PDA

مشاهده نسخه کامل : برای پاور های 15 تومانی و یا 20 تومانی چه مارکی رو پیشنهاد می کنید ؟

downloadsoft
25-02-10, 13:32
به سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

من سیستم های زیادی بستم ولی تو پاور های ارزان قیمت تجربه زیادی ندارم مثلا یک مشتری توان مالیش زیاد نیست فرض هم می گیریم قطعات مناسب هست حالا می خوام ببینم تو رنج این قیمت پاور ها چه مارکی بهتر و به قول دوستانی سخت جون تر یا با کیفیتی بهتری هست ؟
با تشکر و احترام.

behrouz8
25-02-10, 13:58
سلام
viera من راضیم

nima_hl
25-02-10, 14:04
همونطور که بهروز گرامی فرمودند ویرا حدود 10-12 تومنه و پاور بدی نیست میشه روش تا حدود 200 وات حساب کرد

از اون قویتر بخواهید ارم 350 به قیمت حدود 18 تومن و 400 واتش حدود 23 تومنه که در این رنج قیمت پاورهای خوبیه

downloadsoft
25-02-10, 14:39
همونطور که بهروز گرامی فرمودند ویرا حدود 10-12 تومنه و پاور بدی نیست میشه روش تا حدود 200 وات حساب کرد

از اون قویتر بخواهید ارم 350 به قیمت حدود 18 تومن و 400 واتش حدود 23 تومنه که در این رنج قیمت پاورهای خوبیه

فرمودید ارم ؟ میشه به صورت انگلیسی مارکش رو بنویسید ممنون میشم.

nima_hl
25-02-10, 14:42
فرمودید ارم ؟ میشه به صورت انگلیسی مارکش رو بنویسید ممنون میشم.

eram :give_rose:

downloadsoft
25-02-10, 14:43
من خودم چشمم پاسکا گرفته. ولی دوستان نظر شما هم بدونم نظرتون در مورد پاسکال چیه ؟ کسی راضی بوده ؟

2. پاور های Seasonic من تو بعضی جا ها هم دیدیم می گن خوبه نظزتون در این پاور ها هم بگید لطفا.

nima_hl
25-02-10, 15:10
من خودم چشمم پاسکا گرفته. ولی دوستان نظر شما هم بدونم نظرتون در مورد پاسکال چیه ؟ کسی راضی بوده ؟

2. پاور های Seasonic من تو بعضی جا ها هم دیدیم می گن خوبه نظزتون در این پاور ها هم بگید لطفا.

پاور پاسکال خیلی تعریفی نیست ، معمولا سری پرقدرتی نداره و ویرا خرابی کمتری داره

سیسونیک پاور خیلی خوبیه ولی گمان نمیکنم تو این رنج قیمت محصولی داشته باشه

ارزونترین سری سیسونیک تا اونجا که میدونم 330 بود که قیمتی حدود 40 تومن داشت و یه پارت اومد که آخرین دونه‌هاش تو بازار موجوده ( گمان نمیکنم از این سری دیگه بیاد )

downloadsoft
25-02-10, 15:20
پاور پاسکال خیلی تعریفی نیست ، معمولا سری پرقدرتی نداره و ویرا خرابی کمتری داره

سیسونیک پاور خیلی خوبیه ولی گمان نمیکنم تو این رنج قیمت محصولی داشته باشه

ارزونترین سری سیسونیک تا اونجا که میدونم 330 بود که قیمتی حدود 40 تومن داشت و یه پارت اومد که آخرین دونه‌هاش تو بازار موجوده ( گمان نمیکنم از این سری دیگه بیاد )

اقا نیما این eram یا ویرا گارانتی هم داره ؟ مرکز پخشش کجا هست ؟
ایا سایتی داره که اقلا قیمتاشو زده باشه ؟

nima_hl
25-02-10, 15:41
اقا نیما این eram یا ویرا گارانتی هم داره ؟ مرکز پخشش کجا هست ؟
ایا سایتی داره که اقلا قیمتاشو زده باشه ؟

