PDA

مشاهده نسخه کامل : کل کل بین موزیلا و IE و chrome در سیستم من

mzz
01-03-10, 17:45
سلام به همه اساتید
من نمیدونم چرا سیسستم من اینجوری شده

یه روز سیستم رو روشن میکنم برم اینترنت میخام برم سایتی که با IE کار میکنه IE باز میکنم میبینم زده به اینترنت وصل نیست کنارش موزیلا رو باز میکنم میبینم سایت مورد نظر راحت بالا میاد.
یه روز دیگه میخام با موزیلا کار کنم میبینم زده یه اینترنت وصل نیست اما همون موقع هم IE باز میکنم میبینم کار میکنه
الان chorme هم طرفدار ie هست تو سیستم من هر موقع IE به نت وصل میشه chorme هم وصل میشه
من نمیدونم چرا این سه هم زمان با هم کار نمیکنند الانم دارم با chorme مینویسم
من سایت دانشگامون فقط با IE وارد میشه بعضی از سایت ها هم فقط ie اما چون سرعتش پایینه واسه همیشه از ie استغاده نمیکنم اکثرا با موزیلا بعضی مواقع واسه وب گردی هم از chorme استفاده میکنم چون سریع تر صفحه ها رو باز میکنه

راهی هست که بشه بااین سه تا همزمان کار کرد
سوا سوا هم باز میکنم همینطوره یه بار IE یه بار موزیلا
امروز هم گردونه سمت IE و chorme بود
سیستم من الان 7 روش نصبه کانکتم هم از طریق wifi هست مودمم هم
TPlink آدابتور وایرلس یا همون وایرلس USB . TPLINK
راستی یادم رفت بگم دیوار آتش یا همون فایروال هم واسه این سه مرور گر فعاله یعنی اجازه ورود به اینترنت هر 3 شون دارن

JEskandari
01-03-10, 18:17
ببین این addon از فایرفاکس کمکت نمیکنه.
Only the registered members can see the link

Saeed-Milan
01-03-10, 19:48
شما از کدوم نسخه ها برای هر مرورگر استفاده می کنی؟
کروم و فایر فاکس رو منظورمه

JEskandari
01-03-10, 20:18
من که کروم استفاده نمیکنم اما از فایرفاکس 3.6 و Internet Explorer 8 استفاده میکنم

mzz
01-03-10, 21:37
من موزیلاا 3.6 فارسی
اکسپلورر 8
چورمیک5.0.317.2
الان که دارم مینویسم هر سه از کار افتادن دارم با یوز جامپ مینویسم

Saeed-Milan
01-03-10, 22:04
من موزیلاا 3.6 فارسی
اکسپلورر 8
چورمیک5.0.317.2

از لحاظ ویروسی بودن سیستمت رو چک کردی آنتی چی داری؟

JEskandari
01-03-10, 22:24
من موزیلاا 3.6 فارسی
اکسپلورر 8
چورمیک5.0.317.2
بابا بی خیال شو ISP تو که از مال من گیر تره الان من مشکلی با هیچکدام ندارم.

mzz
01-03-10, 22:29
سیستمم هیچ ویروسی نداره آنتی ویروسم آپدیته نود 32 هست ورژن4.0474.1
اینم عکس از صفحه مرورگرها یوز جامپ خیلی سرعتش پایینه جوری که آدم فک میکنه داره با اینترنت دغالی کا میکنه

mzz
01-03-10, 22:37
جالبه این مرورگرها هم رو سیستم من کار نمیکنند
ACOO
AVANT
NETSCAPE
OPERA
SLIM
تمام مرورگرها رو تست کردم فقط یوز جامپ کار میکنه در حالی که حتی IDM هم به نت وصله و دانلود میکنه

mzz
01-03-10, 22:43
بابا بی خیال شو ISP تو که از مال من گیر تره الان من مشکلی با هیچکدام ندارم.

فکر نکنم مشکل از ISP باشه

mzz
01-03-10, 22:51
تمام مرورگرها رو پاک کردم حتی موزیلا الان IE سایت رو آورد
بازم نمیشه روش حساب کرد تا فردا تست میکنم
ببینم مشکل حل شده یا نه اگه نشد تایپک رو ادامه میدم
بازم اگه کسی نظری داره در رابطه با این مشکل من بگه شاید واسه دیگر افراد پیش بیاد استفاده کنه
تا اینجا فعلا ممنون

JEskandari
01-03-10, 22:58
سیستمم هیچ ویروسی نداره آنتی ویروسم آپدیته نود 32 هست ورژن4.0474.1
اینم عکس از صفحه مرورگرها یوز جامپ خیلی سرعتش پایینه جوری که آدم فک میکنه داره با اینترنت دغالی کا میکنه
بابا این چرندیات چیه یک چیزی میگذاشتی که دو کلمه مثل آدم انگلیسی صحبت کنه بفهمیم چی میگه.
در ضمن نگاه کن توی تنظیمات اشتباهی پروکسی تعریف نکرده باشی بعد الان نرم افزار پروکسی غیر فعال باشه.

mzz
01-03-10, 23:19
بابا این چرندیات چیه یک چیزی میگذاشتی که دو کلمه مثل آدم انگلیسی صحبت کنه بفهمیم چی میگه.
در ضمن نگاه کن توی تنظیمات اشتباهی پروکسی تعریف نکرده باشی بعد الان نرم افزار پروکسی غیر فعال باشه.
منظورت موزیلا فارسی هست
دقیق معنی فارسیش هم همینطور میشه
چون پشت اون موزیلا فارسیه ورژن3.5 انگیلیسیش باز بود معنی هم همینطور بود که موزیلا فارسی داده

JEskandari
01-03-10, 23:59
آخه اونی که ترجمه کرده چرندیات ترجمه کرده . اگه انگلیسی بود هرکسی میدیدش میفهمید چی میگه آخه پیشکار چیه قشنگ مثل بچه آدم میگفت server.

Saeed-Milan
02-03-10, 01:20
شما یه کاری کن فایر وال ویندوز و آنتی ویروس و دیفندر رو دیزیبل کن یعنی نزار با ویندوز بار گذاری بشن ببین مشکلت حل میشه یا نه

mzz
02-03-10, 15:09
الانم باز این جوری شد دارم با یوز جامپ مینویسم
فایر وال ویندوز و آنتی ویروس و دیفندر هم غیر فعال کردم تاثیری نداره

mzz
02-03-10, 15:09
الانم باز این جوری شد دارم با یوز جامپ مینویسم
فایر وال ویندوز و آنتی ویروس و دیفندر هم غیر فعال کردم تاثیری نداره

Saeed-Milan
02-03-10, 16:41
والا من موندم با ويندوز ديگه مثل XP چك كن يا اگه مي توني با يك سيستم ديگه چك كن ببين مشكل از حساب نيست

mzz
02-03-10, 23:03
اکانتم اکتیو هست از ISP هر برنامه ای غیر از این سه مرورگر به اینترنت دسترسی داره
این مرورگر ها هم اهر 1 ریست یه در میون وصل میشن مثل الان که دارم با چورمه مینویسم

Saeed-Milan
02-03-10, 23:37
اکانتم اکتیو هست از ISP هر برنامه ای غیر از این سه مرورگر به اینترنت دسترسی داره
این مرورگر ها هم اهر 1 ریست یه در میون وصل میشن مثل الان که دارم با چورمه مینویسم

ببین دقیقاً از کی اینطوری شدی نرم افزاری برنامه ای هرچی که مشکوک باشه از لحاظ ویروسی ایکاشک یک بار در محیط Safe Mode کاملاً سیستمت رو اسکن کنی.
از این نرم افزار هم استفاده کن خیلی بی ربطه ولی ظرری نداره.

دانلود (Only the registered members can see the link elerator%20v7.5&cr=1)

ranin
13-09-11, 09:33
سیستم من هم این مشکلو داره ممنون میشم منو راهنمایی کنید .بعضی از سایتهای کاریم با هیچ یک از مرورگرها باز نمیشن و این حسابی برام مشکل درست کرده منو راهنمایی کنید .