PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید کولینگ

ttvtt
01-03-10, 16:49
دوستان من قصد دارم برای cpu یک کولینک بگیرم حالا بین این که واتر کولینگ بگیرم یا air موندم نظرم برای واتر aqua max کولر مستر هست و برای air هم 'گرین تاور 120 هست که تازه امده بیرون
سیستتم هم
main: asus p7p55d premium
cpu: 860 core i7
case : haf 932
power: green 1035

lorn
01-03-10, 17:12
hآگه قصد اور سنگين رو به صورت 7/24 ساعت داريد 100% به سراغ واتر كولينگ بريد
البته قيمت مورد نظرتون رو براي خريد كولينگ بگيد حتما بچه ها مدلي رو خواهند گفت كه با توجه به قيمت كارايي عالي رئ داشته باشه

البته corcontact هم كه فرمودين در بين Air كولينگ ها با توجه به قيمت خيلي عالي هست و بنده از اين كولر استفاده مي كنم وخيلي راضي هستم

ttvtt
01-03-10, 20:52
دوست عزیز corecontact رو نمیگم این رو میگم Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link eme.jpg

ttvtt
01-03-10, 20:56
اینم بگم که من میتونم هزینه واتر هم بدم و نمیخوام sys همیشه و به طور 25 ساعته تو اور باشه و میخوام وقتی اور میکنم خیالم راحت باشه که دما زیاد بالا نمیره

JEskandari
01-03-10, 22:55
اینم بگم که من میتونم هزینه واتر هم بدم و نمیخوام sys همیشه و به طور 25 ساعته تو اور باشه و میخوام وقتی اور میکنم خیالم راحت باشه که دما زیاد بالا نمیره

شما میخواهید تا چه حد پردازنده را اورکلاک کنید ؟

kakihot
02-03-10, 07:56
24/7 اور میکنی ؟

AMD>INTEL
02-03-10, 09:07
aqua max کولر مستر هست بگیری بهتر هست .

Only the registered members can see the link

Xtreme
02-03-10, 09:46
سلام ..

دوست عزیز , اگر حتی سیستم شما بصورت اور شده 24/7 هم روشن باشه ( ولی اور در محدوده Safe ) باشه باز هم من به شما پیشنهاد می کنم یک Air Cooling خوب انتخاب کنید تا یک واتر. البته این پیشنهاد تنها بر اساس تجربیات شخصی خودم هست و ممکنه مورد قبول دیگر دوستان نباشه. اما در کل یک Air Cooling خوب همیشه بهتر از واترکولینگ هست.

در نهایت اگر خواستید واتر تهیه کنید ( علاوه بر پیشنهادی که دوستمون داد ) من هم یه محصول جدید رو به شما معرفی می کنم که دوستمون آقا کیوان آوردن و بنده هم تستش کردم و خوب بود به نظر من ..

CoolIT Domino ALC (Only the registered members can see the link) که ریویو اون رو هم می تونید توی همون لینک ببینید.

Jagvar
02-03-10, 10:37
به نظر من هم اگر بعضی وقت ها اور می کنید ایر بهتره.اما اگر ولتر کولینگ خواستین بگیرید باید به دردسر هاش هم توجه کنید.

AMD>INTEL
02-03-10, 10:43
یکی از معایب واتر کولینگ نبودن مایع COOLANT تو ایران هست . به نظرم V10 کولر مستر به دلیل داشتن و قابلیت TEC یک انتخاب مناسبه . از لحاظ قدرت مخصوصا تو فشار بالا تفاوتی با واتر کولینگ ها موجود ندارد .

Xtreme
02-03-10, 11:32
V10 کولر مستر بسیار گرونه.
اگر قرار باشه اونقدر هزینه کنه می تونه یکی از بهترین کولر های دنیای یعنی Noctua NH-D14 رو داشته باشه تا V10 . خودمونیم بهادر جان , این TEC کولر V10 هم همچین چیز خاصی نیست که اینقدر روش مانور داده میشه.
با رنج قیمتی حدود 65 تا 70 هم می تونه یه کولر بسیار خوب تهیه کنه و اور در حد Safe داشته باشه.

AMD>INTEL
02-03-10, 11:54
یکی از معایب واتر کولینگ نبودن مایع COOLANT تو ایران هست . به نظرم V10 کولر مستر به دلیل داشتن و قابلیت TEC یک انتخاب مناسبه . از لحاظ قدرت مخصوصا تو فشار بالا تفاوتی با واتر کولینگ ها موجود ندارد .

تو شات بالا به وضوح عملکرد TEC رو میشه دید . البته باید قبول کرد اگر میخواست از TEC قویتر استفاده میکرد . کنترل حرارتش سخت میشد ولی وقتی سایتها معتبر این کولینگ رو تایید میکنند حتما ویژگی هائی داشته . ولی نظر پیام عزیز همیشه مورد تایید منم هست

Hessam_7800gtx
02-03-10, 12:36
ببخشید ولی کی گفته تو ایران کولانت گیر نمیاد؟؟؟ حتی تو پایتخت هم مغازه هایی هستند که کولانت میفروشند چه برسه به ایران و رضا

AMD>INTEL
02-03-10, 12:38
از نظر قیمت به صرفه هستند ؟

Hessam_7800gtx
02-03-10, 13:14
1ببینید کسی که سمت واتر میره باید حساب هزینه هاشن بکنه!! نیم لیتر 12 تومنه من برای واتر به این عظمت خودم نزدیک 1 لیتر مایع استفاده کردم بعد در نظر داشته باشید که این یک بار میخرید و تموم میشه میره فکر نکینید باید هی عوض کنید

ttvtt
02-03-10, 14:15
سلام ..

دوست عزیز , اگر حتی سیستم شما بصورت اور شده 24/7 هم روشن باشه ( ولی اور در محدوده Safe ) باشه باز هم من به شما پیشنهاد می کنم یک Air Cooling خوب انتخاب کنید تا یک واتر. البته این پیشنهاد تنها بر اساس تجربیات شخصی خودم هست و ممکنه مورد قبول دیگر دوستان نباشه. اما در کل یک Air Cooling خوب همیشه بهتر از واترکولینگ هست.

در نهایت اگر خواستید واتر تهیه کنید ( علاوه بر پیشنهادی که دوستمون داد ) من هم یه محصول جدید رو به شما معرفی می کنم که دوستمون آقا کیوان آوردن و بنده هم تستش کردم و خوب بود به نظر من ..

CoolIT Domino ALC (Only the registered members can see the link) که ریویو اون رو هم می تونید توی همون لینک ببینید.
دوست عزیز یکی از دلایل اناخاب من برای کولر مستر aqua max اینه که داخل کیس بنده که haff 932 هست به طور کامل بسته میشه اما این کولری که شما معرفی کردید رو من باید داخل کیس فقط قرار بدم ونمیتونم کاملا ببندمش و 2 اینکه کولر مستر بپایه 1156 داره که این کولر ندارد
بعد این کولنت که میگید توی ایران گیر نمیاد مگر نیاز به تعویض داره اخه aqua max یه کولنت داخلش هست . بعد مشکلات واتر کولینگ هم بگید لطفا ممنون میشم
اینم سایت (Only the registered members can see the link) کولر مستر که مشخصات این واتر کولینگ رو گفته

Xtreme
02-03-10, 14:28
سلام ..

این کولری که من معرفی کردم پایه 1156 داره دوست من. در ضمن اینکه روی کیس شما بسته نمیشه میشه بگید دقیقا چرا ؟ یعنی مشکل کمبود جا توی کیس وجود داره ؟

ttvtt
02-03-10, 17:57
سلام ..

این کولری که من معرفی کردم پایه 1156 داره دوست من. در ضمن اینکه روی کیس شما بسته نمیشه میشه بگید دقیقا چرا ؟ یعنی مشکل کمبود جا توی کیس وجود داره ؟
خوب دوست عزیز در اور review که خودتون قرار داده بودین گفته بود 1156 ساپورت نمیکنه بعد منظور از بسته شدن اینه که aqua l;s سیلندرش کاملا به سقف بسته میشه با دوعدد فنش و پمپ و مخزن هم جلوی کیس قرار میگردد مثل odd اما این به این صورت نیست

بعد دوست عزیز سوال دوم بنده هم جواب ندادین(بعد این کولنت که میگید توی ایران گیر نمیاد مگر نیاز به تعویض داره اخه aqua max یه کولنت داخلش هست . بعد مشکلات واتر کولینگ هم بگید لطفا ممنون میشم)

kakihot
03-03-10, 08:58
با اینکه ما واتر کولینگ وارد میکنیم و اولین شرکتی بودیم که این جنیایت یا خدمت رو کردیم ولی اصلا خوشم نمیاد
چون نگه داری و مراقبت زیاد نیاز داره و کسی باید بخره که عشقشو داشته باشه اصلا هم به آدم عادی پیشنهاد نمیکنم

ولی ما گشتیم تو نت و ارزان ترین و بی دردسر ترینشو و کمی هم زیبا به خاطر ساید پنل دیجیتالی انتخاب کردیم
یه تعداد محدودی هم آوردیم در هر صورت اگه دنبال دردسر میگردی و عشق واتر بازی داری بسم الله ولی در غیر این صورت ایر کولینگ متناسب با میزان اور و جا شدن در کیس و گیر نکردن به قطعات روی مادر بورد و در نهایت فاکتور قیمت انتخاب کن.