PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال : گارانتی رم !

™Ali
15-03-10, 16:22
سلام

من دو ماژول رم OCZ - Dual Channel - 800MHZ دارم (با هیت سینک زرد رنگ زنبوری ) که یکی از ماژول هاش سوخت (بحمدالله ) و اون یکی ماژول هم کلا داغونه و بازی میده !

این کیت رم ها از روز اول هم زیاد جالب نبودند و به توجه به این که گارانتی انفورماتیک گستر داره، می خواستم بدونم ارزشش رو داره بفرستم گارانتی یا وقت تلف کردنه !

اگر ارزش داشته باشه اون یکی ماژول رو هم می سوزنم تا تکمیل بشه ! :lol:

Curtis
15-03-10, 16:27
علی جان گارانتی انفورماتیک زود کارتو راه میندازه
بفرست بره اگه اون مدل از رم شما رو نداشته باشن با یدونه با همون مشخصات عوض میکنن.

™Ali
15-03-10, 17:01
آخه می ترسم بگن کار خودت بود و از این موارد بخوان گیر بدند !

البته تا حدودی خودم این بلا رو سرش آوردم :1. (35):

javadshahvand
15-03-10, 17:21
چندو بار الکتریسته ساکن وارد کن میسوزه گارانتی هم قبول میکنه

™Ali
15-03-10, 19:48
برادر من هیت سینکش رو در آوردم و به همراهش یکی از چیپ هاش به طور کامل در اومد ! بعد هیت سینک رو گذاشتم سر جاش !

حالا مشکل من اینه که گارانتی این جور چیزا رو چک میکنه ؟

™Ali
21-03-10, 15:51
دوستان اگر ممکنه Ram-DDR2-2GB-Dual Channel-1066MHZ-CL5 تا قیمت 100 هزار تومان واسه اورکلاک معرفی کنید ! (نمی خوام مثل رم های فعلیم به راحتی بسوزنن ! ) :give_rose:

nima_hl
21-03-10, 16:30
دوستان اگر ممکنه Ram-DDR2-2GB-Dual Channel-1066MHZ-CL5 تا قیمت 100 هزار تومان واسه اورکلاک معرفی کنید ! (نمی خوام مثل رم های فعلیم به راحتی بسوزنن ! ) :give_rose:

رم خوب میخوای apogee gt 1066 رو پیشنهاد میدم ، خیلی راحت روی 1200 cl5 کار میکنه قیمتش هم 60-65 تومنه

البته این رم رو هم اگر چیپش رو بکنی میسوزه :lol:

رم حرفه‌ای ocz هم حدود 80-90 تومن برات آب میخوره که اونم تا همین حدود آورکلاک میشه

KING
21-03-10, 20:00
برادر من هیت سینکش رو در آوردم و به همراهش یکی از چیپ هاش به طور کامل در اومد ! بعد هیت سینک رو گذاشتم سر جاش !

حالا مشکل من اینه که گارانتی این جور چیزا رو چک میکنه ؟
والا این حرکت شما رو وقتی دیدم فکر نمکینم قبول کنه البته اگه شانس داشته باشی کسی که تحویل میگره یکم بهت حال بده شانس اوردی :دی

™Ali
23-03-10, 16:28
رم خوب میخوای apogee gt 1066 رو پیشنهاد میدم ، خیلی راحت روی 1200 cl5 کار میکنه قیمتش هم 60-65 تومنه

نيما عزيز حداقل يه برند خوب معرفي كن كه بشه گير بيارم. گير آوردن اين مدل كه گفتيد خيلي سخت هست ! :1. (23):

والا این حرکت شما رو وقتی دیدم فکر نمکینم قبول کنه البته اگه شانس داشته باشی کسی که تحویل میگره یکم بهت حال بده شانس اوردی :دی

آخه اگر خودش بخواد هيت سينك رو در بياره و چك كنه، ميگم كندن چيپ كار خودت بوده ! :lol:

nima_hl
23-03-10, 18:17
نيما عزيز حداقل يه برند خوب معرفي كن كه بشه گير بيارم. گير آوردن اين مدل كه گفتيد خيلي سخت هست ! :1. (23):

آخه اگر خودش بخواد هيت سينك رو در بياره و چك كنه، ميگم كندن چيپ كار خودت بوده ! :lol:

علی جان والتون یکی از برندهای حرفه‌ای و خوش نام در سطح جهان هستش که متاسفانه در ایران زیاد شناخته شده نیست

یه گوگل انجام بدین میبینید سایتهای معروف مثل تامزهاردور و آورکلاکس‌کلاب هم ازش ریویو دارند :wink:

Only the registered members can see the link=en&safe=off&complete=1&q=walton+apogee+gt+review&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=c0850c5c0197f4ef

همونطور که قبلا هم عرض شد سری حرفه‌ایddr2 ocz رو هم چک کردم ولی apogee gt 1*1gb در این رده واقعا عالی عمل کرد

اگر نتونستید پیدا کنید بهم پیغام بدین تا در تهیه بهتون کمک کنم :give_rose: