PDA

مشاهده نسخه کامل : درخ.است كمك فوري براي كارت تي وي ( Tv )... .( لطفا سریا پاسخ دهید).

mpfur
13-04-07, 13:34
با عرض سلام و خسته نباشید.

من می خواهم که شبکه های تلویزیونی را بر روی کامپیوتر داشته باشم و بتوانم ضبطشون کنم به چه کارت تی وی نیاز دارم(لطفا کارتی را با قیمت مناسب بین 20 تا 60 هزار تومان معرفی کنید).
لطفا قیمت کارتی را که معرفی می کنید را نیز بنویسید.
لطفا قابلیت هاش را نیز بگویید.

لطفا پاسخ کاملی بدهید.

Emperatour
13-04-07, 13:46
من كارتهاي پيناكل و اسنازي را پيشنهاد ميكنم . خودم pctv پيناكل دارم كه الان مدلهاش خيلي متنوع هست. قيمت هم با 40 تومان ميتونيد يچيزي بگيزيد كه تلويزيون را ظبط و پخش ميكنه و كپچر هم براتون انجام ميده. تلتكست هم داره

Mehdi_Full
13-04-07, 14:52
من كارت تی وی Aopen رو پیشنهاد میکنم
شخصا کیفیت کپچر و تی ویش رو تست کردم واقعا عالیه
قیمتش هم دوروبره 45000 تومنه
مدلش هم فکر کنم A1000 باشه اگه اشتباه نکنم

KING
13-04-07, 14:59
عزيزم پانيكل بخر خيلي كارت رديفه رئيل كپچر ميكنه برات با كييفيت خوب

Shahryar
13-04-07, 15:01
سلام دوست عزیز ...

به نظر من شما از مارک های اسنازی و یا A Open استفاده کنید من هر دو را روی سیستم ها دیدم عالی جواب میدند ...

موفق باشید
شهریار

M A H R A D
13-04-07, 17:22
خب وقتی آقا مهدی میگن AOpen دیگه نمیشه چیزی گفت ! Only the registered members can see the link

یا اون مدل رو بگیرید یا مدل Leadtek WinFast TV2000 XP Expert که قیمتش حدود 45تومنه ...

البته من این WinFast رو امتحان نکردم و فقط تعریفشو شنیدم بنابراین اولویت با مدل پیشنهادی آقا مهدی هست که خودشون تست کردند ...

سپاس

Mehdi_Full
13-04-07, 20:47
خب وقتی آقا مهدی میگن AOpen دیگه نمیشه چیزی گفت ! Only the registered members can see the link
یا اون مدل رو بگیرید یا مدل Leadtek WinFast TV2000 XP Expert که قیمتش حدود 45تومنه ...
البته من این WinFast رو امتحان نکردم و فقط تعریفشو شنیدم بنابراین اولویت با مدل پیشنهادی آقا مهدی هست که خودشون تست کردند ...
سپاس
آره مهراد جان این Aopen خیلی با کیفیته من MSI رو هم تست کردم اما قابل مقایسه با این نیست از لحاظ ظاهری هم مشخصه خود کارت و متعلقاتش خیلی باکیفیت هستن و اینم بگم که الآن تو بازار خیلی کمه اما به گشتن و پیدا کردنش می ارزه:1. (26):
این کارتی هم که شما گفتی ( Leadtek WinFast TV2000 XP Expert ) شنیدم خیلی خوبه و باید یه بار تستش کنم (وقتی کسی خواست براش بخرم)
ممنون

mromid
14-04-07, 05:49
yek kart pinacel bekhre ta rahte betoni inkaro anjam bedi ghimatesh ham bine 40 ta 50 toman good luck azizm

M A H R A D
14-04-07, 14:36
yek kart pinacel bekhre ta rahte betoni inkaro anjam bedi ghimatesh ham bine 40 ta 50 toman good luck azizm
سلام دوست عزیزم ...

