مزیت های زیاد، اما اخرش هر چی باشه نمی دونم چرا این ایسوز در بعضی از مواقع دچار خواب زدگی میشه!
من مطمعنم اگر ایسوز مسابقه برای اورکلاکینگ رم DDR2 می گذاشت می تونست رکرد فرکانس رم دنیا رو به خودش اختصاص بده. ولی از این طرف بهت قول می دم مین ایسوز یک بار مصرف هستش...
از شرکت خواصی پشتیبانی نمی کنم اما در مورد حرفی که زدم دلایل مستند دارم، و از روی احساسات حرف نمی زنم.
داشتم توی سایت ها چرخ می زدم که این لینکرو دیدم
----------------------
ویرایش:
تست همزمان چند مین بورد با سوکت 1156 که شرکت های :ASUS-Gigabyte- MSI- EVGA-intel درش شکرت دارن حتما توجه کنید به نتایج تا بیشتر متوجه شوید!
لینک (Only the registered members can see the link)

Moein
07-04-10, 00:18
یک افتخار می تونه باشه واسه ما که پیش استادش مسابقه بده و شرکت کنه و این می تونه فوق العاده باشه

بهادر جان چرا امسال شرکت نمی کنید از طرف شرکت اواژنگ که ساپورت درست حسابی هست از لحاظ گارانتی مخصوصا

کسی از زمان شروع مسابقه خبر داره؟ و اینکه ایا سی پی یو های که هنوز در بازار موجود نیستند مجاز هست یا نه یا گرافیک هایی که هنوز موجود نشدند ؟

Jagvar
07-04-10, 00:30
اگه زمان شروع و مدت زمان مسابقه رو اطلاع بدین شاید ما هم یه حرکتی کردیم.:great:
به قول یکی از دوستان"من می شم گرم کننده دیگ رقابت"
به نظر من اگر بشه از دوستان خوبمون که قبلا توی این فروم فعالیت می کردن دعوت کرد و همچنین از افرادی که در سال های گذشته در مسابقات شرکت کردن، دیگه میشه روی رقابت های پایانی حساب کرد.
بچه های مودینگ کار هم اگر ولت مود کارت گرافیک رو در اختیار عموم قرار بدن و از این ور دوستان اواژنگ بیشتر عزیزان رو ساپرت کنند، در کنار رقابت کاملا سالم میشه تیمی به رقابت فرستاد که در خور ایران باشه
:party:

Moein
07-04-10, 10:30
اگه زمان شروع و مدت زمان مسابقه رو اطلاع بدین شاید ما هم یه حرکتی کردیم.:great:
به قول یکی از دوستان"من می شم گرم کننده دیگ رقابت"
به نظر من اگر بشه از دوستان خوبمون که قبلا توی این فروم فعالیت می کردن دعوت کرد و همچنین از افرادی که در سال های گذشته در مسابقات شرکت کردن، دیگه میشه روی رقابت های پایانی حساب کرد.
بچه های مودینگ کار هم اگر ولت مود کارت گرافیک رو در اختیار عموم قرار بدن و از این ور دوستان اواژنگ بیشتر عزیزان رو ساپرت کنند، در کنار رقابت کاملا سالم میشه تیمی به رقابت فرستاد که در خور ایران باشه
:party:

سلام محمد علی جان شما در صورتی که بگی از چه کارتی می خوای در این مسابقه شرکت کنید مطمئن باشید خود من به شخصه کمکتون خواهم کرد

در صورتی که از گرافیک های سری 5800 هم بخواهید استفاده کنید شما می توانید از soft mode حالا یا از طریق riva tunner به کارت ولتاژ بدید یا از طریق نرم افزار های مختلف این کار رو انجام بدید ضمننا گرافیک های که Vr داشته باشند هم این قابلیت رو خواهند داشت

این مسابقات مساله GOOC هست پس همه دوستان تمام تلاش خود را خواهند کرد که بهترین نتیجه رو بگیرند

Jagvar
07-04-10, 12:19
سلام محمد علی جان شما در صورتی که بگی از چه کارتی می خوای در این مسابقه شرکت کنید مطمئن باشید خود من به شخصه کمکتون خواهم کرد

در صورتی که از گرافیک های سری 5800 هم بخواهید استفاده کنید شما می توانید از soft mode حالا یا از طریق riva tunner به کارت ولتاژ بدید یا از طریق نرم افزار های مختلف این کار رو انجام بدید ضمننا گرافیک های که Vr داشته باشند هم این قابلیت رو خواهند داشت

این مسابقات مساله GOOC هست پس همه دوستان تمام تلاش خود را خواهند کرد که بهترین نتیجه رو بگیرند
معین جان البته من به صورت کلی گفتم
که اگر چه رقابت سالمی با هم دیگه داریم اما تجربیات و اطلاعات رو در اختیار همه قرار بدیم که در نهایت باعث بالا رفتن راندمان تیم اعزامی خواهد شد.:great:
یه کارت جدیدا به دستم رسیده (Only the registered members can see the link) که درسته خیلی قدرتمند نیست، ولی خوب من هم فقط در حد این که رقابت داغ تر بشه شرکت خواهم کرد. وگر نه مارا چه به رقابت با اساتید:love:
-------------------------
برنامه super-pi می تونید از لینک زیر دانلود کنید.نسخه 1.5
دانلود (Only the registered members can see the link)
(البته اگر نسخه جدیدتر و توییک ادیشن اگر در دسترس دوستان هست لینک بزارن ممنونم می شم)

برنامه 3DMark 05 که اخرین نسخه که هم راه با اخرین اپدیت هستش رو از لینک زیر دانلود کنید.نسخه 1.3.0.1901
دانلود (Only the registered members can see the link)

serpens13
07-04-10, 15:29
در اين مسابقات بهتين تجربيات رو ميشه بدست اورد و از اون مهم تر باعث ميشه رابطه دوستان باهم نزديكتر بشه
اميدوارم همه شركت كنند
با آرزوي موفقيت براي تمام بچه ها
سياوش شجاعي

:Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

Moein
08-04-10, 19:02
سلام هنوز از زمان مسابقه خبری نیست؟

اون طور که من پرس و جو کردم مسابقه امسال اسیا در خرداد ماه هست پس وقت زیادی برای مسابقه نیست امید وارم که تمامی دوستان وقت کافی برای شرکت داشته باشند

PUMAOC
09-04-10, 00:06
من که آمادم برای ترکاندن خودم و سیستم م !!!:lol:

moreb
09-04-10, 22:21
داداش با چنتا از این برند ها کار کردین؟
با کدوم یک از محصولات این شرکت ها تست زدین؟
من نمی گم که شما باید این کارا انجام بدین ولی وقتی دلیل مناسب ندارین این جور مباحث رو مطرح نکنید، خواهشن
به خدا دلم خونه از دست ASUS البته بگم هم معایبی داره و هم مزیت های زیاد، اما اخرش هر چی باشه نمی دونم چرا این ایسوز در بعضی از مواقع دچار خواب زدگی میشه!
من مطمعنم اگر ایسوز مسابقه برای اورکلاکینگ رم DDR2 می گذاشت می تونست رکرد فرکانس رم دنیا رو به خودش اختصاص بده. ولی از این طرف بهت قول می دم مین ایسوز یک بار مصرف هستش...
از شرکت خواصی پشتیبانی نمی کنم اما در مورد حرفی که زدم دلایل مستند دارم، و از روی احساسات حرف نمی زنم.
داشتم توی سایت ها چرخ می زدم که این لینکرو دیدم
----------------------
ویرایش:
تست همزمان چند مین بورد با سوکت 1156 که شرکت های :ASUS-Gigabyte- MSI- EVGA-intel درش شکرت دارن حتما توجه کنید به نتایج تا بیشتر متوجه شوید!
لینک (Only the registered members can see the link)
من بحثم رو سوکت 770 و 785 و 790 بود نه 1156

