PDA

مشاهده نسخه کامل : مرور گر جديد u s e jump

uplink
04-03-10, 23:35
كسي اگه چيزي ميدونه بگه !! واسه كجاست ؟ چرا ف ي ل ت ر شكنه؟ يا بهتر بگم چطور ؟؟؟؟ چون IP رو عوض نميكنه

Saeed-Milan
05-03-10, 14:57
دوستان کسی لینک رو میزاره

D J V A H I D
05-03-10, 15:45
نرم افزار بسیار خوب و کارآمد ولی پیشنهاد میکنم توش فعالیت 3یا3ی نکنید ... چون زیر نظر دولت و از 3یا3ت های دولته ... قبلا حای دیگه در موردش بحث شده ... پس مراقب باشید ... من خودم الان دارم ازش واسه ورود به پی سی نتورک استفاده میکنم ... چون با مرورگرهای دیگه نمیتونم وارد شم ...

JEskandari
05-03-10, 16:31
دوستان کسی لینک رو میزاره
دوست عزیز لینکش که فیلتره .
البته این که زیر نظر دولت هستش یا نه من که نظری ندارم اما اونجوری که توی سایتش اومده با تکنولوژی P2P ارتباط برقرار میکنه برای همین میتونه از فیلترها رد بشه. البته یک جایی هم خوندم این اشخاصی که V-P-N میفروختن این حرف زیر نظر دولت بودن این نرم افزار را در آوردن که کار وکاسبی شان کساد نشه. و اصولا کاربرای اصلی این نرم افزار اصلا ایرانی نیستن بلکه چینی هستند.

اما تجربه شخصی من با این مرورگر این هستش که یک مقدار کند بوده و در Login نگه داشتن شما در سایتها یک مقدار مشکل داره. نکته دیگری که در مورد این نرم افزار میتونم بگم اینه که اصلا مناسب برای داونلود نبوده و شانس خیلی زیادی وجود داره که داونلود در نیمه راه رها بشود.

sardarn
05-03-10, 16:46
به نظر من نباید مال دولت باشه
چون معنی نداره از یک طرف خودش فیلتر کنه واز طرف دیگر خودش فیلتر شکنش رو بده.

D J V A H I D
05-03-10, 17:40
به هر حال در موردش در جای دیگه بحث شده ... به این نتیجه هم رسیده شده ...
اگه بخواستن که ف.ی.ل.ت.ر نکنن که دیگه خیلی ضایع میشد ... و عوض نشدن آی پی رو هم در نظر بگیرید ...
دیگه عواقب به عهده خودتونه ... پس احتیاط لازم رو مبذول بفرمائید ...
پیشگیری بهتر از درمان است ...
ما جز خوبی و بهروزی شما چیز دیگری نمیخوائیم ... :wink:

JEskandari
05-03-10, 19:11
آخه چرا باید IP عوض بشه این مرورگر از تکنولوژی P2P استفاده میکنه نه از پر+ا+کسی که بخواهد IP شما عوض بشه مثلا شما اگه از GNuttella یا Ed2K استفاده کنی مگه IP شما عوض میشه ؟