PDA

مشاهده نسخه کامل : نرم افزار شیرینگ؟!

Saeed-Milan
28-02-10, 08:23
ببخشید دوستان یه نرم افزار هایی هستند که بخشی از هارد رو شیر می کنند و میشه از اون بخش هارد دیگران و اطلاعاتی که توی اون بخش ذخیره شده استفاده کرد و سرچ در اونها انجام داد به این نرم افزار ها چی میگن.
اگر اسم تاپیک بی ربط بود باید ببخشید نمی دونستم چی بزارم

JEskandari
28-02-10, 08:43
یه اینها نرم افزارهای P2P میگن
Shaeraza ,Edonkey ,Gnutella نمونه هایش هستند.

Saeed-Milan
28-02-10, 09:19
یه اینها نرم افزارهای P2P میگن
Shaeraza ,Edonkey ,Gnutella نمونه هایش هستند.

میشه یه توضیحی در موردش بدید.
فیل**تر**ینگ بر روش اعمال میشه.
بهترین نرم افزار در این زمینه کدومه.

JEskandari
28-02-10, 10:33
بعضی از ISP ها فیلتر میکنن بعضی ها نمیکنن. قانونی که بگه فیلتر کنید نداریم و فقط برای حفظ پهنای باندشان اینکار را میکنن.

این نرم افزارها هم برای مثال بود و هر کدام از یک استاندارد خاص خودشان پشتیبانی میکنند و باهم سازگار نیستند.
توی برنامه اون دایرکتوریهایی را که میخواهید Share کنید مشخص کنید و اونها هم اونرا در اختیار دیگر کسانی که از اون برنامه یا برنامه ای که اون استاندارد را پشتیبانی میکنه قرار میدن و برای شناسایی فایلها هم از یک نوع خاص Hash استفاده میکنند که برای هر فایل انحصاری.

هر کدام از این استانداردها برطری خاص خودش را داره و ادعا داره از دیگری بهتر هستش.

Saeed-Milan
28-02-10, 20:39
شما خودت از هیچ کدوم استفاده کردی نظر خودت در مورد کدومشونه

Ardalan
28-02-10, 20:42
من Limewire رو پیشنهاد میکنم

Only the registered members can see the link

Saeed-Milan
28-02-10, 21:22
ببخشید نسخه Pro ش رو بصورت کرک شده ندارید.
و آیا نسخه کرک شدش کارایی داره

JEskandari
01-03-10, 01:37
شما خودت از هیچ کدوم استفاده کردی نظر خودت در مورد کدومشونه
shareaza استانداردهای بیشتری را پشتیبانی میکنه ولی فایلهای قلابی خیلی بیشتری داره.
LimeWire خم از استاندارد GNutella استفاده میکنه ولی فکر کنم دیگه پولی باشه.
Edonkey و Emule هم خوب هستند

من معمولا از این طریق چیزی Share نمیکنم ولی اگه خواستم فقط داونلود کنم از Shareaza اسفاده میکنم چون هم از Magnet هم از Gnutella 2 هم از ED2K هم از GNutella هم از Torrent پشتیبانی میکنه
در ضمن مجانی هم هست

Saeed-Milan
01-03-10, 02:35
shareaza استانداردهای بیشتری را پشتیبانی میکنه ولی فایلهای قلابی خیلی بیشتری داره.
LimeWire خم از استاندارد GNutella استفاده میکنه ولی فکر کنم دیگه پولی باشه.
Edonkey و Emule هم خوب هستند

من معمولا از این طریق چیزی Share نمیکنم ولی اگه خواستم فقط داونلود کنم از Shareaza اسفاده میکنم چون هم از Magnet هم از Gnutella 2 هم از ED2K هم از GNutella هم از Torrent پشتیبانی میکنه
در ضمن مجانی هم هست

ممکنه لینک آخرین نسخه همین رو بزارید ممنون میشم

JEskandari
01-03-10, 03:14
ممکنه لینک آخرین نسخه همین رو بزارید ممنون میشم
برای shareaza

شما میتونید از طریق fileHippo به آخرین نسخه از معروفترین برنامه های اشتراک فایل دسترسی داشته باشید

amir ghayour
07-03-10, 17:38
سلام
دوستان عزیز لطفا در درباره طرز استفاده نرافزار emule طریقه تنظیمات و استفاده یک شرح کامل بدید اگه ممکنه تنظیماتی رو هم که هنگام نصب میخواد یه توضیحی بدین که من سر در نیاوردم در صورت امکان تصویری باشه چه بهتره راستش من انواع ورژنش و آخرین ورژن برنامه رو هم امتحان کردم ولی فایلهایی رو که پیدا میکنه رو اصلا دانلود نمیکنه و رو صفر درصد میمونه نمیدونم باید چیکار کنم تنظیماتش اشتباه شده یا چی نمیدونم راستی یادم رفت بگم من تحت شبکه و با کانکشن pppoe به اینترنت وصل میشم.
و اگه این نرم افزار مورد تایید نمیباشد و نرم افزار بهتری سراغ دارید حتما معرفی کنید و لینک دانلود برنامه رو هم بزارید البته همراه با آموزش هم باشه چه بهتر.
با تشکر قبلی امیر

