PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خريد لپ تاپ تا 1.5

arven_andomil
03-03-10, 11:01
سلام.
يه لپ تاپ ميخوام...سقفم 1.5 ميليون هست...
مهمترين وي‍ژگيش اين باشه كه سنگين نباشه...خوشكلي خيلي ملاك نيست اما بيريختم نباشه...
واسه كاراي عمومي باشه...همچنين سرچ اينترنتي و نرم افزارهاي دانشگاهي...
حتما اگه امكانش هست رم 4گيگ باشه...سي پي يو core 2 due باشه ... مانيتور 15 .... ويندوز سون... سعي كنيد سوني هم نباشه... كارت گرافيك قوي داشته باشه...
حالا چي پيشنهاد ميدين؟؟؟

Saeed-Milan
03-03-10, 11:16
نظرت در مورد این چیه؟

DELL STUDIO 1557 Core i7
جدیدترین و کاملترین نوت بوک دل استودیو 1557دارای پردازنده بسیار پر قدرت و جدید کر آی 7 توربو بوست 1.6 تا 2.8 گیگا هرتز 720 کیو ام با کش 6 مگ و باس 1066 ، رم 4 گیگا بايت دی دی آر 3 ، هارد پر سرعت ساتا 500 گيگ ، دی وی دی رایتر دوال لایر ، کارت گرافيكی 1800 مگ ای تی آی رادئون 4570، بلوتوس ، وایرلس ، وب کم 1.3 مگاپیکسل و سیستم تشخیص چهره ، صفحه نمایش 15.6 اینچ واید ترولایف برایت رزولوشن بالا ال ای دی ،کیبورد بک لایت ،کارت خوان چندکاره ، باطری پرقدرت 4.5 ساعته 9 سل، ویندوز هفت ارژینال ، وزن 2.7 کیلوگرم به همراه پک دی وی دی های ارژینال کلیه درایورها ، برنامه ها و ویندوز ارژینال

DELL
BRAND
STUDIO 1557
MODEL
CORE i7 1.6-2.8 GHZ turbo boost
CPU
MB 6
CACHE
MB 4096 DDR3
RAM
GB 500 SATA
HARD
DVD / RW DUAL LAYER
DRIVE
TRULIFE WXGA + 15.4
LCD
GB 1.8 ATI RADEON 4570 @ 512 MB DDR
GRAPHIC
WIN 7 ORIGINAL
OS
a/b/g 802.11 n
WIFI
YES-HDMI - ESATA
BLUETOOTH
YES-WEBCAM
i Link
USB II * 3
PORT
KG 2.7
WEIGHT
ONE YEAR
GUARANTEE
MADE IN CHINA
COUNTRY

Only the registered members can see the link 51662160616081578157616081705.jpg (Only the registered members can see the link 51662160616081578157616081705.jpg)

قیمت1,299,000 تومان

Saeed-Milan
03-03-10, 11:26
این هم لیست قیمت ها با مشخصات خودت ببین.

javadshahvand
03-03-10, 11:31
سلام.
مهمترين وي‍ژگيش اين باشه كه سنگين نباشه...خوشكلي خيلي ملاك نيست اما بيريختم نباشه...
حتما اگه امكانش هست رم 4گيگ باشه...سي پي يو core 2 due باشه ... مانيتور 15 .... ويندوز سون... سعي كنيد سوني هم نباشه... كارت گرافيك قوي داشته باشه...
حالا چي پيشنهاد ميدين؟؟؟

hp pavillion dv6 2020

حدود 1.400 باید باشه

nima_hl
03-03-10, 12:03
بنظر میاد نوت بوکی که سعید جان معرفی کردند عالی باشه

تو لینک زیر قیمتش رو زده 1260 آدرس و تلفن فروشنده هم هست گفتم شاید به دردتون بخوره :give_rose:

Only the registered members can see the link

Pami
03-03-10, 14:40
حالا چي پيشنهاد ميدين؟؟؟

چرا سونی نباشه ؟ سونی یکی از بهترین تولیدات رو تو این رده محصولات داره انجام میده
نمونه اش سری CW مخصوصا سری جدید که با پردازنده i5 هست ، البته 14.1 اینچی هست ولی خب سبک تره و کیفیت خوبی داره
سایز 15.6 اینچی با نسبت صفحه 16:9 واید رو الان تمامی برندها تولید دارند
اگر سونی نخواهید ، از برند لنوو مدل زیر پیشنهاد میشه :

Ideapad Y550-484

Intel Core 2 Duo P8700 2.53GHz 3MB 1066MHz
4GB DDR3 1066MHz (2 x 2GB)
500GB SATA 5400RPM
Blu ray Multi burner Drive
Nvidia GeForce GT240M 1024MB Dedicated Memory, Up to 2301MB
15.6” HD WLED Glossy, WXGA (1366×768)
Battery: 6Cell 56Wh (Up to 3 Hours) 2.5 Kg
Windows 7 Home Premium

محصولات لنوو کیفیت ساخت خیلی خوبی دارن و معمولا گزارش های خرابی کمتری دارن

alirezairan
03-03-10, 16:32
سلام.
..
مانيتور 15
حالا چي پيشنهاد ميدين؟؟؟

اگر جا به جایی لپ تاپتون زیاده و وزن کم مورد نظرتونه، باید برید سراغ مدلهای کوچکتر (13 یا نهایتا 14 اینچ) لپ تاپهای 15 اینچی اکثرا 2.7 کیلوگرم به بالا وزن دارند.
به هر حال من با توجه به بودجه تون از برند asus پیشنهاد میکنم.
اینم چهار مدل، که فکر میکنم مدلهای بهتر هم پیدا بشه.

esyoo
03-03-10, 17:52
سلام.
حالا چي پيشنهاد ميدين؟؟؟

سری های جدید dell studio xps 1640 یا 1340
واقعا توی تصویرو زیبایی وکارایی حرف اول رو میزنند

full hd led هستند

Saeed-Milan
03-03-10, 20:33
دلت میاد که i7 رو ول کنی به خاطر نیم کیلوOnly the registered members can see the link

esyoo
03-03-10, 23:09

full hd led هستند
این لینک (Only the registered members can see the link ZsYXNoOmxhcHRvcC1zdHVkaW8teHBzLTE2I3JlZ2lvbg==) رو حتما ببینید
واقعا زیباست

Pami
03-03-10, 23:31
اگر جا به جایی لپ تاپتون زیاده و وزن کم مورد نظرتونه، باید برید سراغ مدلهای کوچکتر (13 یا نهایتا 14 اینچ) لپ تاپهای 15 اینچی اکثرا 2.7 کیلوگرم به بالا وزن دارند.
به هر حال من با توجه به بودجه تون از برند asus پیشنهاد میکنم.
اینم چهار مدل، که فکر میکنم مدلهای بهتر هم پیدا بشه.

دوست عزیز میشه خواهش کنم لینک قرار ندید در انجمن ؟
بزودی قوانین جدید نوشته خواهد شد و قرار دادن لینک سایت های فارسی بطور کلی ممنوع خواهد شد .
پس لطفا رعایت کنید
با تشکر

full hd led هستند

مدلهای 1640 و 1340 خیلی وقت هست از بازار خارج شدن و کسی روی اونها سرمایه گذاری نمیکنه
با بودن مدلهای جدید امروزی خرید این دو مدل اشتباه هست ، یه زمانی 1640 سردمداد 16 اینچی ها بود ولی الان نه دیگه

esyoo
03-03-10, 23:42
مدلهای 1640 و 1340 خیلی وقت هست از بازار خارج شدن و کسی روی اونها سرمایه گذاری نمیکنه
با بودن مدلهای جدید امروزی خرید این دو مدل اشتباه هست ، یه زمانی 1640 سردمداد 16 اینچی ها بود ولی الان نه دیگه

