PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید هارد یک ترا 1t

ttvtt
24-03-10, 12:03
دوستان من میخوام دوتا هارد 1t بگیرم رید صفر کنم حالا موندم وسترن بلک بگیرم یا سامسونگ f3 به نظر شما کدوم بهتر هست ممنون اگر راهنمایی کنید

nima_hl
24-03-10, 14:47
دوستان من میخوام دوتا هارد 1t بگیرم رید صفر کنم حالا موندم وسترن بلک بگیرم یا سامسونگ f3 به نظر شما کدوم بهتر هست ممنون اگر راهنمایی کنید

اگر پاور سیستمت قویه ۴ تا سیگیت 500 بگیر که به دلیل تک پلیت بودن در رید پرواز میکنه

ttvtt
24-03-10, 14:56
از لحاظ پاوری کم نمیارم پاورم 1035 گرین هست الان 2دوتا 500 سیگیت رید کردم اما فضا کم اوردم بعد میشه چهارتاش رو باهم رید کرد یعنی بشه دو ترا ؟

nima_hl
24-03-10, 15:06
از لحاظ پاوری کم نمیارم پاورم 1035 گرین هست الان 2دوتا 500 سیگیت رید کردم اما فضا کم اوردم بعد میشه چهارتاش رو باهم رید کرد یعنی بشه دو ترا ؟

اگر مادربرد شما ساتای خالی داشته باشه امکان پذیر هستش

فقط بهتره ۴ عدد هارد شما نو باشه چون اگر یدونه هارد به دلیلی از کار بیافته کل اطلاعاتتون از دست میره

ttvtt
24-03-10, 15:12
دوست عزیز مادربرد من p7p55d premium هست ساتای خالی هم دارم و این دو هارد رو حدود 4 ماه هست گرفتم یعنی چیزی کار نکردن .یکسوال دیگه نحوه رید کردنش مثل دوعدد هارد هست دیگه ؟ واطلاعات رو باید قبلش بک اپ بگیرم دیگه

nima_hl
24-03-10, 16:01
دوست عزیز مادربرد من p7p55d premium هست ساتای خالی هم دارم و این دو هارد رو حدود 4 ماه هست گرفتم یعنی چیزی کار نکردن .یکسوال دیگه نحوه رید کردنش مثل دوعدد هارد هست دیگه ؟ واطلاعات رو باید قبلش بک اپ بگیرم دیگه

شما ۲ راه حل دارید

۱- دو عدد هارد بصورت جدا رید کنید که از نظر امنیت اطلاعات بهتره ( در صورت خرابی یک هارد کل اطلاعاتتون لوز نمیشه )

۲- چهار عدد هارد رو با هم رید کنید که سرعت حدود ۳۵۰ مگ در ثانیه به شما میده ولی همه هاردها فرمت میشه و باید قبلش بکاپ بگیرید