PDA

مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ بین 1.800 تا 2.200

esyoo
29-03-10, 22:37
سلام
یک لپ تاپ معرفی کنید بین 1.800 تا 2.200

مهمترین مشخصه تصویر آن هست
یعنی full hd باشه led باشه
بازی ها رو به راحتی اجرا بکنه

با تشکر

esyoo
30-03-10, 17:56
سلام
از دوستان کسی نمی تونه کمک کنه؟

esyoo
30-03-10, 22:10
دوستان از این مدل ها کدوم رو پیشنهاد میدید؟
Only the registered members can see the link

nima_hl
30-03-10, 23:20
سلام
یک لپ تاپ معرفی کنید بین 1.800 تا 2.200

مهمترین مشخصه تصویر آن هست
یعنی full hd باشه led باشه
بازی ها رو به راحتی اجرا بکنه

با تشکر

سلام

برای اینکه بتونید با fullhd راحت بازی کنید به یه گرافیک 5850 به بالا نیاز دارید که تا اونجا که میدونم به همچین گرافیکی با این قدرت برای نوت بوک تا بحال عرضه نشده و اگر هم عرضه بشه هنوز باتری که بتون توان مورد نیاز همچین سیستمی رو فراهم کنه وجود نداره

esyoo
30-03-10, 23:54
سلام

برای اینکه بتونید با fullhd راحت بازی کنید به یه گرافیک 5850 به بالا نیاز دارید که تا اونجا که میدونم به همچین گرافیکی با این قدرت برای نوت بوک تا بحال عرضه نشده و اگر هم عرضه بشه هنوز باتری که بتون توان مورد نیاز همچین سیستمی رو فراهم کنه وجود نداره
ممنون نیما جان
از اون لینکی که دادم کدوم مدل رو پیشنهاد میدهید؟
مهم نیست که بازی رو حتما به صورت full hd اجرا کنه
(برای یک نفر می خوام که زیاد اهل بازی نیست)

feryfrt
31-03-10, 00:33
یه سری به Cnet بزن . قسمت laptop ها . به نظره من برا تصویر میخوای دنبال لپ تاپ باشی
فعلاً سونی حرف اول رو میزنه ، (فقط تصویر که خروجی HDMI هم داره و خودش Full HD)
VPCZ11FHX/XQ
سری F که خودت گذاشتی هم ارزونتر از بالاییه که من دادم. Full HD بودنش یه خورده قیمت رو میبره بالا
تازه اونی که من گذاشتم 1920x1080 رو کاملاً ساپرت میکنه.
حتماً روی LED بودنش البته LED backlight بودنش هم حساسیت به خرج بده تا Full HD بودنش.

صفحه Macbook Pro جزء بهتریناس ولی Sony چون سازنده و تکنولوژیش در زمینه تصویر حرف نداره ، با زدن لپ تاپهای جدیدش
یه نموره زد رو دسته صفحه Macbook Pro .

به مدل های DELLxps هم یه نگاهی بنداز میتونه هم High - DEF هم برا گیم قوی باشه شاید بیشتر از Sony

reza76622201
31-03-10, 07:41
بنده به شما Dell Studio 1557 رو پيشنهاد مي کنم. البته اگر LED بودن مانيتور براتون مهم نبود Sony Vaio F113FX/B رو پيشنهاد مي کردم که يه سر و گردن از اين بالاتره مخصوصا گرافيکش.
جهت اطلاعات بيشتر تاپيک زير رو مطالعه کنيد:

Only the registered members can see the link

سوالي بود در خدمتم.

moreb
01-04-10, 01:47
سلام

msi 740gx از گرافیک 5870 msi 640gx از 5850 پشتیبانی می کنند الان هم در بازار با گارانتی ماتریکس عرضه می شه

moreb
01-04-10, 02:29
یه سری به Cnet بزن . قسمت laptop ها . به نظره من برا تصویر میخوای دنبال لپ تاپ باشی
VPCZ11FHX/XQ
سری F که خودت گذاشتی هم ارزونتر از بالاییه که من دادم. Full HD بودنش یه خورده قیمت رو میبره بالا
حتماً روی LED بودنش البته LED backlight بودنش هم حساسیت به خرج بده تا Full HD بودنش.

صفحه Macbook Pro جزء بهتریناس ولی Sony چون سازنده و تکنولوژیش در زمینه تصویر حرف نداره ، با زدن لپ تاپهای جدیدش

به مدل های DELLxps هم یه نگاهی بنداز میتونه هم High - DEF هم برا گیم قوی باشه شاید بیشتر از Sony
من یه مدت سونی داشتم از دستم افتاد ترکید (شوخی کردم) اما سونی به شدت ضربه پذیر هست

moreb
01-04-10, 02:32
VPCZ11FHX/XQ

xps از رده خارج شده الان داره alien می زنه یه سری به سایت دل بزن تا ببینی لپ تاپ های جدیدش هم full hd هستن هم رزولیشن بالا دارن و مشخصات بالا و کلا فوق العاده هستند

feryfrt
02-04-10, 11:56
من تو سایتش کلا Compare فقط مدل 15 اینچه Alien m15x فقط Full HD بود البته یک مدل پایینتر هم زدن ولی HD میباشد.
فکرم نکنم ایران باشه ! اگه اومده باشه خوب خوبه ، البته باید دید پورتهای خروجیش نسبت به xps چجوره !

باز باید دقیق بری تو کارش با Review شاید تصویرش به پای Sony نرسه .
آقا لپتاپ آدم میخره که نباید بزنتش زمین :)

من فکر نکنم MSI بتونه مثل اینا تصویر خوب بده در عمل باید دید با مشخصات تئوری نمیشه خوب فهمید