PDA

مشاهده نسخه کامل : اتصال به اينترنت بدون نياز به خط تلفن

uplink
02-03-10, 21:03
اين مشكل رو خيلي ها ممكنه داشته باشن ! به هر دليلي قطع بودن خط تلفن و يا نبود اون ! يا support نكردن مخابرات و خطوط رانژه !
اگه مشكلي از اين قبيل داريد بهتره كه يكم خرج كنيد (100 تومن) و با يه راديو اينترنت ساده با سرعت بالا اينترنت بگيريد ! هر كس مايل بود بگه تا واسش توضيح بدم.

Saeed-Milan
02-03-10, 21:05
سرعتش تا چقدره؟

soheilsh
02-03-10, 21:12
اقا بیشتر توضیح دهید

uplink
02-03-10, 21:49
سعيد جان سرعتش هم حداكثر نداره و تا آخرين پهناي باند كشور رو support ميكنه ! شما بسته به اينكه كجا زندگي ميكني و اينكه چقدر دور و برت ISP داري ميتوني به نت وصل شي ! راه حل اينه كه به سادگي از يه isp سوال كني كه wireless ميتونه بهت نت بده ؟ و اين مسافت ميتونه تا 10 كيلومت و حتي بيشتر باشه ! واسه خودم 15 كيلوتر فاصله داره! بعد بسته به موقعيتت ميتوني يه loco يا nano بخري ! اما قبلش بهتره كه حتما مشورت كني

Saeed-Milan
02-03-10, 23:51
سعيد جان سرعتش هم حداكثر نداره و تا آخرين پهناي باند كشور رو support ميكنه ! شما بسته به اينكه كجا زندگي ميكني و اينكه چقدر دور و برت ISP داري ميتوني به نت وصل شي ! راه حل اينه كه به سادگي از يه isp سوال كني كه wireless ميتونه بهت نت بده ؟ و اين مسافت ميتونه تا 10 كيلومت و حتي بيشتر باشه ! واسه خودم 15 كيلوتر فاصله داره! بعد بسته به موقعيتت ميتوني يه loco يا nano بخري ! اما قبلش بهتره كه حتما مشورت كني

اصلاً متوجه نشدم که وایرلس رو می گی خوب بهتر نیست بجای اون از اینترنت ماه*وا*ره*ای استفاده کنی تا 5 مگ رو هم میشه دست پیدا کرد:11():

uplink
02-03-10, 23:54
خيلي بهتره اما ممنوعه ! جرمشم جاسوسيه !

Saeed-Milan
03-03-10, 00:06
خيلي بهتره اما ممنوعه ! جرمشم جاسوسيه !

من یکی از دوست هام داره ولی تا حالا مشکلی نداشته البته حرف شما درسته

JEskandari
03-03-10, 00:11
منم الان از wireless استفاده میکنم واقعا اینترنت وایرلس توی بعضی مناطق وسط شهر تهران نعمت هستش.
البته یک مشکل کوچولو داره که ممکن یک وقت مجبور بشی بری دکل بزنی . تا با انتن اون ISP دید داشته باشی.

در مورد آنتنش هم بهم یک NanoStation 5 فروخت گفت بهتر .(نمیدونم برای یک کیلومتر فاصله از آنتن ISP نمیشد آنتن ارزونتری گذاشت یا نه چون آنتن با نصب حدود 200 تومان باهام در اومد)

ولی به هر حال در کل به صرفه تر از اینترنت 128kb ماهی 70 تومان بود که قبلا داشتم برام جالب بود که این تعرفه های وایرلسش از ADSL حدود 10 تومان برای 128 و 5 تومان برای 256 ارزونتر بود.
بعد ADSL فقط تا 256 میدادن در حالیکه Wireless تا جایی که پول داشتی میدادن

JEskandari
03-03-10, 00:15
من یکی از دوست هام داره ولی تا حالا مشکلی نداشته البته حرف شما درسته
دوست شما حتما فرستادنش با دیش نبوده بلکه با dialup ویا ADSL بودهو تنها دریافت از طریق ماهواره داشته . وگرنه تا حالا یک فیلم نیم ساعته توی تلوزیون بازی کرده بود .
در ضمن هزینه ماهواره هم یک مقدار بالا هستش.

Saeed-Milan
03-03-10, 00:19
دوست شما حتما فرستادنش با دیش نبوده بلکه با dialup ویا ADSL بودهو تنها دریافت از طریق ماهواره داشته . وگرنه تا حالا یک فیلم نیم ساعته توی تلوزیون بازی کرده بود .

بله همینطوره البته با این روش تا حدود 400Kb بیشتر نمیره

JEskandari
03-03-10, 00:24
بله همینطوره البته با این روش تا حدود 400Kb بیشتر نمیره
راستش من تا حالا از ماهواره فقط برای Offline استفاده کردم و زیاد اطلاعات ندارم ولی مطمئن هستید اگه فرستادن با ADSL باشه باز هم بیشتر از 400kb نمیشه دریافت داشت ؟

Saeed-Milan
03-03-10, 00:29
راستش من تا حالا از ماهواره فقط برای Offline استفاده کردم و زیاد اطلاعات ندارم ولی مطمئن هستید اگه فرستادن با ADSL باشه باز هم بیشتر از 400kb نمیشه دریافت داشت ؟

منظور من از 5 مگ برای ارسال و دریافت از طریق دیش بود که هزینش یک مقداری بالاست

uplink
03-03-10, 00:30

تركيدم از خنده ! آقا از شما زياد پول گرفتن اين يزيدا با اين فاصله يه loco 50 نومني هم كافي بوده ! نصبشم كه بازم زياد گرفتن! من خودم نصب كردم

uplink
03-03-10, 00:39
ديشي كه sent داشته باشه سه سوته پيدا ميشه ! حتي فكرشم نكن

zztoop
27-04-11, 11:44
سلام................من خودم تو یه شهرستان کوچیک از اینترنت ماهواره ای(dvb-online)استفاده کردم...مقداری پول به یک حساب خارجی واریز کردم که فعال شد.حدود 1 ماه بود که استفاده میکردم که خرد به تظاهراتو اینا .بدشم پلیس اومد دیشمونو کند برد و هیچ خبری نشد.اما من زیاد چیزی نمیفرستادم مخصوصا ایمیل به کشورای خارجی........