PDA

مشاهده نسخه کامل : ضرورت اطلاع رسانی در مورد پست های پاک شده

Hamid2547
27-02-10, 21:44
درود
به نظر من اگر پستی به هر دلیلی پاک میشه ضرورتی نداره به کاربر با پیغام خصوصی از طریق روبوت فوروم اطلاع داده بشه،خوب پاک شده خوب شده،نظر بقیه ی دوستان در این مورد چی هست؟به نظر من که اینگونه اطلاع رسانی مقدار زیادی روی اعصابه:lol:مخصوصا در فورومی که اگر بگی باید به الانت افتخار کنی و نه به گذشته بحث سیاسی کردی:yes:

ViViD
27-02-10, 22:07
به نظر من اگر خودمون رو نسبت به پیغامهایی که Trash میده راحت بگیریم خیلی آسون میتونیم از این مساله بگذریم

نیازی به این نیست که پیغام نده اتفاقاً دادن پیغام بهتر هم هست آدم میدونه که کدوم پستش مشکلی داشته حذف

شده است

Shahryar
27-02-10, 22:21
یکی از موارد زیبایی که در انجمن ها وجود داره اطلاع رسانی متقابل تیم مدیریت و کاربران هست که با این کمک دو طرفه انجمن بهتر اداره میشه .

این اطلاع رسانی هم برای افراد تا به روز بسیار کارآمد بوده و دلیل پاک شدن پست ها و ... را از این طریق برای کاربران ارسال می کنیم تا شک و شبهه ای براشون باقی نمونه .

Hamid2547
27-02-10, 22:22
به نظر من اگر خودمون رو نسبت به پیغامهایی که Trash میده راحت بگیریم خیلی آسون میتونیم از این مساله بگذریم

نیازی به این نیست که پیغام نده اتفاقاً دادن پیغام بهتر هم هست آدم میدونه که کدوم پستش مشکلی داشته حذف

شده است
نمیخام در مورد پست های پاک شده و... اعتراض کنم،ولی شاید یه طورایی نشه برچسب مشکل به اون پستها زد،چون حتی قانون همین فضای محدود برای بحث غیر تخصصی رو هم نشکسته،و شایدم تشخیص مدیر اشتباه بوده و... ولی در کل برای بعضی از ادمها این موضوع اعصاب خورد کنه من ترجیح میدم بهم اطلاع رسانی نشه،نمیدونم چنین تنطیماتی توی وی بولتین هست یا نه ولی اگر میشد به طریقی این قابلیت روبوت رو غیرفعال کرد یعنی هر کس خواست فعال کنه و هر کس نخواست غیرفعالش کنه،خیلی بهتر میشد

Hamid2547
27-02-10, 22:27
یکی از موارد زیبایی که در انجمن ها وجود داره اطلاع رسانی متقابل تیم مدیریت و کاربران هست که با این کمک دو طرفه انجمن بهتر اداره میشه .

این اطلاع رسانی هم برای افراد تا به روز بسیار کارآمد بوده و دلیل پاک شدن پست ها و ... را از این طریق برای کاربران ارسال می کنیم تا شک و شبهه ای براشون باقی نمونه .
اینکه صرفا یک روبوت برای اعضای فوروم پیغام خصوصی مبنی بر پاک شدن پست بده و دلیلشم به طور مثال بحث سیاسی ذکر کنه باعث رفع شک و شبهه نمیشه از نظر من،بلکه خودش عامل ایجاد شک و شبهه میتونه باشه

Shahryar
27-02-10, 23:02
اینکه صرفا یک روبوت برای اعضای فوروم پیغام خصوصی مبنی بر پاک شدن پست بده و دلیلشم به طور مثال بحث سیاسی ذکر کنه باعث رفع شک و شبهه نمیشه از نظر من،بلکه خودش عامل ایجاد شک و شبهه میتونه باشه

به هر حال وظیفه تیم مدیریت اطلاع رسانی هست و دلیلش هم همون طوری که گفتید برای مثال نوشته میشه بحث سیاسی که کاملاً با توجه به قوانین انجمن گویاست .

