PDA

مشاهده نسخه کامل : شكست Microsoft ؟؟؟

uplink
04-03-10, 17:02
درود
چند وقت پيش يه تاپيك زده شد راجع به MCSE يا CISCO كه كدومش بهتره ! اما بحث تاپيك يهو كشيده شد به اين سوال و من هم خيلي مشتاق شدم ! كه خود مايكروسافت هم سرور linux baseبسته و اين يعني شكست؟ يا چي؟
و يا اينكه چون اكثر ابر كمپاني ها linux baseهستند يعني linux پر استفاده تره ؟ تو همين تهران خودمون N تا شركت هست كه LINUX نيست ؟ براي شزكت هاي كوچيك اصلا چي بهتره ؟

با تشكر پيشاپيش

uplink
04-03-10, 17:57
سوال سختي پرسيدم؟
14 بازديد و 0 جواب

Xtreme
04-03-10, 18:01
سوال سختی نیست ! ولی فکر می کنم سوال مناسبی هم نباشه.
جواب دادن به این سوال کار من و شما نیست ! خیلی ساده نمیشه گفت که چون مثلا مایکروسافت فلان سرورشو لینوکسی گذاشته پس شکست خورده !
راستش من فکر می کنم از این موضوع بگذریم مفید تر باشه :)

reza_v9999
04-03-10, 23:28
لینوکس یه سیستم عامله ، مایکروسافت یه شرکت. مقایسه زیاد درست نیست D:
اما اگه منظورتون ویندوز هستش بازم نمیشه گفت کدوم بهتره. چون اون لینوکسی که تو سرور شرکت های معروف هست با اون لینوکسی که شما داری فرق داره. چون اوپن سورس هستش مطابق میلشون تغییر میدن ، چیزی رو که دوست دارن مینویسن.

uplink
04-03-10, 23:56
لینوکس یه سیستم عامله ، مایکروسافت یه شرکت. مقایسه زیاد درست نیست D:
اما اگه منظورتون ویندوز هستش بازم نمیشه گفت کدوم بهتره. چون اون لینوکسی که تو سرور شرکت های معروف هست با اون لینوکسی که شما داری فرق داره. چون اوپن سورس هستش مطابق میلشون تغییر میدن ، چیزی رو که دوست دارن مینویسن.

البته همه ميدونن كه منظور من WIN بوده ! من نميدونم فرق ميكنه يا نه اما اكه حتي دستكاريشم كنن ! بازم ميشه LINUX ديگه !
بازم اگه MICROSOFT از LINUX استفاده ميكنه يعني محصول خودش جواب نميده؟؟

Saeed-Milan
05-03-10, 01:14
البته همه ميدونن كه منظور من WIN بوده ! من نميدونم فرق ميكنه يا نه اما اكه حتي دستكاريشم كنن ! بازم ميشه LINUX ديگه !
بازم اگه MICROSOFT از LINUX استفاده ميكنه يعني محصول خودش جواب نميده؟؟

توی دنیای شبکه به نظر من مایکروسافت معنی خاصی نداره