PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خريد اسپيكر

arven_andomil
25-03-10, 21:21
سلام...
يه اسپيكر خوب مي خوام تا حدود 50 تومان...
قشنگ باشه
محكم باشه
صداي خوبي داشته باشه
باس خوب
براي مصارف خونگي (فيلم بازي موزيك)
كلا با ساب 3تيكه باشه (فكر كنم ميگن 2.1)
از اين ماركهاي الكي نباشه
حتي الامكان كنترلي نباشه اخه خيلي ظريفن
اگه امكانش هست از ماركهاي مختلف بگيد كه اگه يكيش نبود اون يكي رو بگيرم...

nima_hl
26-03-10, 02:44
سلام...
يه اسپيكر خوب مي خوام تا حدود 50 تومان...
قشنگ باشه
محكم باشه
صداي خوبي داشته باشه
باس خوب
براي مصارف خونگي (فيلم بازي موزيك)
كلا با ساب 3تيكه باشه (فكر كنم ميگن 2.1)
از اين ماركهاي الكي نباشه
حتي الامكان كنترلي نباشه اخه خيلي ظريفن
اگه امكانش هست از ماركهاي مختلف بگيد كه اگه يكيش نبود اون يكي رو بگيرم...

سلام

اسپیکر یکی از قطعاتیه که باید از نزدیک ببینید و پسند کنید

برندهای خوب مثل لاجینک ، ادیفایر ، جنیوس در بازار موجود هستند

اگر تهران هستید بفرمائید تا آدرس فروشگاهی که اسپیکر باز برای تست داره بهتون بدم :give_rose:

arven_andomil
26-03-10, 11:37
سلام

اسپیکر یکی از قطعاتیه که باید از نزدیک ببینید و پسند کنید

برندهای خوب مثل لاجینک ، ادیفایر ، جنیوس در بازار موجود هستند

اگر تهران هستید بفرمائید تا آدرس فروشگاهی که اسپیکر باز برای تست داره بهتون بدم :give_rose:
مشكل دقيقا همينه كه من تهران نيستم...:great:
اگه ميشه شما مدلهاتون رو با اون شرايط من بگيد ببينم چه كار مي كنم تو اين خراب شده ...

D J V A H I D
26-03-10, 11:58
یه 7 تومن دیگه بذار روش اینو بگیر ... البته اینجا گرون تره ... بیرون همون طرف 50 گیرت میاد ...

Only the registered members can see the link

D J V A H I D
26-03-10, 12:04
اینم قبلا واسه کسی خریدم قدرتش خیلی خوب بوده ... هم باسش هم تریبلش و هم شفافیت ...

arven_andomil
26-03-10, 12:06
یه 7 تومن دیگه بذار روش اینو بگیر ... البته اینجا گرون تره ... بیرون همون طرف 50 گیرت میاد ...
دستت درد نكنه...
اما من كه گفتم كلا 3 تيكه باشه...جا ندارم...
تو رو خدا هم نگيد كه 2تاش رو بزار تو جعبه!!!:1. (27):

D J V A H I D
26-03-10, 12:11
دستت درد نكنه...
اما من كه گفتم كلا 3 تيكه باشه...جا ندارم...
تو رو خدا هم نگيد كه 2تاش رو بزار تو جعبه!!!:1. (27):

پس همون پست شماره 5 رو بگیر ... که خودم صداشو شنیدم عالی بوده ... قیافش هم شیکه ... کنترلر هم داره ... کنترل نه... از این سیمدارهای رومیزی ... مثل موس

arven_andomil
26-03-10, 12:33
پس همون پست شماره 5 رو بگیر ... که خودم صداشو شنیدم عالی بوده ... قیافش هم شیکه ... کنترلر هم داره ... کنترل نه... از این سیمدارهای رومیزی ... مثل موس

اینم قبلا واسه کسی خریدم قدرتش خیلی خوب بوده ... هم باسش هم تریبلش و هم شفافیت ...
ماركش چي؟؟؟
خوبه؟؟؟
اخه من همه جا خوندم كه كريتو بهتر هست و ...

