PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید مترجم همراه

saman87
10-03-10, 10:59
سلام
من می خوام یه مترجم پیشرفته همراه بخرم که بتونم همیشه و در هر لحظه ازش استفاده کنم و مطمئن هم باشه تو کار ترجمه.
استفاده ای که می خوام ازش بکنم هم تخصصی است هم عمومی!
مدلی که مورد نظرم هست
اطلس سخنگو SD990P (Only the registered members can see the link) است که قیمتش هم اونطوری که شنیدم در حدودا 420 تومن هستش.

اما بعضی از دوستان بهم پیشنهاد دادن بجای این مترجم یه کامپیوتر جیبی خوب بخرم و مترجم رو بطور نرم افزاری روی این نصب کنم.

حالا سوالاتم اینه:
1. این مدل اطلس سخنگو رو تا حالا کسی ازش استفاده کرده؟ خوب ترجمه می کنه؟ سرعتش خوبه؟ معایبش چیه؟
2. بنظر شما این مترجم رو بخرم و بصورت مستقل ازش استفاده کنم یا یه کامپیوتر جیبی بخرم و از نرم افزار مترجمش استفاده کنم؟

نظرتون چیه؟ پیشنهادتون چیه؟

ممنون

D J V A H I D
10-03-10, 11:13
من یه دونه پارس حساب دارم با کلیه امکانات و تشکیلات ... 95 خریدم 5 ماه دیگه گارانتی داره ... الان هم دیگه لازم ندارم ... هر کی خواست قیمت خوب بهش میدم ...

این مدلی هم که شما معرفی کردی در حال حاضر بهترین مدل مترجم های جیبیست ... تحقیقات رو قبلا انجام دادم ... ولی میدونستی این مترجمی که من دارم (پارس حساب) دارای 16 میلیون کاراکتر هست ؟ و از نظر لغات کاملترین ترجمه ( بدون سانسور ) کافیه از چند تا مغازه دار بپرسی ولی در کل از نظر کیفیت و ... همون بهتره چرا ؟ چون قیمتش بالاست ...

من که دیگه پول بیشتر نداشتم همون مدل رو گرفتم ...

موفق باشید .... :wink:

saman87
10-03-10, 11:22
خوبی که این مترجم داره و برای منم مهمه قابلیت تلفظ همه لغات و قابلیت بروز رسانی است.
گرون ترین = بهترین > اینو من قبول ندارم!
فقط می خوام چیزی بخرم که بعدا پشیمون نشم. یعنی در آینده اگه یه لغتی رو بخوام ولی نتونه ترجمه کنه و یا بد ترجمه کنه اونوقت باید بره سطل آشغال.
چون این دستگاه رو دائما و در زمینه های مختلف ازش استفاده خواهم کرد برای همین خیلی حساسم که چیزی که می خرم واقعا پیشرفته و بی نقص باشه.

saman87
10-03-10, 11:30
دوستانی که از این دستگاه استفاده کردن لطفا نظرشون رو بگند.
ممنون