PDA

مشاهده نسخه کامل : پی سی نتورک ، سال نو ، زندگی نو ...

Shahryar
19-03-10, 02:14
با سلام خدمت کلیه کاربران گرامی انجمن های پی سی نتورک که دلگرمی ما برای ادامه فعالیت هستند ... :1. (21):

همان طور که مستحضر هستید پس از 100 هزار کاربره شدن انجمن ، تغییرات زیادی را برنامه ریزی شد که از مدتی پیش این تغییرات شروع شد ...

اما این تغییرات سرانجام به فاز نهایی خود رسید که شروعش با آپگرید سیستم انجمن به آخرین نسخه منتشر شده یعنی نسخه vBulletin 4.0 هست که در نوع خود خاص و بی نظیر هست ...

این آپگرید با توجه به اختصاصی بودن قالب ، امکانات و ... انجمن های پی سی نتورک و مشکلاتی که بر سر راه این تغییرات وجود داشت نه چند ساعت بلکه چند روز طول کشید که سرانجام پس از تلاش واقعاً شبانه روزی تونستیم این تغییر و مشکلات پس از آن را رفع کنیم و الان مفتخریم که به عنوان اولین انجمن بزرگ فارسی زبان که از vBulletin 4.0 استفاده می کند، در خدمت شما باشیم ...

اما تغییراتی که در این نسخه انجام شده تقریباً تمامی در موتور اصلی سیستم انجمن vBullletin هست و بنابراین نمی توان زیاد به مستند سازی از امکانات جدید انجمن پرداخت اما تغییرات ریز و کاربردی بسیاری در موتور انجمن ایجاد شده که به مرور زمان کاربران می توانند با کار با سیستم جدید از آن ها استفاده کنند .

اما چند مورد مهم از تغییرات :

- موتور جستجوی قدرتمند انجمن : پس از مدت 4 سال که با موتور جستجوی انجمن مشکلاتی زیادی وجود داشت و کاربران نمی توانستند آن طور که باید و شاید از آن استفاده کنند در نسخه جدید با توجه به موتور جستجوی بهتر و همچنین SEF قدرتمند این نسخه و تنظیمات حرفه ای انجام شده روی سرور کاربران الان می توانند به بیش از 75 درصد مطالب انجمن دسترسی جستجو داشته باشند که این مقدار طی هفته ی آینده به بیش از 99 درصد خواهد رسید ! :great:

- URL های فارسی : از دیگر موارد جالب و شاید به عقیده بسیاری بد این نسخه URL های فارسی ایجاد شده برای این نسخه هستند که بر خلاف تصور اکثر کاربران و حتی متخصصان امور وب این URL ها بدون ایجاد هیچ مشکلی بهتر از گذشته در موتور های جستجو Index می شوند و با توجه به پشتیبانی گوگل ، Internet Explorer ، Opera و ... کاربران به راحتی می توانند به Copy و پیوست این URL ها بپردازند .

قابل توجه کاربران فایرفاکس : فایرفاکس نیز به راحتی URL ها را تبدیل کرده و کاربران بدون هیچ مشکل می توانند از آن استفاده کنند . با این تفاوت که کاربران فایرفاکس در حال حاضر نمی توانند URL فارسی را COPY-Paste فارسی کنند ! یعنی در صورت کپی در آدرس بهم ریختگی ظاهری ایجاد می شود که البته این موضوع مشکلی در آدرس دهی برای انجمن ایجاد نکرده و در هر جایی که از این آدرس استفاده کنند قابل دسترس خواهد بود ( مانند یاهو مسنجر یا ... ) .

- مدیریت پیشرفته و سریع فایل های پیوست شده : یکی دیگر از قابلیت های جالب و قدرتمند این نسخه مدیریت پیشرفته و کاربردی فایل های پیوست شده در انجمن است که کاربران را قادر می کند فایل های پیوست شده ی گذشته خود را بدون نیاز به آپلود دوباره و تنها با Drag کردن در قسمت مربوطه در پست های جدید خود استفاده کنند .