D J V A H I D
26-03-10, 13:50
ماركش چي؟؟؟
خوبه؟؟؟
اخه من همه جا خوندم كه كريتو بهتر هست و ...

کریتیو 100 درصد بهتره ولی با اون قیمت یه چیزی ضعیفتر از اینی که گفتم گیرت میاد ...

arven_andomil
26-03-10, 14:04
ممنون ...
شما اگه مدلهاي ديگه مدنظر داريد ولي قيمت بيشتر هست رو بگيد ...من مي سنجم ببينم چي ميشه...
تا 70 - 75 هم چيزي بود بگيد...چون ميخوام يه چيزخوب باشه...
ممنون...
راستي ربطي به main نداره؟؟؟اخه ديدم بعضياشون يه عالمه فيش دارن...يه وقت نخرم به كامپيوتر من نخوره...

D J V A H I D
26-03-10, 14:18
ممنون ...
شما اگه مدلهاي ديگه مدنظر داريد ولي قيمت بيشتر هست رو بگيد ...من مي سنجم ببينم چي ميشه...
تا 70 - 75 هم چيزي بود بگيد...چون ميخوام يه چيزخوب باشه...
ممنون...
راستي ربطي به main نداره؟؟؟اخه ديدم بعضياشون يه عالمه فيش دارن...يه وقت نخرم به كامپيوتر من نخوره...

پس حالا که بودجه بیشتر شد لاجیتک بگیر که دیگه بهتر از این گیرت نمیاد ...

arven_andomil
26-03-10, 14:54

D J V A H I D
26-03-10, 15:45

نه عزیزم ... نهایت 3 تا فیش داشته باشه ... که کل سیستمها جواب میده ... ولی چون شما 2.1 میخوای 1 فیش بیشتر لازم نیست ...

اول برو دنبال لاجیتک ... حواست باشه لاجیتکس نباشه ها ... بهدش کریتیو ... و ... :give_rose:

arven_andomil
05-04-10, 21:02
سلام...
اين مدلها رو در نظر گرفتم...

CREATIVE I-TRIQUE L3800
EDIFIER R401
EDIFIER C2
EDIFIER C11

اينا مدنظرمه...حالا چندتا سوال :

1.قيمتهاشون؟؟
2.كدوم بهتره؟؟
3.به ترتيب برام مرتبشون كنيد از نظر كيفيت صدا و باس و كوبندگي...

D J V A H I D
05-04-10, 21:42
سلام...

CREATIVE I-TRIQUE L3800
EDIFIER R401
EDIFIER C2
EDIFIER C11

1.قيمتهاشون؟؟
2.كدوم بهتره؟؟

از نظر برند برو سراغ همون کریتیوه ... به نظر اسپیکره خوبی میاد ... مشخصاتش خوبه ... ولی تو بازار شیراز ندیدم ...
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

nima_hl
05-04-10, 23:29
سلام...

CREATIVE I-TRIQUE L3800
EDIFIER R401
EDIFIER C2
EDIFIER C11

1.قيمتهاشون؟؟
2.كدوم بهتره؟؟

سلام

کریتیو باید حدود 160 تومن باشه و مسلما کیفیت بهتری داری بعد از اون c2 با قیمت زیر 80 تومن و c11 حدود 60 و r401 حدود 50 تومن از نظر کیفیت قرار میگیرند

reza76622201
06-04-10, 08:39
نه عزيز. شما هر اسپيکري توي اين رنج قيمتي بخريد به مادربوردهاي امروزي و حتي قديمي تر مي خوره. خيالتون راحت باشه.

arven_andomil
06-04-10, 12:31
ميشه نظرتون رو در مورد اينا هم بگيد...
E3300
E3350
M3200

nima_hl
06-04-10, 17:15
ميشه نظرتون رو در مورد اينا هم بگيد...
E3300
E3350
M3200

e3300 و e3350 صداش خیلی به دلم نشست ولی ظاهر متفاوتی داره و قیمتش حدود ۷۵ تومنه ( ۳-۴ تومن پائین بالا )

صدای m3200 رو نشنیدم

arven_andomil
06-04-10, 21:19
e3300 و e3350 صداش خیلی به دلم نشست ولی ظاهر متفاوتی داره و قیمتش حدود ۷۵ تومنه ( ۳-۴ تومن پائین بالا )

صدای m3200 رو نشنیدم
يه مقايسه با اون بالاييها ميكنيد يه جوابي بهم بدين كه كدوم پسندتر هست...
ديگه ميخوام سفارش بدم...

reza76622201
07-04-10, 08:21
اينا ور هم بنده تاييد مي کنم از برند Edifier

DA 5000Pro قيمت 179000 تومان.
2800RF قيمت 98000 تومان.
M3500 قيمت 88000 تومان.
M3300 قيمت 62000 تومان.
X400 قيمت 45000 تومان.

reza76622201
07-04-10, 08:21

2800RF قيمت 98000 تومان.
M3500 قيمت 88000 تومان.
M3300 قيمت 62000 تومان.
X400 قيمت 45000 تومان.

nima_hl
07-04-10, 14:55
يه مقايسه با اون بالاييها ميكنيد يه جوابي بهم بدين كه كدوم پسندتر هست...
ديگه ميخوام سفارش بدم...

به نظرم اسپیکر رو نمیشه توی محیط مجازی معرفی کرد و باید حتما صداش رو شنید

باند شنوائیم یکم از حد نرمال بالاتره و معمولا در انتخاب اسپیکر با دیگران اختلاف نظر شدید دارم به همین دلیل نمیتونم پیشنهاد خوبی بدم

الان خودم جنیوس 5.1 دارم و صداش رو معمولا از 10-20٪ بیشتر نمیکنم چون به نظرم بیشتر از هجم صدا کیفیت اهمیت داره

از برند ادیفایر حدود ۶۰ تومن اگر بخوام پیشنهاد بدم x3 انتخاب خوبیه و روی حدود ۹۰ تومن 3500 این دو اسپیکر صدای گوشنواز و خوبی دارند بقیه مدلها هم هجم خوبی دارند ولی کیفیت این دو مدل ( نسبت به قیمت ) بسیار عالیه :give_rose:

arven_andomil
07-04-10, 15:21

2800RF قيمت 98000 تومان.
M3500 قيمت 88000 تومان.
M3300 قيمت 62000 تومان.
X400 قيمت 45000 تومان.

به نظرم اسپیکر رو نمیشه توی محیط مجازی معرفی کرد و باید حتما صداش رو شنید

باند شنوائیم یکم از حد نرمال بالاتره و معمولا در انتخاب اسپیکر با دیگران اختلاف نظر شدید دارم به همین دلیل نمیتونم پیشنهاد خوبی بدم

الان خودم جنیوس 5.1 دارم و صداش رو معمولا از 10-20٪ بیشتر نمیکنم چون به نظرم بیشتر از هجم صدا کیفیت اهمیت داره

از برند ادیفایر حدود ۶۰ تومن اگر بخوام پیشنهاد بدم x3 انتخاب خوبیه و روی حدود ۹۰ تومن 3500 این دو اسپیکر صدای گوشنواز و خوبی دارند بقیه مدلها هم هجم خوبی دارند ولی کیفیت این دو مدل ( نسبت به قیمت ) بسیار عالیه :give_rose:
ممنون...از اونايي كه خودم گذاشتم چي؟؟؟
من نظرات شما دوستان رو ميخونم بعد خودم يه جمع بندي ميكنم و ميگيرم...
پس راحت لطفا نظراتتون رو بگيد و اگه موردي توي مدلهاي پيشنهادي من هست بگيد...
من حدود 80 ميخوام هزينه كنم...
راست 2.1 باشه
اينام مدلهاي مدنظرم هست...

