PDA

مشاهده نسخه کامل : دوستانی که شبکه کار می کنند ..

Xtreme
05-03-10, 11:42
سلام ..

خب بعد از مدتی که این انجمن مجددا ت------ خورده و تا حدودی فعال شده من چند مورد به ذهنم رسیده که برای دوستان مطرح می کنم. اول اینکه نوع تاپیک هایی که اینجا زده شده ( تا به الان ) موضوعات خوب و مناسبی نداشته و بصورت مقطعی کاربرد داشته.

اگر قرار هست انجمن شبکه فعال بشه بهتره مباحث بصورت درست و حسابی مطرح بشه و بصورت فنی هم روی اون کار بشه. من نمی دونم دوستان چقدر علاقه مند هستن به پیگیری این موضوع و بهمین دلیل بوده که این تاپیکو می زنم تا بتونیم به میزان علاقه مندی و فعالیت خودمون آشنا بشیم.

اگر تمایل دارید بخش شبکه فعال بشه باید :

1. مجموعه موضوعاتی رو مطرح کنید که بشه روی اون ها کار کنیم و مطلب ارایه کنیم. نه صرفا یک تاپیکی که تنها یک سوال ساده توش باشه و یکسری جواب غیر کاربردی هم ارایه شه. پیشنهاد من اینه که مثلا بیاید مباحث ویندوز XP یا سرور ( مثلا سرویس ها ) رو بصورت تاپیک ارایه کنید و دوستانی که بلد هستن مطلب خودشون رو ارایه بدن یا حداقل لینک های مرجعی بدن که کاربردی باشه.

2. دوستان باید اعلام آمادگی کنن چه از لحاظ فنی و چه زمانی که ایا توانایی دارن اینجا رو یه ت------ی بدیم یا نه.

خلاصه اگر تمایل دارید اعلام کنید :)

Saeed-Milan
05-03-10, 12:40
برادر Extreme بسیار عالی و به جا بود و قدرت مدیریت انجمن بار دیگه به من ثابت شد خوب تا اینجا پاچه خواری بودOnly the registered members can see the link
البته شوخی کردم اون واقعیتی بود که من دیدم بگذریم.
من همین جا اعلام آمادگی کامل می کنم چه از لحاظ زمانی چه منبعی البته باید این رو بگم منم مثل خیلی ها اول کارم ولی با تمام وجود دراین بخش کار می کنمOnly the registered members can see the link

uplink
05-03-10, 20:26
با تشكر از مدير محترم
منم البته آماده هستم ! و حتما كاري كه گفتبن رو پيگيري ميكنيم

EhsanHF
20-06-10, 23:10
یه پیشنهاد . میخوام برای شروع به بخش شبکه چند زیر شاخه تخصصی بدین .
به جز آموزش ، در مورد سخت افزارها ، گواهینامه ها ، دوره های تخصصی ، نرم افزارهای تخصصی و ... بخش هایی بذارین .
مرسی .

Saeed-Milan
21-06-10, 00:13
یه پیشنهاد . میخوام برای شروع به بخش شبکه چند زیر شاخه تخصصی بدین .
به جز آموزش ، در مورد سخت افزارها ، گواهینامه ها ، دوره های تخصصی ، نرم افزارهای تخصصی و ... بخش هایی بذارین .
مرسی .

بنظر من باید کمی دیگه منتظر بمونیم و از راه اندازی بخش شبکه خود داری کنیم بنظر من یک شروع خوب خیلی بهتر از یک شروع زود ولی بی برنامه هست.

mtbirir
17-07-10, 16:55
شما دسته بندی رو انجام بدید کاربر بقیه رو انجام میده

javadshahvand
17-07-10, 18:16
بنده هم تا اونجایی که بتونم کمک می کنم

Extreme
17-07-10, 18:49
منم تا جایی که علم محدودم اجازه بده . هستم .

mtbirir
19-07-10, 07:39
شما روش اسم بزار ما صداش کنیم

amrdiab
19-07-10, 13:59
من میتونم کمک کنم منتها بنظر من نمیشه کل دروس تخصصی مثلا MCSE یا سیسکو رو اینجا باز کرد منتها یسری موارد کاربردی هستش که میشه جلو رفت

armin.bomber
27-07-10, 18:46
سلام
منم اعلام آمادگی میکنم
و جدی از شما میخوام که پیگیری بیشتری کنین
من میتونم لیستی از قیمت لوازم شبکه رو بدم و با هر تغییر اونا رو آپدیت کنم
و همینطور میتونم توو نوشتن مطالب فنی و تصصی کمکتون کنم
میتونی رو من حساب کنی
:yes: