PDA

مشاهده نسخه کامل : چاپ روي cd و dvd

lorn
03-03-10, 13:24
بچه ها يه پرينتر مي خواهم كه با كيفيت عالي رو dvd چاپ كنه
نمونه هم عكس زير رو نگاه كنيد

Only the registered members can see the link

ببينيد طرف چه كرده چقدر خوشكل دراورده
قيمت هم مهم نيست فقط معقول باشه
لطفا اين سوال ما رو بي جواب نزارين
كسيي كه فيلم بازن مي دونن واسه چه كاري مي خوام مي خوام هم فيلم هام رو همين جوري ليبل كنم

با تشكر

lorn
03-03-10, 16:01
up................................................ ...

javadshahvand
03-03-10, 17:39
epson t50 با تانک بگیر عالیه

از dvd قابل پرینت و از برچسب هاي مخصوص اینکار استفاده کنید

lorn
03-03-10, 23:42
خيلي ممنون جواب دادي دوست من
ايا خودتون استفاده كردين ؟
يا حداقل از نزديك چاپش رو ديدين
كسي اشنا به كار اين پرينتر ها هست مثلا كارتريج شون چطوريه ؟
مدل هاي ديگه اي هم هست
اسم توبازار اين پرينتر ها چيه ايا اسم خاصي دارن ؟
خيلي ممنون

arash79
04-03-10, 10:28
ببخشيد ،‌اين ديويدي‌ها رايتي هستند يا استمپري؟ اگه استمپري هستن كه فكر نميكنم با پرينتر چاپ شده باشن و احتمالا چاپ افست هست.

softkadeh
04-03-10, 11:00
من خودم r295 دارم که عالیه ولی در حال حاضر به جای پرینتر r295 مدل t50 اونده که عالیه .

مطمئن باش که بهتر از این پیدا نمیکنی .

یه تانکر هم بزن تنگش کلا 200 تومن در میاد با تانکر ولی محشر میزنه .

lorn
04-03-10, 11:45
تانكر چيه عزيز؟

javadshahvand
04-03-10, 12:12
تانكر چيه عزيز؟

مخزن جوهر پرینتر یا CISS همون تانکر از مخزن های جوهر با حجم بالا (حدود 100 میلی لیتر برای هر رنگ) استفاده می کنند که می توانید حدود 1500 برگه A4 عکس پرینت کنید

Only the registered members can see the link
نکته:
این تانکر توسط یک شلینک های کوچک به مخزن متصل به هد وصل می شوند ،استفاده از تانکر باعث لغو گارانتی می شود و اینکه حتماً از جوهر مرغوب استفاده کنید چون ممکن به پرینتر صدمه بزنه
همیشه باید تانکر در کنار پرینتر (هم سطح) قرار داده شود و از جابه جایی آن خود داری کنید چون ممکنه هوا وارد کارتریج شده و و پرینتر در پینت دچار اختلال بشه

اینم آموزش نصب تانکر t50 (Only the registered members can see the link) البته اگه دوست داشتی میتونی بگی خود فروشنده براتون نصب کنه

lorn
04-03-10, 12:35
مرسي يك دنيا ممنون
و سوال اخر در مورد ماندگاري رنگ ها رو dvd هست كه مي گن اگه رطوبت باشه خراب مي شه و.............
راه حلش هم uv شنيدم

اين uv چي هست اصلا ؟
راه هاي ديگه هم براي اين كار هست كه رنگها نپره ؟
اين پرينتر t50‌ رنگش با رطوبت مي ره يا نه رنگي كه چاپ كرده ؟

يه گشتي كه زدم ديدم بهترين همين t50 هست

lorn
04-03-10, 12:36
من خودم r295 دارم که عالیه ولی در حال حاضر به جای پرینتر r295 مدل t50 اونده که عالیه .

مطمئن باش که بهتر از این پیدا نمیکنی .

یه تانکر هم بزن تنگش کلا 200 تومن در میاد با تانکر ولی محشر میزنه .

شما كه كار كردي يه نظر در مورد سوالات بالا مي دي عزيز

javadshahvand
04-03-10, 12:50
مرسي يك دنيا ممنون
و سوال اخر در مورد ماندگاري رنگ ها رو dvd هست كه مي گن اگه رطوبت باشه خراب مي شه و.............
راه حلش هم uv شنيدم

اين uv چي هست اصلا ؟
راه هاي ديگه هم براي اين كار هست كه رنگها نپره ؟
اين پرينتر t50‌ رنگش با رطوبت مي ره يا نه رنگي كه چاپ كرده ؟

يه گشتي كه زدم ديدم بهترين همين t50 هست

uvگرونه برای چاپ با تعداد بالا استفاده میشه شما فقط از سی دی مخصوص و کاغذ مات استفاده کنید کافیه

lorn
04-03-10, 18:15
uv ‌چي هست ؟

javadshahvand
04-03-10, 18:36
uv ‌چي هست ؟

وارنیش ( اصطلاحا مواد UV یا ورنی) ماده بی رنگ و برای آنکه چاپ فیکس شود روی چاپ کشیده می شود و به این ترتیب چاپ ضد آب می شود، این مواد نیز کیفیت و قیمت های مختلفی دارد که بر قیمت نهایی تاثیر می گذارد.

lorn
04-03-10, 18:58
ديگه اين اخرين سوال هست شرمنده شما هم هستم اينقدر سوال مي پرسم
من شنيدم يه سري اسپره هست كه همين كار رو انجام ميده ايا شما اطلاعات خاصي از ان اسپره ها داريد ؟

javadshahvand
04-03-10, 19:11
ديگه اين اخرين سوال هست شرمنده شما هم هستم اينقدر سوال مي پرسم
من شنيدم يه سري اسپره هست كه همين كار رو انجام ميده ايا شما اطلاعات خاصي از ان اسپره ها داريد ؟

بله این کارو هم میتونی بعد اینکه سری چاپ روی سی دی تموم شد همه رو ببر پیش یه رنگکار مبل روی همشون کیلر بپاشه ارزونتر در میاد

softkadeh
04-03-10, 19:37
سلام

عزیز پرینتر های اپسون به ماندگاری معروفند . به گفته خود شرکت 200 سال ماندگاری دارند ولی اگه بخوایم منطقی بنگریم باید بگیم اینطور نیست و بلاخره از بین میره ولی شما خیالت راحت چیزیش نمیشه الکی .

uv یک نوع روکش است که قیمت دستگاهش 2 میلیون تومانه که به صرفه نیست .

پس همون T50 رو با یک کانتر بگیر مطمئن باش بهترین چیزی است که با پول کم میتونی بخری .

این پرینترهای اپسون باید قیمت های بالای 50 داشته باشند .

AmiR_mM
08-03-10, 00:24
شما فقط از سی دی مخصوص و کاغذ مات استفاده کنید کافیه

ببخشین سی دی های مخصوص چاپ آیا انواع مختلفی دارند ؟ از نظر کیفیت و قیمت منظورم هست .
سوال دومم هم اینه که کاغذ مات برای چه کاری منظورتونه که استفاده کنیم ؟؟ مگه قرار نیست روی دی وی دی چاپ بشه ؟؟ منظور از کاغذ مات چیه ؟

:merci: