PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد گوشی D900 سامسونگ

KING
12-04-07, 23:24
سلام آقايون متخصص موبايل دوستان من تصميم دارم يه گوشي دي 900 سامسونگ بگيرم ميگن كه عكسش 3 مگاپيكسل و فيلمبرداري دي وي دي داره و صداي رديفي هم داره
اگه در باره خود گوشي و يا قيمتي ازش دارين بدين ممنون ميشم در ضمن عكس هم اگه بود ممنون ميشم بزارين
:1. (22):

Emperatour
13-04-07, 00:05
Only the registered members can see the link
قيمت هم بدون گارانتي حدود 310 20 تومان ميتوني بخري و با گارانتي از 350 تجاوز نميكنه. از نظر فني هم رقيبي براي ان73 نوكيا و كا800 سوني هست اما تو عكاسي كمي ضعيفتره كه با اين قيمتش اونم قابل چشم پوشي هست.
صداي خيلي خوب سه بعدي استريو و باريكي فوق العاده ار ديگر ويژگيهاي اين گوشي هست

XFXForce
13-04-07, 01:41

* Standard GSM / GPRS (850 / 900 / 1800 / 1900MHz) + EDGE

* Camera 3.13 Megapixel Camera

* Display 2.1” 240x320 262K Colour TFT

* Features Video Recording & Messaging (MPEG4 / H.263)

* MP3 / AAC / ACC+ / AAC+ (e)

* Digital Power Amp

* Bluetooth / USB / PictBridge

* Document Viewer / TV-output

* Memory 80MB embedded, External memory (microSD)

* Size 103.5 x 51 x 13 mm

* Weight 93g

EhsanHF
13-04-07, 10:27
با اجازه بزرگان ،
داداشم این مدل گوشی رو گرفته . ازش راضیه . کیفیت عکسش هم راضی کننده هست . سعی میکنم یک نمونه از عکسهاش رو بذارم .
تنها مشکلش صدای ضعیف اسپیکر اونه که برای پخش موزیک در حالت بلندگو زیاد جالب نیست .

Emperatour
13-04-07, 10:54
اما خداييش خيلي مفته و با توجه به قيمتش خيلي ميارزه

EhsanHF
13-04-07, 11:07
بازم نمیدونم چرا مردم میرن Sony Ericsson K750 میگیرن !!!
این همه گوشی توپ توی بازار ریخته . اینم نمونش . امکانات توپی هم داره .

Mehdi_Full
13-04-07, 11:09
سلام بهنام جان انشاالله بتونی به یه نتیجه گیری کلی برسیم
اول بگو ببینم چرا سامسونگ‌ ؟
تا نوکیا و سونی اریکسون هست به نظر من منطقی نیست که سامسونگ بخری (این نظر منه)
فقط بگو حداكثر چقدر میخوای هزینه كنی تا مدلهای دیگه هم پیشنهاد بشه
اما مشخصات D900 سامسونگ
1- توانایی ذخیره کردن 1000 شماره در کنتاکت (لیست شماره ها)
2- حافظه از نوع (microSD (TransFlash و دارای 60 مگ مموری داخلی خود گوشی
3- برخورداری از بلوتوث ورژن 2 و همیچنین USB
4- نداشتن اینفرارد (كه زیاد مهم نیست)
5- دوربین 3مگاپیكسل با رزولوشن 2048x1536 pixels به همراه اتوفوكوس
6- دارای TV output كه جالبه
7- فاقد رادیو
8- باطری 800 میلی آمپر كه به نظرم یه مقدار ضعیفه و شارژ خوبی نمیتونه داشته باشه
9- سال ساخت برج 6 (June) سال 2006
قیمت هم كه سعید جان گفتن

Emperatour
13-04-07, 11:23
البته نظر استاد عزيزم مهدي خان محترم اما من قبول ندارم كه هميشه بگيم سوني يا نوكيا. هرچي باشه سامسونگ هم حرفهايي براي گفتن داره. مثلا در برابر ان95 و كا850 سامسونگ بي600 را زده با 10 مگاپيكسل يا گوشيهاي سري يوش و... البته بحث دي900 هست و منحرف نميكنم بيش ازين. اما شما قيمت را نگاه كن . خيلي خيلي مفته و من بودم ميخريدم 100% حتي با وجود معايبش

Mehdi_Full
13-04-07, 11:54
خب سعید جان قبول داری كه الآن سامسونگ فروشش و همینطور كیفیت و تكنولوژیش به نسبت نوكیا و سونی اریكسون و حتی موتورولا پایینتره ؟
خب همینا میتونه دلیل منطقی باشه برای كیفیت محصولات سامسونگ
با این حال نظر شما هم محترم هستش

Emperatour
13-04-07, 12:08
ببخشيد نه. امار ايران كه چرت و پرته و تو جهان هم فكنم 3وم باشه كه امار فروش مهم نيست از نظر من. نويا هم تو فروش اوله اما تو كيفيت نه . بعدشم خوب منكه نگفتم سامسونگ بهترينه اما گفتم رقيب بسيار جدي هست براي ديگران. كيفيتش هم منكه سامسونگ هم داشتم و بابام الان داره راضي هستيم و حتي بارها روي اسفالت افتاده و اخ نگفته. كيفيت مكالمه هم كه خداس. بازم نميگم همشون خوبن. هر شرگت محصولات خوب و بد داره كه دي900 از نظر من از بهترينهاي سامسونگه. نازكي و قيمت مناسب رو نگاه كن.

Emperatour
13-04-07, 12:10
از نظر تكنولوژي هم كم نداره. باريكترين گوشيها بالاترين دوربين (بي600 ) بهترين كيفيت مكالمه . بهترين اسمارت فون (اي300) و... البته سوني و نوكيا بهتر هستند اما اونجوريها هم عقب نيست سامسونگ. حد اقل از موتورولا

Mehdi_Full
13-04-07, 12:11
بهنام جان اینا هم چند تا عكس گرفته شده با سامسونگ دی 900
سعید جان شما هم اینارو ببین و انصافا مقایسه كن با N73 و K800 از لحاظ عکس

Only the registered members can see the link 3%22+alt%3D%22ISO+400%22+border%3D%220%22+pos3%3E
Only the registered members can see the link lt%3D%22Sample+D900+photo%22+border%3D%220%22+pos2 %3E

Emperatour
13-04-07, 12:13
مهدي جان منكه همون اول گفتم كمي ضعيفتر. من كيفيت گوشي را نسبت به قيمت ميسنجم معمولا. شايد شما فقط عامل كيفيت در نظر داري. بعدشم نازكيش رو نگاه. ادم عشق ميكنه

Mehdi_Full
13-04-07, 12:23
آخه این دوستمون EhsanHF هم که میگه کیفیت پخش صدای اسپیکرش هم که ضعیفه

Emperatour
13-04-07, 12:35
ديگه تصميم با بهنام هست. من كاري ندارم. اما من بودم با توجه به قيمت ميخريدم. اقا احسان هم لابد با و550 مقايشه كرده . خوب اونها هم ضعفهايي دارند باسه خودشون. رم گرون قيمت كا800.وزن و كلفتي بيشتر.
ان 73 هم هنگ در بعضي مواقع و كندي سو قيمت بالاتر

160 70 تومان اختلاف با ان73 كم نيست

XFXForce
13-04-07, 15:49
خب سعید جان قبول داری كه الآن سامسونگ فروشش و همینطور كیفیت و تكنولوژیش به نسبت نوكیا و سونی اریكسون و حتی موتورولا پایینتره ؟

فروشش بله. ولی از نظر تکنولوژی از همه بالاتره همنطوری که دیدید گوشی هایی با دوربین 12 مگاپیکسل ، 10 مگاپیکسل و ... . در ضمن سامسونگ دوربین ها ،حافظه ها و هارد ها و صفحه نمایش ها و حتی پردازنده هاش رو هم خودش می سازه. در حالیکه نوکیا حتی دوربیناش رو هم تکی نمی تونه بسازه.

Emperatour
13-04-07, 15:54
پردازنده كه سامسونگ تركونده. حتي از اينتل هم چلو زده تو پزدازنده هاي پاكت پيسي. حافظه هم كه 64 گيگ زده كارت حافظه و دهن همه وا مونده

Mehdi_Full
13-04-07, 20:38
فروشش بله. ولی از نظر تکنولوژی از همه بالاتره همنطوری که دیدید گوشی هایی با دوربین 12 مگاپیکسل ، 10 مگاپیکسل و ...

با این بحث زیاد موافق نیستم به این دلیل كه وقتی با هم ردیفاش مقایسه میشه از نظر كیفیت نمیتونه رقابت كنه
اتفاقا من عكسهایی كه با این دوربین گرفته شده تو پستهای بالاتر گذاشتم كه اگه با 3مگاپیكسلیها مقایسه كنیش بهتر متوجه میشی:1. (26):
در كل من با كیفیت تكنولوژی سامسونگ تو گوشی زیاد موافق نیستم:1. (3):

در ضمن سامسونگ دوربین ها ،حافظه ها و هارد ها و صفحه نمایش ها و حتی پردازنده هاش رو هم خودش می سازه. در حالیکه نوکیا حتی دوربیناش رو هم تکی نمی تونه بسازه.
با این بحث كاملا موافقم :1. (11):
سامسونگ در زمینه حافظه ها - هاردها - صفحات نمایش بسیار عالی كار كرده و نمیشه منكر شد البته تو دوربین هم فكر نمیكنم زیاد موفق باشه تا سونی و كانن و ... هستن:1. (23):
ممنون كه تو این بحث شركت كردی دوست عزیز:1. (23):

Mehdi_Full
13-04-07, 20:41
پردازنده كه سامسونگ تركونده. حتي از اينتل هم جلو زده
سعید جان پردازنده ؟
من كه تا حالا چیزی نشنیدم
اگه اطلاعات كاملتری داشتی حتما بزار تا استفاده كنیم:1. (3):

EhsanHF
13-04-07, 21:22
بازم من اومدم !
اول از همه بگم که کیفیت تصویرش فوق العاده اس . ترکونده !
بعدشم حتما میدونید که Sony Ericsson توی ایران نمایندگی نداره و به صورت قاچاقی وارد میشن !؟ تازه من چیزهایی شنیدم که نظرم نسبت که سونی اریکسون کاملا عوض شد . فقط موندم که بگم یا نه !
کیفیت صداش هم در برابر گوشی خودم X670 گفتم که ضعیفه . وگرنه در برابر مدل های دیگه شاید قویتر هم باشه !

Mehdi_Full
13-04-07, 21:38
بازم من اومدم !
اول از همه بگم که کیفیت تصویرش فوق العاده اس . ترکونده !
بعدشم حتما میدونید که Sony Ericsson توی ایران نمایندگی نداره و به صورت قاچاقی وارد میشن !؟ تازه من چیزهایی شنیدم که نظرم نسبت که سونی اریکسون کاملا عوض شد . فقط موندم که بگم یا نه !
کیفیت صداش هم در برابر گوشی خودم X670 گفتم که ضعیفه . وگرنه در برابر مدل های دیگه شاید قویتر هم باشه !
خوش اومدی:1. (26):
بله سامسونگ كیفیت تصویرش واقعا خوبه
سونی اریكسون هم تو ایران نمایندگی معتبری نداره اما تمامش بصورت قاچاق وارد نمیشه
یه چند تا شركت هستن كه محصولات سونی اریكسون رو بصورت قانونی وارد میكنن كه از جمله اونها شركت سیتادل و نیكاتل هستن
البته بگم كه اگه منظورتون گارانتی گوشی باشه گارانتی تو ایران هیچ معنی نداره حتی نوكیا و سامسونگ
اصلا تو اروپا چیزی به نام تعمیر نداریم كه وقتی كالایی (از جمله گوشی) مشكلی براش پیش میاد مصرف كننده میبره گارانتی و شركت هم یكعدد آكبند تحویلش میده تو زمان گارانی
اما تو ایران فقط گارانتی یعنی خدمات نرم افزاری كه واقعا جای تقدیر و تشكر داره اونم با یكهفته سرگردونی مشتری و تو بعضی از موردها تعویض قطعات گوشی :1. (27):
اگه موردی هم كه میدونی بگو
منتظریم كه بشنویم:1. (3):

EhsanHF
13-04-07, 21:46
ممنون مهدی جان . منظورم همون گارانتی بود که اشتباه گفتم !
اون موارد هم هنوز مطمئن نیستم . وگرنه میگفتم . چون میترسم بهم انگ تهمت و ... بزنن !!!
آهان ، این هم نمونه عکسی که داداشم با D900 همین 2 روز پیش گرفته :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

ببینین چطوره !؟

Mehdi_Full
13-04-07, 21:55
هر طور كه مایلی اما اگه بگی بد نمیشه
راستی عكسی هم كه گذاشتی كیفیتش قابل قبوله

EhsanHF
13-04-07, 22:03
باشه میگم ، اما از من نشنیده بگیرین !
شنیده های حاکی از اینه که گوشیهای سونی اریکسون با بردهای دست دوم وارد میشه و توی قابهای نو توی همین ایران جاسازی و فروخته میشه .
البته نه به این سادگی . چون باید سریالش با یک سریال گوشی از رده خارج شده تعویض شه و یک عالمه دنگ و فنگ دیگه . بازم میگم که من فقط اینو از چند نفر شنیدم و من فقط انتقال دهنده هستم .

KING
13-04-07, 22:22
واقعا" يك دنيا سپاس فراوان از شما دوستان متخصص مهدي جان سعيد جان احسان جان xfx جان ممنونم از زحمات شما فقط يه سوال ديگه اينو از عراق قراره برام بياره حدود 230 تموم ميشه برام نميدونم هنوزم مخابرات رجيستر ميكنه يا نه يا با فلش كارم راه ميوفته Only the registered members can see the link

EhsanHF
13-04-07, 22:43
خواهش میکنم .
دیگه رجیستر نمیشه کرد . خرید از ایران خیلی به صرفه تره .

Emperatour
13-04-07, 22:46
بله مهدي جان. سي پي يو دسكتاپ رو نميگم. سي پي يو پاكت پيسي رو ميگم كه فوق العاده توليد ميكنه

Mehdi_Full
14-04-07, 20:19
واقعا" يك دنيا سپاس فراوان از شما دوستان متخصص مهدي جان سعيد جان احسان جان xfx جان ممنونم از زحمات شما فقط يه سوال ديگه اينو از عراق قراره برام بياره حدود 230 تموم ميشه برام نميدونم هنوزم مخابرات رجيستر ميكنه يا نه يا با فلش كارم راه ميوفته Only the registered members can see the link

قربان تو بهنام جان:1. (23):
نه عزیزم الآن به هیچ عنوان تو مخابرات گوشی رجیستر نمیشه مگه اینكه یه آشنای باحال اونجا داشته باشی
به مقدار بیشتر هزینه كنی و همینجا بگیری بی دردسر تره:1. (26):

Mehdi_Full
14-04-07, 20:23
باشه میگم ، اما از من نشنیده بگیرین !
شنیده های حاکی از اینه که گوشیهای سونی اریکسون با بردهای دست دوم وارد میشه و توی قابهای نو توی همین ایران جاسازی و فروخته میشه .
البته نه به این سادگی . چون باید سریالش با یک سریال گوشی از رده خارج شده تعویض شه و یک عالمه دنگ و فنگ دیگه . بازم میگم که من فقط اینو از چند نفر شنیدم و من فقط انتقال دهنده هستم .
احسان جان اینجا هیچ چیز بعید نیست و این كار باسه گوشیهای متفرقه و فروشنده های متفرقه میتونه صدق كنه
اما نه باسه دو تا گارانتی سیتادل و نیكاتل چون این شركتها به اصطلاح معتبر هستن البته فقط اسمی نه كاری:1. (23): و هیچ وقت با آبروشون بازی نمیكنن چون فروششون صفر میشه
تشكر از خبر

KING
15-04-07, 00:28
باشه ممنونم از رهنماي شما عزيزان سعي ميكنم از ايران بخرم پس با اين حال