PDA

مشاهده نسخه کامل : مشكل مانيتور هاي سري P سامسونگ

Ashton
04-04-10, 12:58
سلام به همه دوستان
اين تاپيك مخصوص دوستاني هست كه مانيتور سامسونگ (مخصوصا سري p) دارن و باهاش مشكل دارن. چون مشكلات زياد بود اين تاپيكو راه انداختم تا بتونيم با كمك هم مشكلات اين مانيتور ها رو بشناسيم و رفعشون كنيم. چون خيلي دارن دردسر ساز شدن مانيتور هاي جديد سامسونگ(پنل چيني و مونتاژ ايراني از اين بهتر نميشه)

bill geits
04-04-10, 14:31
من که p2050 دارم که کلا چینی هستن ( مونتاژ ایران نیست ) و راضیم . نسبت به مشخصاتش قیمت خوبی هم داره .

K1LOU
04-04-10, 15:33
با سلام و تشكر
من p22500 رو دارم . وقتي كه سيستم رو روشن مي كنم دقيقا بعد از صفحه ابي welcome كه به محيط ويندوز ميام براي يك زمان بسيار كوتاه خطوطي به صورت افقي بر روي صفحه پيدا ميشه يعني من اين خطوط رو در يك لحظه در قسمت صفحه اي كه هنوز وارد ويندوز نشده مي بينم و براي زمان بسيار كوتاهي در زمان ظاهر شدن صفحه دسكتاپ . به نظر شما اين مشكل طبيعي است ؟

MasterLCD
05-04-10, 11:46
ممنون از ashton كه اين تاپيكو راه انداختي.

MasterLCD
05-04-10, 11:49
نه عزيز كجا مشكل طبيعيه؟
اگر گارانتي داره ببر گارانتي. بايد درست كنن. چون اين سري خيلي مشكل داره ميگم اينو
من هم يه 23700 داشتم كه هي ميلرزيد تصوير. هي بچه ها گفتن براي وسايل اطراف و نويز ميندازه منم جاشو عوض جاشو. فرقي نكرد. سام سرويس هم گفت: حتما تو ميدان مغناطيسيه منم كلا بردمش به سيستمهاي ديگه متصلش كردم بازم درست نشد. منم انداختمش به يكي از دوستام:whistle:

K1LOU
05-04-10, 12:37
نه عزيز كجا مشكل طبيعيه؟
اگر گارانتي داره ببر گارانتي. بايد درست كنن. چون اين سري خيلي مشكل داره ميگم اينو
من هم يه 23700 داشتم كه هي ميلرزيد تصوير. هي بچه ها گفتن براي وسايل اطراف و نويز ميندازه منم جاشو عوض جاشو. فرقي نكرد. سام سرويس هم گفت: حتما تو ميدان مغناطيسيه منم كلا بردمش به سيستمهاي ديگه متصلش كردم بازم درست نشد. منم انداختمش به يكي از دوستام:whistle:

با تشکر
خوب مثل اينک داريم توي اين تايپيک به نتايج جالبي مي رسيم در مورد کيفيت سري p
من حدود يک ماه و نيم قبل مدل p20500 رو داشتم که مشکل داشت . خوشبختانه فروشنده از دوستان بود بهش دادم گفتم عوضش کن . و چون تفاوت قيمت زياد نبود همين مدل p22500 که full hd بود رو گرفتم پس تا به حال دو مدلي که من گرفتم هر دو تاش مشکل داشته . حالا نمي دونم با اين بازار به هم ريخته گارانتي توي اين کشور مي تونم اينم عوض کنم يا نه :1. (27):
اگه دوستان ديگه هم با اين سري مانيتور مشکل داشتن بهتره هم اينجا مطرح کنن تا حداقل درصدي از احتمال مشکل دار بودن اين سري به دست بچه هاي انجمن که قصد خريد دارن بيفته . تا دوستان راحت تر تصميم بگيرن
با تشکر

reza76622201
05-04-10, 13:21
بنده تابحال حدود 20 عدد P22500 رو. سيستمهاي مشتريهام بستم. عاليه. هيچ مشکلي هم نداره. اما اعتراف مي کنم که گارانتي سام سرويس به گرد ماديران نميرسه و بسيار ضعيفتر عمل کرده و مي کنه. ولي مانيتور Samsung توي دنيا پرفروشترين بوده و هست. نمي دونم اين سام سرويس چرا قبل از بسته بندي يه کنترل کيفيت نمي کنه!؟

ttvtt
05-04-10, 13:25
من مدت 5 ماه هست که 22500 دارم هیچ مشکلی هم نداره :yes:

Ashton
05-04-10, 14:59
البته در بازار ايران نسبت فروش مانيتور هاي LG به مانيتور سامسونگ 70 به 30 هست و هنوز هم مانيتور هاي LG حرف اول رو ميزنه. حالا به خاطر گارانتي يا كيفيت نميدونم. ولي يه گارانتي نميتونه اينقدر تفاوت ايجاد كنه
در ضمن: سامسونگ پنل هاي جديد را كلا از چين مياره و در همين ايران اسمبل ميكنه. و متاسفانه با كيفيت پايين داره اين كار رو انجام ميده

bill geits
06-04-10, 21:41
ببینید این دوستانی که می گن سری p مشکل داره مونتاژ ایران یعنی سام سرویس رو میگن یا کلا ؟

Ashton
10-04-10, 14:54
ببینید این دوستانی که می گن سری p مشکل داره مونتاژ ایران یعنی سام سرویس رو میگن یا کلا ؟

دقيقا همينطوره. سري p سامسونگ مخصوصا اونا كه مونتاژ ايران هست ظاهرا از پنل هاي چيني و درجه n كه n ميل ميكنه به بي نهايت، استفاده كردن...
مثلا سامسونگ يه مدت 2370 رو وارد كرد تا الان خوب بود. ولي يهو از بازار كشيدش بيرون و حالا ميخواد با مونتاژ خودش بزنه. يعني كيفيته افتضااااححححححححححححححح:1. (27):

molana
28-04-10, 10:28
بنده تابحال حدود 20 عدد P22500 رو. سيستمهاي مشتريهام بستم. عاليه. هيچ مشکلي هم نداره. اما اعتراف مي کنم که گارانتي سام سرويس به گرد ماديران نميرسه و بسيار ضعيفتر عمل کرده و مي کنه. ولي مانيتور Samsung توي دنيا پرفروشترين بوده و هست. نمي دونم اين سام سرويس چرا قبل از بسته بندي يه کنترل کيفيت نمي کنه!؟

سلام
من هم تجربه ی بسیار تلخی با مانیتور 23500 داشتم به طوری که نمایندگی سام سرویس 8000 تومان هم از من هزینه ی پیک گرفت تا تعویض کنه ولی بعد که با خود سام سرویس تماس گرفتم هم مانیتور را تعویض کرد و هم 8000 تومان را برایم پس گرفت .
ولی الان 4 ماه است که مانیتور تعویضی مشکلی نداشته و راضی هستم .
در کل قبول دارم که کیفیت سامسومنگ از چیزی که توقع داشتیم کمتر شده .

K1LOU
30-04-10, 11:58
با سلام

من p22500 رو دارم . وقتي كه سيستم رو روشن مي كنم دقيقا بعد از صفحه ابي welcome كه به محيط ويندوز ميام براي يك زمان بسيار كوتاه خطوطي به صورت افقي بر روي صفحه پيدا ميشه يعني من اين خطوط رو در يك لحظه در قسمت صفحه اي كه هنوز وارد ويندوز نشده مي بينم و براي زمان بسيار كوتاهي در زمان ظاهر شدن صفحه دسكتاپ . به نظر شما اين مشكل طبيعي است ؟

دوستان در مورد اين مشكلي كه من قبلا مطرح كردم . اين مشكل تا چه حد ميتونه در اينده روي كارايي مانيتور تاثير بزاره . يعني به نظر شما اين مشكل در اينده بيشتر ميشه و احتمال داره كه زمان ديده شدن اين خطوط افقي بر روي مانيتور بيشتر بشه ؟

reza76622201
01-05-10, 07:56
بنده هيچ اعتقادي به اين تاپيک و عنوان اون ندارم. بنده تا بحال تعداد خيلي زيادي مانيتور سري P سامسونگ واسه مشتريام بستم و پيشنهاد اولمم به مشتري همينه.
چقدر راحت ايشون دارن يکي از بهترين مانيتورهاي دنيا رو زير سوال مي برن!!! خرابي هميشه هست(حتي توي گرونترين و بهترين برند در بهترين کشورهاي توليد کننده).
نمي گم سام سرويس توليداتش خوبه. اما مهم بيشتر قطعات هست که ساسونگه و ايراني نيست. برخي اوقات هم توي مونتاژ سام سرويس سوتي داده اما اين موضوع عموميت نداره.