Moein
10-04-10, 00:32
من بحثم رو سوکت 770 و 785 و 790 بود نه 1156

راستش از تاپیک که معلومه مسابقه سر 1156 برگزار میشه

من فکر کنم توی AMD که شما نام بردید MSI جز بهترین ها باشه اما نه بهترین مطلق به هر حال بهتره که بحث رو فعلا به 1156 و گیگا بایت محدود کنیم انشا ا.. هر وقت MSI توی ایران مسابقه ای برگزار کرد روی هر پلتفورمی من و تمامی دوستان حاظریم در مسابقه MSI شرکت کنیم چون مسابقه جهانی انقدر بزرگ و افتخار داره که هر کسی رو وسوسه می کنه که شرکت کنه مگر اینکه طرف مقرور باشه یا هم اینکه .....!!!!

Extreme
11-04-10, 17:30
خیلی خوبه که همچین مسابقات بزرگی که باعث میشه تمامی بچه ها به جنب جوش بیفتن یه مقداری بیشتر تلاش کنن برگزار میشه .

خیلی خوشحال شدم دوستان رو دیدم که همه میخوان شرکت کنن و در حال تهیه وسایل هستن .

فقط سوالی که برام پیش اومده اینه که استفاده از چیپ های ES مجاز هست یا نه ؟

با تشکر از تمامی دوستانی که تلاش میکنن برای اینجور برنامه ها به ویژه شهریار عزیز .

.D3VIL.
11-04-10, 17:35
خیلی خوبه که همچین مسابقات بزرگی که باعث میشه تمامی بچه ها به جنب جوش بیفتن یه مقداری بیشتر تلاش کنن برگزار میشه .

خیلی خوشحال شدم دوستان رو دیدم که همه میخوان شرکت کنن و در حال تهیه وسایل هستن .

فقط سوالی که برام پیش اومده اینه که استفاده از چیپ های ES مجاز هست یا نه ؟

با تشکر از تمامی دوستانی که تلاش میکنن برای اینجور برنامه ها به ویژه شهریار عزیز . نیما جان..
فکر میکنم طبق قوانین جهانی استفاده از چیپ های ES برای مسابقات ممنوع هست اگر اشتباه نکنم تو این مسابقه هم باید ممنوع باشه چون تفاوت قدرت اورکلاکینگ چیپ های ES نسبت به Retail تفاوت زیادی داره! همچنین تهیه این سری چیپ ها هم برای هر فردی مقدور نیست .

موفق باشید./با تشکر

serpens13
11-04-10, 19:39
تو سايت xs سر اين قضيه صحبت شده و هم retail هم ES مجاز است
ولي هنوز كاملا" تاييد نشده

.D3VIL.
11-04-10, 19:46
سیاوش جان سره چه قضیه صحبت شده؟!

مگه توی مسابقات خودشتون CPU نمیدن؟! قضیه چیه؟!

Moein
11-04-10, 20:31
سلام

والا راستش اونطور که پیداست توی خود GOOC هم از چیپ های ES استفاده می شه و طبق قوانینی که در میکرو سایتی که قرار داده مقایرتی با چیپ های ES نداره پس استفاده از این نوع چیپ ها فکر کنم مجاز باشه

قوانین مسابقه :
- کلیه مادربرد ها و کارت های گرافیک استفاده شده برای مسابقه می بایست از برند گیگابایت ( Gigabyte ) باشند .
- در صورت ورود سریال نامبر اشتباه برای کارت گرافیک و مادربرد استفاده شده ، شرکت کننده از مسابقه حذف خواهد شد .
- به اشتراک گذاری قطعات در این مسابقه مجاز نمی باشد و در صورت مشاهده ، فرد یا تیم خاطی بدون اطلاع قبلی از مسابقه حذف خواهد شد .
- شرکت کنندگان می توانند به صورت تیمی یا فردی در مسابقه شرکت کنند .
- شرکت کنندگان تنها مجاز به استفاده از مادربرد های بر پایه سوکت LGA 1156 گیگابایت می باشند .
- شرکت در مسابقه برای عموم آزاد است .

ViViD
11-04-10, 22:49
ولی اگر ES رو هم شرکت بدهند که دیگه جایی برای ما آماتورها نمیمونه :Love-PCN~!:

hamedjahanbakhsh
12-04-10, 00:01
دوستان ببخشید که سئوال احمقانه ای میکنم....ولی چه کنیم که نمیدونیم..

میخواست بدونم ES و Retail چیه؟؟

ممنون

PUMAOC
12-04-10, 00:09
فکر کنم ES نمونه ی مهندی سازش باشه که قبل از عرضه رسمی به بازار برا تست می آد بیرون دست یوزر. . .خصوصیات خیلی خوبیم دارن. مثلا برا یه فرکانس مشخس cpu مهندسی ولتاژ کمتری می خواد .... ( همین قدر می دونم):love:

Overclock yourself
12-04-10, 10:55
سلام

بايت دعوت نامه مشكلي وجود ندارد. فقط وضعيت تيم برگزيده بايد تا قبل از 20 ارديبهشت مشخص بشه تا بتونيم مقدمات رو فراهم كنيم.
بچه ها بهتره زود تر شروع كنن.

Extreme
12-04-10, 12:30
سلام

بايت دعوت نامه مشكلي وجود ندارد. فقط وضعيت تيم برگزيده بايد تا قبل از 20 ارديبهشت مشخص بشه تا بتونيم مقدمات رو فراهم كنيم.
بچه ها بهتره زود تر شروع كنن.

با سلام خدمت شما .

میخواستم در مورد مجاز یا غیر مجاز بودن چیپ های ES در مسابقه یک توضیحی بدید .

و اینکه اگر من قطعاتم رو از خارج از ایران تهیه کرده باشم برای وارد کردن سریال مشکلی به وجود میاد یا خیر ؟

با تشکر :11():

ViViD
12-04-10, 13:48
سلام
چند سوال و نکته به نظرم آمده که امیدوارم به پاسخ درستی در این زمینه برسم

1- اول اینکه اگر قرار باشه که پردازنده های ES هم در مسابقه حضور داشته باشند زیاد جالب نیست و مسابقه بین پردازنده ها خواهد بود نه اورکلاکرها

2- دوم که ترتیب مسابقه به چه صورتی هست آیا میتونیم فقط در یک قسمت از 2 تست موجود شرکت کنیم یا حتماً باید در هر 2 تست شرکت داشته باشیم و مجموع امتیازات 2 تست با هم جمع می شوند و نتیجه نهایی حاصل میگردد؟

.D3VIL.
12-04-10, 14:22
درسته.
تهیه یک چیپ Engineering Sample برای هر فردی داخل ایران کاره ساده ای نیست واگر هم قرار باشه همچنین قیمت بسیار بالاتری نسبت به پردازنده های Retail داره و همونطور که در پست قبل هم اشاره کردم تفاوت قدرت اورکلاک چیپ های Sample نسبت به Retail خیلی متفاوت میتونه باشه و بهتره که قانون ممنوعیت ES توسط شرکت آواژنگ گذاشته بشه.در غر این صورت قدرت یک OverClocker انتخاب نمیشه بلکه کسی که یک چیپ ES خوب داره انتخاب میشه و جریان Hwbot توی این مسابقات پیاده میشه که جالب نیست.

