PDA

مشاهده نسخه کامل : و اينك انفجار 5770

lorn
01-03-10, 23:15
سلام دوستان بنده يكم كمك مي خواهم در اور سنگين براي 5770
تا حالا فقط با castel خودش كه تا 960 اجازه مي ده اور كردم
و تحربه خاصي در اور Ati ندارم دوستارمم يكم كمك كنيد
اين كارت رو در مرز انفجار قرار بدم ( مي خوام تا مرز سوختن ببرم)

البته من يه چندتا سوالم داشتم :

1. چرا با ريوا تيونر نمي تونم كار كنم براي اور وقتي اين نرم افزار رو نصب مي كنم و اجرا اينجوريه و tab اور كلاكش نيست من از اين نرم افزار در اور يه 8500Gt استفاده كردم و تا حدي اشنام ولي نمي دونم چرا اين جوريه ؟
اين عكس از برنامه:

Only the registered members can see the link

2. چون اين كارت ولتاژ باز هست طرز اور رو مي گيد مثلا كي ولتاژ رو افزايش بدم؟ تا چه ولتاژي براي كارت خطرناك نيست؟ و..............................

3. ايا درايوري براي اين كارت ارائه شده كه واسه اوركلاك وGame بهينه شده باشه ؟

در ضمن coreclock=850 mhz و memoryclock=1200 mhz و Voltag=1125 mv كلاك هاي و ولتاژ ديفالت هستند
كارت هم از برنده xfx هست و اخرين درايور هم از لينك زير دانلود كردم البته option 2 رو گرفتم :

فعلا اين ها رو جواب بدين تا برم سر مساله ديگه

Xtreme
02-03-10, 09:23
سلام دوستان بنده يكم كمك مي خواهم در اور سنگين براي 5770
تا حالا فقط با castel خودش كه تا 960 اجازه مي ده اور كردم
و تحربه خاصي در اور Ati ندارم دوستارمم يكم كمك كنيد
اين كارت رو در مرز انفجار قرار بدم ( مي خوام تا مرز سوختن ببرم)

البته من يه چندتا سوالم داشتم :

1. چرا با ريوا تيونر نمي تونم كار كنم براي اور وقتي اين نرم افزار رو نصب مي كنم و اجرا اينجوريه و tab اور كلاكش نيست من از اين نرم افزار در اور يه 8500Gt استفاده كردم و تا حدي اشنام ولي نمي دونم چرا اين جوريه ؟
اين عكس از برنامه:

2. چون اين كارت ولتاژ باز هست طرز اور رو مي گيد مثلا كي ولتاژ رو افزايش بدم؟ تا چه ولتاژي براي كارت خطرناك نيست؟ و..............................

3. ايا درايوري براي اين كارت ارائه شده كه واسه اوركلاك وGame بهينه شده باشه ؟

در ضمن coreclock=850 mhz و memoryclock=1200 mhz و Voltag=1125 mv كلاك هاي و ولتاژ ديفالت هستند
كارت هم از برنده xfx هست و اخرين درايور هم از لينك زير دانلود كردم البته option 2 رو گرفتم :

فعلا اين ها رو جواب بدين تا برم سر مساله ديگه

1. برنامه Riva Tuner خیلی وقته دیتا بیسش آپدیت نشده و بنابراین کارت شما رو به درستی نمی شناسه. احتمالا اولش Error ای هم مبنی بر عدم شناسایی درایور به شما داده که اوکی کردید و رد شدید ازش.
بنابراین بهتره از این نرم افزار استفاده نکنید و به جاش از دو نرم افزار زیر استفاده کنید :
AMD GPU Clock Tool (Only the registered members can see the link)
msi Afterburner

2. روال ولتاژ دادن به این شکله که شما ابتدا بدون توجه به ولتاژ فرکانس کاری رو بالا می برید. در هر مرحله هم بعد از افزایش فرکانس یک تست 3D بگیرید مثلا 3DMark Vantage . اگر پایدار بود که هیچ باز به افزایش فرکانس ادامه میدید. اگر نبود بصورت 0.02 ولتاژ اضافه می کنیدو تست می گیرید. اینکارو تا جاییکه می کنید که پایدار بشه. همین روال رو ادامه میدید تا برسید به ولتاژی در حد 0.05 کمتر از میزان نهایی تعیین شده برای کارت.

3. خیر همه درایور ها یکسان هستن.

lorn
02-03-10, 13:28
من يه مشكلي كه دارم اينه
كه وقتي كلاك هسته رو مي خوام ببرم بالا در msi after burn بيشتر از 954 اجازه نمي ده
چي كار كنم؟

Mahdi_Moosavi
02-03-10, 14:02
یعنی چی اجازه نمیده ؟ اصلا بیشتر از اون کلاک نمی خوره یا پایدار نیست ؟

من این محدودیت ها رو ندارم !

Sapphire Radeon HD 5770 1GB GDDR5 Reference

lorn
02-03-10, 14:48
اقا مهدي دستم به دامنت

مثلا مقدار رو وارد مي كنم تو كادر enter ميزنم
ومقادير بعدي رو هم به همين صورت

و در اخر apply‌رو مي زنم كلاك هسته اگه بالا 945 باشه بر مي گرده رو همين مقدار وكلاك حافظه هم از1440
بالا تر نمي ره

lorn
02-03-10, 14:51
در ضمن
با
AMD GPU Clock Tool (Only the registered members can see the link)
اين برنامه ,voltag ميدم بعد Setvoltage ‌رو مي زنم صفحه سياه مي شه مجبورم rest كنم
البته از اين نرم افزار اصلا خوشم نمياد

lorn
02-03-10, 15:02
شايد من درست عمل نمي كنم
مي شه يه توضيح كوچيك در مورد كار با برنامه msi بدين

شايد بايد Save‌بزنم بعد Apply‌هر چند كه اينكا رو ي بار كردم نتجه نداد فقط پروفايل Save‌مي كنه

نمي دونم واقعا گيجم

كمك كنيد

nima_hl
02-03-10, 16:05
شايد من درست عمل نمي كنم
مي شه يه توضيح كوچيك در مورد كار با برنامه msi بدين

شايد بايد Save‌بزنم بعد Apply‌هر چند كه اينكا رو ي بار كردم نتجه نداد فقط پروفايل Save‌مي كنه

نمي دونم واقعا گيجم

كمك كنيد

حق داری گیج بشی :wink: منم کلی گیج شدم اولش ، کلی سرچ کردم بعد فهمیدم چی به چیه

ببین لورن جان

توی بایوس کارت گرافیک یه لیمیت وجود داره مثلا 950 این افتر برنر جدید میاد اونو دیتکت میکنه و اگر بیشتر از اون مقدار داده باشید بر میگردونه به عدد قبلی ( که این موضوع کلی گیجم کرده بود )

مثلا الان کارت روی 850 هستش میزارید رو 900 و اپلای میکنید و مشکلی پیش نمیاد ولی اگر بزارید رو 951 بر میگرده به 900 قبلی ( آخرین تنظیم )

برای رم هم این قضیه وجود داره

برای اینکه از این لیمیتها عبور کنید یا باید بایوس گرافیک رو ادیت کنید یا از یه برنامه دیگه برای oc استفاده کنید :give_rose:

lorn
02-03-10, 16:35
اخه
وقتي تو برنامه Amd كلاك 1000 ميدم بعد برنامه msi‌ رو باز مي كنم كلاك رو 1000 نشون
فكر نمي كنم نيازي به اديت بايوس باشه چون مدل refrence هست و با كارت اقا مهدي نبايد زياد فرق داشته باشه
در ضمن تو خود castel‌ تا960 اجازه مي ده ولي تو msi نمي دونم چرا اينجوري مي شه حتي از Castel‌هم پايننتره كلاك (فكر نمي كنم محدوديتي كه شما مورد نظرت هست رو داشته باشه كارت )
ولي اگه نياز باشه بايوس رو هم اپديت مي كنم
حالا نيما جان از كجا بايد فهميد محدوديت چقدر هست ؟

با تشكر

nima_hl
02-03-10, 16:40
اخه
وقتي تو برنامه Amd كلاك 1000 ميدم بعد برنامه msi‌ رو باز مي كنم كلاك رو 1000 نشون
فكر نمي كنم نيازي به اديت بايوس باشه چون مدل refrence هست و با كارت اقا مهدي نبايد زياد فرق داشته باشه
در ضمن تو خود castel‌ تا960 اجازه مي ده ولي تو msi نمي دونم چرا اينجوري مي شه حتي از Castel‌هم پايننتره كلاك (فكر نمي كنم محدوديتي كه شما مورد نظرت هست رو داشته باشه كارت )
ولي اگه نياز باشه بايوس رو هم اپديت مي كنم
حالا نيما جان از كجا بايد فهميد محدوديت چقدر هست ؟

با تشكر

یا افتر برنر آروم آروم زیاد کن و apply بزن آخرین حدش معلوم میشه

یا با برنامه rabit بایوس رو بخون اونجا واضح اون لیمیت رو میبینی :wink:

lorn
02-03-10, 17:25
نيما جان
با gpu-z پك اپ گرفتم از و خواستم load كنم اين Error ‌رو مي ده

در ضمن وقتي با برنامه amd اور ميكنم test كراش مي كنه عكسش در زير گزاشتم

منتظر جوابم عزيز

lorn
02-03-10, 20:27
up ................................
چي شد اقا نيما ؟

nima_hl
02-03-10, 20:42
نيما جان
با gpu-z پك اپ گرفتم از و خواستم load كنم اين Error ‌رو مي ده

در ضمن وقتي با برنامه amd اور ميكنم test كراش مي كنه عكسش در زير گزاشتم

منتظر جوابم عزيز

منم این مشکل رو داشتم آرمان یه بار بهم لینک ورژن قدیم داد با اون کار کرد ولی اصلا ورژنش یادم نیست :oops:

هاردم رو هم گشتم ولی پیداش نکردم الان لینک این صفحه رو براش میفرستم که راهنمائی کنه

lorn
02-03-10, 22:54
يافتم

براي حل اين مشكل يه راه حل دارم ( يعني پيدا كردم )
شما ميتونيد بريم به فولدري كه msi after burning نصب كردين
بعد msiafteburner.cng را با نود پد و كنيد و مقدار كه در عكس زير انتخاب شده رو به 1 تغيير بدين و save كنيد
بعد مشكل حل مي شه

خوب حالا برم سر تست ها مشكل محدوديت حل شده ببينم تا كجا پيش مي رم اگه مشكلي بود ميام در ميان مي زارم
اقا نيما ما همچنان منتظر شما و اقا ارمان هستيم

احتمالا به زودي به مشكل بر مي خورم كه همين جا مطرح مي كنم

nima_hl
03-03-10, 02:29
يافتم

براي حل اين مشكل يه راه حل دارم ( يعني پيدا كردم )
شما ميتونيد بريم به فولدري كه msi after burning نصب كردين
بعد msiafteburner.cng را با نود پد و كنيد و مقدار كه در عكس زير انتخاب شده رو به 1 تغيير بدين و save كنيد
بعد مشكل حل مي شه

خوب حالا برم سر تست ها مشكل محدوديت حل شده ببينم تا كجا پيش مي رم اگه مشكلي بود ميام در ميان مي زارم
اقا نيما ما همچنان منتظر شما و اقا ارمان هستيم

احتمالا به زودي به مشكل بر مي خورم كه همين جا مطرح مي كنم

lorn جان بنده سواد آورکلاک خوبی ندارم و تا همینجا هم بیشتر از کپنم صحبت کردم :lol:

برای آرمان آفلاین گذاشتم البته شما خودتون با پشتکاری که دارید این مشکلات رو حل میکنید و بنده هم از این فعالیتهای جسورانه شما لذت میبرم :give_rose:

lorn
03-03-10, 02:44
نيما جان اينقدر ما رو خجالت ندين:1. (29):
هر كسي مي دونه كه بنده شاگرد شما و همه بچه هاي فروم هستم تو رو خدا اين حرف ها رو نزنين شرمنده مي شم

و اما بعد اين هم گشت زدن تو اينترنت و رفع مشكل برنامه msi after burner به ركورد زير دست پيدا كردم البته ركوردي كه تست رو كاملا پاس كرد .

core=1060 mhz
memory=1450 mhz
voltage=1350 ma

البته اخرين ولتاژي كه برنامه داشت همين ولتاژ بود و از اين ولتاژ به بعد اسكرول نداشت يعني اخرين حد تو اين برنامه بود
حالا مي خواستم چند تا سوال كنم
1. ايا ركورد پايدار خوبي هست ؟
2. به نظر شما اگه ولتاژ بيشتري بدم نتيجه بهتري كسب نمي شه ؟
3. اخرين ولتاژ مجاز همين قدر بود كه در برنامه بالا اجازه تغيير مي داد ايا بيشتر از اون مي شه ولتاژ داد ؟
4. اگه بيشتر مي شه ولتاژ داد با چه برنامه اي؟( ولت مود نمي خوام اصلا )
5. اين ولتاژ رو حافظه هم اعمال مي شه يا فقط براي هسته كارت هست ؟

فعلا همينا ببخشيد اگه زيادي سوال مي كنم

با تشكر:give_rose:

PUMAOC
03-03-10, 09:39
نيما جان اينقدر ما رو خجالت ندين:1. (29):
هر كسي مي دونه كه بنده شاگرد شما و همه بچه هاي فروم هستم تو رو خدا اين حرف ها رو نزنين شرمنده مي شم

و اما بعد اين هم گشت زدن تو اينترنت و رفع مشكل برنامه msi after burner به ركورد زير دست پيدا كردم البته ركوردي كه تست رو كاملا پاس كرد .

core=1060 mhz
memory=1450 mhz
voltage=1350 ma

البته اخرين ولتاژي كه برنامه داشت همين ولتاژ بود و از اين ولتاژ به بعد اسكرول نداشت يعني اخرين حد تو اين برنامه بود
حالا مي خواستم چند تا سوال كنم
1. ايا ركورد پايدار خوبي هست ؟
2. به نظر شما اگه ولتاژ بيشتري بدم نتيجه بهتري كسب نمي شه ؟
3. اخرين ولتاژ مجاز همين قدر بود كه در برنامه بالا اجازه تغيير مي داد ايا بيشتر از اون مي شه ولتاژ داد ؟
4. اگه بيشتر مي شه ولتاژ داد با چه برنامه اي؟( ولت مود نمي خوام اصلا )

فعلا همينا ببخشيد اگه زيادي سوال مي كنم

با تشكر:give_rose:

سلام:give_rose:
اگر این فرکانسا با 05 تست کردی زیاد امید وار نباش 06 و ونتیج رو پاس کنه.... این ولتاژی که شما الان دادید تو تست تا 1.4 هم بالا می ره....پس اگر بیشتر از این ولت نمی شه داد باید مودش کنید:lol:....
چون 40 نانو متری هست فکر کنم بشه با ایر تا 1.5 هم بدی:1. (27): البته من به 7600 خودم 1.65 دادم :lol:
فکر نکنم بیشتر از این بشه.... اگه PWM ش دیجیتالی بود مثل 5870-5850 راحت می شد:1. (23):

( ولت مود نمي خوام اصلا )
:lol::lol::lol::lol:

فقط واسه هسته.... :1. (21):

lorn
03-03-10, 12:46
اقا سعيد اون روشي كه بنده پيدا كردم رو امتحان كردي واسه كارتت ؟

اگر این فرکانسا با 05 تست کردی زیاد امید وار نباش 06 و ونتیج رو پاس کنه.... این ولتاژی که شما الان دادید تو تست تا 1.4 هم بالا می ره....پس اگر بیشتر از این ولت نمی شه داد باید مودش کنید:lol:....

منظورتون رو نمي فهمم مگه 05 چشه ؟
به نظرم اين كارت ولتاژ باز هست و اگه برنامه محدوديت نداشته باشه مي شه بيشتر ولتاژ داد به مود نيزي نيست
البته به نظرم من.
و بچه هايي كه بيشتر تجربه دارن بايد بيان ما رو روشن كنن و يكم توضيح بدن كه متاسفانه خيلي كم كاري كردن بچه ها و كسي نمياد راهنمايي درست حسابي كنه شايدم تجربه بچه ها در اور گرافيك كم باشه خدا مي دونه واسه چي نميان كمك

سعيد جان حتما امتحان كن نتيجه رو بگو
با تشكر

nima_hl
03-03-10, 13:25

به نظرم اين كارت ولتاژ باز هست و اگه برنامه محدوديت نداشته باشه مي شه بيشتر ولتاژ داد به مود نيزي نيست
البته به نظرم من.
و بچه هايي كه بيشتر تجربه دارن بايد بيان ما رو روشن كنن و يكم توضيح بدن كه متاسفانه خيلي كم كاري كردن بچه ها و كسي نمياد راهنمايي درست حسابي كنه شايدم تجربه بچه ها در اور گرافيك كم باشه خدا مي دونه واسه چي نميان كمك

با تشكر

از این آقا سعید بپرس چندتا گرافیک مرحوم داری اون موقع متوجه میشی چرا کسی جواب نمیده :wink:

تا اونجائی که میدونم تا همینجا تقریبا آخر خط آورکلاک با هوا هستش و از این به بعد مدار تغذیه این برد توان افزایش ولتاژ رو نداره و باید برید سروقت ولت مود

احتمال سوختن کارت در این حالت خیلی زیاده و با خنک کننده ریفرنس این احتمال نزدیک به 100٪ میشه

پیشنهاد میکنم از خر شیطون پیاده بشین و گول حرفهای این آقا سعید رو نخورید :lol:

اگر حتما میخواهید از این ولتاژ عبور کنید قطعا نیاز به خنک کننده بهتر دارید و بهتره یه فاتحه برای کارتتون بخونید تا دوستان عزیز مثل سعید ، جگوار ، نیما و ..... نحوه منفجر کردن کارتتون رو بگن :give_rose:

lorn
03-03-10, 14:38
اقا نيما شما در مورد اون محدوديت هايي كه گفتي
يه كاري كن ما به نتيجه برسيم شايد ولتاژ بصورت نرم افزاري محدود شده باشه
در ضمن در مورد اور نظرتون رو نگفتين خوبه يا نه ؟

lorn
03-03-10, 16:03
اقا نيما منتظرم همچنان

.D3VIL.
03-03-10, 21:51
سلام دوست عزیز.
این قضیه که شما نمیتونید بیشتر از یک مقدار خاصی OverClcok کنید مربوط میشه به قسمتی از Bios کارت گرافیک که این فرکانس هارو تا حد مشخصی Limit میکنه...
با برنامه RBE من مقدار Limit های Bios شما رو برداشتم......Core 1200MHZ/Mem 1400MHZ باز شد...
البته اگر Bios روی HD5770 شما کار کنه........
یک چیز جالب دیگه هم که از Bios های HD5770 دیدم اینکه از داخل Bios نمیشه حتی 0.01V مقدار GPU Voltage رو تغییر داد.....
در رابطه با Voltage هم چون از Riva Tuner نمیشه استفاده کرد و شاید هم اگر میشد HD5770 قابلیت افزایش ولتاژ رو نداشت باید Volt Mod بشه که بنده با خنک کننده Refrence یا بهتره بگیم Air Cooling توصیه اینکار رو نمیکنم..
لینک دانلود Bios :

موفق باشید/آرمان

lorn
03-03-10, 23:57
مرسي
پس اگه Riva tuner با ديتا بيس جديد بياد احتمال افزايش وجود داره ؟

بنده تو hwbot گشتم اخرين فركانس كه ديدم 1250 بود البته با ln2:1. (16):
البته شايد ببيشتر هم باشه ولي نمي دونم ركود اور اين كارت همين قدر هست يا نه
البته به يه روكورد هايي مدال و كاپ داده بودن كه خندم گرفته بود :rofl:
فقط cpu طرف از من خيلي بالاتر بود و با كلاك پايين تر از من مدال گرفته بود

در كل مرسي از همكاريتون يكم وقتي ركورد ها رو ديدم اميدوار شدم به خودم
در صدد تهيه aircooling براي هسته و خنك كننده ها براي حافظه خواهم بود عظمم رو جذب كردم واسه ركورد :yes:

Jagvar
04-03-10, 00:16
مرسي

بنده تو hwbot گشتم اخرين فركانس كه ديدم 1250 بود البته با ln2:1. (16):

در صدد تهيه aircooling براي هسته و خنك كننده ها براي حافظه خواهم بود عظمم رو جذب كردم واسه ركورد :yes:
عزیز جان به نظر من فرکانسی که تا حالا اور کردین خیلی خوب هستش.(در حد همون کولینگ خود کارت)
حالا باید برید توی کار اورکلاک سی پی یو
سی پی یو چی داری؟
البته برای تست های 01 و 03 به فرکانس سی پی یو شدیدا وابسته هست
در 05 و 06 و 03 فرکانس هسه کارت و فرکانس رم کارت اگه با هم متناسب باشه بیشترین امتیاز رو میشه گرفت.
البته در 05 و 06 که خصوصا در 06 قدرت سی پی یو ملاک بیشتری در قسمت تست سی پی یو داره.
کلا حواستون باشه که هات فیکس ها رو حتما نصب کنید. (قرار شد این سعید لینگ بدن من دانلود کنم هنوز لینک نداده:1. (26):)
سعید لینک بده تا هات فیکس کل این برنامه هارو بگیریم، ملت سرکار نزار پسر.:love:
:Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

lorn
04-03-10, 03:05
چطوري محمد علي جان چه عجب صفا دادي به تاپيك ما

cpu : athlon II x2 250
main : giga ma56ss3
ram : gig patriot 800

بنده اصلا از cpu تست نمي گيرم يعني تيك تست رو بر مي دارم
بنده با اين main ‌و ram‌ نهايت تا 3700 پايدار مي تونم بكنم
كه ايشاالله بعد عيد از سري جديد گيگا كه usb3 هم ساپورت مي كنه مي گيرم شايد cpu هم رد كردم يه 630 خريدم
پولم متاسفانه به سيستم بالاتر يا پلات intel نميرسه
و همچنان منتظرم مادربرد ها بياد ايران 3 مدل هست كه احتمالا ارزون رو وردارم
فرقش فقط تو تعداد اسلات هاي گرافيك هست
و..............................................

بنده هم منتظر لينك ها هستم
محمد جان بلاي جديدي سر كارت هات نياوريدي ؟ بزاري ببينيم
با اون 4890 چه كردي كجا رسيدي ؟ (ركورد ؟)

.D3VIL.
04-03-10, 08:16
مرسي
اگر کارت گرافیک شما این قابلیت رو داشته باشه هم به Mem و هم به GPU میتونید Voltage اضافه کنید.....
این کار بر روی HD4870 و HD4890 که به راحتی جواب میداد...(البته تا حد مورد نیاز با خنک کننده Air )

موفق باشید...

Jagvar
04-03-10, 22:25
چطوري محمد علي جان چه عجب صفا دادي به تاپيك ما

بنده با اين main ‌و ram‌ نهايت تا 3700 پايدار مي تونم بكنم
كه ايشاالله بعد عيد از سري جديد گيگا كه usb3 هم ساپورت مي كنه مي گيرم شايد cpu هم رد كردم يه 630 خريدم
پولم متاسفانه به سيستم بالاتر يا پلات intel نميرسه
و همچنان منتظرم مادربرد ها بياد ايران 3 مدل هست كه احتمالا ارزون رو وردارم
فرقش فقط تو تعداد اسلات هاي گرافيك هست
و..............................................

بنده هم منتظر لينك ها هستم
محمد جان بلاي جديدي سر كارت هات نياوريدي ؟ بزاري ببينيم
با اون 4890 چه كردي كجا رسيدي ؟ (ركورد ؟)

البته خودم عاشق ای ام دی هم ، ولی جبر زمونه باعث شده دنبال اینتل راه بیفتیم:lol:
در مورد اپگرید سیستموتون هم حتما با جناب اساتید خط ای ام دی حتما مشورت کنید.
والا نمی دونم چرا مثل قبلنا دیگه رمق تست گرفتن ندارم. :1. (28): ولی برای 4890 باید سی پی یو رو زیاد بزنم بالا که اون هم با ایر نمیشه بالا ببرم مشکل دما دارم ولی دنبال کارت های قدیمی هستم.
کلا می دویم تا ساکن نباشیم!:1. (26):

PUMAOC
12-03-10, 00:54
سلام :give_rose:

شرمنده یه مدت نبودم ....:cry::11():

نه.چشم فردا آزمایش می کنم:1. (21):

فشار کمی به کارت می آره.

سلام دوست عزیز.
این قضیه که شما نمیتونید بیشتر از یک مقدار خاصی OverClcok کنید مربوط میشه به قسمتی از Bios کارت گرافیک که این فرکانس هارو تا حد مشخصی Limit میکنه...
با برنامه RBE من مقدار Limit های Bios شما رو برداشتم......Core 1200MHZ/Mem 1400MHZ باز شد...
البته اگر Bios روی HD5770 شما کار کنه........
یک چیز جالب دیگه هم که از Bios های HD5770 دیدم اینکه از داخل Bios نمیشه حتی 0.01V مقدار GPU Voltage رو تغییر داد.....
در رابطه با Voltage هم چون از Riva Tuner نمیشه استفاده کرد و شاید هم اگر میشد HD5770 قابلیت افزایش ولتاژ رو نداشت باید Volt Mod بشه که بنده با خنک کننده Refrence یا بهتره بگیم Air Cooling توصیه اینکار رو نمیکنم..
لینک دانلود Bios :

آرمان جان فکر نکنم این جواب بده.... چون من هر کارت ATi یی که داشتم بعد از این کار دیگه توسط درایور شناخته نشد:lol: ( البته من سری 4000 تست زدم.:cool:

بشین تا بیاد:lol::cry:

بنده تو hwbot گشتم اخرين فركانس كه ديدم 1250 بود البته با ln2Only the registered members can see the link

دراین مورد باید بگم که اصلا دلت رو خوش نکن. چون این 50 -50 . یعنی تا وقتی یه CPU گرون و مین خوب نداشته باشد و خوب اورش نکنی یه شاهی هم پوینت گیرت نمی آد.....:lol:

پس اول باید به فکر اور cpu و رمت باشی:cry:......

کلا حواستون باشه که هات فیکس ها رو حتما نصب کنید. (قرار شد این سعید لینگ بدن من دانلود کنم هنوز لینک ندادهOnly the registered members can see the link)
سعید لینک بده تا هات فیکس کل این برنامه هارو بگیریم، ملت سرکار نزار پسر.:love:

محمد علی جان:1. (21): تو فقط یه بار تو یاهو گفتی پسر ... بیا ...:lol:
Only the registered members can see the link|05|06---PCMark05-hotfix-download-1870.html

----------

-----------

این سه تا به من ساخت :lol:

تو هیچ کدوم از بنچ ها نیازی به اون تیک نیست و محاسبه نمی شه تو امتیاز کل به جر 06 و ونتیج:1. (23):

:Love-PCN~!:

lorn
12-03-10, 13:34
سعيد جان يكم در مورد hotfix ها توضيح مي ديد ؟
مثلا چه كمكي مي كنه تو اور ؟
ايا اينا واسه سري 5000 هست ؟

شرمنده اگه سوالاتم مبتديه

PUMAOC
12-03-10, 13:45
سلام:give_rose:
تو اورکلاک که هیچی ... فقط تو مارک گرفتن تو بنچ مارکا فرشته نجات هست.:lol:

آره برای 5000 هم هست.... بیشتر برای هماهنگی بیشتر سخت افزار با درایور و بنچ مارک هست.