PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای FCR-6700RF خوبه یا نه

mzz
08-03-10, 14:50
سلام می خاستم موس و کیبردم رو عوض کنم یه موس و کیبرد جدیدتر و همرنگ کیسم(G TOLIP+BLAK) بگیرم
به نظرتون کیبرد فراسو مدل6700 خوبه یا نه به عنوان جایگزین کیبردو موس
اگه کسی داره معایب و مزایاش هم بگه
جدیدا دارم خودم رو عادت میدم به صفحع لمسی پد لپ تاب
ممنون میشم راهنماییم کنید

mzz
08-03-10, 23:21
کسی نیست نظر بده بعنی هیچ کس با این کیبرد کار نکرده یا اصلا ندیدتش

mzz
09-03-10, 18:40
نبود کسی که اسم این کیبرد به گوشش خورده باشه

JEskandari
09-03-10, 19:59
چقدر عجولی شما
من اینرا داشتم یک هفته هم ازش استفاده نکردم انداختمش توی زیر زمین به هر حال اگه شما یک چنین کیبردی را میخواهید من نصف قیمت تقدیم شما میکنمش .

ولی یک توصیه برادرانه این کیبرد اشک شما را در خواهد آورد از خیرش بگذر وایرلس میخواهی فقط Logitech و Microsoft.

mzz
09-03-10, 21:44
چقدر عجولی شما
من اینرا داشتم یک هفته هم ازش استفاده نکردم انداختمش توی زیر زمین به هر حال اگه شما یک چنین کیبردی را میخواهید من نصف قیمت تقدیم شما میکنمش .

ولی یک توصیه برادرانه این کیبرد اشک شما را در خواهد آورد از خیرش بگذر وایرلس میخواهی فقط Logitech و Microsoft.
مشکل فقط وایرلسه یا باطری من نهایتا از فاصله 2 متری میخام کار کنم نه بیشتر
دوست دارم معایب و مزایش رو بگی
پدش چه جوره خوب عکس العمل نشون میده
من بیشتر دوست دارم موس و کیبرد یکی بشن
چند میدی کیبرد رو
ممنون میشم راهنماییم کنی

JEskandari
09-03-10, 22:49
نگاه کن پدش خوب هست و مشکلی هم نداره عمر باطریشم خوب هست اما مشکلی که هست در زمینه سیستم صرفه جویی در مصرف انرژی هستش که داخلش گذاشتن متاسفانه الکی الکی فعال میشه و هرخطی که تایپ میکنی باید چند بار برگردی و حروفی را که جا انداخته دو باره وارد کنی . خیلی وقتها هم موقع شروع تایپ چند بار باید کلید را فشار بدی تا متوجه بشه میخواهی تایپ کنی.
اون فاصله ده مترم برای خودشان گفته بودن تجربه من میگه 2 متر حد اکثرش (البته من خودم حد اکثر فاصله ام یک متر بود البته با یک لایه میز تخته ای بین کیبرد و کامپیوتر .

به هر حال من قیمت جدیدش را ندارم ولی خودم 45 خریدم شما الان قیمت تازه اش را بگیر اگه بازم خواستی من نصف اون بهت میدمش. ولی بازم وجدانم راضی نمیشه بهت نگم از خیر این مدل کیبرد بگذر من انواع کیبرد های وایرلس شاید بیشتر از 10 مدل مختلف را امتحان کردم و حقیقتش بالای 300-200 تومان کیبرد وایرلس از A4Tech , Rapoo , Farasoo و Logitech گرفتم
بین کیبردهایی که خریدم تنها Logitech واقعا مرا راضی کرد بخصوص نرمافزار SetPoint که همراه درایور اون هست فوقالعاده هستش بخصوص اگه نرم افزار کمکی به نام UberOption را که یکی از طرفداران محصولات Logitech نوشته بعد از اون نصب کنی. در مورد Microsoft هم خودم نداشتم ولی با اونهایی که داشتن صحبت کردم ازش راضی بودند.
در مورد A4Tech به خودت رحم کن از این سری power Saver R7 دوری کن که اونم همون مشکل جا انداختن حروف را داره من خدم RKS-770D اونرا داشتم واقعا اعصاب خوردی بود مدلهای قدیمیش واقعا خوب بودند ولی یک مشکل کوچولو داشتند و اون این بود که موس سریع باطریش تمام میشد در مورد سری G7 هم باید بگم نداشتم پس در موردش نظر نمیدم

در مورد Farassoo من واقعا از مدل FCR6500RF اون راضی بودم (همونی که موس اون شبیه یک دسته JoyStick ) هستش اما بخاطر اینکه برای یک برنامه خاص نیاز به NumericPad داشتم گذاشتمش کنار .

کیبرد و موس Rapoo هم داشتم واقعا در مورد خود اون دستگاه ها نمیتونم بد بگم ولی متاسفانه درایور همراه اونها در ضمینه تعریف مجدد کلیدها یک کم ضعیف عمل میکنه وبرای تغییر عملکرد کلیدهای موس مثلا باید از برنامه ای بنام XMouseButtonControl استفاده کنید که متاسفانه این برنامه در بعضی بازیها مانند Resident Evill 5 عمل نمیکند.

mzz
10-03-10, 13:27
ممنون از راهنمایی کاملت
من دنبال کیبردی میگردم که پدلمسی رست حسابی داشته باشه فرقی نمیکنه بیسیم باشه یا نه
فقط موس کیبرد یکی بشن حالا میخاد پد باشه یا سنسور فرقی نمیکنه
قیمت 6700 هم 36تومنه

JEskandari
10-03-10, 22:45
به نظر من ببین اگه کارت با FCR-6500RF یا FCR-6600RF راه میفته از اونها بگیر
البته من به شخصه مدل FCR-6600RF را گیر نیاوردم که تست کنم ولی 6500RF که تست کردم صد شرف داشت به 6700RF ولی یک بدی دارند که Numeric Pad ندارند

mzz
11-03-10, 11:10
در مورد مشکل کیبردت تو تایپ یه گارانتی گفته بودی یا نه شاید مشکل سخت افزاری داشته

JEskandari
11-03-10, 12:03
نه نگفتم . رفتم جاش یک کیبرد دیگه (Rapoo 8300 ) گرفتم .حقیقتش چون قبلا یک مقداربا فراسو مشکل داشتم پیگیر نشدم.

mzz
11-03-10, 12:47
من لز خیلی ها پرسیدم راجع به این کیبرد مشکل شما رو نداشتند یه زنگ بزن گارانتی بگو
در ضمن من از کیبردای مارک دیگه مثل a4tech & logetech& و... خوشم نمیاد چون به نظر من جنسشون خوب نیت الان دارم با کیبر معمولی سیم دار a4tech مینویسم میگم صد رحمت به کیبردفکوس سال تا80 76 خودم خوره تایپ بود
اما فراسو نسبت به کیبردهای موجود تو بازار ایران بهتره یعنی از بین بد وبدتر من بد انتخاب میکنم چاره ای نیست
شما هم یه زنگ بزن گارانتی ببین مشکل از چیه
خبرش رو بده در ضمن چقدر باطری نگه میداره
بیشتریا گفتن آدابطور بهش نمیخوره واسه شارژ باطری درست میگن
من عادت دارم برای وسایل باطری خور باطری شارژ بزنم بهشون

JEskandari
11-03-10, 17:23
نه آداپتور نمیخوره باید باطری را در بیاری توی شارژر بذاری
در ضمن منم اعتقاد دارم A4Tech بدرد نمیخوره ولی کی گفته Logitech بد هستش من که تا حالا ازش بدی ندیدم شما یکی از قطعاتش و دستت بگیری وزنش را با Farasoo و A4tech و یا ............ مقایسه کنی تفاوتش کیفیت قطعات بکار رفته تویاونرا میبینی

JEskandari
11-03-10, 17:25
در مورد باطری هم که اونقدر با هاش کار نکردم که بطونم یگم چقدر نگه میداره مان دو هفته باهاش کار کردم باطریش هنوز شارژ بود فروشنده حرف از 5-6 ماه میزد.