PDA

مشاهده نسخه کامل : استفاده از دو پاور همزمان؟؟؟؟

Hessam_7800gtx
05-03-10, 21:22
سلام خدمت دوستان.من یک سوالیه چند وقتی ذهنم رو مشغول کرده اونم اینه که چطوری روز یک سیستم از دو تا پاور استفاده میکنند؟؟؟؟ اصلا این کار بازدهی درست حسابی داره؟؟خطری چیزی نداره؟؟ چون خودم میخوام یه پاور 400 اونورا بگیرم و پاور فعلیم هم 450 هستش اگه یه 400 بگیرم و با اینیکی همزملن استفاده کنم از لحاظ مالی خیلی بیه صرفه تره برام

AMD>INTEL
05-03-10, 22:24
اين كار هم دردسر زيادي داره و هم جواب درستي نميگيري خيلي دنبالش بودم ولي اكثرا مشكلاتي رو ريپورت دادن

nima_hl
05-03-10, 22:57
سلام خدمت دوستان.من یک سوالیه چند وقتی ذهنم رو مشغول کرده اونم اینه که چطوری روز یک سیستم از دو تا پاور استفاده میکنند؟؟؟؟ اصلا این کار بازدهی درست حسابی داره؟؟خطری چیزی نداره؟؟ چون خودم میخوام یه پاور 400 اونورا بگیرم و پاور فعلیم هم 450 هستش اگه یه 400 بگیرم و با اینیکی همزملن استفاده کنم از لحاظ مالی خیلی بیه صرفه تره برام

سلام حسام جان

والا ما خیلی شنیدیم که میگن این کارو انجام بدی زیگیل میزنی :lol:

ولی روی یکی از سیستمهام 3-4 ماه با ۲ تا 4890 دوال پاور کار کردم زیگیل نزدم :wink:

البته باید توجه داشته باشی که توان زیادی از پاور نکشی چون عملا پروتکشنی برای اون پاور وجود نداره

مثلا اگر یدونه از این 400 واتهای خروس نشان بگیری که عملا 100-150 وات بیشتر خروجی نمیدن بعد باهاش یه کارت پر مصرف ( 260 ، 4890 ، 295 ) هندل کنی عملا ولتاژ خروجی از 12 ولت پائینتر میاد و ممکنه به کارت آسیب برسونه

ولی اگر پاورها زیر فشار نباشه نباید مشکلی پیش بیاد

در ضمن پاور رو میتونی جلوی کیس جای ۲ تا از cd ها نصب کنی و با یه رله که با برق پاور اول به کار میوفته راحت روشنش کنی

AMD>INTEL
05-03-10, 23:38
در كل اين كار يك مقدار ريسكش بيشتر از حد مجاز 50% به خاطر همين نكنيد بهتره

nima_hl
05-03-10, 23:44
در كل اين كار يك مقدار ريسكش بيشتر از حد مجاز 50% به خاطر همين نكنيد بهتره

سلام امید جان

آقا بعضی مواقع پستها رو در تب باز میکنم و به کارام میرسم و طول میکشه جواب بدم

تا اومدم این جواب رو بزنم (پست قبلیم) شما پست زده بودید که بنده ندیدم :1. (28):

یه موقع پای بی ادبی نگذارید و گمان نکنید منظوری در این کار بوده :give_rose:

AMD>INTEL
05-03-10, 23:49
مخلصيم ....

Moein
05-03-10, 23:59

سلام دوست عزیز

راستش در مورد اینکه این کار کار خوبی هست یا نه من نمی تونم نظر بدم اما در مورد اینکه ایا این کار شدنی هست یا خیر بهتره به کابلی که در اختیار من به صورت امانت هست دقت کنید

Only the registered members can see the link

برای اور کلاک های سنگین برای اینکه یک پاور بهتره در نهایتا 60 درصد لود خودش باشه و به پاور فشار نیاد و بیشترین باز دهی از پاور باشه می تونید از دو پاور استفاده کنید

البته شما بهتره پاور فعلی خود رو تعویض کرده و یک پاور وات بالا تر تهیه کنید زیرا می بایستی صدای بیشتری رو تحمل کنید و در این شرایط صرفه با یک پاور وات بالا تر هست

موفق و پیروز باشید

SSA MEMBER

lorn
06-03-10, 11:05
سلام،
بله این کار شدنی است و با استفاده از یک رابط می توانید این کار را انجام دهید. ولی به هیچ عنوان ان را پیشنهاد نمی کنم.
چرا که کلیه تایمینگ ها و عملکرد پروتکشن ها در این حالت، تحت تاثیر یکی از دو پاور شما عمل خواهند نمود و این موضوع برای سلامت سخت افزار شما خطرناک است.

اين جمله دقيق جمله مهندس عمراني به همين سوال من هست

Only the registered members can see the link

در پست شماره 26 جواب شما داده شده
البته چون زمان زيادي از زدن پست گذشته عكس ها در دست رس نيست
وگرنه عكس ها كامل گويا چگونگي انجام اين كار هم بود

با تشكر