حتی سری های جدیدش؟

Pami
06-03-10, 16:53
حتی سری های جدیدش؟

بله دوست عزیز ، اگر شما سری به مثلا مجتمع پاییتخت بزنید میبینید فروشنده های تخصصی دل هم دیگه زیاد روی 1640 و 1340 مانور نمیدن ، چون بسیار بسیار لپ تاپ های بهتر از اونها وارد شده و خریدنش توجیه اقتصادی برای مشتری نداره .
مثلا من خودم با بودن سری F سونی ترجیح میدم طرف 1640 نرم یا مدلهای دیگر 13 اینچی برای 1340
هرچند زمانی 1640 در بازار بهترین 16 اینچی بود .

moreb
08-03-10, 15:37
سلام.
حالا چي پيشنهاد ميدين؟؟؟

سری جدید دل از xps به alvien تغییر نام یافته و بسیار شیک تر و قوی تر شده در سایت دل مدل هاشو ببینید

v_civil
27-03-10, 20:21
1557 استودیو از dell چرا اینقدر به نسبت لپ تاپ های دیگه قیمتش پایینتره ؟
مشکلی داره ؟
این چینی بودنش اشکالی وارد نمیکنه ؟

reza76622201
28-03-10, 08:02
سلام.
حالا چي پيشنهاد ميدين؟؟؟

سلام دوست عزيز. بنده تصيه اکيد بهتون مي کنم که شما از سري HP DV6-2xxx تهيه کنيد.
مثلا HP DV6-2020 داراي پردازنده Core i7 که به مراتب از پردازنده اي که فرموديد بهتره(حداقل 4 نسل جديدتره). مانيتورش هم 15 اينچه. رمش 4 گيگ DDR3 هست. هاردديسکش 500GB هست و کارت گرافيکشم که GT230 هست و حتي باهاش بازي هم مي تونيد بکنيد.
اين سري واقعا معرکست و به نظر من بهترين انتخابه. قيمتشم بين 1200000 تا 1480000 هستش.
سوالي بود در خدمتم.

v_civil
28-03-10, 12:36
سلام دوست عزيز. بنده تصيه اکيد بهتون مي کنم که شما از سري HP DV6-2xxx تهيه کنيد.
مثلا HP DV6-2020 داراي پردازنده Core i7 که به مراتب از پردازنده اي که فرموديد بهتره(حداقل 4 نسل جديدتره). مانيتورش هم 15 اينچه. رمش 4 گيگ DDR3 هست. هاردديسکش 500GB هست و کارت گرافيکشم که GT230 هست و حتي باهاش بازي هم مي تونيد بکنيد.
اين سري واقعا معرکست و به نظر من بهترين انتخابه. قيمتشم بين 1200000 تا 1480000 هستش.
سوالي بود در خدمتم.

این 2020 بهتره یا دل استریو 1557 که تقریبا همین امکانات رو داره ؟
تفاوت قیمت آنچنانی هم ندارن

reza76622201
29-03-10, 07:26
این 2020 بهتره یا دل استریو 1557 که تقریبا همین امکانات رو داره ؟
تفاوت قیمت آنچنانی هم ندارن

اينم که شما فرموديد رو بررسي کردم اينم خوبه و مشخصات تقريبا يکساني داره(البته کارت گرافيکش يه کم ضعيفتره). اما به نظر من عموما لپتاپهاي توزيع شده Dell در ايران به نسبت داراي کيفيت پايينتري نسبت به برند HP معادلشون دارن و بنده HP رو پيشنهاد مي کنم.

Agne
29-03-10, 22:37
میشه بپرسم چرا اصلا کسی اپل پیشنهاد نمیکنه؟

:11():

nima_hl
29-03-10, 23:38
میشه بپرسم چرا اصلا کسی اپل پیشنهاد نمیکنه؟

:11():

قیمت نسبتا بالا

سیستم عامل انحصاری

دسترسی به منابع نرم افزاری کم ( کپی )

hassan19
30-03-10, 00:39
باالاخره کدوم یکی dell studio 1557 یا hp pavillion dv6 2020 dh یا سری cw سونی یا مدلی که دوستمون از lenovo گفت؟؟