با تشکر و احترام

Moein
12-04-10, 15:53
با سلام

از نظر قیمت که چیپ های ES ارزون تر از سی پی یو های Retail هستند و خوب در صورتی که هر چیپی به صورت Handpick باشه گرون تر از حالت پایه هست دلیل هم کاملا منطقی هست چون طرف تعداد زیادی سی پی یو خریداری کرده و می خواد جای ضرر خودش رو جبران کنه!!!

والا این موضوع الان داره بحث می شه که مجاز باشه یا نباشه در مسابقات انتخابی قسمت های مختلف دنیا و چون دیگران توانایی تهیه چیپ های سمپل رو دارند شاید قوانین ما با قوانین اون ها باید متفاوت باشه و از اونجایی که ایران با سایر دنیا متفاوت هست به نظر شخصی خود من مجاز نباشه بهتر هست

حال باید به نظر محترم شرکت برگزار کنند احترام گذاشت و طبق قوانین شرکت اواژنگ در مسابقه شرکت کرد

Extreme
12-04-10, 16:18
کارت های گرافیک مورد استفاده برای این قسمت می بایست تک GPU ای ( تک هسته ای ) باشند ( برای مثال GTX 295 و 4870X2 مجاز نیستند )

یعنی در این صورت میتوان از 4 عدد 5870 استفاده کرد دیگه ؟

Moein
12-04-10, 21:51
یعنی در این صورت میتوان از 4 عدد 5870 استفاده کرد دیگه ؟

اینطوری که نمی شه اگر Multi کارت ها هم مجاز می شدند فکر کنم 4870x2 , 295 هم مجاز بدند

فکر کنم مسابقه بر پایه Single باشه یعنی هم Single card هم Single Gpu

Extreme
12-04-10, 22:31
اینجا نوشته شده ! کارت های گرافیک مورد استفاده برای این قسمت می بایست تک GPU ای ( تک هسته ای ) باشند .

کارت ها !

نوشته نشده Multi GPU استفاده نشه !

PUMAOC
13-04-10, 00:00
نیما جان فکر کنم این هم یه نوع باگ باشه.:lol:

ان شا الله در ترجمه ی بعدی و اراعه ی پچ جدید این هم رفع می شه.

Jagvar
13-04-10, 01:18
سلام دوستان
من یه دو روز نبودم، می گم که کی قراره این مسابقه راه بیفته اگر زمان بندی مشخص باشه خیلی بهتر هستش.
حد اقل میشه برنامه ریزی کرد...

Shahryar
13-04-10, 17:30
مسابقه شروع شد :

Moein
13-04-10, 22:18
با سلام

دوستان قوانین مسابقه اعلام شد و هیچ مغایرتی با سی پی یو های Sample نداره

Stage 1: 3Dmark 2005 (open, ends on 12 May) - more info » (Only the registered members can see the link) Limitations:

- Only members of Iran may participate.
- A verification screenshot is required.
- Only use processors using LGA1156.
- A verification link is required.
- Only make submission with a GIGABYTE videocard.
- Only use videocards manufacturered by GIGABYTE.
- Single GPU only

امید وارم که تمامی دوستانم رو در این مسابقه ببینم و بتونند بهترین نتیجه ممکن رو از این مسابقات بگیرند

Moein
13-04-10, 23:07
با سلام دوستان یک سری اطلاعات مسابقه اسیا معلوم شد

مسابقات بر روی پلتفورم 1366 خواهد بود و بر پایه سیستم X58 هست مسابقات اسیا در نیمه دوم خرداد ماه خواهد بود و سی پی یو مورد استفاده Core i7 980X خواهد بود

هم اکنون در کشور های مختلف اسیا برای شرکت در مسابقات در حال مسابقه می باشند که در اسیا کشور های Australia, China, Dubai, Hong Kong, India, Indonesia, Japan, Korea, Middle East, Philippine, Singapore, South Africa, and Taiwan. رو شامل میشه

برای تمامی دوستان ارزوی موفقیت رو دارم

SSA MEMBER

Shahryar
13-04-10, 23:16
دوستان عزیز در مورد ES ها باید منتظر نظر آواژنگ باشیم ولی به احتمال بسیار زیاد مجاز نیستند :love:

تست ها هم Single Card - Single GPU هستند .

با آرزوی موفقیت برای یکایک دوستان عزیز به خصوص دوستان عزیزمون در تیم شهر سخت افزار . :give_rose:

ViViD
13-04-10, 23:29
پس یعنی ترتیب مسابقه به این صورت خواهد بود که مجموع امتیازات 2 مرحله تست بصورت میانگین امتیاز کلی خواهد بود و اگر کسی در فقط یک قسمت شرکت داشته باشه به طور حتم امتیاز چه ناچیز و چه امتیاز خوبی رو که در مرحله دیگر میگیره را از دست میدهد درسته؟

Moein
13-04-10, 23:39
فکر کنم این مسابقه هم بر پایه مسابقات Hwbot باشه

دوستان عجله کنند که تا 12 May وقت دارند یعنی چیزی حدود 28 روز

Moein
14-04-10, 00:36
سلام بر تمامی دوستان -

دوستان عزیز من الان با چند نفر صحبت کردم و تمامی دوستان این مشکل رو اعلام کردند که مشکل ORB دارند برای این موضوع راهکاری هست

من می تونم برای تمامی دوستان اکانت تهیه کنم و بسته به تعداد افراد قیمت معلوم میشه چون هر چی بیشتر باشن Paypal که من شارژ می کنم هزینه کمتری بر می داره!!

یک راه دیگه هست که یک اکانت به صورت مشترک بگیریم و همه در یک اکانت ولید کنن و تفاوت رو برای اسم ها بگزاریم حالا باید ببینیم ORB به Ip حساس هست یا نه در صورتی که حساس باشه باز هم یک نفر می تونه ولید کنه و اسم ولید رو اسم فرد قرار بده اینطوری همه می تونیم یک اکانت داشته باشیم

ضمن اینکه اکانت Advance در حدود 20 دلار هست که در صورتی که با پی پال یک بار مصرف خریداری بشه حدود 39 هزار تومان میشه و در صورتی که با پی پال دائم شارژ بشه حدود 30 تومان در میاد یا حتی پایین تر !!!در صورتی که تعداد افراد زیاد بشه

nasiban
14-04-10, 22:42
دوستان من هم شرکت میکنم :1. (5): البته فکر نکنم بتونم به اساتید دیگه برسم ولی ان شاء الله موفق و پیروز خواهیم شد . :great:

PUMAOC
14-04-10, 23:49
سلام معیین جان....

در مورد اورب. من نفهمیدم:1. (27):. آخر یکی برای همه یا همه برای یکی ؟ کدوم... من که می خوام . هر طوری ارزون تر بشه.:lol::11():

AMD>INTEL
15-04-10, 01:02
قضيه اورب رو با آواژنگ مطرح كنيد . فكر كنم بتونن كمك كنند .

Moein
15-04-10, 13:53
سلام

بهادر جان فکر نکنم اواژنگ وظیفه داشته باشه واسه بچه ها این چیز ها رو تهیه کنه مثل این میمونه که بگیم به اواژنگ برای بچه ها نیتروژن تهیه کنه :دی این وسائلی هست که باید دوستان تهیه کنند

بچه ها بیش از 1 روز از مسابقه گذشته و هنوز هیچ کس ریزالتی ثبت نکرده !!!!

یک سوال پیش میاد گه در صورتی که یک نفر در قسمت super pi اول بشه و یک نفر در 3Dmark اول بشه و دقیقا فردی که در 3D mark اول شده در super pi دوم بشه و فردی که در Super pi اول شده در 3d mark دوم بشه امتیاز های مساوی بدست میارند چه کسی به نام نفر اول انتخاب میشه؟

ViViD
15-04-10, 19:22
- درسته 1 روز گذشته معین جان اما من هنوز هیچ قطعه ای ندارم که بخواهم تست بگیرم حالا گذشته از نیتروژن با واتر هم نمیتونم تست بگیرم چون هیچ قطعه ای ندارم

- در مورد اون سوال شما احتمالاً هر دو نفر رو یک مکان و مقام قرار خواهند داد یعنی بطور مشترک جایگاه اول و دوم رو خواهند گرفت

ViViD
16-04-10, 00:15
اول از همه تشکر میکنم بابت مسابقه ای که هنوز شرکت کننده ای نداره و آخرش هم معلوم نیست که مسابقه چه قوانینی (جزئیات) دارد

اینکه روی پلتفرم 1156 باشه شامل خیلی جزئیات هست که ذکر نشده است

بودن سی پی یو های دست چین یا مهندسی ساز یا معمولی بسیار مهم بود که هنوز با گذر زمان 2 روز از مسابقه قوانینی ندارند!!!

نماینده گیگابایت هم که خدا خیرش بدهد جوابگوی کامل سوالات بود و هیچ سوالی بدون جواب نموند

بدون تعارف عرض کنم با این ترتیب که جلو میرویم یکسری مشکلات ایجاد خواهد شد که ممکنه بزرگتر از این هم بشوند

انتظار دارم به جای اینکه بحث بر سره ولید کردن رکوردها باشیم سره مسائل اصلی اول بحث رو به اتمام برسانیم سپس وقتی همه دوستان تجهیزات رو داشتند برای ولید کردن آنلاین تستها بحث کنیم

منظورم شخص خاصی نیست کلی صحبت میکنم

امیدوارم همانند پست قبلی که 2 صفحه پیش بدون پاسخ ماند این پست نیز به تاریخ نرود

PUMAOC
16-04-10, 00:22
من هم کاملا با وحید موافق هستم .:give_rose:

من رو این پلتفورم خیلی کار کردم. و حتما هم شرکت می کنم....خیلی از بچه ها تازه سیستم خریدن و هنوز به دستشون نرسیده ( مثل خودم) .
خیلی ها هم هستن که روز آخر ثبت رکورد می کنن. منم همین کارو می خواستم بکنم اما انگار نمی شه.

:Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

serpens13
16-04-10, 00:36
من هم کاملا با وحید موافق هستم .:give_rose:

من رو این پلتفورم خیلی کار کردم. و حتما هم شرکت می کنم....خیلی از بچه ها تازه سیستم خریدن و هنوز به دستشون نرسیده ( مثل خودم) .
خیلی ها هم هستن که روز آخر ثبت رکورد می کنن. منم همین کارو می خواستم بکنم اما انگار نمی شه.

:Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):
سعيد جان قطعاتي كه گرفتي حتما" ميرسه دستت نگران نباش
ايشالاه كه ماله من هم ميرسه
شما به بقيه كاري نداشته باش
تست زدي ثبت بكن منم همين كارو ميكنم چون قشنگيش اينه كه همينكه دوست هاي خوبي هستيم كنار هم رقابت سالم و خوبي رو هم باهم داشته باشيم .
اميدوارم همه همينطور باشن كه وقتي ميخوان شركت كنن بيان بگن و ما هم خوشحال ميشيم كه دوستان شركت كنن نه اينكه زير آبي برن :wink:
با اينكه هنوز مشخص نيست سي پي يو ES مجاز هست يا نيست من از سي پي يو خودم استفاده نميكنم و مثل بقيه دوستان از retail استفاده ميكنم
اميدوارم مشكل خودم و همه بزودي حل بشه :great:

Moein
16-04-10, 15:13
مسئولان اواژنگ باید در این موضوع یکم بیشتر دقت کنند و برای این کار وقت بیشتری بگزارند دوستان باید بتونند حداقل چندین روز واسه تست زدن فرصت داشته باشند برای تست زدن الان دوستان یکم شاکی هستند ایشا ا.. که موضوع تا ابتدای هفته حل بشه

Game
16-04-10, 15:46
امید وارم بچه ها رکورد های خوبی ثبت کنن : دی

Shahryar
16-04-10, 17:43
پردازنده های ES مجاز نیستند .

مادربرد ها را من خیلی وقت پیش سفارش افرادی که پول ریخته بودند را انجام دادم و آواژنگ هم باید فرستاده باشه . بنده در اسرع وقت پیگیری میکنم و خبرش را میدم . :11():

PUMAOC
17-04-10, 17:33
پردازنده های ES مجاز نیستند .

مادربرد ها را من خیلی وقت پیش سفارش افرادی که پول ریخته بودند را انجام دادم و آواژنگ هم باید فرستاده باشه . بنده در اسرع وقت پیگیری میکنم و خبرش را میدم . :11():

سلام:give_rose:

آقا شهریار امروزم خبری نشد. دیگه داریم میریم تو اردیبهشت ماه برادر... می دونم شما سفارش دادین اما پیگیری کنید ببینید کجا گیر کردن.

از بس زنگ زدم تیپاکس دیگه جوابمو نمی دن...:1. (27): رفتم اون جا (الان از اونجا اومدم) یه هم فامیل من بود اما مال من نبود متاسفانه.... فکر نکنم این هفته هم بتونم تست بزنم.:1. (26):

حا لا می شه بگید چه سالی مین بورد می رسه دستم.

ViViD
17-04-10, 17:40
به نظرم اگر بتونی شماره بارنامه رو بهمون بدی راحت میشود پیگیری کرد یا خبری گرفت به هر حال گیگا وقتی پست می کرده رسید پستی داشته برای هر محموله
دست شما درد نکناد

Moein
17-04-10, 22:33
سلام بر تمامی دوستان

از اونجایی که هدف من این بوده که همیشه بچه های تیم خودمون رو تا حد توانم ساپورت کنم این بار هم می تونم یک کمک کوچیک به دوستان بکنم

دوستان می تونند برای ولید ORB روی من حساب کنند با کمی تحقیق متوجه شدم در صورتی که چند Ip به اکانت وصل بشند اکانت رو بلاک می کنند و از اونجایی که شاید درست نبود اکانت مشترکی خریده بشه و بعد از مسابقه طرفی که اکانت رو ثبت می کرد دیگه نخواست این کار رو بکنه

من یک اکانت شخصی خریداری کردم که دوستان می تونند بر هر Valid key تست خودشون رو انجام بدند و از نتیجه کار Save بگیرند بعد Save رو برای من ارسال کنند تا با اسم خودشون در اکانت خودم ولید کنم و لینک فایل ولید شده رو در اختیار شخصی که تست رو انجام داده قرار بدم شاید این کمک کوچکی باشه که من بتونم برای دوستانی که Valid key 3ِD mark 05 رو ندارند و می خواهند در این مسابقه شرکت کنند باشه و دغدغه این موضوع که نمی تونند فایل رو ولید کنند رو نداشته باشند

با تشکر
SSA MEMBER

Moein
17-04-10, 23:19
با سلام

برای اون مورد که در پست قبل گفتم می بایستی از طریق زیر اقدام کنید

ابتدا تست مورد نظر رو پاس کرده و بعد از مشاهده تصویر زیر :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

بر روی گزینه Save as ... کلیک کرده

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

سپس یک صفجه جدید برای Save کردن باز خواهد شد شما می بایستی در این صفحه مطابق زیر یک اسم رو برای ریزالت خود انتخاب کنید

سپس بر روی گزینه Save کلیک کرده

حال با توجه به مکان مورد نظر برای شما یک فایل با فرمت .3dr ذخیره شده شما می بایست فایل مورد نظر رو برای من توسط پیغام خصوصی ارسال کرده و در سریع ترین وقت ممکن من لینک ولید رو با اسم شما برای شما پیغام خصوصی خواهم کرد

موفق و پیروز باشید

SSA MEMBER

serpens13
17-04-10, 23:23
سلام بر تمامی دوستان

از اونجایی که هدف من این بوده که همیشه بچه های تیم خودمون رو تا حد توانم ساپورت کنم این بار هم می تونم یک کمک کوچیک به دوستان بکنم

دوستان می تونند برای ولید ORB روی من حساب کنند با کمی تحقیق متوجه شدم در صورتی که چند Ip به اکانت وصل بشند اکانت رو بلاک می کنند و از اونجایی که شاید درست نبود اکانت مشترکی خریده بشه و بعد از مسابقه طرفی که اکانت رو ثبت می کرد دیگه نخواست این کار رو بکنه

من یک اکانت شخصی خریداری کردم که دوستان می تونند بر هر Valid key تست خودشون رو انجام بدند و از نتیجه کار Save بگیرند بعد Save رو برای من ارسال کنند تا با اسم خودشون در اکانت خودم ولید کنم و لینک فایل ولید شده رو در اختیار شخصی که تست رو انجام داده قرار بدم شاید این کمک کوچکی باشه که من بتونم برای دوستانی که Valid key 3ِD mark 05 رو ندارند و می خواهند در این مسابقه شرکت کنند راحت باشه و دغدغه این موضوع که نمی تونند فایل رو ولید کنند رو نداشته باشند

با تشکر
SSA MEMBER
مرسي معين جان كه به فكر بچه هاي تيم هستي
اميدوارم اين دوستي و هم تيمي هميشه بين بچه هاي SSA بمونه كه بتونيم به همديگه كمك كنيم
اين مسابقه هم ميگذره تنها چيزي كه باقي ميمونه همين خاطرات و خوبي هاشه كه هميشه تو ذهن ميمونه
مرسي مرسي :great::love:

Overclock yourself
18-04-10, 09:10
سلام

بچه هاي عزيز سلام

اول از همه بابد راجع به ديركر ارسال قطعات عذرخواهي كنم.
قطعات همگي امروز يكشنبه بايد به دست دوستان برسه.

ViViD
18-04-10, 12:36
معمولاً شهرستان ما چند روزی نسبت به بقیه استانها تاخیراتی داره و تنها راه اینکه بشود پیگیری کرد همون کد شناسه و رهگیری مرسوله هست

استان سیستان و بلوچستان از لحاظ پست به سبب موقعیت سیاسی که دارد بسیار ضعیف عمل میکند

PUMAOC
18-04-10, 15:08
من یه چیزی بگم. مسابقه خیلی شول و ول شده ....:1. (26): اصلا مثل SOOC نیست. فقط ضد حاله.... نه رقابتی ... نه هیجانی...

مقصر کیه:126fs3186991::hmm2:

PUMAOC
18-04-10, 17:58

من الان از تیپاکس اومدم. (امروز یکشنبه بود دیگه؟). مین بورد نرسیده.

خون جلو چشامو گرفته.

Shahryar
18-04-10, 18:00
خبر های خوب :

سعید جان این کد رسید شما : 0040

وحید جان شما هم تیپاکس قبول نکرده گویا با باربری فرستادند به اینجا : تعاونی 15 ، شماره رسید هم : 210625

سیاوش جان هم امروز آواژنگ براش پیک کرده مادربرد را ، گرافیکشون را هم فردا براشون پیک میکنه .

چند تا تیم از اصفهان هم قصد شرکت دارند که ایشالله قطعات اون ها هم طی روز های آینده به دستشون میرسه . :give_rose:

ViViD
18-04-10, 18:02
پردازنده رو گرفتم و ایشالله تا فردا یا پس فردا نهایت دستم میرسه امروز یکی از دوستان پست کرده اند

امیدوارم مادربرد هم که هفته پیش پست شده فردا تا پس فردا به دستم برسه و تستها رو شروع کنم گرافیک رو هم باید یک فکری برایش بردارم بزودی ایشالله

من احتمال نمیدادم که با باربری بفرستند یعنی خودم باید بروم دنبالش در بدر دنبالش بگردم ای کاش پست میکردند :1. (27):

Shahryar
18-04-10, 22:57
راستی قطعات استفاده شده می بایست حتماً با گارانتی آواژنگ باشند . :1. (23):

ViViD
19-04-10, 14:24
مادربرد رسید منتظر بقیه قطعات هستیم
با تشکر از شهریار عزیز :love:

PUMAOC
19-04-10, 16:37

مین بنده هم رسید... :great:

منتظر خبر های خوش باشید. . .تا آخر همین هفته :wink:

Moein
19-04-10, 17:15
پس دوستانی که می تونند امشب یک اسکور ثبت کنند یک اسکور روی ایر هم شده بزارند که یکم مسابقه جذاب تر بشه

Shahryar
23-04-10, 13:30
دوستان زیادی پیغام خصوصی زدند در مورد قطعاتی که بعد از شروع مسابقه عرضه میشند ...

من با آواژنگ صحبت کردم و قرار شد قطعاتی که تنها قطعاتی مجاز باشند که قبل از شروع مسابقه معرفی رسمی شده باشند ( یعنی در سایت سازنده به صورت رسمی عرضه باشند ) . لذا قطعات مثل i5 680 مجاز نیستند . :love:

Overclock yourself
25-04-10, 15:43
سلام خدمت بچه هاي عزيز

چند تا از دوستان تلفني با من تماس گرفتن كه بعضي از قطعات در اصفهان پيدا نمي شود و دوستان در تهيه مادربردها و كارت هاي گرافيك رده بالاي گيگابايت مشكل دارند.

مسئله اصلا به اين شكل نيست و نماينده هاي آواژنگ در بازار طالقاني اصفهان، تمامي كالاهاي روز و رده بالاي gigabyte را موجود دارند.
براي خريد اين قبيل كالاها مي توانيد به فروشگاه هاي ب.كام و يا سايان در بازار طالقاني اصفهان مراجعه كنيد.

Moein
28-04-10, 08:46
با سلام

مسابقه به سرعت داره زمانش رو به پایان نزدیک میشه تمامی دوستان قطعات مورد نظرشون رو دریافت کردند و در حال حاظر در دسترسشون هست ولی بسیاری از دوستان هیچ نتیجه ای رو قرار نداده اند حتی به صورت پایه ای تنها 14 روز به پایان مسابقه باقیست و رنکینگ به صورت زیر می باشد

پس جای دوستانی که الان قطعات رو در اختیار دارند ولی هیچ تلاشی نمی کنند خالی هست!!!