یه لطفی میکنی ؟ اگه امکان داره فارسی تاپیک کنید ... Only the registered members can see the link

سپاس

pctaz
16-05-07, 03:49
سلام .
من aopen va1000 دارم ولی اصلا با صدا مشکل دارم.و نمی دونم چطوری صداش رو باید وصل کنم.
یک کابل به خودش وصل کردم که 3 رنگ مختلف میاد بیرون که نه میشه یه سپیکر زد .نه جای دیگه ای داره.
و این که رو چه کشوری باید تنظیم کنم؟ ایران؟ بعضی جاها دیدم که میگن سنگاپور .
از لحاظ سیستم هم سیستمم فکر نکنم کم باشه .
asus mb p5w dh deluxe
2 gig ram.
core 2 duo.
ولی خیلی کنده!
با windvr 3
اگه میشه دوستان عزیز کمی راهنمایی کنند.

Mehdi_Full
16-05-07, 05:07
دوست عزیز شما تنظیمات رو روی مالزی یا سنگاپور و یا افغانستان بزار و سرچ كن
توی تنظیماتش باید بری و تنظیمش كنی
كارتت مشكلی نداره باید تنظیم شه تا صداش دربیاد

Emperatour
16-05-07, 09:06
كارتهاي aopen رو نميدونم ولي پيناكل من اينج.ريه كه با يك كابل كوچيك لاين اين رو بايد وصل كرد به خروجي صداي كارت

M A H R A D
16-05-07, 14:26
سلام .
من aopen va1000 دارم ولی اصلا با صدا مشکل دارم.و نمی دونم چطوری صداش رو باید وصل کنم.
یک کابل به خودش وصل کردم که 3 رنگ مختلف میاد بیرون که نه میشه یه سپیکر زد .نه جای دیگه ای داره.
و این که رو چه کشوری باید تنظیم کنم؟ ایران؟ بعضی جاها دیدم که میگن سنگاپور .
از لحاظ سیستم هم سیستمم فکر نکنم کم باشه .
asus mb p5w dh deluxe
2 gig ram.
core 2 duo.
ولی خیلی کنده!
با windvr 3
اگه میشه دوستان عزیز کمی راهنمایی کنند.
سلام دوست عزیزم

شما برای دریافت صدا باید یک فیش دو سر رو که به احتمال زیاد توی جعبه کارتتون هست رو یک سرش رو بزنید به خروجی کارتتون ( همون کابلهای سه تایی ، یکیش خروجیه) و اون یکی سرش رو هم بزنید به Line-In پشت مادربردتون ...

ضمنا مواظب باشید توی تنظیمات صدای سیستم ، صدای Line-In روی Mute نباشه

ضمنا برای دریافت کانالها پیشنهاد میکنم برنامه Power VCR II رو امتحان کنید

سپاس

pctaz
16-05-07, 19:38
با سلام و تشکر از شما.
این برنامه رو من هر چه گشتم. لینکهاش نیست.
اگر کسی داره لطف کنه لینک با کرک رو هم قرار بده.
از هر جا باشه لینکش مهم نیست.:1. (11):

M A H R A D
17-05-07, 15:07
با سلام و تشکر از شما.
این برنامه رو من هر چه گشتم. لینکهاش نیست.
اگر کسی داره لطف کنه لینک با کرک رو هم قرار بده.
از هر جا باشه لینکش مهم نیست.:1. (11):
فعلا نسخه Trial اونو دانلود کنید اگه جواب داد میریم سراغ کرکش :

Only the registered members can see the link

سپاس

Persiastore
12-08-07, 11:31
کمک برای خریدtvcart
سلام دوستان
من یه tv cart avermedia 007 plus دارم حالا میخواستم بدون میتونم به این tvcart رسیور ماهواره ، دوربین دیجیتال – هندی کم و ... وصل کنم و بتونم از ماهواره فیلمهایی رو باهاش ضبط کنم
ممنون میشم کمک کنید اگر این ماکان برای این tvcart وجود نداره کدام مدل اور مدیا این امکان رو داره
اینم لینک مشخصات :
چون فقط میتونم اینو عوض کنم پس فقط هم میتونم aver بخرم پس لطف کنید avermedia پیشنهاد کنید

M A H R A D
12-08-07, 12:43
کمک برای خریدtvcart
سلام دوستان
من یه tv cart avermedia 007 plus دارم حالا میخواستم بدون میتونم به این tvcart رسیور ماهواره ، دوربین دیجیتال – هندی کم و ... وصل کنم و بتونم از ماهواره فیلمهایی رو باهاش ضبط کنم
ممنون میشم کمک کنید اگر این ماکان برای این tvcart وجود نداره کدام مدل اور مدیا این امکان رو داره
اینم لینک مشخصات :
چون فقط میتونم اینو عوض کنم پس فقط هم میتونم aver بخرم پس لطف کنید avermedia پیشنهاد کنید
اگه ورودی Video داره میتونی کپچر کنی ...

