PDA

مشاهده نسخه کامل : Style قبلی سایت !

RiP
26-03-10, 17:24
متاسفانه Theme جدید فروم افتضاحه. اگه امکانش هست تم قبلی رو در لیست Style ها اضافه کنید.

JEskandari
26-03-10, 17:36
به نظر من هم Theme قبلی بهتر بود البته اگه اضافه کردن اون یک مقدار زیاد وقت میگیره و دردسر زیاد داره با همین هم میشه کنار اومد

D J V A H I D
26-03-10, 17:51
بچه ها کمی صبر داشته باشید ... بزودی اتفاقات جالبی رخ خواهد داد ... :great:

Quick
26-03-10, 23:04
دوستان لطفا صبر داشته باشین انجمن تازه آپدیت شده و کلی کار هست که باید انجام بشه و داره انجام میشه.
در ضمن الان اوایل سال جدید هست و باور کنید سر همه شلوغ هست . . .

با تشکر

reza76622201
27-03-10, 07:57
من هم تم قبلي رو بيشتر مي پسندم. اينکه همون بالاي سايت آخرين نوشته ها ميومد خيلي خوب بود تا اينکه بخوايم روي ارسالهاي جديد کليک کنيم.
به نظر من استايلي خوبه که در عين سبک بودن آخرين پستهاي ايجاد شده رو نشون بده.

amirpcp30
27-03-10, 09:16
من هم تم قبلي رو بيشتر مي پسندم. اينکه همون بالاي سايت آخرين نوشته ها ميومد خيلي خوب بود تا اينکه بخوايم روي ارسالهاي جديد کليک کنيم.
به نظر من استايلي خوبه که در عين سبک بودن آخرين پستهاي ايجاد شده رو نشون بده.

بله اینطوری خیلی بد شده قبلا بهتره بود که اخرین ارسال ها به صورت حرکتی بالای سایت نشان داده میشد
سپاس

reza76622201
27-03-10, 10:04
البته اينکه ميشه مستقيم از کامپيوتر عکس Insert کرد خيلي عاليه.

sAsAn.K
27-03-10, 12:02
در اینکه این نسخه ی فوروم فوق العاده بهتر از نسخه ی قبلیه که شکی نیست ، ر مودر قالب هم بهتره کمی صبر داشته باشید .

goldberg2000
28-03-10, 01:30
به نظر من اینو همه میدونن که این استایل جدید یه نواقصی داره ولی طبیعی هستش خوب ایام عید هستش

Shahryar
28-03-10, 22:37
دوستان عزیز قالب جدید که تقریباً همون قالب قبلی انجمن هست برای نسخه جدید طراحی شده و کاربران گرامی می تونند از اون استفاده کنند .

کاربرانی که به صورت اتوماتیک براشون نمیاد این قالب در پایین انجمن قالب PCNetwork No 1.0 را انتخاب کنند . :Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

D J V A H I D
28-03-10, 23:07
خیلی خوشکل شده :Love-PCN~!:... فقط چشم و چالمون در اومد ... :دی خیلی چشم رو میزنه ... ولی با این حال دستت درد نکنه خیلی خیلی بهتر شده ... تو یکی یه دونه ای :love:

MoBiN.R
28-03-10, 23:16
برای من که چیزی عوض نشد . همون استایل خودشه . پایینم استایل PCNetwork no 1.0 رو انتخاب میکنم اتفاقی نمیافته

Shahryar
28-03-10, 23:20
مبین جان به این لینک برید :

Only the registered members can see the link

یا به اینجا برید و PCNetwork No 1.0 را انتخاب کنید :

Only the registered members can see the link

موفق باشید :give_rose:

AMD>INTEL
29-03-10, 00:06
خيلي سخت شده شهريار جان

koorosh kabir
29-03-10, 01:58
بد نیست فکر دایال اپیها هم بودید ولی رنگ سفید زیادی خیره میکنه چشمو:1. (27):

MoBiN.R
29-03-10, 13:08
شهریار جان فرق زیادی نکرده . فقط عکس هدر هر سکشن آبی شده .. ولی خیلی مشکلات دیگه هم داره .. برای تشکر یا ارسال پاسخ سریع صفحه refresh میشه . فارسی نویسش هنوز مشکل داره . هر بخش کادرش خیلی سفیده یعنی مشخص نیست

sardarn
29-03-10, 13:29
قالب خوب شده ولی بعضی از قسمت هاش هنوز رنگ قالب قبلی رو داره مثل:پاسخ به موضوع،انتخاب صفحه و...