موفق و پیروز باشید

SSA MEMBER

ViViD
28-04-10, 23:14
با عرض سلام خدمت دوستان گلم

رکوردهای شما واقعاً قوت قلبی برای همه ما هست و دوست دارم بهتر و بیشتر بتونید به نتیجه های بالا برسید

من نتونستم تست بزنم بدلیل فوت پدربزرگم شهرستان هستم ولی به محض برگشت حتماً شروع میکنم با همپای شما دوستان بتونیم قدرتمند در مسابقه شرکت کنیم

و گرافیک هم که سفارش داده بودم متاسفانه هنوز به دستم نرسیده حالا نمیدونم چه روزی فرستادند از طریق چه باربری ولی منتظرم تا خبرهای خوبی بشود

ارادتمند وحید

PUMAOC
28-04-10, 23:17

کارت من هم نرسیده. 5870. اگر فردا نرسید متاسفانه من هیچ رکوردی نمی زنم باش. یعنی نمی تونم که بزنم... به احتمال زیاد فردا هم نمی رسه.

شرمنده دوستان:give_rose:

Shahryar
28-04-10, 23:41
متاسفانه با وجود تماس های مکرر ، اس ام اس های زیاد و ... بنده طی این روز ها هیچ بهبودی توی مسائل حمل و نقل آواژنگ نمیبینیم .

مال وحید عزیز که فکر کنم 5 شنبه هفته پیش ارسال شد اما هنوز به دستشون نرسیده . من امروز تماس گرفتم گفتند تعاونی 15 هست که بعد دیدیم هنوز نرسیده !

لطفاً قطعاتی که ارسال میشه را شماره پیگیریش را قرار بدید که خود دوستان بتونند پیگیری کنند ( البته فکر کنم 5 شنبه هفته پیش من درخواست کردم که شماره های پیگیری را دوستان ما در آواژنگ قرار بدند اینجا که متاسفانه اتفاق نیوفتاد ) .

PUMAOC
29-04-10, 12:17
سلام

من نمی تونم پست آخر رو که شهریار داده رو ببینم!!!!:1. (27):.......

Jagvar
29-04-10, 14:11
بشتابید بشتابید ...:Love-ssa~! (1):
من فکر می کنم توی بد زمانی داره مسابقه بر گذار میشه ...
ولی عزیزان تلاش خودشون رو می کنن
با ارزوی موفقیت برای همه دوستان:love:
-----------------
معین جان این فایل سیو شده ی 05 هستش می تونید زحمتش رو بکشید. ممنون می شم
4203

ViViD
29-04-10, 23:29
با تشکر از شهریار عزیز بخاطر پیگیری مسائل که با اینکه خیلی گرفتار هستند باز هم یاری میکنند

گرافیک من بالاخره رسید تعاونی 15 نبود انبار ترمینال مرکزی بود که کسی اونجا خبر نمیده که محموله رسیده باید خود طرف بره بپرسه

خوشبختانه گرافیک من رسید و تست گیری رو آغاز کردم ولی نا امیدانه با توجه به پردازنده 670 که همه دوستان رکوردهای بالا رو درو میکنند :love:

Moein
01-05-10, 00:33
با سلام

اقا اون قطعات رویایی رو من حدث می زنم جوایز مسابقه باشند افرین به شرکت اواژنگ که چنین قطعاتی رو برای جوایز مسابقه انتخاب کردند

محمد علی جان این هم لینک شما : Only the registered members can see the link

دوستان لطف کنند از این به بعد فایل رو به صورت پیغام خصوصی برای من ارسال کنند

با تشکر

PUMAOC
02-05-10, 16:11
سلام:great:

کارت من هنوز نرسیده.... می شه یکی رسیدگی کنه!!!

باید شنبه یا یک شنبه هفته ی پیش سفارش داده شده ! باشه !!:cool:.

PUMAOC
03-05-10, 21:43
کارتم رسید !!!!!! بعد از یه عمر!!!! چه سیستم حمل و نقل خفنی داره این آواژنگ!!!:great:

ViViD
06-05-10, 08:15
این تاپیک رو هم به موضوع اضافه کنیم خوبه:

nasiban
06-05-10, 19:52
با سلام خدمت دوستان عزیز

با توجه به حضور مین برد P55A-UD7 در بازار اصفهان من قصد خرید و استفاده از این مدل در این مسابقات رو دارم لذا خواهشمندم مسئولان مربوطه این قضیه را پیگیری نمایند .

nasiban
06-05-10, 19:52
از اونجایی که چیزی به پایان مسابقه باقی نمانده لطفاً سریع پیگیری نمایید .

Moein
06-05-10, 20:41
سلام والا فکر نکنم مجاز بشه به هر حال باید دید نظر برگزار کنند مسابقه چی خواهد بود

Extreme
06-05-10, 21:09
خیلی جالبه ----- حرف سر 1 عدد سمپل بود .

ولی انگار اینگونه نیست ... !

Moein
07-05-10, 01:12
به نظرم مجاز شدندش به نفع خود ما باشه با وجود قوی بودن UD6 اما مدار PWM مادربورد UD7 فکر کنم برای 32 نانومتری ها بیشتر تقویت شده باشه حال اینکه چند روز به پایان مسابقه مونده باید دید در انتهای مسابقه چه پیش خواهد امد

Extreme
07-05-10, 10:08
معین جان فکر میکنم شما صدات از جای خیلی گرم در میاد . . . !

به نظر من که عادلانه نیست وسط مسابقه بگن مجازه فلانه !

در هر صورت باید منتظر بود تا مسئولان این شرکت محترم به این تاپیک سری بزنند و موضوع رو رو شن کنن .

در صورتی که آواژنگ مادربرد ها و کارت گرافیکی های قدیمی مارو از ما بگیره و جدید ها رو با گرفتن تفاوت قیمت به ما بده فکر میکنم خیلی خوب باشه !!

Shahryar
07-05-10, 10:22
گرافیک جدیدی در کار نخواهد بود و با توجه به قیمت بالای SOC ها بنده موافق استفاده از اون ها نیستم چون اختلافشون بسیار بسیار زیاد هست .

مادربرد را صبر کنید من فردا صحبت کنم اگه بشه یک تسهیلاتی برای بچه هایی که UD6 خریدند بگذاریم ، میشه در موردش فکر کرد .

ViViD
07-05-10, 11:28
به آخر مسابقه نزدیک شدیم و فکر نمیکنم زیاد تاثیری در روند مسابقه بگذارد با توجه به اینکه بعید هم میدونم که قطعات جدید وارد مسابقه بشوند

serpens13
08-05-10, 15:01
با سلام خدمت دوستان

طي اين يك دو روز آخر خبر هايي به گوش ميرسه كه بعضي از دوستان آشنا و نا آشنا با ركورد هايي كه من در قسمت سوپر پي اي زدم مشكل دارن و قكر ميكنن كه فيك هست:1. (18): :slap:

خواستم به دوستان اطلاع بدم كه ركورد آخري كه من زدم تو قسمت پي اي رو هنوز ثبت نكردم و قابل توجه كه همزمان با تست فيلم برداري هم كردم و اين تست رو بزودي به همراه فيلم براي دوستان پابليك ميكنم كه مشكلي بوجود نياد :love:

من از سي پي يو retail استفاده كردم :yes::whistle:

در حال حاضر هم من هيچي ندارم تمام قطعاتم بخاطر اور سنگين جان باختند :1. (27):
اگه به موقع بدستم برسند در خدمتتون هستم
:lol:
سياوش شجاعي
:rofl:

ViViD
08-05-10, 18:26
بعضي از دوستان آشنا و نا آشنا />

امیدوارم مشخص هم بشود چه کسی بوده و یکسری مسائل دیگر که خیلی مشتاق هستم بدونم

Shahryar
08-05-10, 19:03
مدیران HWBOT ایمیل زدند به مسئول برگزاری که به بعضی از نتایج شک داشتند که با توجه به اینکه Result ها هر روز آپدیت میشه و نمیشه بررسیشون کرد پس از اتمام مسابقه نتایج را به صورت کلی بررسی میکنند گویا ...

