PDA

مشاهده نسخه کامل : خريد فلش مموري ؟

K1LOU
04-04-10, 16:27
با سلام
دوستان مي خوام يك فلش مموري خريداري كنم با حجم 4 گيگ . چه مدلها و برندهايي مد نظر هستند كه داراي سرعت انتقال خوبي باشن و همچنين قيمت مناسب؟
با تشكر

javadshahvand
04-04-10, 17:05
با سلام
دوستان مي خوام يك فلش مموري خريداري كنم با حجم 4 گيگ . چه مدلها و برندهايي مد نظر هستند كه داراي سرعت انتقال خوبي باشن و همچنين قيمت مناسب؟
با تشكر

Silicon Power Ultima 155

nima_hl
04-04-10, 18:15
با سلام
با تشكر

سلام کیوان جان

فلشهای جدید از نظر سرعت تفاوت فاحشی با هم ندارند ، شما یه فلش با گارانتی معتبر بخر

قبل از عید چندتا دونه tdk گرفتم خوب بودن

K1LOU
04-04-10, 21:55
با سلام و تشکر
موجودی از این دو برند در حال حاضر وجود داره نظرتون در مورد این دو بند چیه
transcend
supertalent
اطلاعی در مورد شرکتهای گارانتی کننده این دو مارک دارید ؟
با تشکر

germ
05-04-10, 00:29
سلام کیوان جان

فلشهای جدید از نظر سرعت تفاوت فاحشی با هم ندارند ، شما یه فلش با گارانتی معتبر بخر

مگه فلش ها هم گارانتی دارن؟! نمیدونستم

معمولا سرعت read همشون خوبه اما بعضی وقتها write با هم تفاوت های زیادی دارن .. مثلا دو تا فلش kingstone هم مدل دیدم فقط حجمشون با هم فرق داشتند ولی سرعت رایتشون خیلی با هم فرق داشت

AMD>INTEL
05-04-10, 08:44
twinmos Q7 هم خیلی خوبه

Only the registered members can see the link

javadshahvand
05-04-10, 09:33
با سلام و تشکر
موجودی از این دو برند در حال حاضر وجود داره نظرتون در مورد این دو بند چیه
transcend
supertalent
اطلاعی در مورد شرکتهای گارانتی کننده این دو مارک دارید ؟
با تشکر

گزینه بهتری هم وجود داره چرا انتخاب نمی کنی!

K1LOU
05-04-10, 10:14
گزینه بهتری هم وجود داره چرا انتخاب نمی کنی!
ممنونم جواد جان
اينجا محدوديت دارم براي خريد . يعني تنوع مارک و برند کمه . از چند جا پرسيدم دو برند بالا رو داشتن .
منظورتون از گزينه بهتر همون مدلي است که در پست اولتون معرفي کردين ؟ و يا نصبت به دو مدلي که من معرفي مردم مدل خاصي مد نظرتون هست
راستي قيمتها براي مدلهاي معرفي شده در چه حدي هست ؟
با تشکر

D J V A H I D
05-04-10, 10:20
آقای محترم تو بازار ایران الان پاتریوت xporter گزینه بسیار مناسب از هر لحاظ هست ... با گارانتی مادام العمر و قیمت و سرعت عالی ... :great:

reza76622201
05-04-10, 10:24
با سلام
با تشكر

سلام.
من فکر مي رکدم سوني اگر دنبال سرعت بالا هستيد بهتون پيشنهاد مي کنم SanDisk Ducati تهيه کنيد که داراي درگاه USB هست که سرعت نوشتن و خواندن 40MB per second/20MB per Second هست. تقريبا ميشه گفت بينظيره. گير آوردنش يه کم سخته ولي گير مياد. فکر کنم 8 گيگشو دوستانم خريدن 34000 تومان. اينم شکلشه.