احترام به حریم خصوصی افراد : یکی از دیگر از امکاناتی که کاربران پی سی نتورک از الان می توانند از آن بهره مند شوند ، استفاده از Profile Privacy هست که به کاربران اجازه می دهد اطلاعات خصوصی خود را تنها به گروه هایی که مایل هستند نمایش دهند . کاربران گرامی می توانند این تنظیمات را از اینجا (Only the registered members can see the link)تغییر دهند .

- ظاهری متفاوت : ظاهر بسیار متفاوت در این نسخه یکی دیگر از تجربه های خاص کاربران پی سی نتورک خواهد بود که می توانند سبک جدیدی از طراحی vBulletin را تجربه کنند . (لازم به ذکر است که احتمالاً با عرضه نسخه های جدیدتر این سری مثل نسخه 4.1 به احتمال زیاد همانند گذشته قالبی اختصاصی برای انجمن های پی سی نتورک طراحی می شود . )

- آخرین ارسال های انجمن به سبکی جدید : به غیر از امکانات پیشفرض این نسخه پی سی نتورک همانند گذشته امکانات زیادی را به صورت اضافه و برای رفاه حال کاربران عزیز تدارک دیده است که یکی از آن ها آخرین ارسال های جدید انجمن به تفکیک انجمن های مختلف با سبک جدید می باشد که بدون داشتن مشکلات سیستم قبلی با کارایی بالاتر و بهتر برای کاربران عزیز آماده شده است .

.
.
.

ساعت 2:34 بامداد است و این تنها بخشی از تغییرات زیاد انجمن های پی سی نتورک در سال جدید است ! :1. (23):

از کاربران گرامی خواهشمندیم ضمن همراهی با ما در این تاپیک برای اطلاع از آخرین تغییرات و امکانات و ... انجمن لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا عدم شناخت امکانات و ... انجمن با مراجعه به این (Only the registered members can see the link)تاپیک و مطرح کردن مشکل ما را در بهبود کیفی انجمن یاری فرمایید .

توجه : امکانات و تنظیمات بسیاری زیادی نظیر تغییر دهنده سایز عکس های بزرگ ، پلاک های کاربری و ... وجود دارد که طی روز های آینده انجام خواهد شد .

با آرزوی بهترین ها برای شما کاربر گرامی و تبریک سال نو ؛
شــهریــار به نمایندگی از تیم مدیریت انجمن :give_rose:

:Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

M A H R A D
19-03-10, 02:26
با سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز.

همونطور که مستحضرید بنا بود به مناسبت 100 هزار کاربره شدن PCNetwork، تغییراتی رو در پیش داشته باشیم که این تغییرات مقارن شد با آغاز سال جدید.

تغییراتی که ایجاد شدند و یا در شرف ایجاد هستند به این شرح اند:

آپگرید انجمن به نسخه vBulletin 4.0.2 (انجام شد / در حال تکمیل)

معرفی تیم جدید مدیریتی برای بخش لپ تاپ (بزودی)

معرفی تیم جدید مشاوره برای خرید قطعات سخت افزاری (انجام شد)

گسترش انجمن درایورها، نرم افزارها و Firmware ها (Only the registered members can see the link 8%8C-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7-%D9%88-Firmware-%D9%87%D8%A7)و ایجاد زیرمجموعه های جدید (انجام شد)

ایجاد یک اطلاعیه برای انجمن های مختلف تحت عنوان "معرفی تاپیکهای برتر" (انجام شد / در حال تکمیل)

مسابقه نوروزی طراحی لوگو PCNetwork همراه با جایزه (در حال برگزاری)

+ ایجاد چند تغییر جزیی دیگر...

البته یک خبر خوش دیگه هم داریم که در صورت تائید نهایی اعلام میشه.

جا داره اینجا از زحمات شبانه روزی تیم ادمین (به خصوص شهریار عزیز) هم تشکر به عمل بیاد.

بنده شاهد زحمات بی دریغ شهریار عزیز بودم و جا داره که بگم: شهریار جان واقعا دست مریزاد!

و با تشکر از شکیبایی شما در این مدتی که در خدمتتون نبودیم. :give_rose:

سپاس

===

پی نوشت: مشابهت هایی که بین واژه های پست من و پست شهریار جان مشاهده میشه کاملا غیر عمدی و تصادفی بوده!

چون این دو پست در یک زمان نوشته شده. (از این اتفاقات برای من و شهریار زیاد میفته!)

سپاس مجدد

Agne
19-03-10, 02:37
دوستان عزیز
مخصوصا شهریار و مهراد گلم، خسته نباشید! تا این موقع شب...

سال نوی همگی مبارک.

اردلان

KING
19-03-10, 02:46
نو آوری جدید انجمن را خدمت تمامی یوزر های عزیز تبریک میگم

جا دارد از همکار خوبم شهریار عزیز تشکر و قدردانی کنم طی این دو روزه واقعا" زحمت کشیده

Keih@n.G
19-03-10, 06:47
من هم به همگان تبریک می گم این تغییرات رو ..!

فقط کی این تغییرات کامل میشه ؟!

Labyrinth
19-03-10, 06:52
راستش نمی دونم الان باید چی بگم !

فقط میتونم بگم گل کاشتید :1. (35):

---------------------------------------------
الان که این پست رو میزنم شهریار داره خواب میبینه که داره بقیه کارها رو میکنه :wink:
منم توی خواب بهش میگم ...

D J V A H I D
19-03-10, 08:19
با سلام ... :party:

منم تبریک عرض میکنم از چند جهت...

1- آپگرید سیستم انجمن به نسخه 4
2-تبریک سال نو
3-پیشرفت های اخیری که داشتیم

و یک خسته نباشید حسابی خدمت دوست خوبم شهریار و مهراد عزیز و باقی دوستانی که در این زمینه زحمات بسیار کشیدند ...

خب طبیعتا محیط نسخه جدید vBulletin 4.0 در آغاز کمی مبهم و در نگاه اول پیچیده به نظر میرسه و یه جورائی به دل نمیشینه (نسبت به قبل ) ولی مهم هسته و باطن اونه ... که ایشالله در ادامه شاهد ساخت قالب اختصاصی هم باشیم که این مشکل نیز برطرف بشه !!!
:Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

MoBiN.R
19-03-10, 08:34
منم به همه تبریک میگم و بخصوص از شهریار جان که زحمت آپگرید رو کشیدن تشکر میکنم .. فقط یه سری مشکل هست که حل بشه فوق العاده میشه .. یکیش اینه که فارسی سازیش زیاد جالب نیست . یعنی همه جا فارسی نیست .یکی درمیون انگلیسی فارسیه .. لوگوی PCN بالا زیاد جالب نیست و سایزشم کوچیکه .

Saeed-Milan
19-03-10, 08:53
من هم این تغییر بزرگ رو به همه اعضای PCnetwork تبریک می گم و آرزوی سالی خوش و پر از موفقیت رو برای همه ایرانی ها مخصوصاً اعضای این فروم دارم و از زحمات مدیران تشکر ویژه به عمل میارم.

:Love-PCN~!::Love-PCN~!:

amir.45
19-03-10, 09:12
یه خسته نباشید خفن باید گفت به تیم ادمین

انجمن خیلی باحال شده!

Game
19-03-10, 09:18
نه ........................................خیلی عالی شده مبارک همگی باشه

Jagvar
19-03-10, 10:01
سلامی به زیبایی بهار خدمت تمام دوستان
من هم خسته نباشید عرض می کنم. و امید وارم که هیچکدوم از شما ها مثل من تنها بر سر سفره هفتسین نشینید.
سال نو رم هم پیشاپیش تبریک می گم.
:ایکس

amirpcp30
19-03-10, 10:40
سلام
خسته نباشید
پیشا پیش سال نو رو هم تبریک میگم
البته اینو من نباید بگم و مدیران باید تصمیم بگیرن اما به نظر من آمار انجمن پایین بود بهتر بود (نظر شخصی)
سپاس

Moein
19-03-10, 11:19
با سلام واقعا فوق العاده بود و این بهترین کادویی بود که تیم شهر سخت افزار در استانه نوروز مقدس می تونست به ما هدیه بده

از تیم مدیریت هم که یک سال در کنار سایت بودند و تمامی کاربران که باعث پیشرفت و درست کردن انجمنی فوق العاده شدند تشکر ویژه ای دارم

شهریار عزیز انشا ا.. در همه کار ها موفق باشی و مطمعن باش ما هیچ گاه تو را تنها نخواهیم گذاشت

موفق و پیروز باشید

SSA MEMBER

sardarn
19-03-10, 12:58
سلام
وعرض خسته نباشد به شهریار
عید نوروز پیشاپیش مبارک باد

به نظر من اگر هر چه زود تر قالب فروم درست بشه خیلی بهتره
چون قالبش زیاد جالب نیست
آمارکاربران بالا قرار دارد،شکل منو ها جالب نیست ، رنگ بندی خوبی نداره و...

.D3VIL.
19-03-10, 13:19
سلام و خسته نباشید به بچه های شهر سخت افزار......

واقعا کارتون عالی بود .....مخصوصا شهریار عزیز ......
ایشالا در تمامی مراحل زندگی موفق باشید....و همچنین سال جدید رو تمام دوستان عزیزم پیشاپیش تبریک میگم.

موفق باشید/آرمان.

soheilsh
19-03-10, 15:01
با سلام ، جا داره از شما تشکر و قدردانی شود .
اما چند نکنه هستش که باید خدمتتون عرض کنم .
این سایت اولین سایتی نیست که وی بی 4 نصب کرده ، اولین سایت در ایران tvshow.ir بود که وی بی 4 رو دقیقا برج فوریه 2010 نصب کردند !
همانطور که عرض کردم اولین سایت tvshow.ir بود که اقدام به نصب وی بی 4 کرد ، اما متاسفانه باید بگم بعد از گذشت نزدیک 2 ماه هنوز به محیط این سیستم عادت نکرده ایم و اصلا محیط کاربری خوبی ندارد !!

mzz
19-03-10, 15:11
سال نو پیشاپیش مبارک
فروم خیلی عالی شده فقط اگه قسمت آخرین آمار میتونست همزمان تایپک هایی جدید رو کنار هم نشون میداد خوب میشد مثل حالت زیر
Only the registered members can see the link

javadshahvand
19-03-10, 15:44
يا مقلب القلوب و الابصار يا مدبراليل و النهار
يا محول الحول و الاحوال حول حالنا الي احسن الحال
حلول سال نو و بهار پرطراوت را كه نشانه قدرت لايزال الهي و تجديد حيات طبيعت مي باشد رابه تمامي اعضای سایت مخصوص شهریار عزیز تبريك و تهنيت عرض نموده و سالي سرشار از بركت و معنويت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان براي شماعزيزان مسئلت .

آپدیت سایت رو هم تبریک میگم واقعاً عالی شده

Shahryar
19-03-10, 17:07
مورد مهم : مرورگر Opera هیچ گونه سازگاری با نسخه جدید vBulletin ندارد ، لطفاً برای مشاهده صحیح انجمن از مرورگر های Internet Explorer در درجه اول و یا از Mozilla FireFox استفاده کنید . :love:

K1LOU
19-03-10, 17:07
با سلام
يك سال گذشت در كنار دوستان pcnetwork .
پيشاپيش فرا رسيدن سال جديد رو به تمامي دوستان pcnetwork تبريك و تهنيت عرض نموده و موفقيت روز افزون دوستان را از خداوند منان خواستارم .
ابديت جديد سايت هم جالبه ولي من هنوز با اين سرعت كم بهش عادت نكردم
سال نو مبارك
با تشكر . كيوان

JEskandari
19-03-10, 17:12
امکانات نسخه جدید VBultein خیلی خوب و عالی و از تیم مدیریت برای نصب آن تشکر میکنم.
اما کاش امکانش بود اون اسکرول تاپیک های جدید بالای صفحه را اضافه میکردید شدیدا دلم
هوایش را کرده .