JEskandari
01-05-10, 10:15
خوب منم قبول دارم که خرابی توی همه مانیتورها هست و نمیشه بخاطر اون یک مارک را کاملا زیر سوال برد
ولی حقیقتش به نظرم سامسونگ اگه با قبلش مقایسه کنیم قبلا خیلی بهتر بود تا الان و نارضایتیها توی قبل
خیلی کمتر بود (البته اگه از سوتی های کاه وبیگاه سام سرویس توی خط تولید بگذریم مثلا یادم هست که گاهی
مانیتورهای سامسونگ مونتاژ ایران بدنشون درز داشت و کاملا چفت نشده بود)

الانم بخاطر گارانتی پهتر مادایران به کسایی که دنبال مانیتور در حد سری P سامسونگ هستند معمولا LG W2262TQ
ویا اگه پورت HDMI لازم داشته باشن LG W2261V را توصیه میکنم.

reza76622201
01-05-10, 10:22
فرمايش شما رو قبول دارم. براي بنده هم دقيقا همين فرمايش شما پيش اومده. يعني مانيتور نو مونتاژ توسط سام سرويس متاسفانه چفت نبوده پنل و قسمت عقبش.
چون تعداد مانيتورهاي مونتاژ سام سرويس بيشتر شده و سوتيهاي اينچنيني مي ده برخي اوقات سامسونگ توي ذوق ميزنه.
من اگر کاره اي بودم براي حفظ ارزشها و اعتبار سامسونگ(توي دنيا LG در برابرش بايد بوق بزنه) نماينداگيش رو از سام سرويس مي گرفتم. واقعا برخي اوقات گند ميزنه.
بر عکس ماديران خيلي بهتر عمل مي کنه. اما اين دليل بر برتري و يا حتي هم طراز بودن LG و Samsung نميشه.
بنده هنوز هم سري P سامسونگ رو با اينکه مونتاژ سام سرويسه نسبت به LG واسه اونايي که برام ارزشمندن ترجيح مي دم(اگه مشتري عادي بخواد بخاطر ربسک کمتر زياد روي سامسونگ سري P تاکيد نمي کنم). به اميد روزي که سام سرويس هم بتونه مثل ماديران واقعا گارانتي عالي و مونتاژ با دقت بيشتري داشته باشه. يادمون نره که سامسونگ توي دنيا پرفروشترينه.

K1LOU
01-05-10, 17:38
با سلام

دوستان در مورد اين مشكلي كه من قبلا مطرح كردم . اين مشكل تا چه حد ميتونه در اينده روي كارايي مانيتور تاثير بزاره . يعني به نظر شما اين مشكل در اينده بيشتر ميشه و احتمال داره كه زمان ديده شدن اين خطوط افقي بر روي مانيتور بيشتر بشه ؟

خوب بحثها رو خونديم
دوستان كسي نظري نداره ؟
چكار كنم باي به هر قيمتي كه شده حتي با تقبل هزينه عوضش كنم ؟
از مشكلات اينده مي ترسم ؟
با تشكر

MajidPasha
05-05-10, 16:04
كسي نميخاد برند رو خراب كنه. بلكه ميخوايم بگيم كه حواستون به خريداتون باشه

K1LOU
05-05-10, 18:45
خوب بحثها رو خونديم
دوستان كسي نظري نداره ؟
چكار كنم باي به هر قيمتي كه شده حتي با تقبل هزينه عوضش كنم ؟
از مشكلات اينده مي ترسم ؟
با تشكر

با سلام
من هنوز منتظر نظر شما دوستان هستم
با تشكر

saman_HPD
19-05-10, 09:42
من نميفهمم چرا همه گير دادن به 23700 . از هر 10 تايي كه ميبندم 3 تاش خرابه
بابا اين همه مانيتور بهتر. آخه چرا مشتري هاي من اينقدر خنگن .... ببخشيدااا:Love-PCN~!:

ولي واقعا سامسونگ الان آشغال شده. در ضمن ..... اين ال اي دي كه سام سرويس ميخواد بزنه رو خيلي مواظب باشيد. الان ميگن سر درد مياره و خوب نيست. اين هم سياست سامسونگه كه همه رو تشنه نگه داره و بعد مانيتور رو وارد كنه تا همه بخرن
خيلي مانيتور آشغاليه. حواستون باشه و گول تبليغات سامسونگ رو نخورين:great:

SAEED FTO
07-06-10, 13:44
با سلام.
من یه 20500دارم حدود 4ماه که دارمش . خداروشکر مشکلی نداشته.
دوستان 22700میخوام بگیرم. لطفا در موردش نظر بدین.:cool:

SAEED FTO
07-06-10, 13:52
باسلام.
دوستان من 4ماهه که 20500 دارم خداروشکر هیچ مشکلی نداشته.
میخوام یه 22700 بگیرم . لطفا راجبش نظر بدین . :cool:
با تشکر .