4053

javadshahvand
05-04-10, 10:38
ممنونم جواد جان
اينجا محدوديت دارم براي خريد . يعني تنوع مارک و برند کمه . از چند جا پرسيدم دو برند بالا رو داشتن .
منظورتون از گزينه بهتر همون مدلي است که در پست اولتون معرفي کردين ؟ و يا نصبت به دو مدلي که من معرفي مردم مدل خاصي مد نظرتون هست
راستي قيمتها براي مدلهاي معرفي شده در چه حدي هست ؟
با تشکر
از 2تا گزینه که خودت معرفی کردی transcend بهتره با گارانتی مرآت

Silicon Power و patriot انتخابهای خوبی هستند

قیمت هم جدود 15 هست

K1LOU
05-04-10, 10:58
آقای محترم تو بازار ایران الان پاتریوت xporter گزینه بسیار مناسب از هر لحاظ هست ... با گارانتی مادام العمر و قیمت و سرعت عالی ... :great:

با تشکر
قيمتش ؟ گارانتي کدوم شرکت است ؟
خودتون استفاده کرديد ؟

D J V A H I D
05-04-10, 11:38
با تشکر
قيمتش ؟ گارانتي کدوم شرکت است ؟
خودتون استفاده کرديد ؟

آره خودم هم 4 و هم 8 گیگش رو دارم ... 8 گیرم اومده ... 4 رو 15 خریدم ... گارانتی شیرازه ... دیگه نمیدونم چیه ... ولی مادام العمره ... بوستر هم دارن اینا ... حواست باشه تو بازار چند نمونه پاتریوت هست ... حتما مدل Xporter رو بگو ... اون مدلی هم که رضا گفت تو بازار ندیدم ولی اگه گیرت بیاد محشره (سان دیسک رو میگم) ولی در نبود اون همین پاتریوت بهترین انتخابه ...

اینم عکسش ...

K1LOU
05-04-10, 12:27
آره خودم هم 4 و هم 8 گیگش رو دارم ... 8 گیرم اومده ... 4 رو 15 خریدم ... گارانتی شیرازه ... دیگه نمیدونم چیه ... ولی مادام العمره ... بوستر هم دارن اینا ... حواست باشه تو بازار چند نمونه پاتریوت هست ... حتما مدل Xporter رو بگو ... اون مدلی هم که رضا گفت تو بازار ندیدم ولی اگه گیرت بیاد محشره (سان دیسک رو میگم) ولی در نبود اون همین پاتریوت بهترین انتخابه ...

اینم عکسش ...

با تشکر
پس فکر کنم بهتره همين مدلي که شما معرفي کردين رو بگيرم و يا مدلي که اقا رضا گفتن .
در هر صورت تشکر مي کنم از تمامي دوستاني که در اين زمينه منو راهنمايي کردن
باز هم اگر دوستان نظر ديگه اي دارن . لطف کنند بيان کنن
راستي مدل تقلبي که توي بازار از اين برند نيست ؟

D J V A H I D
05-04-10, 13:10
با تشکر
پس فکر کنم بهتره همين مدلي که شما معرفي کردين رو بگيرم و يا مدلي که اقا رضا گفتن .
در هر صورت تشکر مي کنم از تمامي دوستاني که در اين زمينه منو راهنمايي کردن
باز هم اگر دوستان نظر ديگه اي دارن . لطف کنند بيان کنن
راستي مدل تقلبي که توي بازار از اين برند نيست ؟

خوشبختانه هنوز موردی مشاهده نگردیده ... یه نگاه هم به بنچمارکها بنداز خودت متوجه سرعت این مدل فلش میشی ... :great:

reza76622201
05-04-10, 13:28

وحيد جون. Patriot Xporter فلش خوبيه. اما فقط سرعتش Read بالايي داره و سرعت رايتش شايد به 5MB/Sec هم نرسه.

D J V A H I D
05-04-10, 21:25
وحيد جون. Patriot Xporter فلش خوبيه. اما فقط سرعتش Read بالايي داره و سرعت رايتش شايد به 5MB/Sec هم نرسه.al

شما یه نرم افزار بده تا سرعت رایتش رو هم بگیرم واست ... :1. (26):

K1LOU
05-04-10, 23:25
با تشکر از تمامی دوستان
وحید جان مدل کامل اینه Patriot Xporter XT
یعنی پسوند xt رو هم داره ؟
در مورد این برند هم دوستان اطلاعی دارن ocz rally2
با تشکر

rostamiani
14-04-10, 17:52
سلام کیوان جان

ممکنه بگین کدوم مدل ها رو خریدین؟

متشکرم