PDA

مشاهده نسخه کامل : پرینتر جوهر افشان اقتصادی : T50 یا HP8000 ؟

AmiR_mM
07-03-10, 14:44
سلام دوستان .
من یک فروشگاه اینترنتی دارم و برای چاپ کاورهای دی وی دی ، نیاز به یک پرینتر دارم که از نظر هزینه به ازای هر برگ پرینت ارزون دربیاد . تحقیقاتی که انجام دادم دو مدل بهم معرفی شد :

1 - HP Office jet Pro 8000

آقای فروشنده گفت این پرینتر هرچند بار که بخوای شارژ میشه کارتریجاش !!!
گفت حتی خودتم میتونی شارژ کنی ! از ما جوهرشو میخری با سرنگ راحت می تونی شارژ کنی !!! هر بار شارژ همه ی کارتریجاش گفت 10 هزارتومن بیشتر نمیشه !!!!! :1. (2):
قیمت : 210 هزارتومن

Only the registered members can see the link

2 - Epson Stylus T50

با مخزن جوهرش حدودا 210 هزار تومن میشه . این رو هم آقای فروشنده گفت اگه مخزن بذاری خیلی ارزون درمیاد هزینه ی چاپش :great:

Only the registered members can see the link

حالا نظر شما اساتید چیه ؟؟ من خودم نظرم روی HP هستش . چون فکرمی کنم کیفیت محصولات HP از اپسون شاید بالاتر باشه ( البته من اینجوری فکر می کنم )

خیلی خیلی ممنون میشم کمکم کنید
پیشاپیش از راهنمایی های خوبتون ممنونم :1. (21):

javadshahvand
07-03-10, 15:23
پرینترهای اچ پی لیزی قطعاتشون ارزون و دردسر کمتری دارند اما در جوهر افشان رضایت بخش نیست و چون تانک وصل نمیشه این به درد شما نمی خوره هر دفعه 20برگ باید بزنی بعد دوباره شارژ کنی فایده نداره

پرینتر T50اپسون رو تانک روش نصب کنی حدود 1500 برگ میتونید پرینت کنید کیفیت و سرعتش هم بالاتر از اپ پی هست جوهر لیتری بگیری خودت هم میتونی بریزی داخل تانکش

AmiR_mM
07-03-10, 23:46
پرینترهای اچ پی لیزی قطعاتشون ارزون و دردسر کمتری دارند اما در جوهر افشان رضایت بخش نیست و چون تانک وصل نمیشه این به درد شما نمی خوره هر دفعه 20برگ باید بزنی بعد دوباره شارژ کنی فایده نداره

اتفاقا من همین رو از آقای HP پرسیدم :دی
گفتش بله تانک هم نصب میشه ، اما دلیلی نداره وقتی اینقدر ارزون درمیاد تانک بذاری !! میگه با هرباز شارژ حدود 150 صفحه عکس میده .

این 1500 صفحه ای که شما میگی هم منظورت عکس هستش یا متن ؟؟ من واسه Cover دی وی دی و اینجور چیزها میخوام استفاده کنم ازش .

بعد یه نکته ی دیگه . توی یک جا از همین انجمن شنیدم که وقتی تانک میذاری، گارانتیش از بین میره ؟؟ این به چه دلیله ؟ مگه چه دستکاری ای توی دستگاه انجام میشه که گارانتیش از بین میره ؟؟ :1. (29):

:11()::11():

javadshahvand
09-03-10, 11:30
اتفاقا من همین رو از آقای HP پرسیدم :دی
گفتش بله تانک هم نصب میشه ، اما دلیلی نداره وقتی اینقدر ارزون درمیاد تانک بذاری !! میگه با هرباز شارژ حدود 150 صفحه عکس میده .

این 1500 صفحه ای که شما میگی هم منظورت عکس هستش یا متن ؟؟ من واسه Cover دی وی دی و اینجور چیزها میخوام استفاده کنم ازش .

بعد یه نکته ی دیگه . توی یک جا از همین انجمن شنیدم که وقتی تانک میذاری، گارانتیش از بین میره ؟؟ این به چه دلیله ؟ مگه چه دستکاری ای توی دستگاه انجام میشه که گارانتیش از بین میره ؟؟ :1. (29):

:11()::11():

بله اگر اپسون بگیری با تانک 1000 تا 1500 برگ عکس رنگی میتونی بزنی چون کارتریج خودشو برمیدارند و دستکاری میشه گارانتی لغو میشه

AmiR_mM
09-03-10, 21:04
میشه بپرسم هر بار که جوهر جدید بخوام بخرم ، حدود هزینه اش چقدر میشه ؟؟؟