PDA

مشاهده نسخه کامل : نرم افزار مانیتورینگ حجم(اینترنت)

Saeed-Milan
06-03-10, 09:37
دوستان نرم افزاری می خوام که برای من هر بیتی رو که وارد میشه و هر بیتی رو که از PC من خارج میشه Log کنه پدر سوخته این ISP ها تو لوطی خوری دومی ندارن.
فقط دوستان نرم افزاری رو معرفی کنن که راحت باشه نه مثل PRTG ممنون میشم.

N@VID
06-03-10, 12:59
سلام :

آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که یک گزارش از میزان دریافت و ارسال اطلاعات در اینترنت را داشته باشید. نرم افزار DU Meter یک گزارش ماهانه ،هفتگی ، روزانه و ساعتی از میزان دانلود و آپلود از طریق سیستم شما را نشان میدهد.
این امکان بیشتر از همه به کار کسانی که اینترنتی با پهنای باند محدود دارند می خورد. DU Meter یک پنجره کوچک بر روی صفحه نمایش شما ایجاد کرده و سرعت و میزان دریافت را به صورت گرافیکی و نمودار یا نوشتاری به شما نشان میدهد. از امکانات دیگر این نرم افزار میتوان به ثبت تمام اطلاعات و منبع و مقصد آنها اشاره کرد.
DU Meter قابلیتی به نام View Connections را داراست که شما میتوانید تمام نرم افزار هایی که هم اکنون باز هستند و در حال استفاده از اینترنت هستند را ببینید. این نرم افزار سبک و در عین حال بسیار کاربردی به هیچ وجه سرعت اینترنت شما را کم نکرده و حتی به آن کمک میکند.

قابلیت های كلیدی نرم افزار DU Meter v4.01:
- شما را از تغییرات در اتصال های جدید با خبر میسازد.
- سازگاری کامل با XP و Vista و 7
- قابلیت تهیه یک گزارش به صورت HTML, Excel, PDF,...
- قابلیت stopwatch برای ثبت دقیق بین یک بازه زمانی
- سازگاری با تمام اینترنت های Dial-Up, Cable, ADSL, Ethernet

توجه: بعد از نصب از بسته بودن برنامه مطمئن شوید(taskbar) و در پوشه crack فایل kill.bat را اجرا کرده تا کاملا بسته شود. در آخر نیز فایل های DUMeter.exe و DUMetersvc را در پوشه برنامه کپی کرده و فایل CRD.reg را در پوشه کرک اجرا کنید.

دانلود (Only the registered members can see the link)

پسورد فایل زیپ : Only the registered members can see the link

منبع : Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

mtbirir
06-03-10, 15:14
نرم افزار netwrox

javadshahvand
06-03-10, 16:56
Bandwidth.Monitor.v3.4.735 + Crack 100% Working

Only the registered members can see the link

™Ali
06-03-10, 19:34
دوستان یه Gadget مناسب در همین زمینه معرفی کنید ! (چیزی بجز Network Meter )

javadshahvand
06-03-10, 19:44
دوستان یه Gadget مناسب در همین زمینه معرفی کنید ! (چیزی بجز Network Meter )

PRTG - Free Network Monitor 7
PRTG Network Monitor is the powerful network monitoring solution from Paessler AG. It ensures the availability of network components while also measuring traffic and usage. It saves costs by avoiding outages, optimizing connections, saving time and controlling service level agreements (SLAs).

Businesses increasingly rely on their networks to move data, provide communication, and enable basic operations. Performance loss or system outages can seriously impact the bottom line of your business. Continuous network and server monitoring enables you to find problems and resolve them before they become a serious threat to your business:
- Avoid bandwidth and server performance bottlenecks
- Deliver better quality of service to your users by being proactive
- Reduce costs by buying bandwidth and hardware based on actual load
- Increase profits by avoiding losses caused by undetected system failures
- Find peace of mind: As long as you do not hear from PRTG via email, SMS, pager, etc. you know everything is running fine and you have more time to take care of other important business

Size: 46.4 MB
License: Freeware
Requires: Win 2000/03/08/XP/Vista/7

App:

™Ali
06-03-10, 20:32
آقا مطمئنی اینی که معرفی کردی یه Gadget واسه Win 7 Sidebar هست ؟ :1. (27):

N@VID
06-03-10, 21:09

سلام :

اینجا برید برای گدجت ها (Only the registered members can see the link)

™Ali
06-03-10, 21:53
قبلا رفتم، ولی چیز مناسبی پیدا نکردم. کلا مشکل من اینه که مثل Win XP هنگام اتصال اون دو تا مانیتور که نشون دهنده ی Data Transfer هست تو Taskbar نشون داده نمیشه !

N@VID
07-03-10, 00:01
قبلا رفتم، ولی چیز مناسبی پیدا نکردم. کلا مشکل من اینه که مثل Win XP هنگام اتصال اون دو تا مانیتور که نشون دهنده ی Data Transfer هست تو Taskbar نشون داده نمیشه !

سلام :

شما اگر از ویندوز 7 یا ویستا استفاده می کنید کافی است بر روی مانیتور موجود در تکسبار دابل کلیک کنید تا پنجره زیر برای شما باز بشه و در آن گزینه Local Area Connection را کلیک کنید تا پنجره زیر ظاهر بشه مانند یندوز Xp ...

™Ali
07-03-10, 00:52
دوست عزیز اینا رو که من می دونم و تازه کار نیستم ! :11():

مشکل من عدم وجود مانیتور های نشان دهنده ارتباط در Taskbar هست ! یعنی فقط در Taskbar !!!

راه ساده تری واسه رسیدن به اون پنجره وجود داره :

حالا بعد از کلیک سمت راست روی کانکشن گزینه Status رو انتخاب می کنی ! :1. (21):

Saeed-Milan
07-03-10, 00:58

اگر مشکلت در ویندوز XP هست برادر باید به تنظیمات کارت شبکه بری و در اونجا در قسمت پایین چک مارک کزینه Show On Task bar When Connect رو بزنی البته دقیقاً شبیه این کلمه که نوشتم نیست ولی مثل همینه فقط به تنظیمات کارت شبکه برو خودت می فهمی:11():

N@VID
07-03-10, 01:51
سلام :

بخدا قسم ما قصد جسارت نداشتیم :wink:
درسته روشی دیگری نیز وجود داره که شما فرمودید ، من هم لازمه اضافه کنم که روشی که شما فرمودید فقط و فقط برای زمانی است که کانکشن برای ارتباط داشته باشد ...
مثلا من به شخصه که تنظیمات مودمم رو روی حالتی قرار دادم که دیگه کانکشن نسازم و به محض ورود به ویندوز
وصل باشم ...

javadshahvand
07-03-10, 10:21

This gadget allows you to see the counts of error, warning, unusual and up sensors on Network Monitor V7. Clicking on the words will link you to the monitor online.

™Ali
07-03-10, 10:51
دوستان عزیز درست می فرمایید ... :give_rose:

مشکل اساسی من تو Win 7 همینه که من که الان دارم از Dial-Up استفاده می کنم و هر 5 دقیقه هم Disconnect میشم حداقل باید اون مانیتورها جلوی چشمم باشه (مثل Win XP ) تا ببینم اصلا ارتباط با سرور دارم یا خیر ...

کلا اعصابم خورد شده از بس قطع میشه و ارتباط ندارم و وصل نمیشه و ...

و هر 5 دقیقه هم Disconnect میشم

اینو شک دارم ! نمی دونم مشکل از ISP هست یا از Win 7 ! کسی تست کرده ؟ :1. (21):

™Ali
07-03-10, 10:54
This gadget allows you to see the counts of error, warning, unusual and up sensors on Network Monitor V7. Clicking on the words will link you to the monitor online.

نه ! این واسه Sidebar نیست از حجم 46.4MB ش هم میشه فهمید ! :wink:

javadshahvand
07-03-10, 11:20
نه ! این واسه Sidebar نیست از حجم 46.4MB ش هم میشه فهمید ! :wink:

ببین این به کارت میاد
Network Utilization Gadget (Only the registered members can see the link)