سیاوش جان صحبتشون به هیچ وجه رو به شخص خاصی نبود این طور که بنده پرس و جو کردم و به طور کلی به بعضی نتایج مشکوک بودند .

UD7 هم به احتمال بسیار زیاد با توجه به اینکه به تمامی شهر ها نمیرسه تا آخر مسابقه مجاز نیست . صحبت نهایی را فردا با آواژنگ انجام میدم چون مشکلشون با تیپاکس همچنان پابرجاست و شهر های دور حتی با باربری هم مادربرد ها نمیرسه .

موفق باشید :give_rose:

Moein
11-05-10, 00:29
سلام یک روز و چند ساعت به پایان مسابقات لحظات حساس در راه است

Overclock yourself
11-05-10, 12:57
سلام خدمت بچه های عزیز اورکلاکر

مسابقه تا جمعه ساعت 12 ظهر ( به وقت ایران ) تمدید شد . دیشب شماره تلفن نفرات برتر تا این لحظه را گرفتیم .
اورکلاکر ها لطف کنند روز پنج شنبه و جمعه این هفته در دسترس باشند .

Moein
12-05-10, 01:34
اینطور که پیداست مسابقه پیش به سوی پیچیده شدن داره میره و تمامی دوستان گذاشتند و روز اخر اسکور های خودشون رو ثبت کنند

Mohs3n & Ducati
12-05-10, 15:04
دوستان امروز با من تماس گرفتن در جهت ثبت رکوردی که شده برای تست 05 من متاسفانه قوانین مسابقه اطلاع نداشتم ما روز سه شنبه به همراه معین و سی پی یو 670 شروع به تست کردیم که در پایان منجر به چند تا اسکور شد و خوب چون ریزالت ها رو با هم زده بودیم و به طبع من هم ریزالتی را ثبت کردم اما انگار با قوانین hwbot تداخل داشته و من دیگر از این ریزالت های مشترک استفاده نخواهم کرد. و از دوستان عزیز عذر خواهی می کنم در پایان امیدوارم که سو تفاهمی برای دوستان بوجود نیاد

Extreme
12-05-10, 15:18
به اشتراک گذاری قطعات در این مسابقه مجاز نمی باشد و در صورت مشاهده ، فرد یا تیم خاطی بدون اطلاع قبلی از مسابقه حذف خواهد شد . (Only the registered members can see the link)

یعنی معین عزیز و شما این قانون رو نخونده بودید ؟ خیلی مسخرس افرادی که در مسابقه شرکت میکنند از قوانین مسابقه اطلاع ندارند .

حالا ما میگیم شما قطعه Share نکردید !!

از مسئولین مسابقه میخوام به طور جدی با این مسئله برخورد کنند ، در غیر این صورت من از ادامه مسابقه انصراف میدم .

اینطور که معلومه سه شرکت کننده از اصفهان با هم دیگر Share داشتند - خواهشن دوستان اصفهانی این موضوع رو روشن کنند .

اینطور که پیدا هست همه چی از قبل برنامه ریزی شده !!!

و ما فقط بازیچه بودیم ، حیف اینهمه تلاش و پولی که دور ریختم .

با تشکر - نیما

Moein
12-05-10, 15:46
با سلام من همین الان با تماس دوستان از خواب بیدار شدم ببینم ماجرا از چه قرار هست!

نیما عزیز من هیچ قطعه ای رو با هیچ کسی Share نکردم همون طوری هم که از ابتدای مسابقه تمامی قطعات برای دوستان از طریق اواژنگ ارسال شده پس ادرس تمامی دوستان در این مسابقه در اختیار شرکت مرجع قرار داره!

ریزالتی هم که محسن ثبت کرده مربوط به روزی میشه که من با ایشون داشتم تست میزدم متاسفانه یک اشتباهی شده که ایشون ریزالتشون ثبت کردند بدون اطلاع من و فوری هم به اشتباهشون پی بردند این نبوده که کسی این قضیه رو انکار کنه!!

ضمننا هر کسی شک داره که من خودم سیستم رو تست کردم تعداد زیادی سی پی یو سوخته و سالم الان توی اتاق من هست نیازی به این نیست که برای رکورد های کشکی کسی بیاد همچین کار های رو انجام بده ضمننا من تمامی رکورد های که دارم ثبت می کنم رو در هر جایی توانایی انجام دادنش رو دارم

ضمننا در صورتی که من می خواستم با هر کسی share Result کنم به راحتی می شه اسکرین رو EDIT کرد و داد نه اینکه ساف همون اسکرین گذاشت پس این نشون می ده که این امر به صورت سهوی انجام شده و من هم به نوبه خودم از بچه ها عذر خواهی می کنم

Extreme
12-05-10, 17:18
معین جان !

ما بچه نیستیم - شما هم خودتون رو به بچگی نزنید !

ضمننا در صورتی که من می خواستم با هر کسی share Result کنم به راحتی می شه اسکرین رو EDIT کرد و داد نه اینکه ساف همون اسکرین گذاشت پس این نشون می ده که این امر به صورت سهوی انجام شده و من هم به نوبه خودم از بچه ها عذر خواهی می کنم

میخوام ببینم که این دو اسکرین شات ، صاف مثل هم هستن ؟ و هیچ Editi نداشتند ؟

ریزالتی هم که محسن ثبت کرده مربوط به روزی میشه که من با ایشون داشتم تست میزدم متاسفانه یک اشتباهی شده که ایشون ریزالتشون ثبت کردند بدون اطلاع من و فوری هم به اشتباهشون پی بردند این نبوده که کسی این قضیه رو انکار کنه!!

اگه بدون اطلاع شما بوده ORB چه میکرده این وسط ؟ چرا لینک ORB بعد از پست اول من در سایت از futuremark حذف شد ؟

Shahryar
12-05-10, 18:04
با سلام خدمت دوستان عزیز ...

متاسفانه بدون اطلاع و هماهنگی با بنده معین عزیز و محسن عزیز با هم تست زدند که در نهایت قضیه باعث شد نتایج یک تست در دو یوزر ثبت بشه . لذا قبل اینکه این قضیه را به صورت واضح و آشکار از دو دوست عزیزمون پرس و جو کنیم که زمان بر هست چیزی که منطقی و عقلانی هست اینه که چه عمدی این کار صورت گرفته باشه چه سهوی باید دو تیمی که شامل محسن عزیز و تیمی که شامل معین عزیز هست که شامل بنده هم میشه از مسابقه حذف بشند با وجود اینکه بنده اطلاعی نداشتم و پس از صحبتی که با مسئول برگزاری مسابقه داشتم تیم ها حذف شدند . این از بٌعد مسابقه ای قضیه که فرقی نداره چه فردی یا شخصی خطایی صورت میده قوانین برای همه یکسان هست . :1. (23):

بنده به هیچ شخصی تهمت نمیزنم که قطعات به اشتراک گذاشته شده و ... و از طریق تلفن ، اینجا و ... پیگیر هستم تا قضیه کامل کامل روشن بشه و احتمال هم میدهم که به اشتباه این قضیه صورت گرفته باشه اما تا اون لحظه با توجه به مبنای صداقت در شهر سخت افزار متاسفانه معین عزیز از آی دی مشترکشون با بنده حذف میشند به صورت موقت تا بنده پیگیری های لازم را انجام بدم .

همه ما برای این مسابقه زحمت کشیدیم از شروع تا الان که به این شکل و به قشنگی و با اعتبار پیش بره و اکثر شرکت کننده های این مسابقه از تیم شهر سخت افزار و هم تیمی های بنده هستند با این وجود تفاوتی وجود نداره و قوانین برای همه یکسان اجرا خواهد شد . :great:

با آرزوی موفقیت برای یکایک دوستان عزیزمون
شـــهـــــریــــــار :give_rose:

Moein
12-05-10, 23:48
با سلام

دوستان از اونجایی که من اشتباهی رو انجام دادم و این اشتباه به ناخواسته بوده و با احترام به قوانین مسابقه یوزر من از دور مسابقات کنار میره و به طبع هم فکر کنم شهریار کنار بره

من از تمامی دوستانم برای انجام این عمل اشتباه عذر خواهی می کنم و از شهریار عزیز که موجب شدم ایشون رو از دور مسابقات حذف کنم هم عذر خواهی می کنم.

امید وارم که دوستان بتونند بهترین اسکور ها رو تا پایان مسابقه ثبت کنند هر اتفاقی افتاده 1 روز به پایان مسابقه وقت هست دوستان بهترین اسکور های خود رو ثبت کنند که من خوشحال میشم

با ارزوی بهترین ها برای دوستان
معین

Shahryar
14-05-10, 11:43
مسابقه به زمان HWBOT تنها 45 دقیقه تموم هست ...

امیدواریم که دوستان نتایج نهایی خودشون را ثبت کنند و سطح مسابقه بهتر بشه . :1. (21):

Mohs3n & Ducati
14-05-10, 13:01
خوب مسابقه هم تموم شد

وخيلي حرفا نا گفته موند ...

اما اينكه سطح مسابقه در اين سطح پايين به پايان رسيد يه طرفش بر ميگرده به اشتباه بنده كه منجر شد شهريار عزيز و معين عزيز هم از دور مسابقات كنار برن

هر چند از ارزش هاي اين 2 عزيز كم نميشه و نخواهد شد ولي لازم مي دونم همين جا از اين 2 بزرگوار كه با اينكه كاملا بي تقصير بودند اما براي حفظ نظم و احترام به شركت كننده ها از مسابقات كناره گيري كردند عذر خواهي كنم

هم چنين در پايان از تمامي دوستان بابت اشتباهي كه رخ داد پوزش مي طلبم و اميدوارم براي هيچ يك از دوستان سوء تفاهمي بوجود نيامده باشد.

Shahryar
14-05-10, 14:00
مسابقه تموم شد ...

شاید به خاطر اون اشتباه مسابقه خیلی سرد تر از حد انتظار تموم شد اما در آخر با نتیجه ای که سیاوش جان زدند این سردی شکست و مسابقه با حرارت تموم شد ...

تبریک میگم به سیاوش عزیز ، نیما عزیز ، محسن عزیز و :party:

به سعید جان ، وحید جان ، محمد علی عزیز و حامد عزیز که با نتایج خوب خودشون باعث شدند مسابقه داغ بشه .

و در آخر باید از همه ی اعضای شهر سخت افزار تشکر ویژه کرد که باز هم با قدرت خودشون مسابقه را داغ و جذاب نگه داشتند . :Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

nasiban
14-05-10, 14:17
بله سرانجام این مسابقه تمام شد .

جا داره اینجا از تمامی شرکت کنندگان و زحماتی که کشیدن تشکر کنم و نتایج به دست آمده رو به همه تبریک بگم خصوصاً سیاوش عزیز که موفق به شکست رکور چهارم جهانی Super PI شد و نقطه عطفی خواهد بود برای موفقیت های آینده بچه های شهر سخت افزار و پی سی نتورک .

serpens13
14-05-10, 15:26
با سلام خدمت دوستان خوبم
همگي خسته نباشيد
مسابقه خيلي خوب بود جا داره از شركت آوا‍ ژنگ هم تشكر ويژه كنم ( اقاي حيدري) كه هي من قطعه سوخته ميبردم پيشش:lol:
مسابقه جذابي بود ولي بخاطر يكسري مشكلات كه بوجود اومد شهريار و معيين عزيز كنار رفتن كه اگه بودن فكر كنم روز آخر مسابقه همه حتي خودم از شدت هيجان سكته ميكرديم

بزوردي result هايي كه هيچوت ثبت نشدن رو ميبينيد :yes:

پارتي كجاست ؟ پارتي ميخوام:party:

serpens13
14-05-10, 17:32

nasiban
28-05-10, 00:51
ظاهراً شرکت آواژنگ هیچ برنامه ای برای برندگان مسابقه نداره . لااقل یه 5850 نا قابل میدادید دل ما خوش میشد . :lol:

Extreme
30-05-10, 17:35
:lol: .

ViViD
02-06-10, 13:55
فکر میکردم برنامه ریزی در پایان مسابقات بهتر شده باشه ولی هنوز هیچ خبری از مسئولین آواژنگ نیست و برنامه هایی که برای برندگان در نظر دارند!!!!

PUMAOC
02-06-10, 23:30
تا ما باشیم دیگه شرکت نورزیم.:great:

Extreme
18-07-10, 11:04
داشتم HW میگشتم این تریلر باحال رو دیدم از GOOC 2010 حتما ببینیدش فقط یه Ocer تو تریلر هست اونم شهریار عزیزه . :دی

mamehdi
11-08-10, 10:00
يك گزارش از آواژنگ خواندنش خالي از لطف نيست

mamehdi
31-08-10, 16:07
يك گزارش از آواژنگ

PUMAOC
31-08-10, 17:11
ایول ایول چه عکسای جالبی بود :دی:lol: من از اهواز این عکسا رو نگاه کردم کلی خندم گرفت (خوشحال شدم)و احساس کردم اونجام:whistle: مطمئنم به دوستان هم خیلی خوش گذشته :lol::1. (38)::1. (38)::1. (38)::1. (38)::1. (38)::1. (38):.
پیام های من به اونا :دی

سیاوش چه تیپی زدی :1. (38):

وحید دستم بت نرسه:1. (38):

به شهریارم که چیزی نمی تونم بگم :1~@$S (1):.

آرمانم که خم شده سرش به سقف گیر نکنه:lol:.ما شا الله

نمیای جان هم که نیشش تا آخر بازه یه جایزه ی توپل و مپل بش دادن! ( جای من خای:1. (19):).

برای دیدن عکسای بیشتر کیلک کنید

به نظرتون عکس زیر کیه؟:1~@$S (8):: ( خیلی شبیه قای کشاورز هست که تو الکامپ دیدم :1~@$S (4):

Extreme
31-08-10, 17:50
دقت کنید تو همه عکسا سیاوش سرش پایینه :دی حتما فکر میکنید سر بزیره بچه !

از اون اول که رفت بالا شروع کرد اس ام اس بازی :دی .

ولی همه چیز عالی بود و خیلی خوش گذشت جای همه دوستان خالی بود .