Shahryar
29-03-10, 14:22
مبین جان مشکل Refresh شدن تشکر و پست را من چک کردم هم با IE و هم با فایرفاکس 3.7a1pre ، مشکلی وجود نداشت . لطفاً با مرورگر های دیگه تست کنید ...

فارسی ساز هم ارتباطی با قالب نداره عزیز مال فارسی ساز انجمن هست که به مرور زمان درست میشه . :love:

K1LOU
30-03-10, 18:27
با سلام
به نظر من هم بعضي قسمتها خوب شده ( مثلا موضوعات مرتبط رو ميشه ديد ) و در عوض براي اينترنت زغالي من خيلي سنگين شده . البته از زمان تغيير من زياد به انجمن نيومدم ولي كم كم دارم سعي مي كنم بهش عادت كنم
راستي با اپرا هنوز مشكل داره يا رفع شده . ؟

arven_andomil
30-03-10, 19:55
سلام
هنوزم رنگ سفيدش اذيت مي كنه ولي بهتر از قبل شده :Love-PCN~!: ولي وقتي وارد انجمنهاي مختلف ميشي ديگه مثل قبل نميشه پستهاي جديد رو از قديمي تشخيص داد!1 قبلا پستهاي جديد bold بودن و راحت تشخيص داده ميشدن.

sardarn
30-03-10, 22:03
با سلام
به نظر من هم بعضي قسمتها خوب شده ( مثلا موضوعات مرتبط رو ميشه ديد ) و در عوض براي اينترنت زغالي من خيلي سنگين شده . البته از زمان تغيير من زياد به انجمن نيومدم ولي كم كم دارم سعي مي كنم بهش عادت كنم
راستي با اپرا هنوز مشكل داره يا رفع شده . ؟

مگه قالب قبلی با اپرا چه مشکلی داشت؟
من اپرا دارم و با قالب قبلی وفعلی مشکلی نداره

RiP
31-03-10, 23:48
من هنوز سر حرفم هستم !

نمی دونم چرا تو ایران همه چی برعکسه. یه چیز جدید میزنن ولی بدترش میکنند.
مگه استایل قبلی چش بود؟؟؟

Shahryar
31-03-10, 23:59
متاسفانه Theme جدید فروم افتضاحه. اگه امکانش هست تم قبلی رو در لیست Style ها اضافه کنید.

دوست عزیز این قالب همون قالب قبلی هست که برای نسخه جدید طراحی شده . نمیتونید انتظار داشته باشید 100% مثل اون باشه در حالی که موتور انجمن تغییرات بسیار زیادی کرده .

البته مشکلاتی این قالب داره که دوستان هم بهش اشاره کردند و به مرور زمان حل خواهد شد . :give_rose:

K1LOU
01-04-10, 19:04
مگه قالب قبلی با اپرا چه مشکلی داشت؟
من اپرا دارم و با قالب قبلی وفعلی مشکلی نداره

راستش من توي اون اطلاعيه ها ي اوليه اعلام تغيير قالب انجمن همچين چيزي رو ديدم . امروز هم كه خودم از اپرا استفاده مي كنم و مشكلي نيست

NVIDIA>ATI
03-04-10, 21:37
دوستان تو مدیریت هستند این استایل جدید هنوز مشکلاتی داره و مثل قبل سریع و بدون عیب نیست.

