PDA

مشاهده نسخه کامل : اول تشکر بعد یک انتقاد کوچک

Trance
12-04-07, 13:34
از مدیران سایت بخا طر جواب دادن به سئوالات بسیار متشکرم و امید وارم این سایت همیشه در کار ش موفق باشه.یک انتقادخیلی کوچولو داشتم سعی کنید سئوال ها رو بی جواب نذار ین حتی المقدور جواب بدین؟:1. (11):

M A H R A D
12-04-07, 13:38
دوست عزیز من هم از شما خیلی خیلی تشکر میکنم ...

در مورد اون انتقاد هم همه سعی مون بر اینه که سوالی بی جواب نماند ولی اگه یه موقع احیانا این اشکال پیش اومد مطئن باشید مدیران/همکاران/کاربران اون تاپیک رو ندیده اند ...

سپاس

Shahryar
12-04-07, 13:59
از مدیران سایت بخا طر جواب دادن به سئوالات بسیار متشکرم و امید وارم این سایت همیشه در کار ش موفق باشه.یک انتقادخیلی کوچولو داشتم سعی کنید سئوال ها رو بی جواب نذار ین حتی المقدور جواب بدین؟:1. (11):

سلام عزیزم خوبی؟

عزیزم به غیر از بخش Other شخصا حداکثر تا 48 ساعت پاسخ هر تاپیکی را سعی میکنم بدم ولی آخه بعضی وقت ها اصلا نمیبینم تاپیک را برای همین که ببخشید . اما با تیم جدیدی که درست کردیم کلیه ی تیم آماده و حاضر به پاسخگویی هستند و جا داره من اینجا از تمامی مدیران و همکاران سایت تشکر کنم...

موفق باشید
شهریار:1. (26):

Emperatour
12-04-07, 16:42
خوب لازم شد بگم كه بعضي وقتها هم كسي جواب سوال را بلد نيست(خودمو ميگم). پيامبر كه نيستيم ما دي: اما ممنون كه تذكر دادي و به فكر هستي

KING
12-04-07, 18:24
[B]عزيزم من الان رفتم تو بخش سخت افزار نگاه كردم ولي تاپيك بي پاسخي نديدم
يه انتقاد هم من از شما دارم شما وقتي تاپيك ميزني ولي عنوان تاپيك شما تكراريه مثل اين (Only the registered members can see the link)و اين (Only the registered members can see the link)و اين (Only the registered members can see the link)و اين (Only the registered members can see the link)و اين (Only the registered members can see the link)
اسم هاي اين چهار تاپيك يكيه وقتي خود من ميبينم زدي پردازنده ميام اگه ميتونستم جواب تو ميدم نميتونستم هم بر ميگردم و سعي ميكنم به مدير امان بخش بگم جواب شما رو بده ولي شما 4 تاپيك با 1 اسم زديد و هركي باشه فكر ميكنه تاپيك تكراريه
حالا خدا كند ناراحت نشي عزيز

Trance
12-04-07, 18:48
از تمامی مدیران سایت متشکرم. برای موفقیت شما زنده بادshahrsakhtafza .باسپاس:1. (3):