مورد آخر هم اینکه این تنظیم به صورت عمومی هست و برای یک کاربر خاص نمیشه تنظیمش کرد و بودن این سیستم با توجه به تصمیم های مدیریت برای کل انجمن ضرورت داره دوست عزیز . :1. (23):

موفق باشید :love:

Saeed-Milan
27-02-10, 23:23
به نظر من هم این قبلیت لازم و خوب هست و هم اینکه احترام به اعضا گذاشته میشه :yes:

kakihot
28-02-10, 00:31
ما یه شعر نوشتیم سیاسی هم نبود پاک شد من اصلا نمیفهمه سیاست یعنی چه . واقعا هنوز هم معنی این لغت رو نفهمیدم معانی زیادی بهش اطلاق میکنن از جمله . کلک و حقه - سیاست=دیانت و برخاسته از آن . هر انتقادی علیه بعضی ها یا تکرار بعضی جملات و یا رفتاری خاص یا بردن اسم بعضی آدما یا براندازی یک حکومت ووووووووووووووووووووووووو ووووووو........ حالا مثل اینکه شعر هم اومد جزوش :1. (27):

Saeed-Milan
28-02-10, 00:47
ما یه شعر نوشتیم سیاسی هم نبود پاک شد من اصلا نمیفهمه سیاست یعنی چه . واقعا هنوز هم معنی این لغت رو نفهمیدم معانی زیادی بهش اطلاق میکنن از جمله . کلک و حقه - سیاست=دیانت و برخاسته از آن . هر انتقادی علیه بعضی ها یا تکرار بعضی جملات و یا رفتاری خاص یا بردن اسم بعضی آدما یا براندازی یک حکومت ووووووووووووووووووووووووو ووووووو........ حالا مثل اینکه شعر هم اومد جزوش :1. (27):

ببین دوست من ،من خودم خیلی از این وضعیت ناراحت بودم چون بیشتر به این مسئله نگاه می کردم که پست های من پاک شده باور کن بیشتر اونها سیاسی نبود ولی موضوع اون بحث ها این پتانسیل رو داشت که به اون سمت کشیده بشه و معمولاً هم کشیده می شد پس لازم نیست که حتماً بحث سیاسی باشه.
ولی من بعد از مدتی فکر کردن در مورد این موضوع به این نتیجه رسیدم که اگر من خودم رو تغییر بدم خیلی بهتر از اینه که دنبال انتقاد از مسئولان و یا حتی بچه های و مدیران این فروم باشم الان هم قصد پاچه خاری ندارم ولی اگر ما سعی کنیم خودمون رو تغییر بدیم و به هم کمک کنیم حاضرم قسم بخورم که تمام این مسائل نه 100% ولی تا حد باور نکردنی درست میشه پس بهتر به فکر این باشیم که چطور می تونیم به خودمون ودیگران کمک کنیم نه اینکه چطور انتقاد کنیم.

انتقاد همیشه راحته اصلاح کردن سخته
البته منظورمن کلی بود دوست عزیز:11(): امیدوارم حرفهای من رو اشتباه برداشت نکنید:cool:
قربانت سعید:love::give_rose:

Hamid2547
28-02-10, 12:09
به نظر من هم این قبلیت لازم و خوب هست و هم اینکه احترام به اعضا گذاشته میشه :yes:
و البته اگر از یه زاویه دیگه نگاه کرد شاید احترام فدای سختگیری بیش از حد و وسواس گونه برای جلوگیری از فیلاتر شدن سایت میشه

به هر حال وظیفه تیم مدیریت اطلاع رسانی هست و دلیلش هم همون طوری که گفتید برای مثال نوشته میشه بحث سیاسی که کاملاً با توجه به قوانین انجمن گویاست .
جناب شهریار من این تاپیک رو نزدم که در این موارد اعتراضی داشته باشم چون قبلا چنین کارهایی شده و میدونم همینیه که هست،بلکه هدفم این بود که کابران بین رپورت شدن پست های پاک شدشون و رپورت نشدنش یه انتخاب داشته باشند،که البته جوابم رو هم گرفتم

Shahryar
28-02-10, 15:13
باتوجه به اینکه پاسخ حمید جان بابت سوالشون داده شده و ادامه این بحث هم تهش به مسائل سیاسی ختم میشه تاپیک قفل شد . :11():

البته دوستانی که در مورد اینکه بحث سیاسی چی هست و چه موضوعاتی شاملش میشه سوال دارند میتونند به بنده پیغام خصوصی بزنند .

باتشکر :love: