PDA

مشاهده نسخه کامل : بري اين سيستم پاور چند وات رو معرفي ميكنيد((تخصصي))

max_3d
09-03-10, 16:55
درود
اول بايد يك گله داشته باشم در مورد يكي از تاپيكي كه به ملكوت اعلا پيوست چرا بالاخره بايد بپذيريم كه يكي از ماركهاي پاورهاي مطرح شده مرحوم تاپيك من بهتر هست :11():
من نه قصدي داشتم نه غرضي فقط خواستم بين اين دو مارك
از نظر علمي و تخصصي ثابت بشه كدوم بهتر هست ولي روند تاپيك خوب پيش نرفت بيخيال ما ايرانيها بايد هميشه بايد بدبخت بمونيم !!!!!!!!!!!!:1. (12):

خب بگذريم براي همچين سيستمي صرف نظر از مارك چند وات بايد بگيرم كه جواب بده :give_rose:

M.B GIGABYTE GA-MA770T-UD3p
cpu amd:x4 945
vga:9600gt
ram ddr3:4g
hard:500

javadshahvand
09-03-10, 17:09
درود
اول بايد يك گله داشته باشم در مورد يكي از تاپيكي كه به ملكوت اعلا پيوست چرا بالاخره بايد بپذيريم كه يكي از ماركهاي پاورهاي مطرح شده مرحوم تاپيك من بهتر هست :11():
از نظر علمي و تخصصي ثابت بشه كدوم بهتر هست ولي روند تاپيك خوب پيش نرفت بيخيال ما ايرانيها بايد هميشه بايد بدبخت بمونيم !!!!!!!!!!!!:1. (12):

خب بگذريم براي همچين سيستمي صرف نظر از مارك چند وات بايد بگيرم كه جواب بده :give_rose:

485 ریل جواب میده

Mahdi_Moosavi
09-03-10, 17:09
درود

حداقل، پاوری با توان واقعی 400W الی 450W ( وات ) .

ضمنا با توجه به مشخصات قطعات سیستم شما، وجود کانکتورهای 6PIN PCI-E و 8PIN E-ATX در پاور نام برده الزامی می باشد.

goldberg2000
09-03-10, 17:14
پاورهایی که دوستان اعلام کردن کافیه
ولی من green 535A v رو بهت پیشنهاد میدم
اگه بتونی 535B رو گیر بیاری که دیگه عالیه

max_3d
09-03-10, 17:20
والا رفتم يه جا گفتن اصلا 535A نگير بايد باد بالاتر بگيري منظورشون 585 بود
واقعا دارم ديونه ميشه نميدونم چكار كنم هر كس يك حرفي ميزنه !!!!استادان اين حرفه منو راهنمايي كنيد:give_rose:

max_3d
09-03-10, 17:22
دوستان سر گنج ننشستم وگرنه يه پاور قدرتمند ميگرفتم يك عمر خودمو راحت ميكردم

Mahdi_Moosavi
09-03-10, 17:45
دوستان سر گنج ننشستم وگرنه يه پاور قدرتمند ميگرفتم يك عمر خودمو راحت ميكردم

با توجه به تاپیک های قبلی شما،اینقدر حساسیت شما برای خرید پاور کاملا بی مورد هست . دیگه مسئله به این سادگی به قول معروف گفتنی آپولو هوا کردن که نیست !

کاملا مشخصه که یک پاور با توان واقعی 400 الی 450 وات کاملا نیاز شما رو رفع می کنه .

با توجه به حساسیت فوق العاده زیاد شما برای خرید پاور، پیشنهاد شخصی من به شما GREEN GP 485A (Only the registered members can see the link) هست .

با خیال کاملا آسوده و راحت تشریف ببرید بازار ، و این مدل رو تهیه کنید . مطمئن هم باشید اگر سیستم و برق شهری منطقه شما وضعیت عادی داشته باشند ، این مدل سال ها بدون مشکل برای شما کار خواهد کرد . :1. (26):

موفق باشی . :11():

D J V A H I D
09-03-10, 17:51
صحبتهای استاد موسوی کاملا تائید میشه ... :yes:

max_3d
09-03-10, 19:20
با توجه به تاپیک های قبلی شما،اینقدر حساسیت شما برای خرید پاور کاملا بی مورد هست . دیگه مسئله به این سادگی به قول معروف گفتنی آپولو هوا کردن که نیست !

کاملا مشخصه که یک پاور با توان واقعی 400 الی 450 وات کاملا نیاز شما رو رفع می کنه .

با توجه به حساسیت فوق العاده زیاد شما برای خرید پاور، پیشنهاد شخصی من به شما GREEN GP 485A (Only the registered members can see the link) هست .

با خیال کاملا آسوده و راحت تشریف ببرید بازار ، و این مدل رو تهیه کنید . مطمئن هم باشید اگر سیستم و برق شهری منطقه شما وضعیت عادی داشته باشند ، این مدل سال ها بدون مشکل برای شما کار خواهد کرد . :1. (26):

موفق باشی . :11():
جناب موسوي اينكه من خيلي حساس شدم روي پاور دليل داره اونم سوختن چند تا از قطعاتم اعم از مادربرد سي پي يو رم و پاور گرين ٣٣٠وات گرين به طور همزمان :1. (12)::1. (12): هيچ كدومشم گارانتي نداره فقط رم هاي DDR2 رو شايد گارانتي عوض كرد اگر مادام العمر باشه!!پس دليل دارم مسئله به همين سادگي نيست عزيز برادر:11():

max_3d
09-03-10, 19:21
قيمت اين مدل GREEN GP 485A (Only the registered members can see the link) چند هست عزيز قيمت ندارم لطف كنيد قيمت رو هم بگيد از جناب موسوي هم سپاسگزارم :11():

javadshahvand
09-03-10, 19:28
قيمت اين مدل GREEN GP 485A (Only the registered members can see the link) چند هست عزيز قيمت ندارم لطف كنيد قيمت رو هم بگيد از جناب موسوي هم سپاسگزارم:11():

حدود 50 تومان

max_3d
09-03-10, 19:31
و سوال آخر بنده در اين تاپيك من براي كارهاي سنگين رندر در 3DSMAXميخوام پس خيالم راحت باشه به قول آقاي موسوي:11():

max_3d
09-03-10, 19:35
حدود 50 تومان
براي اينكه هم من راضي باشم هم جناب موسوي:1. (37): با اجازتون يه مدل بالاتر برميدارم
GP 535A

كه ديگه نه سيخ بسوزه نه كباب
جناب جاويد فكر كنم اختلاف قيمت بالايي نداشته باشه درسته عزيز؟؟:11():

javadshahvand
09-03-10, 20:01
براي اينكه هم من راضي باشم هم جناب موسوي:1. (37): با اجازتون يه مدل بالاتر برميدارم
GP 535A

كه ديگه نه سيخ بسوزه نه كباب
جناب جاويد فكر كنم اختلاف قيمت بالايي نداشته باشه درسته عزيز؟؟:11():

بنده جواد شاهوند هستم

حدود 5-6 تومان اختلاف داره

Mahdi_Moosavi
09-03-10, 20:31
جناب موسوي اينكه من خيلي حساس شدم روي پاور دليل داره اونم سوختن چند تا از قطعاتم اعم از مادربرد سي پي يو رم و پاور گرين ٣٣٠وات گرين به طور همزمان :1. (12)::1. (12): هيچ كدومشم گارانتي نداره فقط رم هاي DDR2 رو شايد گارانتي عوض كرد اگر مادام العمر باشه!!پس دليل دارم مسئله به همين سادگي نيست عزيز برادر:11():

اگر از ابتدا نصف همین حساسیت رو به خرج می دادید و پاور با توان خروجی مناسب برای سیستمتون تهیه می کردید، شاید الان به این وضعیت دچار نمی شدید . البته نوسانات برق شهری کشور و بد شانسی هم .......

کانفیگ سیستم قبلیتون هم همین بود ؟

قيمت اين مدل GREEN GP 485A (Only the registered members can see the link) چند هست عزيز قيمت ندارم لطف كنيد قيمت رو هم بگيد از جناب موسوي هم سپاسگزارم :11():

قیمت این پاور در نمایندگی ها رسمی فروش کمپانی نام برده حدودا 50 الی 52 هزار تومان هست . قیمت مدل GP535A (Only the registered members can see the link)هم فقط 5 هزار تومان بیشتر از این مدل هست .

و سوال آخر بنده در اين تاپيك من براي كارهاي سنگين رندر در 3DSMAXميخوام پس خيالم راحت باشه به قول آقاي موسويOnly the registered members can see the link

شما 24 ساعته در 7 روز هفته این سیستم رو 100% زیر LOAD بایاس کنید . در بدترین حالت 4 - 5 سال با همون وضعیت بدون مشکل کار خواهد کرد . ( البته اگر بقیه قطعات زودتر معیوب نشن !! )

max_3d
09-03-10, 20:41
بنده جواد شاهوند هستم

حدود 5-6 تومان اختلاف داره
:1. (29):
جواد جون شرمنده بخدا براي سوختن سيستم قبليم ريختم بهم اصلا دقت ندارم حواس پرتيم در حد تيم ملي شده :cry:

max_3d
09-03-10, 20:44
اگر از ابتدا نصف همین حساسیت رو به خرج می دادید و پاور با توان خروجی مناسب برای سیستمتون تهیه می کردید، شاید الان به این وضعیت دچار نمی شدید . البته نوسانات برق شهری کشور و بد شانسی هم .......

کانفیگ سیستم قبلیتون هم همین بود ؟

قیمت این پاور در نمایندگی ها رسمی فروش کمپانی نام برده حدودا 50 الی 52 هزار تومان هست . قیمت مدل GP535A (Only the registered members can see the link)هم فقط 5 هزار تومان بیشتر از این مدل هست .

شما 24 ساعته در 7 روز هفته این سیستم رو 100% زیر LOAD بایاس کنید . در بدترین حالت 4 - 5 سال با همون وضعیت بدون مشکل کار خواهد کرد . ( البته اگر بقیه قطعات زودتر معیوب نشن !! )
سيستم قبليم amd:6000 بود با مين ايسوز و رم ٤ گيگ ddr2:umax :1. (28):
سه سال مثل هلو كار ميكرد:cry:و عذاب الهي نازل شد:gasp:

AMD>INTEL
09-03-10, 21:53
دوست من لينك هائي رو معرفي ميكنم ميتونيد ازش براي محاسبه توان استفاده كنيد يك توضيح بدم به دليل فشار زياد بر روي شاخه 12 بعد از محاسبه با اين لينك ها حتما 80 تا 100 وات اضافه تر در نظر بگيريد .
Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link