PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد نصب ویندوز بر روی لپ تاپ یا فلش دیسک برای بالا آوردن لپتاپ

Arash.Net
05-03-10, 04:17
با سلام خدمته دوستان عزیز

دوستم از لپ تاپش چند تا برنامه پاک کرده و بعد ریستارت لپ تاپ دیگه ویندوز بالا نمیاد و اطلاعاتش براش خیلی مهمه
Dell vostro 1520

1: از طریق ویندوز لایو نتونستم به کل هارد دسترسی داشته باشم
2: خواستم ویندوزشو آپگرید کنم که آپگرید ویندوز غیر فعال یا disable بود

اگه بخام ویندوز ویستا رو رو دوباره نصب کنم کل هارد فرمت میشه ! از سیستم ریستور هم نمیتونم استفاده کنم چون تمامی اطلاعات رو به حالت Default برمیگرده و باز اطلاعات پاک میشه (دوستم سیستمش کلا یک پارتیشن داره و همه اطلاعاتش روی همون پارتیشن هست )

حال میخوام روی یک فلش دیسک ویندوز نصب کنم که از طریق اون ویندوز بتونم به هارد دستیابی داشته باشم و بتونم از اطلاعات backup بگیرم

در یکی از تاپیک ها دیدم که دوستی نوشته بودن ( شما اول با برنامه bootit فلشتون رو باید به یک هارد اکسترنال تبدیل کنید ... ) این کار امکان پذیر هست ؟ به چه نحو و آیا کسی میتونه بگه چطوری باید این کارو بکنم

آیا راه دیگری برای run کردن این سیستم و برداشتن این اطلاعات هست ؟

ممنون میشم راهنمایم کنید

Saeed-Milan
05-03-10, 09:04
با سلام خدمته دوستان عزیز

دوستم از لپ تاپش چند تا برنامه پاک کرده و بعد ریستارت لپ تاپ دیگه ویندوز بالا نمیاد و اطلاعاتش براش خیلی مهمه
Dell vostro 1520

1: از طریق ویندوز لایو نتونستم به کل هارد دسترسی داشته باشم
2: خواستم ویندوزشو آپگرید کنم که آپگرید ویندوز غیر فعال یا disable بود

اگه بخام ویندوز ویستا رو رو دوباره نصب کنم کل هارد فرمت میشه ! از سیستم ریستور هم نمیتونم استفاده کنم چون تمامی اطلاعات رو به حالت Default برمیگرده و باز اطلاعات پاک میشه (دوستم سیستمش کلا یک پارتیشن داره و همه اطلاعاتش روی همون پارتیشن هست )

حال میخوام روی یک فلش دیسک ویندوز نصب کنم که از طریق اون ویندوز بتونم به هارد دستیابی داشته باشم و بتونم از اطلاعات backup بگیرم

در یکی از تاپیک ها دیدم که دوستی نوشته بودن ( شما اول با برنامه bootit فلشتون رو باید به یک هارد اکسترنال تبدیل کنید ... ) این کار امکان پذیر هست ؟ به چه نحو و آیا کسی میتونه بگه چطوری باید این کارو بکنم

آیا راه دیگری برای run کردن این سیستم و برداشتن این اطلاعات هست ؟

ممنون میشم راهنمایم کنید

شما نمی تونی هارد رو جدا کنی و با سیستم دیگه اطلاعات رو برداری

Arash.Net
05-03-10, 14:54
شما نمی تونی هارد رو جدا کنی و با سیستم دیگه اطلاعات رو برداری

عزیز ممنون از پاسختون - pc معمولی نیست که بتونم هاردشو در بیارم - لپتاپه در آوردن هاردش یکم سخته :yes:

pc_hex
20-07-10, 00:30
تنها راه همینه ... فقط باید هارد به هارد کنید. موفق باشید.

nersias
08-10-10, 20:01
ویندوز های فلشی مفت نمیارزن
یه دیسک اوبونتو بگیر بدون اینکه تصب کنی اجازه میده بت که باهاش بیای بالا
قشنگ اطلاعاتتو در بیار
اگه مشکل داشتی ایمیل بزن
e.nersy@gmail.com