PDA

مشاهده نسخه کامل : شبکه وایرلس نمیتونم بسازم!

Niloofar.g
25-03-10, 19:04
سلام دوستان. عید شما مبارک!

من دارم سعی میکنم با مودم وایرلس tp link 8901 و یک کارت شبکه وایرلس tp link دو تا سیستم رو شبکه کنم اما نمیشه!

هزار روش از اینترنت خوندم و دیگه نمیفهمم چیکار دارم میکنم! Only the registered members can see the link

مودم با کابل به سیستم من وصله و وقتی اعداد 192.168.1.1 و این چیزا رو میدم به سیتمها به ترتیب و همینطور 255.255.255.0 اما نه تنها شبکه وصل نمیشه بلکه اینترنت هم قطع میشه..!!

کمک کنید..

Only the registered members can see the link

germ
26-03-10, 14:42
من منظور شما رو متوجه نشدم .. شما میخواهید دو سیستم از اینترنت استفاده کنند و یا منظورتون file sharing؟

مودم شما اینه TD-W8901G (Only the registered members can see the link)

Niloofar.g
02-04-10, 03:15
file sharing میخوام. الان هر دوتا اینترنت دارند!

Xtreme
02-04-10, 11:38
سلام ..

هر دوتا چطوری اینترنت دارن ولی اشتراک فایل ندارن !؟

mzz
02-04-10, 12:49
برای این کار باید به تنظیمات مودمی که به اینترنت وصله برید
روی کانکشن اینترنت تون دوبار کلیک کنید
یعنی قسمت network connection stuts
سپس propertis رو بزنید برید تب دوم sharing
تیک گزینه اول Allow ot net us to CONNECT throgh
رو بزنید سپس گزینه وایرلس رو انتخاب کنید بعد به netwrok conection تو کنترل پنل برید و یک شبکه وایرلس
با همون آدابتور که تو قسمت شرینگ انتخاب کردید بسازید و یک یوزر پسورد هم بزارید
بعد کافیه سیستمی که با آدابتور وایرلس یو اس بی وصله شبکه رو سرچ کنید اون شبکه ای که ساختید رو انتخاب کنید
و وصل بشید و از اینترنت مشترک لذت ببرید
من این کار رو بین سیستم خودم و لپتابم وگوشیم انجام دادم به راحتی هر سه وسیله از اینترنت استفاده میکنند.
اگه وقت کردم آموزش تصویری هم میزارم

reza76622201
03-04-10, 08:00
يادتون باشه Windows Firewall حتما Off باشه.

mzz
03-04-10, 09:52
file sharing میخوام. الان هر دوتا اینترنت دارند!
اگه وین 7 روسیستمتون نصبه به قسمت network and sharing در کنترل پنل بری
بعد گزینهchose home group رو بزنید بعدش رو change advanced sharing رو بزنید در قسمت media streming
گزینه chose media رو بزنید و بعد turn on رو بزنید حالا به راحتی میتوند هر فلدر یا فایلی رو به اشترک بزارید

barney
15-08-10, 22:41
نیلوفر جان آی پی 192.168.1.1 آی پی مودم شماست( به احتمال زیاد) نمیتونی بعنوان آی پی سیستمت استفاده کنی