بودجه من حدود 1400 هستش و ان شاا... تا اریبهشت امسال می خوام بگیرم..یکی هست تخصصی این مدل ها را مقایسه کنه و ضعفها و نقاط قوتها رو بگه..اینده بازار به کدوم سمته؟؟ لطفا کمک کنید...بدجوری بین برندها و مدل ها گیر کردم!:1. (27):

reza76622201
30-03-10, 08:51
قیمت نسبتا بالا

سیستم عامل انحصاری

دسترسی به منابع نرم افزاری کم ( کپی )

البته مدلهاي جديد Apple مثل Macbook Air قابليت نصب سيستم عامل MS_Windows رو هم دارند.

reza76622201
30-03-10, 09:08
باالاخره کدوم یکی dell studio 1557 یا hp pavillion dv6 2020 dh یا سری cw سونی یا مدلی که دوستمون از lenovo گفت؟؟

بودجه من حدود 1400 هستش و ان شاا... تا اریبهشت امسال می خوام بگیرم..یکی هست تخصصی این مدل ها را مقایسه کنه و ضعفها و نقاط قوتها رو بگه..اینده بازار به کدوم سمته؟؟ لطفا کمک کنید...بدجوری بین برندها و مدل ها گیر کردم!:1. (27):

دوست عزيز. اينکه کداميک از برندهاي Sony و يا Dell و يا HP بهتر هستند نظر قطعي و کلي نميشه داد. اما به نسبت قيمت توي رنجي که شما مي خواين هزينه کنيد عموما HP و Dell بهترن.
و اما از نظر تخصصي.
همونطور که همه مي دونيد آخرين و پرقدرت ترين پردازنده موجود در دنيا سري Core i7 شرکت اينتل هست(اگه مي خواين مدرک هم ارائه ميدم). از طرفي قيمت لپتاپهاي مبتني بر Core i7 حسابي ارزون شده و به بودجه شما هم مي خوره. پس منطقي اينه که شما لپ تاپ مبتني بر اين پردازنده تهيه کنيد. اين از اين.
لپ تاپهاي برند سوني که مبتني بر Core i7 باشه و توي بازار ايران گير بياد دو مدل F113FX/B و F111FX/B هستند که قيمت اولي 1640000 تومان و دومي هم 1520000 تومان مي باشد. سايز مانيتورشون هم 16.4 inch هست. گرافيکشون Geforce 310 هست و اولي 6 گيگ رم و دومي 4 گيگ رم داره و هاردشونم 500 هست.
لپ تاپهاي برند HP که مبتني بر Core i7 باشه و توي بازار ايران گير بياد مدلهاي زيادي هستند که قيمت اونا زير 1500000 هست . سايز مانيتورشون هم 15 inch و بالاتر هست. گرافيکشون Geforce 230 هست و 4 گيگ رم دارن و هاردشونم 500 هست.
لپ تاپهاي برند Dell که مبتني بر Core i7 باشه و توي بازار ايران گير بياد مدلهاي زيادي هستند که قيمت اونا هم زير 1500000 هست . سايز مانيتورشون هم 15 inch و بالاتر هست. گرافيکشون Geforce 210 هست و 4 گيگ رم دارن و هاردشونم 500 هست.

خوب و اما نتيجه گيري.
اگر شما زياد مي خواين روي بازي زوم کنيد و وزن و سايز بزرگ مانيتور هم براتون مساله اي نيست(وزنش 2.8 کيلوگرم هست) Sony Vaio معرفي شده انتخاب خوبيه.
اگر شما زياد نمي خواين روي بازي کمتر زوم کنيد و وزن مناسب مي خواين (وزناشون 2.2 کيلوگرم هست) و زيادي نمي خواين هزينه کنيد و بيش از 1400000 تومان نمي خواين هزينه کنيد HP معرفي شده انتخاب خوبيه.
نهايتا اگر شما مي خواين بازيها رو در sسطح متوسط داشته باشيد و وزن نسبتا مناسب مي خواين (وزناشون 2.5 کيلوگرم هست) و زيادي نمي خواين هزينه کنيد و بيش از 1400000 تومان نمي خواين هزينه کنيد Dell معرفي شده انتخاب خوبيه.

اما نظر شخصي بنده اول Sony و HP کيفيت بهتري دارن و بعدش Dell (البته اونايي که توي ايران توزيع ميشن).

hassan19
30-03-10, 11:54
دوست عزيز. اينکه کداميک از برندهاي Sony و يا Dell و يا HP بهتر هستند نظر قطعي و کلي نميشه داد. اما به نسبت قيمت توي رنجي که شما مي خواين هزينه کنيد عموما HP و Dell بهترن.
و اما از نظر تخصصي.
همونطور که همه مي دونيد آخرين و پرقدرت ترين پردازنده موجود در دنيا سري Core i7 شرکت اينتل هست(اگه مي خواين مدرک هم ارائه ميدم). از طرفي قيمت لپتاپهاي مبتني بر Core i7 حسابي ارزون شده و به بودجه شما هم مي خوره. پس منطقي اينه که شما لپ تاپ مبتني بر اين پردازنده تهيه کنيد. اين از اين.
لپ تاپهاي برند سوني که مبتني بر Core i7 باشه و توي بازار ايران گير بياد دو مدل F113FX/B و F111FX/B هستند که قيمت اولي 1640000 تومان و دومي هم 1520000 تومان مي باشد. سايز مانيتورشون هم 16.4 inch هست. گرافيکشون Geforce 310 هست و اولي 6 گيگ رم و دومي 4 گيگ رم داره و هاردشونم 500 هست.
لپ تاپهاي برند HP که مبتني بر Core i7 باشه و توي بازار ايران گير بياد مدلهاي زيادي هستند که قيمت اونا زير 1500000 هست . سايز مانيتورشون هم 15 inch و بالاتر هست. گرافيکشون Geforce 230 هست و 4 گيگ رم دارن و هاردشونم 500 هست.
لپ تاپهاي برند Dell که مبتني بر Core i7 باشه و توي بازار ايران گير بياد مدلهاي زيادي هستند که قيمت اونا هم زير 1500000 هست . سايز مانيتورشون هم 15 inch و بالاتر هست. گرافيکشون Geforce 210 هست و 4 گيگ رم دارن و هاردشونم 500 هست.

خوب و اما نتيجه گيري.
اگر شما زياد مي خواين روي بازي زوم کنيد و وزن و سايز بزرگ مانيتور هم براتون مساله اي نيست(وزنش 2.8 کيلوگرم هست) Sony Vaio معرفي شده انتخاب خوبيه.
اگر شما زياد نمي خواين روي بازي کمتر زوم کنيد و وزن مناسب مي خواين (وزناشون 2.2 کيلوگرم هست) و زيادي نمي خواين هزينه کنيد و بيش از 1400000 تومان نمي خواين هزينه کنيد HP معرفي شده انتخاب خوبيه.
نهايتا اگر شما مي خواين بازيها رو در sسطح متوسط داشته باشيد و وزن نسبتا مناسب مي خواين (وزناشون 2.5 کيلوگرم هست) و زيادي نمي خواين هزينه کنيد و بيش از 1400000 تومان نمي خواين هزينه کنيد Dell معرفي شده انتخاب خوبيه.

اما نظر شخصي بنده اول Sony و HP کيفيت بهتري دارن و بعدش Dell (البته اونايي که توي ايران توزيع ميشن).

از اقا رضای گل بابت اطلاعات خوبش ممنونم:great: ..ولی باز بعضی از امکانات و قطعات هست که انتخاب رو مشکل می کنه..به فرض مدلهای سونی که گفتید خب اولا قیمتی که شما می گید بالا است و قیمتی که من در چندجا گرفته بودم پایینتر بود مثلا F111FX/B بین 1350 تا 1400 قیمت گذاشته بودند "نمونش سایت dijikala " دوما من به طول عمر باتری اهمیت میدم که این مدل 6 cell هست و البته مونیتور LCD ولی مدل dell گفته شده 9 cell است و LED و البته در مورد برند باید گفت من همین مشکل رو در مورد گوشی داشتم که "مثلا بین 5800 نوکیا و S5233 سامسونگ مونده بودم و در نهایت به خاطر قلابی بودن لیبل های نوکیا و مشکلات صفحه تاچ رو به سامسونگ اوردم و الان خیلی ازش راضیم"..که البته در مورد کیفیت ساخت سونی اشکالی نمیشه گرفت و همه رفقای من هم رو به سونی اوردن..ولی حرف در مورد اسم و شهرتی است که یک مدل و برند پیدا میکنه و چون تقاضا هم زیاد میشه خود به خود قیمت میره بالا نمونش همین اختلاف قیمت مدل بالای سونی..
خب در مورد HP فقط به حرفها و شنیده های اهل فن و تعمیرات رجوع می کنم..که به قولی گفته میشه HP درصد خرابی هاش شاید زیاد تر باشه ولی هر کسی میتونه تعمیرش کنه اما از طرفی درسته درصد مشکلات سونی کمتره ولی هر کسی نمی تونه تعمیرش کنه که این با وجود نمایندگی سونی در تهران مشکلی تقریبا نیست.."نمونش خرابی فن در مدل سونی cs 160 دوستم که تقریبا در این مدل شایع بود" که البته روی انتخاب تاثیر داره..
و خب در مورد Dell به گفته ی افرادی که در این زمینه می شناسم اینو زیاد شنیدم که الان dell همپای مدل های با کیفیت داره کار میکنه..و در مورد مثلا همین مدل dell studio 1557 اگه مراجع داخلی رو قبول نداریم من به مجله تخصصی PCWorld رجوع می کنم که این سری را جز مدل های تا اندازه ای بی عیب و خوش ساخت قرار داده بود و کمتر کاربرانی بودند که در مورد قدرت و عملکرد ان اشکالی اورده بودند..

در مجموع همه ی اینها رو می خوام روی انتخاب تاثیر بدیم و به یک و دو مدل از این دست اکتفا نکنیم..از دوستان متخصص و صاحب فن خواهش می کنم اطلاعات مفیدشون رو بزارن تا استفاده کنیم..با تشکر:1. (26):

reza76622201
31-03-10, 07:34
عزيز بنده تجربه خودم رو به همراه اخبارهايي که از دوستان خارج از کشورم و داخل کشورم ميشنوم خدمتتون عرض مي کنم.
قيمت اون لپ تاپ رو بنده از يه شرکت توزيع لپ تاپ توي تهران در آوردم. واسه خريد بايد بازار رو خوب بگرديد تا بتونيد پايين ترين قيمت رو گير بياريد. ضمنا اگر با گارانتي ايران رهجو باشه که قيمتش بالاتر ميره.
اگر دقت کنيد بنده تاکيد کردم که اونايي که توي ايران توزيع ميشن رو رده بندي کردم. والا جالبه که بدونيد توي آمريکا برترين برند لپ تاپ Toshiba هست که توي ايران خيلي کمه و رده هاي بالايي اون گير نمياد.
نهايتا اينکه به نظر بنده لپ تاپهاي Dell که در ايران توزيع مي شن اصلا کيفيت معادلهاي توزيع شده در خارج از کشور بالاخص آمريکا رو ندارن. اما در مورد Sony و HP اين مساله خيلي کمرنگتره. بنده تجربه خرابي چند لپ تاپ Dell ساخت مالزي رو واسه مشتريام داشتم(بر خلاف HP و Sony) و کيفيت ساختشون رو هم بررسي کردم. توي کانادا هم پرفروشترين برند HP هست.
در هر صورت بنده تجربه خودم رو گفتم.
اگر سوالي داشتيد در خدمتم.

hassan19
31-03-10, 11:25
بیاییم بحث رو به شکل مقایسه ای ادامه بدیم..یکی از مهمترین انتخابهای من هم از اول سونی بوده و بس و خودم هم به بقیه همین پیشنهاد رو می کنم..

صحبت من اینه که شرکتهای دیگه مطابق نیاز کاربرا مدلی برای ارائه دارند،چرا نیاییم درباره انها بحث کنیم و بگیم چرا به غیر از سونی نه؟! و هر کسی دلیلشو از انتخابی که میکنه بگه..

اول خودم : نیاز من در مورد داشتن یک لپ تاپ اینه که شاید دیگه حوصله رفتن پشت PC و کار کردن با نرم افزارهایی که روزانه با انها کار میکنم و عمدتا در مورد برنامه نویسی و شبکه و تا حدی هم اینترنت هست رو ندارم..چون می خوام چیزی مثل یک کتاب دستم باشه و هر وقت خواستم باز کنم،ببندم،استفاده کنم و اونم در کوتاهترین زمان ممکن..که برای من کارهای به قولی دم دستی حساب میشه که چه تو خونه یا دانشگاه و البته سفر کنارم باشه..این از استفاده من!

حالا میریم سر قطعات و سیستمی که انتظار دارم..
بدون شک من طرافدار سری core i7 هستم و کاری با سری cpu های قبلی ندارم..دوم RAM که اینطور که معلومه حافظه مورد نیاز حداقل 4 گیگ هست، بماند که DDR2 یا DDR3 باشه،هر چند خودم دومی رو ترجیح میدم..هارد معمولا 320 یا 500 هست که انچنان تغییری در بحث ما نداره..قطعه مهم گرافیک هست که بسته به نیاز هر کس باید فرق کنه،یکی فقط بازی میکنه،خوب بره سراغ مدل های Toshiba ،یکی کارهای گرافیکی داره،یکی هم مثل من انتظار زیادی از گرافیک نداره ولی حداقل می خوام Geforce GT 256M یا ATI باشه که تا همین حد کار منو راه میندازه..
میمونه پورتها و رزولوشن و البته اندازه مونیتور،LCD یا LED ،که البته دومی برای من مفیدتره..و همچنین ضمانت های معتبر در جایگاه خدمات دهی مهم هستن..و چیزی که قبلا گفتم طول عمر باتری هست..که 9 cell مورد پسند منه..من با توجه به این خواسته ها سری F سونی و همچنین بعضی از مدلهای جدید Dell مثل Studio 1557 و HP DV6 رو ترجیح می دم..

حالا می خوام هر کس خواسته خودشو از لپ تاپی که می خواد بگه و مدل های که میپسنده رو معرفی کنه تا بدونیم دقیقا در چه مدل و برندی با هم بحث کنیم..

hassan19
03-04-10, 20:51
دوستانی که قیمت روز بازار رو دارن،لطف کنند بگن مدل زیر با چنین مشخصاتی چه قیمتی داره و وضعیتش تو بازار چه جوریه،موجود هست یا نه؟ ارزش خرید چه طور؟ و کلا سری Sony AW چه ویژگی هایی داره؟..خیلی ممنون.

Sony VAIO AW310DH Plus

Intel P9600 Core 2 Duo 2.66 GHz - Cache 6 MB:CPU
4 GB DDR2:RAM
1000 GB 7200 RPM:HDD
Nvidia GeForce 9600 GT 512 MB UpTo 1970 MB:Graphic
18" - Bright LCD
باتری 8 سلولی - Microsoft Windows Vista
Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - iLink - HDMI - VGA Port-BlueRay - مودم اکسترنال - بلوتوث داخلی

NVIDIA>ATI
03-04-10, 21:30
دوستانی که قیمت روز بازار رو دارن،لطف کنند بگن مدل زیر با چنین مشخصاتی چه قیمتی داره و وضعیتش تو بازار چه جوریه،موجود هست یا نه؟ ارزش خرید چه طور؟ و کلا سری Sony AW چه ویژگی هایی داره؟..خیلی ممنون.

Sony VAIO AW310DH Plus

Intel P9600 Core 2 Duo 2.66 GHz - Cache 6 MB:CPU
4 GB DDR2:RAM
1000 GB 7200 RPM:HDD
Nvidia GeForce 9600 GT 512 MB UpTo 1970 MB:Graphic
18" - Bright LCD
باتری 8 سلولی - Microsoft Windows Vista
Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - iLink - HDMI - VGA Port-BlueRay - مودم اکسترنال - بلوتوث داخلی

حدود یک میلیون.ارزش داره اما از پردازنده های سرس corei3 بگیری بهتره

taghdir2009
03-04-10, 23:38
با سلام .-1قيمت اين دوتا چنده ؟ CW2CGX و CW2QGX2 كدوم بهتره ؟ F111FX يا F11CGX3 كدوم بالاتره ؟ nvidia geforce g230m يا nvidia geforce 310m با بودجه 1350000 تا 1400000 تومن تو سوني چي ميشه خريد كه هم پردازنده قوي داشته باشه هم گرافيك بالا كه همه كار بشه باهاش كرد. ضمنا" توسوني چه گارانتي معتبر وبهتر هستش .ممنون

reza76622201
04-04-10, 08:58
به نظر من بهترين انتخاب F113FX/B و در اولويت بعدي F111FX/B هست که هر دو زير 1550000 تومان هستند. از HP ياد شده از نظر گرافيک بهتر هستند(مدل 113 که بلو ري هخم داره .و رمشم 6 گيگه) . تابلوه که 310M از 230M بهتره. گارانتي ايران رهجو خوبه اگر زياد نسبت به ساير گارانتيها گرون نده.

reza76622201
04-04-10, 08:59
به نظر من بهترين انتخاب F113FX/B و در اولويت بعدي F111FX/B هست که هر دو زير 1550000 تومان هستند. از HP ياد شده از نظر گرافيک بهتر هستند(مدل 113 که بلو ري هم داره .و رمشم 6 گيگه) . تابلوه که 310M از 230M بهتره. گارانتي ايران رهجو خوبه اگر زياد نسبت به ساير گارانتيها گرون نده.

hassan19
04-04-10, 12:56
اقا رضای عزیز شما که تا چند روز پیش می گفتی F113FX/B قیمتش 1640000 تومنه،به این سرعت 90000 تومن ارزون شد..!:1. (27):

سایتی یا منبعی برای بدست اوردن قیمتهای روز بازار داری..اگه سراغ داری بزار تا همه استفاده کنند..:1. (26):

reza76622201
07-04-10, 09:03
دوست عزيز. توي يه مجتمع چند طبقه اي رايانه اي واسه يه لپ تاپ توي اين رنج قيمتي گاهي اوقات حدود 100000 تا 150000 تومان اختلاف قيمت مي دن!!! ( به بهانه هاي مختلف)
همچنين توي بازار گوشي موبايل و کلا توي اکثر صنفهاي بازار اينجوريه.
بنده از يه مغازه قيمت گرفتم و چند روز پيش توي يه مجتمع رفتم و حسابي واسه يکي از دوستانم گشم. قيمت اين شد. منبعي که قيمت واقعي لپ تاپ رو بده توي اينترنت سراغ ندارم.

djmerikhi
08-04-10, 10:15
با توجه به بحث دوستان به نظر در حال حاضر با توجه به وجود انبوهي از دستگاه هاي خوب كه توي ايران نيامده مدل هاي سوني F111 & f113 بهتره اونم به اين خاطر كه علاوه بر داشتن پردازشگر عالي داراي بلو ري هم هستند كه اگر كمي تحقيق كنيد متوجه مي شويد اگر شما بخواهيد دستگاه هاي ديگر رو با كانفيگ خودشون و همزمان اين درايو داشته باشيد اختلاف خيلي زياد ميشه حال بماند كه در ايران اين امكان وجود ندارد ...

PC Games
18-05-10, 20:14
دوستان من تا 1400 مدلهای VPC-F11PFX و sony vaio CW27FX رو انتخاب کردم!میخواستم بدونم نظر شما چیه؟با توجه به اینکه میخوام زیبایی هم داشته باشه سراغ اون دو مدل معروف Asus نرفتم!!!!

واینکه آیا لپتاپ Satellite A505-S6040 از توشیبا وارد بازار شده؟قیمت؟

مرسی