ارم گارانتی نسبتا خوبی داره ولی متاسفانه در گمرک به مشکل بر خورد کرده و بیشتر از ۱ ماهه نتونسته قطعاتش رو ترخیص کنه :1. (28):

سایتش اینه ولی گمان نمیکنه خیلی آپدیت باشه و پرایس لیست بهتون بده

Only the registered members can see the link

اگر خواستید بهم خبر بدین تا ببینم کدوم فروشگاه الان موجود داره :give_rose:

ویرا هم دم هر سوپرمارکت هم برید داره و گارنتیش هم بدک نیست تا حالا ۱-۲ مورد داشتم که دوستان سریع برام عوض کردن

downloadsoft
25-02-10, 16:39
ایتجا که ما هستیم مشهدهست خدا رو شکر مشهدی نیستم
ولی پاور یکی بستم برای مشتری ( از این 15000 تومنی ها ) قطعه های سیستمشم مناسب بود در عرض 24 ساعت بعد مینش سوخت
پاورش SSG بود که اینجا خیلی بازارش داغ بود که با کابل هم ارائه میشد حتما اسمشو شنیدید. ولی این پاور هایی که گفتین اینجا نبود حالا من یک تحقیقی میکنم ولی اگر تو هر شهد نمایندگی اشته باشند اینا که خیلی خوبه چون به تک فروش ها من هیچ وقت اطمینان نمی کنم چون چند بار سر گارانتی به مشکل برخوردم. بازم تشکر میکنم از ذوست خوبم یا بهتر بگم همکارم اقا نیما گل.:give_rose:

MicroSystem
26-02-10, 09:49
پاسكال پاور خوبي نيست يعني توانش كمه مثلا 500ش رو من تست كردم 160 وات توان نميداد
ولي LOGIC رو كه تست كردم خوبه و رو 200 وات عالي كار ميكنه. صداش هم نسبتا كمه چون فن 12 داره.

javadshahvand
26-02-10, 10:19
نمیشه رو این پاورها زیاد حساب کرد از 100 تا 40 تاشون خراب درمیاد معمولاً بعد از سوار شدن روی کیس سیم ها شروع به سوختن میکنن و تمام قوا رو برای سوختن هارد و مادربرد میزارن

amir.45
26-02-10, 11:42
پاور 10تومانی که دیگه تحقیق نیمخواد.شما دوست عزیز میری یکی از این 10تومانی ها میخری 2ماه بعد هم خراب میشه!!!!!!!دیگه اینکه تحقیق نمیخواد!!!:1. (27):

D J V A H I D
26-02-10, 12:07
پاورهای Viera تائید میشه ...

اول اینکه جدا از امکانات دارای بسته بندی زیبا و قوطی مستحکم و دارای دفترچه و کاتولوگ مبباشد ... (کاملا پدر و مادر دار ):cool:

برخی امکانات این مارک پاور ...

Noise Filter
Removable Fuse
Hipot Transformer
T heat sinK
CE Certificate
Silent 12CM Fan
VDE Certificate

nima_hl
26-02-10, 13:56
نمیشه رو این پاورها زیاد حساب کرد از 100 تا 40 تاشون خراب درمیاد معمولاً بعد از سوار شدن روی کیس سیم ها شروع به سوختن میکنن و تمام قوا رو برای سوختن هارد و مادربرد میزارن

جواد گرامی

اگر 100 تا از این پاورها رو هم رو یک سیستم پر مصرف نصب کنید هر 100 تاش میسوزه نه 40 تاش

وقتی سیم داغ میشه که ازش آمپر عبور کنه ولی وقتی سیستمی مصرف نداشته باشه دلیلی برای گرم شدن سیم هم وجود نداره چه برسه به سوختن

MicroSystem
26-02-10, 14:49
پاورهای Viera تائید میشه ...

اول اینکه جدا از امکانات دارای بسته بندی زیبا و قوطی مستحکم و دارای دفترچه و کاتولوگ مبباشد ... (کاملا پدر و مادر دار ):cool:

برخی امکانات این مارک پاور ...

Noise Filter
Removable Fuse
Hipot Transformer
T heat sinK
CE Certificate
Silent 12CM Fan
VDE Certificate

فن 12 رو مطمئني
من يه مدل ديدم فن 8 داشت

javadshahvand
26-02-10, 16:08
جواد گرامی

اگر 100 تا از این پاورها رو هم رو یک سیستم پر مصرف نصب کنید هر 100 تاش میسوزه نه 40 تاش

وقتی سیم داغ میشه که ازش آمپر عبور کنه ولی وقتی سیستمی مصرف نداشته باشه دلیلی برای گرم شدن سیم هم وجود نداره چه برسه به سوختن

ربطی نداره در حین روشن شدن اونم با جریان معمول، همون استارت اول دود بلند میشه چه برسه به جریان بالا

D J V A H I D
26-02-10, 16:22
فن 12 رو مطمئني
من يه مدل ديدم فن 8 داشت

خب مدلهاش متفاوته ... از 250 Real به بالا فکر میکنم 12 سانتی باشه ... :yes:

JEskandari
26-02-10, 16:35
ربطی نداره در حین روشن شدن اونم با جریان معمول، همون استارت اول دود بلند میشه چه برسه به جریان بالا

راستش پدر من مهندس برق توی صدا و سیما بود یادمه قدیما همیشه میگفت وقتی لوازم الکتریکی را روشن میکنید همیشه در لحظه اول یک توان خیلی بیشتر از حد معمول از منبع تغذیه میکشه و بعد به حد طبیعی بر میگرده.
البته شاید دیگه سیستم های جدید اینجوری نباشن چون او حدود 20-25 سال هست که بازنشسته شده

downloadsoft
26-02-10, 16:37
پاسكال پاور خوبي نيست يعني توانش كمه مثلا 500ش رو من تست كردم 160 وات توان نميداد
ولي LOGIC رو كه تست كردم خوبه و رو 200 وات عالي كار ميكنه. صداش هم نسبتا كمه چون فن 12 داره.

شما با چه وسیله ای تست می کنید؟
من هم چند تا پاور دارم یکیش ریمکس هست مثلا ایرانیه فکنم ! که ببنیم توانش چقدر است؟ ایا با دستگاه خاصی انجام میدین شما ؟

downloadsoft
27-02-10, 12:24
کمکان منتظر پاسخ هستم !؟

MicroSystem
27-02-10, 16:07
شما با چه وسیله ای تست می کنید؟
من هم چند تا پاور دارم یکیش ریمکس هست مثلا ایرانیه فکنم ! که ببنیم توانش چقدر است؟ ایا با دستگاه خاصی انجام میدین شما ؟
با كنتور برق
انقدر وسيله اضافه كن و برقق از سيستم بكش تا سيستم هنگ كنه بعد تو اين حالت از كنتور برق توان مصرفي رو اندازه گيري كن

rezaaghili
27-02-10, 23:31
دوست عزیز الگانس خصوصا 1100 وات پاور خیلی خوبیه(مطمئن من تست کردم)

downloadsoft
01-03-10, 01:45
با كنتور برق
انقدر وسيله اضافه كن و برقق از سيستم بكش تا سيستم هنگ كنه بعد تو اين حالت از كنتور برق توان مصرفي رو اندازه گيري كن

والا تا جایی که من اطلاع دارم چون یک بار روی سیتم مشتری بستم تا یک روز خوب بود روز دوم مینبرش سوخت که معمولا این پاورها به هنگ نمکشه تا یک قطعه رو نسوزونه !