PDA

مشاهده نسخه کامل : دمای امن برای 920 Intel Core i7

Firebirds
31-03-10, 23:45
با سلام

ممنون میشم اگه دمای قابل تحمل کیس و CPU را بفرمایید
اینم اضافه کنم که این کیس در محیط خارج از خانه قرار دارد و به عنوان سرور ازش استفاده میشه به نظرتون ممکنه توی تابستون براش مشکلی پیش بیاد ؟

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Khornaf
01-04-10, 02:55
دوست عزیز این لینکی که گذاشتین در اون پردازنده در حالت idle هست و بالطبع دمای اون در حالت full load بیشتر از اینها خواهد شد . شما یه زحمت بکش یه برنامه رو وا کن بزار چند دقیقه ای در حالت full load بمونه و بدونه این که از اون حالت خارجش کنی یه شات از دمای cpu بزار تا بشه بهتر نظر داد.

moreb
01-04-10, 03:33
دمای متعادل مرز به نظر من 73 در جه هست برای i7 اما نباید به این حد برسد

Firebirds
01-04-10, 09:56
دوست عزیز این لینکی که گذاشتین در اون پردازنده در حالت idle هست و بالطبع دمای اون در حالت full load بیشتر از اینها خواهد شد . شما یه زحمت بکش یه برنامه رو وا کن بزار چند دقیقه ای در حالت full load بمونه و بدونه این که از اون حالت خارجش کنی یه شات از دمای cpu بزار تا بشه بهتر نظر داد.

با سلام

بفرمایید این کار را با Everest انجام دادم
چون دستگاه به عنوان سرور استفاده میشه من به شخصه خودم ندیدم Cpu Usage بیشتر از 50 % بشه ما فقط مقدار رم مصرفی مون بالاست و ترس من از تابستونه که هوا گرم میشه چون کیس توی یه جایی مثل راه پله هست فقط فرق با بیرون اینکه که اون جا آفتاب نیستو سایه اس !
گرچه رو CPU یه thermalright ultra هم بستم به نظرتون بازم با این حساب تو تابستون به مشکل میخورم ؟

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Firebirds
01-04-10, 09:58
دمای متعادل مرز به نظر من 73 در جه هست برای i7 اما نباید به این حد برسد

این چه جور متعادل ای که نباید بهش برسه ؟:1. (27):

nima_hl
01-04-10, 10:21
با سلام

ممنون میشم اگه دمای قابل تحمل کیس و CPU را بفرمایید
اینم اضافه کنم که این کیس در محیط خارج از خانه قرار دارد و به عنوان سرور ازش استفاده میشه به نظرتون ممکنه توی تابستون براش مشکلی پیش بیاد ؟

سلام

یه برنامه که ماکزیمم دما رو نگه میداره روی سرور اجرا کن به مرور زمان که هوا گرم میشه دمای ماکزیممت مشخص میشه اگر از 62-63 درجه رد شد اون موقع به فکر خنک کردنش باش ولی اگر رد نشد (که گمان نمیکنم یا اون خنک کننده رد بشه) بنظرم سیستم بدون مشکل کارش رو انجام خواهد داد

Firebirds
01-04-10, 11:10
به به نیما جان
عیدت مبارک
حال و حوالت چهطوره خوبی ؟
این همون سرور که باهم رفتیم جمع کردیما :party: (Only the registered members can see the link)
بلاخره از نحسی در اومد و گزاشتیمش بالا
راستی این نرم افزاری که میگی اسم چیه که هم ماکزیمم را بده و هم دقیق باشه ؟

nima_hl
01-04-10, 12:29
به به نیما جان
عیدت مبارک
حال و حوالت چهطوره خوبی ؟
این همون سرور که باهم رفتیم جمع کردیما :party: (Only the registered members can see the link)
بلاخره از نحسی در اومد و گزاشتیمش بالا
راستی این نرم افزاری که میگی اسم چیه که هم ماکزیمم را بده و هم دقیق باشه ؟

4013

امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشید :give_rose:

Khornaf
01-04-10, 14:03
من فکر میکنم چون شما از این سیستم به عنوان سرور استفاده میکنید و به گفته خودتون بیشترین فشار روی رم و به نظر من بعد روی مادربرد هست اگر امکانش رو دارید از خنک بودن این دو هم مطمئن بشین .

Firebirds
01-04-10, 14:20
من فکر میکنم چون شما از این سیستم به عنوان سرور استفاده میکنید و به گفته خودتون بیشترین فشار روی رم و به نظر من بعد روی مادربرد هست اگر امکانش رو دارید از خنک بودن این دو هم مطمئن بشین .

آره تابستون میرم کلا در کیس را باز میکنم :great: انشالاه که چیزیش نمیشه