Hessam_7800gtx
10-04-10, 00:04
از امروز دیگه یوزر پسوردم سیو نمیشند و هر بار که میخوام وارد بشم باید یوزر پس وارد کنم نمیدونم چش شده هم با اینترنت اکسپلورر و هم کروم

PUMAOC
10-04-10, 00:11
دکمه ی ذخیره رو می زنی ؟ پشت تبلغات قایم شده :Love-PCN~!:

PUMAOC
10-04-10, 00:15
بزار حرف دلمو بزنم . من 100% اون قبلیو ترجیح می دم. . .خیلی باش حال می کردم.:yes:

ALIRE7A
10-04-10, 08:34
به نظر این از اون قبلیه بهتره

من با اون قبلی مشکل داشتم مثلا پروفایل کاربر ها رو نمیتونستم ببینم ولی در این نسخه مشکلی ندارم حالا شما چرا کمر همت بر انتقاد بستین یه مقدار بی انصافی هست به هر حال باید مدتی بگذره تا عادت کنید چون سیستم جدیده و تعداد کمی از فروم ها از این نسخه استفاده میکنن

ALIRE7A
10-04-10, 08:34
به نظر این از اون قبلیه بهتره

من با اون قبلی مشکل داشتم مثلا پروفایل کاربر ها رو نمیتونستم ببینم ولی در این نسخه مشکلی ندارم حالا شما چرا کمر همت بر انتقاد بستین یه مقدار بی انصافی هست به هر حال باید مدتی بگذره تا عادت کنید چون سیستم جدیده و تعداد کمی از فروم ها از این نسخه استفاده میکنن

richi_rich
10-04-10, 21:56
من که با این جدیده بیشتر حال میکنم
بابا بزارید یه کم تغییرات ایجاد بشه ، بالاخره درست میشه

K1LOU
11-04-10, 21:59
با سلام و تشکر
بالاخره بعد از چند وقت کار به این قالب جدید عادت کردیم واقعا خوب شده و در حال بهتر شدن .
تشکر می کنم از مدیران زحمت کش انجمن

molana
13-04-10, 16:18
بله به نظر بنده هم قالب جدید بهتر و سبک تره و امیدوارم بهتر هم بشه .
در کل از مدیران سایت و کاربران فعال تشکر می کنم که بدون چشم داشت در این مجموعه ی خوب علمی فعالیت می کنند .:give_rose:

am2
16-04-10, 22:16
نمیدونم چرا نمیتونم پیغام های رسیده رو چک کنم
کسی میدونه چرا

M A H R A D
16-04-10, 23:05
نمیدونم چرا نمیتونم پیغام های رسیده رو چک کنم
کسی میدونه چرا

منظورتون از پیغامها، پیام های خصوصی است یا Visitor Message ؟

برای پیغامهای خصوصی از اینجا (Only the registered members can see the link) و برای Visitor Message هم از صفحه پروفایل (Only the registered members can see the link) خودتون میتونید چک کنید.

غیر از این مشکل دیگه ای وجود داره؟

سپاس

Reza_Sadeghi
05-05-10, 16:40
یه تفاوت خیلی بدی که با استایل قبلیه داره اینه که وقتی روی پست های جدید کلیک میشه, نشون نمیده که پست های جدید از آخرین ورود چند صفحه است و با هر کلیک روی هر صفحه 3 تا 3 تا میره جلو.
نشون داده نمیشه که آخرین صفحه شماره چند خواهد بود و این برای من خیلی سخته.
استایل قبلیه نشون میداد.
این استایل جدید برای نسخه 4 از vBulletin رو دوست ندارم.

hosn70
05-05-10, 21:38
قبلی خیلی بهتر بود :Love-PCN~!:
یاد قدیما بخیر :1. (21):

jack sparrow
05-09-10, 14:27
استایل را عوض کنید

P A R H A M
05-09-10, 20:46
درود
جسارت هست که من تو این بحث شرکت کنم ولی تا اونجا که سواد من میگه این در اصل استایل نیست ورژن جدیدتر هست
بعد من شنیدم این ورژن رو نمیشه دوباره به ورژن قبلی تبدیل کرد
نظر من اینه که این خیلی عالی هست
با تشکر

behrouz8
05-09-10, 22:04
سلام و درود
استایل کنونی سرع و زیبایی بهتری دارد . پس دلیلی برای تغیر ان وجود ندارد.
مخلصم
بهروز