K1LOU
19-03-10, 17:26
با سلام
شهريار عزيز با تشكر
با كروم هم مشكل داره يا نه ؟ من با كروم كه وارد شدم قسمت دكمه تشكر وجود نداره كه از دوستان تشكر كنم

arven_andomil
19-03-10, 18:19
:surprised::1. (4):(اينا منماااااااا )

ALIRE7A
19-03-10, 21:43
با سلام

و عرض تبریک

شهریار جان نمیشه این تولبار فروم رو خودمون برداریم چون برای من مشکل ساز شده و صفحه هم برام دیر لود میشه و هم انگار مرورگرم هنگ کرده

موفق باشید

serpens13
19-03-10, 22:50
سلام
تبريك ميگم من به شخصه كلي لذت بردم سايت رو ديدم
تشكر ميكنم از تمام كساني كه تلاش ميكنن براي راحتي كاربران سايت
سال جديد مبارك :Love-PCN~!:

Shahryar
19-03-10, 23:00
علیرضا جان مرورگرتون چیه ؟

این تولبار را به صورت عادی نمیشه برش داشت مگر بلاک کردنش با اکستنشن هایی مثل No Script فایرفاکس . البته این تولبار خیلی خیلی سبک تر از این حرفاست که بخواد مرورگر شما هنگ کنه .

پیشنهاد : روی آخرین آیکن از سمت راست کلیک کنید تا این تولبار برای شما به حالت بسته در بیاد .

دوستانی که پلاگین تشکر را نمیبینند لطفاً روی مرورگر Internet Explorer هم تست کنند و خبرش را در تاپیک مشکلات سیستم PCN اعلام فرمایند .

Emperatour
20-03-10, 14:14
دوستان تیم مدیریت خسته نباشید. عالی شده/ همینجا عید رو هم به همگی دوستان تبریک میگم

mr_azadi
20-03-10, 15:05
درود
من تازه واردم
خیلی فروم پر باری دارید
ایشالا موفق باشید
امیدوارم سال نو هم همه سالم باشید

PCminister
20-03-10, 19:45
سلام

آقا اینجا چرا این شکلی بید؟!

به نظر میرسه شهریار میخواد بترکنه! ایول ایول!

خیلی خیلی خیلی خوشگل شده!

با تموم شدن دوره سخت کاری و خوشگلتر شدن انجمن سعی میشه بیشتر به رفقای قدیمی سر بزنیم و از سواد سرشار برادرا حداکثر سوءاستفاده را ببریم! :دی و فروردین

با آرزوی ساعات، لحظات و etc خوب برای همه برادرا و خواهرا و آرزوی سالی خوش برای همه اونای دیگه! :اردیبهشت

=================

گذشته از شوخی:

دمتون گرم به تیم مدیریت.

سال نو همگی مبارک

باتشکر

M A H R A D
24-03-10, 23:33
سلام به دوستان عزیز.

همونطور که از قبل اعلام شد یکی از تغییرات سال نو، تشکیل تیم مشاوره برای خرید قطعات سخت افزاری بود.

از امروز تیم مشاوره به سرپرستی نیمای عزیز (nima_hl (Only the registered members can see the link)) تشکیل میشه و ایشون به عنوان سرپرست تیم مشغول فعالیت میشن و

در صورت نیاز به مرور زمان و با صلاحدید نیما جان و تیم مدیریت، اعضای جدیدی به این تیم خواهند پیوست.

سپاس :1. (23):

M A H R A D
10-04-10, 19:00
در ادامه تغییرات؛

دو دوست گرامی، reza76622201 و JEskandari عزیز به عضویت تیم مشاوره سخت افزار در آمدند.

با آرزوی موفقیت.

سپاس

مهراد به نمایندگی از تیم مدیریت