EDIFIER R401
EDIFIER C2
EDIFIER C11

E3300
E3350
M3200

اقا نيما شما گفته بودين كه صداي 3350 و 3300 رو شنيدين...واقعا خوب بود؟؟
از نظر بيس و شفافيت و ...
در مقابل c2 چه طور بود؟؟؟

javadshahvand
07-04-10, 15:33
M3500به نظر من بهترین هست کافیه هر کدوم از باند هاشو بزاری یه گوشه اتاقت لذت صدا رو می فهمی

arven_andomil
07-04-10, 15:46
M3500به نظر من بهترین هست کافیه هر کدوم از باند هاشو بزاری یه گوشه اتاقت لذت صدا رو می فهمی
اما من 2.1 ميخوام...جاي 5.1 رو ندارم...
ممنون...

arven_andomil
07-04-10, 21:34
راستي ميگم اين مدلهايي كه مدنظرم هست...واسه وصل شدن به كامپيوتر قطعه اضافي نمي خوان؟؟؟به همه مادربرد ها ميخورن؟؟؟

D J V A H I D
07-04-10, 22:49
راستي ميگم اين مدلهايي كه مدنظرم هست...واسه وصل شدن به كامپيوتر قطعه اضافي نمي خوان؟؟؟به همه مادربرد ها ميخورن؟؟؟

آره بابا میخوره ... چی شد بالاخره ؟ خیلی گیر دادی انگار !!! من که نظرم رو همون مارک کریتیو یا لاجیتکه ... :great:

arven_andomil
07-04-10, 22:57
آره بابا میخوره ... چی شد بالاخره ؟ خیلی گیر دادی انگار !!! من که نظرم رو همون مارک کریتیو یا لاجیتکه ... :great:

كريتيو خيلي گرونه وحيد!!! 170000 تومن!!!:gasp:

D J V A H I D
07-04-10, 23:28
كريتيو خيلي گرونه وحيد!!! 170000 تومن!!!:gasp:

خب یه مدل دیگش ... :1. (27):

nima_hl
07-04-10, 23:47
راست 2.1 باشه

EDIFIER R401
EDIFIER C2
EDIFIER C11

E3300
E3350
M3200

یک مرتبه این پست رو جواب دادم ، احتمالا اینترنتم مشکل داشته :1~@$S (8):

r401 و c2 الان در بازار موجود نیست مگر از موجودی چند ماه پیش باشه میمونه c11 که صداش با x3 در یه حدوده و خوبه :great:

صدای e3300 و 3350 زیاد به دلم نشست به اینکه هجم خوبی داره ولی یه جورائی طبیعی نیست

arven_andomil
07-04-10, 23:58

اقا وحيد ... اگه من بخرم و وصل نشه واي به حالت...داداشم شيرازه...مياد از باغ ارم يه چوب و تركه انار ميكنه ديگه ديگه...:whistle::great:
اين اولا..

سوما ...
من لاجيتك x240 هم مدنظرم هست...

دوما...
لطف كن اين مدلهاي edifier(e3350 , e3300) رو يه چك كن و امار بگير ... ببين از نظر باس و كوبندگي و شفافيت و قشنگي صدا چطورن...
اين لاجيتك رو هم چك كن...
خداييش نگي اين لاجيتك هست خوبه و تمام...

اون تركه انارام يادت باشه...

arven_andomil
08-04-10, 00:03

یک مرتبه این پست رو جواب دادم ، احتمالا اینترنتم مشکل داشته :1~@$S (8):
r401 و c2 الان در بازار موجود نیست مگر از موجودی چند ماه پیش باشه میمونه c11 که صداش با x3 در یه حدوده و خوبه :great:
صدای e3300 و 3350 زیاد به دلم نشست به اینکه هجم خوبی داره ولی یه جورائی طبیعی نیست
خب پس يعني از c2 بهتر نيست ...
اگه c2 گير بياد شما c2 رو پيشنهاد ميكنيد؟؟؟
اينكه ميگيد طبيعي نيست يعني چه؟؟
بيخيال اينا شم؟؟؟

D J V A H I D
08-04-10, 00:47
اقا وحيد ... اگه من بخرم و وصل نشه واي به حالت...داداشم شيرازه...مياد از باغ ارم يه چوب و تركه انار ميكنه ديگه ديگه...
اين اولا..

به به ... داداشت ؟! یه چوب و ترکه انارمیکنه چی چی ... چی چی ؟! نه بابا ... راه افتادی ... خوشم اومد ... پروینم هااااااااااااااااا ... :1. (27):

سوما ...
من لاجيتك x240 هم مدنظرم هست...

حالا چرا جای دوما و سوما رو عوضی کردی ؟! جواب سوما مثبته ... همین از هر نظر خیالت راحت که خودم از نزدیک دیدم و نسبت به هیکلش میتر ک و ن ه ... خیالت راحت دیگه هم هی سوال نکن که همین خوبه ... :yes:

دوما...
لطف كن اين مدلهاي edifier(e3350 , e3300) رو يه چك كن و امار بگير ... ببين از نظر باس و كوبندگي و شفافيت و قشنگي صدا چطورن...

گفته بودم که ادیفایر در مقابل لاجیتک حرفی واسه گفتن نداره ... برو خیالت راحت ... اون با من ... :1. (35):

اين لاجيتك رو هم چك كن...
خداييش نگي اين لاجيتك هست خوبه و تمام...

بابا چک کردم دیگه ... کشتیمونااااااااا ... :1. (12):

اون تركه انارام يادت باشه...

اوه اوه ... این یکی یادم نمیره ... چشم ... :1. (33):

البته نفس کش نبینم تو شیراز ... نبینم غریبه تو شهر ما بخواد پا بگیره و زرنگ بازی در بیاره که میدمش دست بچه های پای کتا ... :slap::1. (15)::1. (7):

موفق باشی ... :121fs725372:

Mahdi_Moosavi
08-04-10, 11:42
راست 2.1 باشه

EDIFIER R401
EDIFIER C2
EDIFIER C11

E3300
E3350
M3200

Edifier C2 تو رنج قیمت 80 تومان نظیر نداره ! من 1 سال پیش 68 تومان ( قیمت همکار ) گرفتم . اون موقع خیلی از مدل هایی که نام بردی عملا صدا گرفتم ، هیچ کدوم قابلیت های ( شفایت ، کنترل و حجم صدا ) Edifier C2 رو نداشتند .

فقط و فقط قابلیت " Electronic Intelligence Distortion Control (E.I.D.C)l " این مدل برای کسانی که تو حجم بالای صدا هم به شدت به کیفیت اهمیت میدن یه دنیا ارزش داره !

در واقع Distort شدن صدا با این اسپیکر میشه گفت غیر ممکنه ! حتی با بدترین چینش اکولایزر !

سوالی بود در خدمتم .

Mahdi_Moosavi
08-04-10, 11:50
گفته بودم که ادیفایر در مقابل لاجیتک حرفی واسه گفتن نداره ... برو خیالت راحت ... اون با من ... Only the registered members can see the linkوحید جان ، میشه دلیل این عرضتون رو بفرمایید ؟

لاجیتک تو رنج قیمت بالا ( بالای 300 تومان ) واقعا مدل های بی نظیری داره، ولی تو رنج پایین قیمت ( زیر 100 تومان ) رقبای زیادی داره . از طرفی سیاست های کمپانی وارد کننده این مدل ها در داخل کشور ( آواژنگ ) متاسفانه طوری هست که قیمت تمام شده اسپیکرهای لاجیتک خیلی بیشتر از قیمت های جهانی تموم میشه . از طرفی خیلی از خریداران موقع خرید محو قیمت بالای این مدل ها نسبت به مدل های مشابه می شن و تصور می کنن قیمت بالای این مدل ها ناشی از کیفیت فوق العاده اون هاست . در صورتی که به هیچ وجه اینطور نیست !

D J V A H I D
08-04-10, 13:27
وحید جان ، میشه دلیل این عرضتون رو بفرمایید ؟

لاجیتک تو رنج قیمت بالا ( بالای 300 تومان ) واقعا مدل های بی نظیری داره، ولی تو رنج پایین قیمت ( زیر 100 تومان ) رقبای زیادی داره . از طرفی سیاست های کمپانی وارد کننده این مدل ها در داخل کشور ( آواژنگ ) متاسفانه طوری هست که قیمت تمام شده اسپیکرهای لاجیتک خیلی بیشتر از قیمت های جهانی تموم میشه . از طرفی خیلی از خریداران موقع خرید محو قیمت بالای این مدل ها نسبت به مدل های مشابه می شن و تصور می کنن قیمت بالای این مدل ها ناشی از کیفیت فوق العاده اون هاست . در صورتی که به هیچ وجه اینطور نیست !

سلااااام به استاد بزرگ خودم مهدی عزیز ... :give_rose:

مهدی جان من تو رنج قیمت خودش گفتم ... همون مبلغی که میخواد هزینه کنه ... :yes:

arven_andomil
08-04-10, 14:37
سلااااام به استاد بزرگ خودم مهدی عزیز ... :give_rose:

مهدی جان من تو رنج قیمت خودش گفتم ... همون مبلغی که میخواد هزینه کنه ... :yes:

وحید جان ، میشه دلیل این عرضتون رو بفرمایید ؟

Edifier C2 تو رنج قیمت 80 تومان نظیر نداره ! من 1 سال پیش 68 تومان ( قیمت همکار ) گرفتم . اون موقع خیلی از مدل هایی که نام بردی عملا صدا گرفتم ، هیچ کدوم قابلیت های ( شفایت ، کنترل و حجم صدا ) Edifier C2 رو نداشتند .

فقط و فقط قابلیت " Electronic Intelligence Distortion Control (E.I.D.C)l " این مدل برای کسانی که تو حجم بالای صدا هم به شدت به کیفیت اهمین میدن یه دنیا ارزش داره !

در واقع Distort شدن صدا با این اسپیکر میشه گفت غیر ممکنه ! حتی با بدترین چینش اکولایزر !

سوالی بود در خدمتم .

آقا مهدي : سراغ گرفتم گفتن c2 توي بازار تقريبا نيست!! حالا كلا نظرت در مورد مقايسه c2 با x240 لاجيتك چيه؟؟ يكي از اين دو تا رو مي خوام بگيرم.

Mahdi_Moosavi
08-04-10, 18:56
آقا مهدي : سراغ گرفتم گفتن c2 توي بازار تقريبا نيست!! حالا كلا نظرت در مورد مقايسه c2 با x240 لاجيتك چيه؟؟ يكي از اين دو تا رو مي خوام بگيرم.

شما حتما با نمایندگی وارد کننده این مدل در تهران یک تماس بگیرید ( ماتریکس ) .

من طبق نظر و تجربه شخصی خودم، تو رنج پایین قیمت هیچ وقت سراغ مدل های Logitech نمی رم ! برای مثال همین Logitech X240 (Only the registered members can see the link) با قیمت کاذبی که داخل ایران داره ( 80 - 90 ) از نظر حجم صدا و عمق Bass به هیچ وجه قابل مقایسه با Edifier C2 نیست !

بهتون پیشنهاد می کنم طبق نظر دوستانی که در این تاپیک شرکت کردند، تو این رنج قیمت دنبال برندهایی باشید که مدل های خوش قیمت دارند، مثل Edifier یا Creative ....

من به شخصه بعد از Edifier C2 اینا رو پیشنهاد می کنم :

Edifier R401

CREATIVE I-Trigue 3400

Edifier M3400