Saeed-Milan
08-03-10, 01:30
سلام
دوستان عزیز لطفا در درباره طرز استفاده نرافزار emule طریقه تنظیمات و استفاده یک شرح کامل بدید اگه ممکنه تنظیماتی رو هم که هنگام نصب میخواد یه توضیحی بدین که من سر در نیاوردم در صورت امکان تصویری باشه چه بهتره راستش من انواع ورژنش و آخرین ورژن برنامه رو هم امتحان کردم ولی فایلهایی رو که پیدا میکنه رو اصلا دانلود نمیکنه و رو صفر درصد میمونه نمیدونم باید چیکار کنم تنظیماتش اشتباه شده یا چی نمیدونم راستی یادم رفت بگم من تحت شبکه و با کانکشن pppoe به اینترنت وصل میشم.
و اگه این نرم افزار مورد تایید نمیباشد و نرم افزار بهتری سراغ دارید حتما معرفی کنید و لینک دانلود برنامه رو هم بزارید البته همراه با آموزش هم باشه چه بهتر.
با تشکر قبلی امیر

ببین از همون Sharez که فکر میکنم اشتباه نوشتم استفاده کن من خودم اون رو نصب کردم هر چی خواستم کرد کار باهاش هم راحته واقعاً راحته.
این نرم افزار ها در دانلود رابطه مستقیم با آپلود دارن یعنی شما تا اونجا که راه داره سرعت آپلودت رو بالا بزار تا سرعت دانلودت هو بره بالا و این دوتا به هم هیچ ربطی ندارن برای سرعت خود شما.

amir ghayour
11-03-10, 16:41
ببین از همون Sharez که فکر میکنم اشتباه نوشتم استفاده کن من خودم اون رو نصب کردم هر چی خواستم کرد کار باهاش هم راحته واقعاً راحته.
این نرم افزار ها در دانلود رابطه مستقیم با آپلود دارن یعنی شما تا اونجا که راه داره سرعت آپلودت رو بالا بزار تا سرعت دانلودت هو بره بالا و این دوتا به هم هیچ ربطی ندارن برای سرعت خود شما.
سلام
دوست من اینم که شما گفتی هم کار نکرد نمیدونم برا چی ولی گیر داده به فایروال که رو سیستم منم هیچ فایروالی نیست نمیدونم چه مرگشه؟

Saeed-Milan
11-03-10, 23:05
سلام
دوست من اینم که شما گفتی هم کار نکرد نمیدونم برا چی ولی گیر داده به فایروال که رو سیستم منم هیچ فایروالی نیست نمیدونم چه مرگشه؟

شما از چه ویندوزی استفاده می کنی و در تنظیمات برنامه مشکلی نداری؟

amir ghayour
13-03-10, 09:33
ببخشید یکم دیر جواب میدم چون خط تلفن ما نمیدونم چه مرگش شده که باهاش نمیشه اینترنت رفت و سرعتش اونقدر کم شده که صفحه باز نمیکنه حالا کاری ندارم به این موضوع بخاطر همین فقط از شرکت میتونم بیام تو اینترنت و روزهای تعطیل هم که مشخصه نیستم .
ویندوز من XP هستش و در تنظیمات نرم افزار مورد نظر هم به مورد خاصی بر نخوردم ولی اگه تنظیمات خاصی داره توضیح بدین ممنون میشم.

Saeed-Milan
13-03-10, 15:17
ببخشید یکم دیر جواب میدم چون خط تلفن ما نمیدونم چه مرگش شده که باهاش نمیشه اینترنت رفت و سرعتش اونقدر کم شده که صفحه باز نمیکنه حالا کاری ندارم به این موضوع بخاطر همین فقط از شرکت میتونم بیام تو اینترنت و روزهای تعطیل هم که مشخصه نیستم .
ویندوز من XP هستش و در تنظیمات نرم افزار مورد نظر هم به مورد خاصی بر نخوردم ولی اگه تنظیمات خاصی داره توضیح بدین ممنون میشم.

دوست من شما از چه نوع اینترنتی استفاده می کنید؟

amir ghayour
14-03-10, 12:17
اینترنت من از طریق شبکه و با کانکشن PPPOE هستش که برای وایرلس از این نوع کانکشن استفاده میکنن با پهنای باند 256k و با سرعت دانلود 30k به طور متوسط. اینم بگم که من مطمعن هستم هیچ نوع فایروالی درون شبکه نیست .

Saeed-Milan
14-03-10, 12:39
اینترنت من از طریق شبکه و با کانکشن PPPOE هستش که برای وایرلس از این نوع کانکشن استفاده میکنن با پهنای باند 256k و با سرعت دانلود 30k به طور متوسط. اینم بگم که من مطمعن هستم هیچ نوع فایروالی درون شبکه نیست .

این احتمال هست که مدیر شبکه این نرم افزار ها رو محدود کرده باشه.

amir ghayour
15-03-10, 09:14
بابا خودم مدیر شبکه هستم یعنی اینجا مال منه و کسی که اینجا رو شبکه کرده از من دستور گرفته و کارهای نیست بخواد محدودش کنه ولی چون من در زمینه شبکه و اینترنت وارد نیستم این مسائل رو دارم.

Saeed-Milan
15-03-10, 12:32
بابا خودم مدیر شبکه هستم یعنی اینجا مال منه و کسی که اینجا رو شبکه کرده از من دستور گرفته و کارهای نیست بخواد محدودش کنه ولی چون من در زمینه شبکه و اینترنت وارد نیستم این مسائل رو دارم.

باور کن من عقلم به جایی قد نمیده فقط شاید از طریق ISP محدود شده باشید چون این نرم افزار چیز خاصی برای تنظیم نداره

amir ghayour
16-03-10, 09:27
بازم خیلی ممنون که جواب منو دادی راستی دیگه چرا قاطی کردی بابا دیگه کاریت نداریم منظورم عکس پروفایلت بود:1. (16):