PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک برای مودینگ 9600 axtrom

rezadual
10-03-10, 22:02
کارت گرافیکی من 9600gt axtromبا برد های که تو سایت های مختلف دیدم فرق داره
این هم چند تا عکس از کارت حالا یک جوانمرد پیا بشه یه کمکی به ما بکنه تا فیض بیشتری از این ببریم
:yes:

پی نوشت : عکس ها با توجه به اینکه برای استفاده مناسب نبود و سرعت لود تاپیک را کند می کرد, حذف شد/.
Xtreme

PUMAOC
10-03-10, 22:11
سلام:give_rose:

این عکسایی که گزاشتی اصلا به درد نمی خوره....

شما یه کاری کن.... اون IC هست پایین نزدیک پاور ( PWM) مشخصات کاملشو بنویس یا یه عکس ازش تهیه کن بزار اینجا....

خودت هم می تونی اسمشو تو اینترنت سرچ کنی ببینی مدل های مشابه که مد کردن چه جوری هست....

rezadual
10-03-10, 22:35
این کمکی میکنه من که چیزی پیدا نکردم:1. (27):
Only the registered members can see the link

PUMAOC
12-03-10, 16:10
سلام:give_rose:

:1. (21):اول بگم ها مسئولیت خرابی ناشی از مد با خودته:1. (21):

وسایل هم لحیمو سیمش + یه ولم 20K مرغوب ( بهتره پتانسیومتر بخری از نوع 20 کیلو)

مود هسته:

خوب با توجه به عکس و توضیحات زیر عمل کن :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

بین همون 2 قسمت که تو عکس گفتم سیم بش لحیم کن دو سر ولوم رو وصل کن.... سر وسط و یکی از سرای کناری ( حواست باشه در لحظه اول ولم باید بیشترین مقاومت خودش رو داشته باشه بعد کم کم کم می کنی )

وقتی ولوم رو وصل کردی برای تست این که ببینی کار می کنه بین همون 2 جایی که گفتم تو عکس با مولتی متر مقاومتشو چک کن , همین طور که ولوم رو مقاومتشو کم می کنی باید مقاومت بین این 2 نقطه که هی از مقدار پیش فرزش کم بشه.....

با توجه به عکس ناقص که گزاشتید این بهترین راهنمایی بود که می شد کرد....

چون من بقیه مدار رو درست ندیدم نمی تونم بگم کدوم مقاومتا دخالت دارن تو PWM .... پس اگر مقاومت بین اون دو ناحیه تغییر نکرد بدون مدار کمی پیچیدس....:1. (35):

حالا اگه تغییر کرد بنداز رو مین و تست کن....

دیگه ان شا الله تستشو که بلدی:lol: منظورم ولتاژه ها...

:1. (21):منتظر نظرات تکمیلی آقا پیام هستم:1. (21):