چیزی به اسم Video In یا موارد مشابه داره ؟ (روی پنل پشتی کارت)

Persiastore
12-08-07, 13:04
اگه ورودی Video داره میتونی کپچر کنی ...

چیزی به اسم Video In یا موارد مشابه داره ؟ (روی پنل پشتی کارت)
بله دارم و توی دفترچه هم نوشته که میتونی ولی این کارت مال من نیست و طرف تلویزیون نداره و فقط همین کارت رو داره و حالا ماهواره گرفته میخواد هم تلویزیون ببینه هم ماهواره وصل کنه و هم دوربین و... میخواد کار کپچر کنه با کیفیت خوب
حالا شما یه نگاهی به لینکی که از سایت aver گذاشتم بندازید ممنون
در ضمن آیا این کارت با کیفیت خوب میتونه کپچر کنه ؟؟؟؟

M A H R A D
12-08-07, 13:25
بله دارم و توی دفترچه هم نوشته که میتونی ولی این کارت مال من نیست و طرف تلویزیون نداره و فقط همین کارت رو داره و حالا ماهواره گرفته میخواد هم تلویزیون ببینه هم ماهواره وصل کنه و هم دوربین و... میخواد کار کپچر کنه با کیفیت خوب
حالا شما یه نگاهی به لینکی که از سایت aver گذاشتم بندازید ممنون
در ضمن آیا این کارت با کیفیت خوب میتونه کپچر کنه ؟؟؟؟
خب اگه داشته باشه میتونی کپچر کنی
در مورد کیفیت کپچر باید بگم که نمیدونم کیفیتش در چه حدی هست ولی خب 9 بیتی هست و نباید زیاد ازش انتظار داشت

چند گرفتید این کارت رو ؟

Persiastore
12-08-07, 13:36
خب اگه داشته باشه میتونی کپچر کنی
در مورد کیفیت کپچر باید بگم که نمیدونم کیفیتش در چه حدی هست ولی خب 9 بیتی هست و نباید زیاد ازش انتظار داشت

چند گرفتید این کارت رو ؟
من اینو گرفتم 27 تومن با گارانتی مادام العمر تک دیتا کامپیوتر
الان طرف میخواد تا 60 تومن خرج کنه
به نظر شما همین براش بسه ؟؟؟؟ جریان 9 بیت چیه ؟؟؟
ممنون

M A H R A D
14-08-07, 11:30
من اینو گرفتم 27 تومن با گارانتی مادام العمر تک دیتا کامپیوتر
الان طرف میخواد تا 60 تومن خرج کنه
به نظر شما همین براش بسه ؟؟؟؟ جریان 9 بیت چیه ؟؟؟
ممنون
اگه میخواد یک کارت خوب بگیره میتونه روی winFast DV 2000 فکر کنه :

منظور از 9 بیت هم توانایی کانورت از آنالوگ به دیجیتال هست ... مثلا 8 بیتی دارم و 9 و همچنین 10 بیتی

سپاس

Persiastore
14-08-07, 11:39
اگه میخواد یک کارت خوب بگیره میتونه روی winFast DV 2000 فکر کنه :

منظور از 9 بیت هم توانایی کانورت از آنالوگ به دیجیتال هست ... مثلا 8 بیتی دارم و 9 و همچنین 10 بیتی

سپاس
ممنون
آخه میخوام ببرمش عوضش کنم پس نمیگره !!!! طرف avermedia فروش هست
به نظر شما این کارت برای کپچر مناسب نیست ؟؟؟
اگر مناسب نیست یه کارت اور مدیا پیشنهاد کنید ممنون