PDA

مشاهده نسخه کامل : کدوم هارد بی صدا هستتش ؟

JEskandari
10-03-10, 00:00
سلام دوستان من دنبال یک هارد یک ترا بایت میگردم که واقعا در حین فعالیت بی صدا باشه چون من کامپیوتر توی اتاق خوبم هستش و از اون برای داونلود کردن بصورت 24 ساعت استفاده میکنم ؟
الان دنبال یک هارد بی صدا میگردم که سرعت قابل قبولی هم داشته باشه . در حال حاظر یک DiamondMax 23 برای این منظور استفاده میکنم که متئاسفانه صداش یک مقدار روی اعصابم راه میره.
در ضمن اگه درایو دوام هم در برابر کار 24 ساعته ای که من ازش میکشم داشته باشه چه بهتر.

JEskandari
10-03-10, 00:01
راستی تا یادم نرفته بگم پول اینرا که چند تا SSD بگیرم بجای هارد استفاده کنم ندارم

nima_hl
10-03-10, 00:13
سلام دوستان من دنبال یک هارد یک ترا بایت میگردم که واقعا در حین فعالیت بی صدا باشه چون من کامپیوتر توی اتاق خوبم هستش و از اون برای داونلود کردن بصورت 24 ساعت استفاده میکنم ؟
الان دنبال یک هارد بی صدا میگردم که سرعت قابل قبولی هم داشته باشه . در حال حاظر یک DiamondMax 23 برای این منظور استفاده میکنم که متئاسفانه صداش یک مقدار روی اعصابم راه میره.
در ضمن اگه درایو دوام هم در برابر کار 24 ساعته ای که من ازش میکشم داشته باشه چه بهتر.

سلام

ساکتترین هارد میکانیکی که تا حالا داشتم وسترن دیجیتال بلک 500 گیگ بوده ( متاسفانه سری 1 ترابایتی صداش زیاده )

سیگیت هم بد نیست ولی مکستور و سامسونگی که تست کردم صداشون زیاد بوده

roben
10-03-10, 00:20
در مورد 1 ترا تجربه ای ندارم اما در مورد 500 وسترن گرین صداش در نمی اد سامسونگ صداش کمه سی گیت هم همین طور یه ماکستورم دارم که کم از تراکتور نداره وسترن بلاک هم ندارم:wink:

D J V A H I D
10-03-10, 00:25
سیگیت 1 ترا از نظر صدا بسیار سایلنته ... موارد دیگه رو تست نزدم ...

mohammad1985
10-03-10, 02:43
هیچ هاردی تا به حال به بی صدایی هیتاچی ندیدم اصلا نه صدایی نه لرزشی انگار خاموشه !!! حتی زمان خاموش کردن هم هیچچ صدایی نمیده بی صداترین هارید که تا حالا دیدم هیتاچی بوده !!

ess_1362
12-03-10, 13:07
البته تجربه کار با مدل 1 ترا را ندارم

ولی در بین مدلهای 500 می تونم بگم که سامسونگ وسترن و سیگیت مدلهای ساکتی هستند

همچنین مدل مکستور واقعا صداش خیلی زیاد هست!!