PDA

مشاهده نسخه کامل : مشكل مودمD-Link DSL- 200 و دو پيغام

saeid333
14-03-10, 08:33
سلام

من از وقتي مودم DSL- 200 رو نصب كردم اينترنتم بعد از چند دقيقه كه كانكت ميشم قطع ميشه و پيغامهاي زير مياد بايد چه كنم

اين پيغامها معنيش اين نيست كه مودم با بقيه سخت افزارهام نميسازه

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

G E N E R A L ™
14-03-10, 08:42
سلام

من این مودم رو داشتم و بدون مشکل ازش استفاده کردم .

این خطایی رو که شما میگین من تا حالا ندیدم ولی به نظرم مشکل از ویندوز میتونه باشه .

یه بار عوض کن ببین چی میشه .

alihila
06-07-12, 13:38
عزيزم منم مشكل شما رو داشتم با خوندن اين تاپيك مشكلو حل كردم
1) اگه سيستمت داراي برنامه اينترنت اكسپلور (((((((((كككككككصصصصصصااااافف فففففطططططططط )))))))) 8 باشه هاتفيكس مشكل نصب درايور رو به وجود مياره به محض پاك كردن اينترنت اكسپلور و اينترنت اكسپلور 8 (دو برنامه جدا روي سيستم)
اولي رو از start =====>>> set program access and default =========>>>>> windows componets wizard
اونجا تيك اينترنت اكسژلورو ور ميداري و نكست رو ميزني تا پاكش كنه
2) control panel =====>>>>>ad or remove program
اينترنت اكسپلوره 8 رو پاك ميكني
3) سيستمت رو ريست ميكني
4) درايور ي كه با سي دي بهت دادنو ورژن xp رو اجرا ميكني ((((با كمال تحير ميبيني كه اجرا ميشه اگه اجرا نشد يا ارور قبلي رو داد مراحل رو درست طي نكردي)))))))
5)تيك advanced رو بزن دو گزينه واست مياره local و wan شما ون رو انتخاب ميكني و اون دو فيلد خالي رو كه عدد توشه با شماره هايي كه ارائه دهنده اينترنت بهت داده پر ميكني (مال من مخابرات بود وبا 35 و 0 پر ميشد) از فيلد پايين كزينه آخرو انتخاب ميكني
تمام شد شما نكست رو ميزني وسيتم يكبار خاموش وروشن ميشه (اگه تمام مراحلو درست طي كرده باشي يه كانكشن داخل دسكتاپ اضافه ميشه كه با وارد كردن يوزر وپستون داخل اون به اينترنت متصل ميشيد)

فقط به خاطر اينكه تو اين كار سختي كشيدم و پدرم در اومد اين تاپيكو زدم هركس مشكلش حل شد به من ايميل تشكر بفرسته alihila110Gmail.com
يه نكته ديگه هر مدل آنتي ويروس يا فاير والي كه رو سيستمتون داريدو همون اول پاك كنيد (در صورت برخورد با مشكل عدم اتصال به سايت هاي سورس مثل گوگل يا هرچي كه Only the registered members can see the link باشه ) قربونتون مشكلي داشتين ايميل بدين جوابتونو سه سوت ميدم

نوشته هاي يك زجر كشيده

درايور win 7 اين برنامه رو ميتونيد با درايور وين ويستا به راحتي نصب كنيد اگه نداريد يه سري به سايت d-linkبزنيد اونجا ميتونيد دانلودش كنيد
اگه براتون سخته ميتونيد باوصل شدن به اينترنت ديا آپ ورفتن به dvice manager روي مودمتون كه شناسايي نميشه كليك كنيد و نصب نرم افزار از اينترنتو انتخاب كنيد بعد از 20 دقيقه درايور مودمو خودكار نصب ميكنه كه در اين صورت كانكشنو خودتون بايد بسازين كه اگه نتونستين كانكشنو بسارين يه ايميل بدين من واستون ميفرستم
ياعلييييي