PDA

مشاهده نسخه کامل : ساعات زنده ی دنیا...

Quick
22-10-06, 13:03
دو برنامه رو قصد معرفی دارم.
شما ممکنه که بخواهید بدونید دقیقا الان ساعت در کشورها و شهرهای مختلف چنده برای اینکه شاید بخواهید به دوستی زنگ بزنید و یا برای هر کار دیگه ای.
دو نرم افزار را برای شما معرفی میکنم:
نرم افزار اول desk Soft Earth Timeنام دارد و لیست کشورهای دنیا را در یک تصویر خواهید داشت که ساعات مختلف شهرها و کشورهای مختلف با کلیک کردن روی اون رو خواهید داشت.
دانلود کنید نسخه 1.5.4سایت سازنده (Only the registered members can see the link)
برای دیدن ساعات دیگر به روی Edit کلیک کنید بعد به روی Cities و بعد یه کشور و در آخر یه شهر رو ادد کنید...

نرم افزار دوم که تنها 153 کیلو بایت حجم دارد در حالت عادی می توانید 5 کشور رو انتخاب کنید و ساعات آنان را بصورت آنالوگ و دیجیتال روی دسکتاپ داشته باشید. البته این 5 محل را می توانید از بین 150 کشور و 400 شهر مهم جهان انتخاب کنید.
دانلود کنید: Download World Time Clock v2.57 (Only the registered members can see the link)

Emperatour
22-10-06, 13:06
دسست درست ميلاد جان

Quick
22-10-06, 13:07
خاهش می کنم آقا سعید

Shahryar
22-10-06, 14:54
مرسی ممنون ...
ببین کلا یه ساعت توپ می خوام که چند زمانه باشه و زنگ داشته باشه و تقویم و ... هم داشته باشه ... اگه داری بده می خوام..
مرسی...
شهریار

Quick
22-10-06, 15:23
ببین من یه برنامه ساعت دارم که فکر کنم تقویم و آلارم هم داشت خیلی قشنگه
دانلود (Only the registered members can see the link)
حجم:878 کیلوبایت
اینم هست که ساعتتو اون زیر عوض میکنه و تقویم قشنگی داره
دانلود (Only the registered members can see the link)
حجم:184 کیلوبایت

Shahryar
22-10-06, 15:40
مرسی دومی بهتر بود برای ساعت هم دانلود کردم خوبه بد نیست و اون امکاناتا نداره ..
ممنون..
شهریار

Quick
24-10-06, 13:10
خواهش می کنم...