PDA

مشاهده نسخه کامل : كمك لطفا.....كول ديسك فرمت نميشه و فضاي خالي و فضاي استفاده شده رو 0 بايت ميزنه؟

Pedram_IR
03-04-10, 09:41
كول ديسك من انگار فايلهاي سيستميش مشكل پيدا كرده ، تمام كول ديسكها بعد از فرمت كردن باز هم 4 كيلو بايت فضاي استفاده شده نشون مي دن ولي مال من مي زنه 0 كيلو بايت و وقتي روش دبل كليك مي كم مي گه كه اين درايو بايد فرمت بشه و وقتي مي خوام فرمتش كنه ميگه كه ويندوز قادر نيست فرمتش كنه، يه راهي بذاريد جلو پام، خوهشا اگر راه حلي به نظرتون ميرسه كمكم كنيد.

اينم عكس ارورها:

Only the registered members can see the link

reza76622201
03-04-10, 10:16
سلام دوست عزيز. با استفاده از فرمتهاي دستور Convert در CMD فلشتون رو به NTFS تبديل کنيد. شايد مشکلتون حل بشه.
(در CMD دستور
?/ Convert
رو تايپ کنيد تا قالب کلي اين دستور رو ببينيد)

AMD>INTEL
03-04-10, 10:29
با سیدی HIREN BOOT CD بالا بیائید با یکی از برنامه ها اون فرمت کنید فلش رو .

Pedram_IR
03-04-10, 10:52
با رسيور هم فرمتش كردم ولي fail داد.
با cmd هم اصلا داخل كول ديسك نمي ره و اين ارور رو ميده:

reza76622201
03-04-10, 12:27
عزيز با CMD نيازي نيست به داخل فلش بريد. عرض کردم اون دستور رو بزنيد تا فرمت اون رو ببينيد. اصلا بزاريد کاملشو بگم. اگر مثلا درايو فلش شما :i باشه بصورت زير مي شه:
Conver i:/FS:ntfs

NVIDIA>ATI
03-04-10, 21:36
عزيز با CMD نيازي نيست به داخل فلش بريد. عرض کردم اون دستور رو بزنيد تا فرمت اون رو ببينيد. اصلا بزاريد کاملشو بگم. اگر مثلا درايو فلش شما :i باشه بصورت زير مي شه:

رضا جان بعید بدونم با این روش هم فرمت بشه.

Pedram_IR
04-04-10, 17:58

اين كار رو هم كردم ولي باز هم ارور ميده:

Pedram_IR
07-04-10, 19:01
كسي راه حلي نداره؟:1. (28):

JEskandari
07-04-10, 21:23
خوب یکبار پارتیشنبندیش کن ببین چی میشه

Pedram_IR
09-04-10, 06:37
خوب یکبار پارتیشنبندیش کن ببین چی میشه