PDA

مشاهده نسخه کامل : سئوال در باره مادر بورد

Trance
12-04-07, 17:55
به نظر من مادر بورد های msi با قطعات دیگه همخوانی نداره.منظور م اینه که اگه روی این مادر بورد ها گرافیکی از یک شرکت دیگه بذاری سیستم یا همون مادر بورد با مشکل مواجه می شه؟ایا مشکل این شرکت در سری جدید مادر بودر هاش رفع شده. در ضمن فکر کنم در بعضی از سری مادر بورد های این شرکت مثلا سریهای که چیست 5 داره ویندوز پایداری نداره و قاط می زنه ؟اگه جای اشتباه تایپ کردم ببخشید.با سپاس

M A H R A D
12-04-07, 18:14
بله مادربردهای MSI یه زمانی حسابی آبرو برده بودند ...!

مشکل با آپدیت بایوس حل میشه ...

Only the registered members can see the link

rouzbeh_ziafati
10-01-08, 18:06
سلام . من این سیستم رو قبلا با پاور 480 ریل گرین امتحان کرده بودم
p31 ds3l , hdd , cpu core 2 due 6550 , vga 8500 gt , modem , ram 1 gb ocz .
اون موقع جدا از کیس مشکلم فقط بوت نشدن بود . بعد از یه مدت فهمیدم که پاور مشکل داره و رم هم با مادربودرم سازگار نیست . پاور رو دادم گارانتی . از اینترنت آپدیت بایوس رو گرفتم و سیستم رو با پاور 250 ریل (500 وات معمولی ) راه انداختم البته اینبار بعد از بستن پیچها و نصب روی کیس . اما تا برق پاور رو زدم سیستم روشن شد . خلاصه مادر بورد رو از کیس جدا کردم اما این مشکل باز هم بجای خودش باقیست ... بنظر شما اشکال از کجاست ؟ مادربورد براش اتفاقی افتاده یا چیز دیگه ای هست جریان ؟!! ضمن اینکه گرافیکم خیلی داغ بود وقتی خاموش کردم سیستم رو ... بخاطر پاور ضعیف بوده ؟ اصلا چرا خود بخود تا برق رو میزنم روشن میشه ؟ لفا کمکم کنید که این سیستم اعصابم رو خورد کرده !!!

Trance
10-01-08, 18:21
خوش امدی به فروم :11():pcnetwork

احتمال اینکه قسمت برق مادر بورد رو اشتباه زده باشی نیست.اونجای که سیم های به مارد بورد برق میده(pow-sw:res-sw........).شما یکباره دیگه برق مادر بورد و کابلهای برق هارد و cd ram و......... رو برسی کن.البته اساتید مجرب بهتر می تونن شما رو راهنمایی کنن.

AMD>INTEL
10-01-08, 23:34
پاور 250 چه برندی وصل کردی ماله چه شرکتی هست ؟ مصرف سیستم شما بالاتر از 250 وات هست .