PDA

مشاهده نسخه کامل : فارسي کردن شماره صفحاتfooter در word ؟

K1LOU
14-03-10, 07:34
با سلام
دوستان چطور ميشه شماره صفحاتي که در قسمت footer توسط نرم افزار word به صورت خودکار وارد ميشه رو به صورت فارسي برگردوند
من وقتي تمامي تنظيمات ويندوز رو به حالت فارسي در مي ارم اين شماره صفحات فارسي ميشه اما چون من در مقاله مرجع هاي انگليسي دارم باز در قسمتهايي که مرجع انگليسي هست اعداد انگليسي داخل اون هم فارسي ميشه
من تمامي حالتها رو امتحان کردم قرار دادن در حالت contxt . hindi .
در قسمت footer وقتي روش کليک ميکنم تا تنظيمات رو داشته باشم قسمت format حالت اعداد فارسي رو نداره . حالت حروف فارسي هست اما اعداد نيست
در افيس 2007 و 2003 . در ويندوز xp ,7 هم امتحان کردم
با تشکر

K1LOU
15-03-10, 13:13
با سلام
دوستان کسي راه حلي به زهنش نمي رسه ؟

hapalii
15-03-10, 14:27
من زیاد وارد نیستم در جزئیات ورد این مشکل رو من هم داشتم متاسفانه دوستم که خیلی وارد الان نیست اما یک بار که مشکل من رو حل کرد تا اونجایی که یادم و اگر اشتباه نکنم به نوع فونتی که برای footer انتخاب کرد بستگی داشت یعنی بعضی فونت ها عدد فارسی درج نمی کرد وقتی فونت عوض کرد شماره صفحه ها فارسی شد . البته می گم چیزی که من دیدم ظاهرا این بود اگر اومد می پرسم جوابش رو می گم حالا شما اگر همچین امکانی هست فونت های شماره صفحه رو هم تغییر بدید شاید همین بود .

setareha
03-06-10, 21:10
جواب سوال شما را حتما پیدا می کنم . خیالتان راحت باشد.

setareha
03-06-10, 21:16
برای فارسی کردن شماره ها این مراحل را دنبال کنید حتما نتیجه می گیرید: ( ابتدا مرحله یک و سپس مرحله 2 را اجرا کنید)

1- انتخاب Annual<- انتخاب Footer <- در Insert
2-
کلیک روی علامت مقابل <- انتخاب Footer <- کلیک روی فلش زیر Styles <- در Home
ok <- به صورت Bnazanin در آید <- زیر قسمت Formatting <- کلیک روی Modify <-

mhdafi
21-11-10, 18:47
سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیز.برای فارسی کردن اعداد اگر تنظیمات options وردتونو در قسمت complex script به context تبدیل کردید و جواب نگرفتید!! در قسمت style and formatting باید footer یا page number را پیدا کنید و روش راست کلیک کرده و modify را زده و در قسمت formatting یک فونت فارسی مثلا B lotus را انتخاب کید و ok را بزنید همه چیز درست خواهد شد.

کوروش کبیر گفت:
دستاني كه كمك مي كنند مقدس تر از لباني هستند كه دعا ميكنند.

K1LOU
22-11-10, 12:09
برای فارسی کردن شماره ها این مراحل را دنبال کنید حتما نتیجه می گیرید: ( ابتدا مرحله یک و سپس مرحله 2 را اجرا کنید)

1- انتخاب Annual<- انتخاب Footer <- در Insert
2-
کلیک روی علامت مقابل <- انتخاب Footer <- کلیک روی فلش زیر Styles <- در Home
ok <- به صورت Bnazanin در آید <- زیر قسمت Formatting <- کلیک روی Modify <-

سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیز.برای فارسی کردن اعداد اگر تنظیمات options وردتونو در قسمت complex script به context تبدیل کردید و جواب نگرفتید!! در قسمت style and formatting باید footer یا page number را پیدا کنید و روش راست کلیک کرده و modify را زده و در قسمت formatting یک فونت فارسی مثلا B lotus را انتخاب کید و ok را بزنید همه چیز درست خواهد شد.

کوروش کبیر گفت:
دستاني كه كمك مي كنند مقدس تر از لباني هستند كه دعا ميكنند.

با سلام و تشکر
اون مقاله رو که قبلا با همون حالت دادیم رفت
بله کاملا درست عمل کرد و اعداد فارسی شدند
واقعا لطف کردید و زحمت کشیدید
دستتون درد نکنه

shadi.khamseloue
11-10-11, 14:03
الهی که مرسی واقعا. ممنون :-)

orchin
19-02-12, 20:04
برای این کار ابتدا شماره ی صفحه را انتخاب کنید سپس کلید های ctrl+shift را با هم
فشار دهید. شماره صفحات فارسی می شوند.