PDA

مشاهده نسخه کامل : مانیتورم یعنی SAMSUNG 2232GW بسیار دیر روشن نمیشه!

mr_azadi
20-03-10, 13:48
دو سال پیش این مانیتور رو خریدم و بطور متوسط حتی 2 ساعت هم در روز روشن نبوده! یعنی بهیچ وجه زیاد ازش استفاده نکردم
مشکل از چند ماه پیش شروع شد و اینطوری بود که بتدریج هی دیر و دیرتر روشن میشد و الان چند روزه که وقتی روشنش میکنم نیم ساعت طول میکشه تا صفحه اش روشن بشه!!!:1. (27): چند روز هم بطور کل اصلا از برق کشیده بودمش گفتم شاید درست بشه ولی بازم همینطوره و الان دارم از یه مانیتور دیگه استفاده میکنم! اینم بگم که بعد از روشن شدن, تصاویر هیچ ایرادی نداره ها! ولی نیم ساعت طول میکشه!!!:1. (27):
الانم که عید هستش و نمایندگی سامسونگ پرپر
در ضمن 1 سال هم هستش گارانتی اش تموم شده!
گرافیکم: 8800 gt هست و مانیتور هم علاوه بر پورت معمولی dvi هم داره و به هر دو پورت هر دو وصل کردم ولی بازم فرقی نکرد

حالا بنظر دوستانی که تو این کار سر رشته دارن مشکلش از چیه؟ و درست میشه یا دور انداختنی هستش؟؟:whistle:

nima_hl
20-03-10, 14:12
دو سال پیش این مانیتور رو خریدم و بطور متوسط حتی 2 ساعت هم در روز روشن نبوده! یعنی بهیچ وجه زیاد ازش استفاده نکردم
مشکل از چند ماه پیش شروع شد و اینطوری بود که بتدریج هی دیر و دیرتر روشن میشد و الان چند روزه که وقتی روشنش میکنم نیم ساعت طول میکشه تا صفحه اش روشن بشه!!!:1. (27): چند روز هم بطور کل اصلا از برق کشیده بودمش گفتم شاید درست بشه ولی بازم همینطوره و الان دارم از یه مانیتور دیگه استفاده میکنم! اینم بگم که بعد از روشن شدن, تصاویر هیچ ایرادی نداره ها! ولی نیم ساعت طول میکشه!!!:1. (27):
الانم که عید هستش و نمایندگی سامسونگ پرپر
در ضمن 1 سال هم هستش گارانتی اش تموم شده!
گرافیکم: 8800 gt هست و مانیتور هم علاوه بر پورت معمولی dvi هم داره و به هر دو پورت هر دو وصل کردم ولی بازم فرقی نکرد

حالا بنظر دوستانی که تو این کار سر رشته دارن مشکلش از چیه؟ و درست میشه یا دور انداختنی هستش؟؟:whistle:

خوش اومدید :give_rose:

احتمالا خازنهای قسمت تغذیه مرحوم شدن

ایراد بخصوصی نیست و به راحتی حل میشه

اگر سررشته از الکترونیک دارید و یا آشنا دارید همه خازنهاش 500 تومن هم نیست که میتونید عوض کنید . مونیتور مثل روز اولش میشه :wink:

mr_azadi
20-03-10, 15:01
ممنون دوست گرامی:love:دلم شاد شد
راستی
انجمنتون خیلی پربار هستش,آدم هر چقدر صفحاتش رو میخونه سیر نمیشه:Love-PCN~!:

kyaksar
13-11-10, 19:03
سلام به همه دوستان
دستتون درد نکنه
منم همین مشکلو دارو اگه میشه بیشتر راهنمایی فرمایید