PDA

مشاهده نسخه کامل : خنک کننده جدیدProlimaTech

Jagvar
16-03-10, 20:30
Only the registered members can see the link
داشتم توی سایت ها می چرخیدم که این خبر رو دیدم
:1. (27):
دوستان عزیز از اونجایی که مطلع هستین شرکت پرولیماتک یکی از قدرت مند ترین شرکت سازنده کولر هستش که هنوز که هنوزه با کولر معروف خودش مگاهیلم (megahalem) و مگاشدو(megashadow) داره توی تست ها و بنچ مارک ها رقیبان خودش رو زیر سوال می بره.
یکی از نقاط ضعف خیلی بزرگ دو مدل قبلی قرار داشتن هیت پایپ ها در یک راستا بود، که در مدل جدید کولر خود به نامArmageddon این نقطه ظعف رو برداشته که به نظر من دیگه ایر کولر از این خفنتر نخواهد بود:gasp:
البته از اونجایی که بنده سهمیه چیزی از شرکت نام برده دریافت نمی کنم دوست ندارم خیال کنید این پست تبلیغاتی باشه.
بنده از بس حول شدم برسی رو نخوندم اما مطمعن باشید کارش حرف نداره (اگر هم خوب نبود خودتون ببخشید دیگه)
فعلا تنها منبعی که هستش این سایته اگر جای دیگه هم دیدم معرفی می کنم و اگر شما هم جایی دیدین بگید ما هم فیض ببریم.
:give_rose:
لینک خبر (Only the registered members can see the link)
============
مدیران محترم: شرمنده من تاپیک مربوط به خنک کننده هارو پیدا نکردم دیگه یه تاپیک توی قسمت اخبار زدم.
هر جور صلاح دونستین می تونید بلا های مختلفی رو سر این تاپیک بیارید(منظورم اینه که انتقال بدین):1. (26):

Jagvar
16-03-10, 20:40
این هم یه برسی که انواع و اقسام کولر ها رو با هم تست گرفتن
لینک (Only the registered members can see the link)
از بس که خیلی جامع بود! من که نفهمیدم چی به چی شد؟!!

AMD>INTEL
16-03-10, 20:43
اين برند واقعا قابل تحسينه .

Stream
16-03-10, 20:56
ما که ارادت خاصی به Prolimatech Megahalems داریم، با دو فن Akasa AK-FN057 بسیار خوب و عالی کار می کنه!

AMD>INTEL
16-03-10, 20:59
آرمان روي چه پردازنده گذاشتي من هم زياد ازش تعريف شنيدم .

Jagvar
16-03-10, 21:08
البته یه فروند از این مگاهیلم هم من دارم:love:
من که به دلم موند با زیون تستش کنم و حالی ببریم ولی انشاالله از تهران که برسه یه تست می کنم(فرستادم برا نیما می خواست تستش کنه ببینه چطوریاست)
ولی در کل با این مگا هیلم intel 8600 رو با مالتی 9 روی فرکانس 4.9 تست 01 پاس کردم. ولید هم خیلی نرفتم سراغش چون نمیشه با این احالی نیتروژن ها کل کل راه انداخت:1. (26):

Stream
16-03-10, 21:12
Core i7 920 @ 4GHz 24/7

دما هم خیلی خوب و کنترل شده ، هست کلا محصول خیلی خوبیه.

JEskandari
16-03-10, 21:13
خوب من خوندمش خلاصه این Armagedon روی همه کولرها را کم کرده و فقط Venomous X میتونه باهاش رقابت کنه

AMD>INTEL
16-03-10, 21:13
البته يك خبر خوب هم براي بر و بكس ln2 دارم ممكنه يك شركت وارد كنه دارم بهشون مشاوره ميدم .

JEskandari
16-03-10, 21:26
در مورد اون جامع هم از بین Cooler های قدیمی فقط Scythe Mugen II و Fenrir مثل اینکه هنوز بالای جدول موندن و Armagedon و Venomous X جای اول ودوم را از آن خود کردن .

البته اینجا باید واقعا به Sythe Mugen II تبریک گفت چونکه با قیمت 35$ تونسته با کولرهایی که دوبرابر اون قیمت دارند رقابت کنه ( من اگه بفهمم چرا کسی فن به این خوبی را وارد نمیکنه ) بخصوص که توی تست این فن بهترین فنی بوده که میشد روی AMD سوارش کرد , و تازه بر خلاف کولرهای گرون قیمت دیگه همراهش یک فن هم میدن

Xtreme
16-03-10, 22:50
در مورد اون جامع هم از بین Cooler های قدیمی فقط Scythe Mugen II و Fenrir مثل اینکه هنوز بالای جدول موندن و Armagedon و Venomous X جای اول ودوم را از آن خود کردن .

البته اینجا باید واقعا به Sythe Mugen II تبریک گفت چونکه با قیمت 35$ تونسته با کولرهایی که دوبرابر اون قیمت دارند رقابت کنه ( من اگه بفهمم چرا کسی فن به این خوبی را وارد نمیکنه ) بخصوص که توی تست این فن بهترین فنی بوده که میشد روی AMD سوارش کرد , و تازه بر خلاف کولرهای گرون قیمت دیگه همراهش یک فن هم میدن

سلام ..

برند خوشنام Scythe هم احتمال داره وارد بشه. یکی از شرکت های ایرانی در حال مذاکره هست و ممکنه وارد شه. البته فعلا چیزی قطعی نیست.

پی نوشت : یکی از برند های Cooling که بهش علاقه دارم همین Scythe هست. توی تست گروهی هم Scythe ZZ Samurai رو تونستم بصورت نمونه از یک شرکت ایرانی ( که اون هم بصورت نمونه وارد کرده بود ) تهیه کنم.

Motaro
16-03-10, 23:08
فن PROLIMATECH MEGAHALEMS rev B
رو دارم
خیلی خفنه

JEskandari
16-03-10, 23:22
کاش برای تست Scythe Mugen گیر میومد که میشد قدرت بهترین نمونه محصول این شرکت را با دیگر محصولات مقایسه کرد.